FIFA 13 l PS3

بهترين و جذاب ترين قسمت فيفا 13 از نظر شما چيست؟

• سيزن

رای‌ها: 38 22.0%
  • فرندلي

رای‌ها: 23 13.3%
  • اولتيمت تيم

رای‌ها: 29 16.8%
  • پرو كلابز

رای‌ها: 4 2.3%
  • كرير مد

رای‌ها: 63 36.4%
  • مچ دي

رای‌ها: 7 4.0%
  • ساير قسمتها؟؟؟؟؟؟؟

رای‌ها: 9 5.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

hardbarca

کاربر سایت
May 25, 2012
93
نام
Farzad
:))
يعني ميخواي بگي الان طرفداران رئال واسه پول طرفدار رئال هستن:))
اون زماني هنوز بدنيا نيومده بودي رئال تو چمپيونز ليگ اقايي ميكرد تازه اون زمان چمپيونز ليگ با اين چمپونز ليگ فرق داشت
بعدشم كلا ايرانيا همه تا يه تيم دوتا برد بيارن طرفدارش ميشن كلا از سال 2003 به بعد بارسا اسمي واسه خودش بلند كرده كه همه تو ايران ماشالا طرفدارش شدن
بعدشم كلا 2 3 تا از قهرمانيهاي اخر اين تيم تو ده سال اخير بوده كه كاملا اين حرف منو مشخص ميكنه
من نميخواستم بحث تيمهاي واقعي رو بكشم تو اين تاپيك ولي بعضيا از بس اومدن از رئال بد گفتن مجبور شدم

یعنی چیزی نمیخواستم بگم.....
هرچی گفتم هم عین واقعیت هستشششش حالا پای هرچی دلت میخواد نمیخواد بکششش وسط
کلا هوادارای رئال الان فک کردی از چی تشکیل شدن؟ که به بارسا تیکه میندازی!!

از خودی مثال میزنم به کسی برنخوره
همین حمید(hamid-Eldorado) فامیل خودمون یه منچستری میشه گفت بودش الان شده یه رئالی فقط ظاهر رو حفظ میکنه

و همین ایرانیا هم هستن به گفته ی حرف خودت دیگه!! چون یه مدت منچستر نتیجه نگرفت و رونالدو رفت رئال میل پیدا کرد به رئالی شدن و الانم رئال برمداره رسما
توی همون سال های اول انتقال رونالدو هم خیلی از منچستری ها هم رئالی شدن یا مثلا موقع انتقال کاکا همین اتفاق واسه میلانی ها بودش_ در نتیجه وقتی میگم هواداراتون پولی هستن و به واسطه ی ولخرجی و رفتن بازیکن مورد علاقشون خوششون اومده از رئال دروغ نگفتم

ادعا میکنی واس قهرمانی هوادارای بارسا زیاد شده به باشگاه خودتون نگاه نمیندازی به دور و بر خودت ببینی کیا شدن هوادار رئال!!! یا به واسطه ی انتقال یا به واسطه ی ولخرجی! واگرنه با تغییر زمانه کسی به تاریخ باشگاه نگاه نمیکنه بیاد طرفدار یه تیم بشه که تو میای از تاریخ دم میزنی(البته بر خلاف حرف سینا) این نظر منه! الان طرفدارای زیر 20 سال رئال از چیه تاریخ رئال سر در آوردن که فن این تیم شدن؟؟ همین پسر خاله ی کوچیکه ی من دید رئال بازیکن خوب میخره رئالی شد (این چیزیه که من میبینم!!)
انگاری کسایی که رئالی هستن اینجا پیداشون میشه آدم 35 ساله هستن که میگه هوادارامون به خاطر سابقه ی باشگاه هستن!!:-" از پنچ تا رئالی(:groupwave:) که پیدا کنی سن هاشون رو جمع بزنی به 80 نمیرسه :))
اگه به سابقه بود میلان چیزی الان کم نداشت جلو فن های شما
این سابقه ی کذایی هم شده واس اینا شعاررررررر:sleeping:

آخرین ویرایش:

ir7lv

کاربر سایت
Jul 9, 2007
636
نام
حسن
سلام بر همگی
من نمیخواستم دخالت کنم ولی این بحث داره خیلی به درازا میکشه
هر کس سلیقه ای داره و اون سلیقه قابل احترامه پس شما هم به سلیقه هم احترام بزارین
لطفا این بحث تمومش کنین

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
ولی بیخیال عشق است یووه و 30 اسکودتو که به امید خدا میشه 31;)
:-?

بچه ها این بحث ادامه ندین دیگه تموم شد ...
درباره دروازبان هم میتونم بگم فقط هندانوویچ :d
بوفون هم سوتی زیاد میده خیلی باهاش توی ایتالیا حال نکردم

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
:-?

بچه ها این بحث ادامه ندین دیگه تموم شد ...
درباره دروازبان هم میتونم بگم فقط هندانوویچ :d
بوفون هم سوتی زیاد میده خیلی باهاش توی ایتالیا حال نکردم
اره اقا بحث رو ادامه ندید . شما هم دیگه اون بدبخت ها که سالیان سال تو حسرت لیگ برتر هستن با شیاطین سرخ مقایسه نکن کلا ! افرین :D

در استانه خرید جووینکو در اولتیمیت :D

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
اره اقا بحث رو ادامه ندید . شما هم دیگه اون بدبخت ها که سالیان سال تو حسرت لیگ برتر هستن با شیاطین سرخ مقایسه نکن کلا ! افرین :D

در استانه خرید جووینکو در اولتیمیت :D

جووینکو رو دارم،میخوام بفروشم،اگه خریداری باهات راه میام!!:d

سیستم تیمی من کلا Germany و Bundesliga هستش،جووینکو تو سیستم من زیاد جواب نداد هرچند پسر خوبیه و چند تا گل زد اما میخوام عذرشو بخوام،با پولش یکی دیگه رو نشون کردم!!:d

آقا اگه کسی تو اولتیمیت بازیکن یا آیتمی برای فروش داره بیاد اینجا اعلام کنه تا حداقل گیر بچه های خودمون بیاد نه این اجانب مفت خوره،گرانفروش!!

با تشکر مدیریت باشگاه!!:d

hardbarca

کاربر سایت
May 25, 2012
93
نام
Farzad
به من یکی پیام داد گفت دیدی یکی حرف درست میزنه دیدی جوابش با عقل جور در میاد دست به کوچه فرعی ها بزن
یکی نیس بگه خب واس چی من با اینکه میدونم بحث تمومی نداره خودم شروعش میکنم!!!!!!! آخر سر هم بهش لقب چرند بدم...

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
اره اقا حتما ! چند ؟ :D البته مالیم نیست :D افت کرده :D مصدوم زیاد می شه :D حالا چند ؟ :D

جدا می خوامش . ایدیت چیه من شمارو تو ادد لیستم دارم ؟
کیانوش اوضاع خطرناک شد رنگو فرزاد با مصطفی رو زد :d
طاها هم محمد ترمیناتور زد !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر