FIFA 13 l PS3

بهترين و جذاب ترين قسمت فيفا 13 از نظر شما چيست؟

• سيزن

رای‌ها: 38 22.0%
  • فرندلي

رای‌ها: 23 13.3%
  • اولتيمت تيم

رای‌ها: 29 16.8%
  • پرو كلابز

رای‌ها: 4 2.3%
  • كرير مد

رای‌ها: 63 36.4%
  • مچ دي

رای‌ها: 7 4.0%
  • ساير قسمتها؟؟؟؟؟؟؟

رای‌ها: 9 5.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

Gnome

کاربر سایت
Nov 18, 2011
180
دیسک ارجینال فیفا حدودا 190 تومنه
اما شما بهتره این بازی بصورت دانلودی از شبکه psn بگیرید
دو نفره اگه این کار انجام بدین نفری 100 میوفته
برای اینکار اول باید 60$ psn card بگیرین و بعد هم یه شریک پیدا کنین چون بازیهایی که از psn خریداری میشن میشه روی دو اکانت استفاده کرد با اینکار فیفا هم روی اکانت شما اکتیو میشه هم اکانت شریکتون

تشکر از راهنمایی تون
یا اشتراکی میخرم یا خود دیسک رو
تنها کاری که مونده بکنم اینه که من وایمیکس ایرانسل دارم . باستی قید بازی های کپی رو بزنم و ببینم با وایمکس میشه اپدیت کرد
بعد از اون اکانت میسازم و بازی رو اوکی می کنم

دوستانی رو می شناسید که با وایمکس بازی بکنند؟

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
ممنون از پاسختون
اینقدر به بلیزار شارژ دوماهه 88 تومان و پک های گرون دادیم پوست کلفت شدیم
دیسک اورجینال تقریبا چه قیمتی هست؟فقط شنیدم بازی هایی مثل خدای جنگ و فوتبال گرون تر هستند
دنبال فریمور جدیده نیستم چون مطمئنا دیر یا زود گیر میوفتیم
DC Games Group - فروشگاه آنلاین بازی - Online Game Shopping

ir7lv

کاربر سایت
Jul 9, 2007
636
نام
حسن
تشکر از راهنمایی تون
یا اشتراکی میخرم یا خود دیسک رو
تنها کاری که مونده بکنم اینه که من وایمیکس ایرانسل دارم . باستی قید بازی های کپی رو بزنم و ببینم با وایمکس میشه اپدیت کرد
بعد از اون اکانت میسازم و بازی رو اوکی می کنم

دوستانی رو می شناسید که با وایمکس بازی بکنند؟

سلام داداش من با وایمکس بازی میکنم البته 2 مگ
مشکلیم ندارم سیزنم با کمترین مشکل بازی میکنم
فرندلیهم راحت بازی میکنم
البته وایمکسم مبین نت هستش

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سرورهاي اولتيمت باز بهم ريخته:-l
مجبور شديم بريم سيزن:-&
جالب اينجا بود 4 بار بازي كردم هر 4 بار بارسلون:-&
ماهم خم به ابرو نيورديمو بدون هيچ شكايتي 4 5 تا كرديم تو پاچه شون و كلي لذت بريدم>:d

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
سلام داداش من با وایمکس بازی میکنم البته 2 مگ
مشکلیم ندارم سیزنم با کمترین مشکل بازی میکنم
فرندلیهم راحت بازی میکنم
البته وایمکسم مبین نت هستش

e ! شما گرگانی ؟ فاصله مون نزدیکه که ! چرا لگ داره بازیمون اونوقت ؟ نت منم یه مگه و پینگم زیر صد
این وایمکسا بگیر نگیر داره، بستگی داره به این که تو محدوده آنتنشون باشی و نتی که بهت میدن چجور باشه .

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
e ! شما گرگانی ؟ فاصله مون نزدیکه که ! چرا لگ داره بازیمون اونوقت ؟ نت منم یه مگه و پینگم زیر صد
این وایمکسا بگیر نگیر داره، بستگی داره به این که تو محدوده آنتنشون باشی و نتی که بهت میدن چجور باشه .

اينجا وايمكس كه پينگش بالاي 800 هست8-|
دربهترين حالت پينگش 450 هست:|
البته من وايمكس ندارم دوستان دارند
راستي يه چيزي امروز پس از چندينو چند بار سركله زدن سر isp معلوم شد كه سرورهاي فيفا در اروپا واقع شده پس پينگ 8.8.8.8 رو بندازيد سطل اشغال اصل كاري 4.2.2.4 هست

ir7lv

کاربر سایت
Jul 9, 2007
636
نام
حسن
اره داداش وایمکس اصولا پینگش زیاد خوب نیست 2مگ من کار 1 مگ شمارو میکنه ولی من سیزن میزنم راحت ولی نمیدونم چرا با 2و3 تا از بچه ها مشکل دارم البته با شماهم چند بار بازی کردم خوب بود ولی این دفعه اخر نمیدونم چرا انقدر لگ داشت بازی به هر هال باید با این اینترنتای زغالی ساخت دیگه:(
در ضمن مارو یکم تحویل بگیر نا سلامتی هم استانی هستیما:d

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
راستي عبدلله جان اون خطي كه شما ميگي قيمتش 200 هزار تومنه ماهيانه:d
امروز پشتيباني به من ميگه واسه گيم adsl بدرد نميخوره ميگم پس چي بدرد ميخوره يه چيز ديگه گفت كه منظورش خط تك كاربره بود
ميگفتم بابا دست بر دار ملت با 128 مخابرات دارن مثه بچه آدم ميآنلاينن ميگفت بستگي به تراكم داره:))
نشد يه چيز يه بار به اينا بگي جواب ندنو قبول دار بشن هرچي بگي يه جوابي ميدن:))

ir7lv

کاربر سایت
Jul 9, 2007
636
نام
حسن
راستي يه چيزي امروز پس از چندينو چند بار سركله زدن سر isp معلوم شد كه سرورهاي فيفا در اروپا واقع شده پس پينگ 8.8.8.8 رو بندازيد سطل اشغال اصل كاري 4.2.2.4 هست
خوب چه کنم مصطفی جان روی خط ما نمیشه adsl گرفت رفتم درخواست دادم که امکانات بدن بهش گفتن فعلا نمیتونیم البته ماله 3 ماه پیشه چند روز دیگه می خوام برم ولی باز مشکل دیگه اینه که مخابرات بالای 512 نمیده میترسم جواب نده از همینم بیوفتیم

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
خوب چه کنم مصطفی جان روی خط ما نمیشه adsl گرفت رفتم درخواست دادم که امکانات بدن بهش گفتن فعلا نمیتونیم البته ماله 3 ماه پیشه چند روز دیگه می خوام برم ولی باز مشکل دیگه اینه که مخابرات بالای 512 نمیده میترسم جواب نده از همینم بیوفتیم

پينگت چنده؟

S0NY

کاربر سایت
May 19, 2012
334
نام
ُSoheil
800؟؟؟؟؟؟ بهترین 450؟؟؟؟؟؟؟؟
حتما شوخی میکنید؟؟؟؟؟؟؟ شما که نداری چرا قضاوت میکنید؟؟؟؟
ما که داریم خیلی هم راضی هستیم و کلی هم تا بحال آنلاین زدیم از فوتبال تا آنچارتد.......

ir7lv

کاربر سایت
Jul 9, 2007
636
نام
حسن
پينگت چنده؟
اگه منظورت با 4.2.2.4 نزدیک 350

---------- نوشته در 12:15 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:12 AM ارسال شده بود ----------

800؟؟؟؟؟؟ بهترین 450؟؟؟؟؟؟؟؟
ما که داریم خیلی هم راضی هستیم و کلی هم تا بحال آنلاین زدیم از فوتبال تا آنچارتد.......
داداش راست میگه پینگش بالاست ولی برای انلاین 512 شم داشتم جواب داد البته با pc

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
؟؟؟؟؟؟ بهترین 450؟؟؟؟؟؟؟؟
ببين عزيز من ندارم ولي دو تا از دوستام داشتن پينگ گرفتن
درضمن چه چيزي به من ميرسه بخوام دروغ بگم ؟
اگه منظورت با 4.2.2.4 نزدیک 400
منها t اخرش بزن كه همش بياد بره ببيني دقيقا چنده
تايم اوت هم ميده؟

dead space 2.

کاربر سایت
Jun 22, 2012
168
نام
رحمان
این مشکل برای من هم پیش اومده،نمیگم بازیم تعرفیه و همه میخوان باهام بازی کنن،اتفاقا بازیم یه روز مارادوناییه یه روز مالدیوی!!:d
اما وقتی بعضی از دوستان پیام میدن که دوستانه میزنی یا نه؟یا سوال میپرسن،
یهو میبینی وسطه بازی هستی و توپ نمیره بیرون که PAUSE کنی یا توپ دستت نیست یا حساسیت بازی رفته بالا طوری که اگر بیای از بازی بیرون حسش میپره!
بعد بعضی از دوستان عزیزم ناراحت میشن که تحویل نمیگیریم یا جواب نمیدیم خوب دوست عزیز شما جای من بودی چکار میکردی؟
همین آقا mostafa682 دیشب سر همین موضوع از دست من ناراحت شد،ایشون ازم پرسید Auction اولتیمیت تیمت کار میکنه یا نه!منم نوشتم نمیدونم! بعد گفت خوب برو چک کن!آخه عزیزم دقیقه 10 سیزن بودم چطوری برم چک کنم و زودی برگردم!!؟عزیزم من اگر جواب شما رو ندادم از قصد نبوده هر چند که همون موقع برات پیام دادم که تو بازیم،همین رنگو بنده خدا دیشب 2 بار برای بازی پیام داد،من نتونستم بازی کنم!چون میدونه منو گلبارون میکنه میخواد بازی کنه!!:d

---------- نوشته در 11:52 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:50 AM ارسال شده بود ----------

یه مشت باگ که مهمترینش بازی با توپ نامرئی بوده رو حل کرده!!

ولی من با این که آپدیت کردم رفتم تو بازی و با این که 2 بار Quit کردم بازم توپ نامرئی بود!
تو psba هم مسابقه داشتم وقتی این صحنرو دیدم گرخیدم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر