FIFA 13 l PS3

بهترين و جذاب ترين قسمت فيفا 13 از نظر شما چيست؟

• سيزن

رای‌ها: 38 22.0%
  • فرندلي

رای‌ها: 23 13.3%
  • اولتيمت تيم

رای‌ها: 29 16.8%
  • پرو كلابز

رای‌ها: 4 2.3%
  • كرير مد

رای‌ها: 63 36.4%
  • مچ دي

رای‌ها: 7 4.0%
  • ساير قسمتها؟؟؟؟؟؟؟

رای‌ها: 9 5.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
نمیدونم از شانسه منه یا ساعت بازیهامون یک شکله
هر وقت که میخوام با یکی بازی کنم ، 5 6 نفر دیگه هستن که میخوان بازی کنیم ولی وقتی بازیم با کسی که دارم باهاش بازی میکنم تموم میشه ، دیگه کسی نیست :d

هنوز با مصطفی بازی نکردم ، هنوز با همین علی ( ام اچ فیفا ) تو فیفا 13 بازی نکردم و خیلی های دیگه ، حتما وقتی دیدید هستم پیغام بدید بازی کنیم

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
يادش بخير اون زمان كه دبيرستان ميرفتيم همه يا رئال برميداشتن يا ميلان يا اينتر هنوز كسي نميدونست كه بارسا خوردنيه يا پوشيدني8-|

آخه تو زمان دایناسور ها دبیرستان میرفتی!!!;;)

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
دوستان خواهشا سعي كنيد به تيمهاي همديگه توهين نكنيد
تاپيك فيفاست فوتبال نيست كه
يادش بخير اون زمان كه دبيرستان ميرفتيم همه يا رئال برميداشتن يا ميلان يا اينتر هنوز كسي نميدونست كه بارسا خوردنيه يا پوشيدني8-|
همیشه گفتم بازم می گم . با اینکه طرفدار رئال مادرید نیستم . ولی تیمی که 9 بار قهرمان باشگاه های اروپا شده احترامش بر همه فوتبال دانان :D واجبه. بارسلونا هم دو روزه مد شده کلا :D

دیشب تو اولتیمیت با یه یارو بازی کردم که کریس رونالدو و اکثر رئالی ها رو داشت . منم الان فقط بالزارتی و ولبک و چیچاریتو و روسینا رو دارم . با همین 4 نفر 3 بر 2 شکستش دادم :D کاملا برام ثابت شدست دیگه که مهمتر از انتخاب تیم و اینکه چه بازیکنی توی تیمت وجود داره بازی خودته که مهمه ! کریس رونالدو این یارو از 10 تا بازیکن ضعیف هم مهارش راحت تر بود . به قدری بچه گانه می خواست دفاع های منو رد کنه که قابل پیش بینی بود کاملا ! اینجا مشخص می شه که استفاده از همون رونالدو هم هنر می خواد .

موفق باشید

hardbarca

کاربر سایت
May 25, 2012
93
نام
Farzad
اونایی که میخوان بازیشون بهتر شه :

1. یه بخش داره فیفا13 به اسم skill games .. همه قسمت هاشو تا حداقل gold برید .
2. سعی کنید با ترکیبای دیفالت خود فیفا بازی کنید، چون تو حالت کاستوم بازیکنها کاملن خنثی میشن و شما خیلی چیزا رو باید دقیق تنظیم کنید تا تقریبن بشن مثل حالت دیفالت
تو حالت دیفالت بازیکنها باهم هماهنگ ترن و راحتتر همدیگرو پیدا میکنن .
3. با تیمای مختلف بازی کنید (علی الخصوص از ریال مارید و رونالدو دوری کنید چون اونا خودشون گل میزنن و شما فکر میکنید که دارید خوب بازی میکنید و گل میزنید :d ) لذتی گلی که با بازیکن متوسطی مثل آردا توران و با پاسکاری تیمی و باصبر و حوصله می زنید چندین برابر گلیه که با تاکتیک "بنداز دررو و پنالدو و بدوبدو و گلللل " می زنید ئه :d
4. تیمای 4/5 -4 - 3/5 ستاره رو وردارید و هجومی بازی کنید تا دفاعتون قوی تر بشه . گل می خورید ؟ میبازید ؟ عیب نداره !! عوضش هربار از هرنقطه و به هرشکلی گل خوردید یاد میگیرید که سری بعد دوباره مثل اون گل رو نخورید . این شکلی بازی کنید خیلی خیلی بهتر از اینه که 6 -7 نفر جلو دروازه بچینید و اونا خودشون واستون دفاع کنن و شما فکر کنید که خیلی خوب دارید دفاع میکنید، درحالی که هم لذت بازی زیبا رو از خودتون و حریفتون میگیرید و هم طرف ممکنه از بازی کردن باهاتون دلسرد و خسته بشه و تو حالت بدش میره رو فاز دعوا و فحش و غیره .
5. از isp منطقه تون سوال کنید ببینید اگه خط تک کاربره میدن برید نت تک کاربره بگیرید، چون اکثرن یک به هشت و یک به ده و اینا میدن .. تک کاربره که بگیرید برا بازی آنلاین بهتره و اعصابتون سر لگ و اینا خورد نمیشه و بهتر میتونید بازی کنید .
6. تیم دورتموند رو بردارید باهاش بازی کنید :d
7. متنوع بازی بکنید و به یه سبک و روال عادت نکنید (مخوصن عادت کردن به فقط سانتر از جناحین ) از دادن پاس های بلند زمینی و هوایی نترسید .
8. با افراد مختلف بازی کنید .
9. دفاع لگسی رو بندازید سطل آشغال ! بادفاع تاکتیکال بازی کنید . اگه واستون سخته باید اینقد مثل من گل بخورید تا یاد بگیرید :d
10. حرکات حریفتون رو پیش بینی کنید و سعی کنید جلوتر از اون حرکاتش رو حدس بزنید.
و درآخر اینکه چون این بازی گلوکز ! زیادی از مغزتون رو مصرف میکنه و نیاز به تمرکز بالایی داره حتی الامکان قبل از بازی مواد قندی و شکلات و قهوه جات مصرف بکنید :d ردبول و هایپ و ... :d هم که باشه دیگه فبها :p
حالا اینارو گفتم پیش خودتون نگید اینو نگاه ! فکر کرده کیه که داره مثلن اینجا میاد به بقیه درس میده !:d من قبلن هم گفتم با هر کی که بازی میکنم ازش چیز یاد میگیرم .. شمام بیاید دانسته هاتون رو به اشتراک بزارید تا یاد بگیریم .. درکلsharing is caring :p

والا رنگو جان من که skill Games رو تا skill challenge رسونده بودم همون اوایل ولی تغییری توی بازیم ایجاد نکرده بود و نکرد(شاید چون زیر و روی گیم پلی بازی بلدیم)

اما در مورد بازی با تیم های ضعیف باید بگم که من توی PS2 از این کارا جلو داداشم میکردم و من اوساسونا برمداشتم داداشم میلان( اون موقع میلان به این بدی ها هم نبود و 5 ستاره بود) اکثرا میباختم (من اصلا با فیفای PS2 مچ نبودم) ولی گاهی اوقات با مسعود شجاعی:d یه دریبل هایی میزدم گل میشد که نگو یا مثلا با نکونام کاشته میزدم حال میداد , با این که اکثرا میباختم ولی بعضی بازیها پر گل میبردم خیلی بد میچسبید و بعدش هم ترکیب دفاعی ضد فوتبلا خفن میذاشتم میرفتم روی اعصاب و خط بی جنبه بازی و همش تیکه مینداختم (البته با تیم های قوی مثلا همون بارسا که بازی میکردم اصلا اوضاع اینجوریا نبودا)

حالا هم توی PS3 گاهی از این کارا میکنم مثلا اتلتیکو برمیدارم و جلو رئال بازی میکنم یا تیمی مثل والنسیا و حدود 90% هم برنده میشم , خیلی توی کار تیمی و پاس کاری تاثیر داره دید آدم رو توی پاس کاری باز میکنه و فقط همش پاس پش دفاع نمیندازی
جدا از همه اینا لذتی که گل زدن با کسایی مثل فالکائو داره اصلا توی گل زدن با بازیکنایی که همش با تیم های همیشگی میزنیم نیس

البته همه ی این چیزا توی بازیه کسایی تاثیر داره بازیش 2 هزار ارزش داشته باشه واگرنه امیدی به تغییر کسی که بازیش مزخرفه نیس که فرق کنه

فن های رئال هم معلومه از کجا سر در آوردن !!:thumbdown
همچین میگه رئال میشناختن و خبری از بارسا نبود که انگار به زمان اون 9 تا قهرمانی تعلق دارن و دارن حرف میزنن

پس منم میگم که حداقلش اینکه اگه پول (که توی این باشگاه همه چیزه) نبود الان فنی براش وجود نداشتن چون 10 ساله به فیفنال CL هم راه پیدا نمیکنن!! باز میلان 5 6 سال پیش که یه CL برد الان فن هاش کمتره همین رو اثبات میکنه که پول ماشاالله خوب فن میاره پس به ریشه نیس یه جیب پرز هستش...
اونقدر از این ادعا های آسمون....:wallbash::wallbash:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
فن های رئال هم معلومه از کجا سر در آوردن !!:thumbdown
همچین میگه رئال میشناختن و خبری از بارسا نبود که انگار به زمان اون 9 تا قهرمانی تعلق دارن و دارن حرف میزنن

پس منم میگم که حداقلش اینکه اگه پول (که توی این باشگاه همه چیزه) نبود الان فنی براش وجود نداشتن چون 10 ساله به فیفنال CL هم راه پیدا نمیکنن!! باز میلان 5 6 سال پیش که یه CL برد الان فن هاش کمتره همین رو اثبات میکنه که پول ماشاالله خوب فن میاره پس به ریشه نیس یه جیب پرز هستش...
اونقدر از این ادعا های آسمون....:wallbash::wallbash:
:))
يعني ميخواي بگي الان طرفداران رئال واسه پول طرفدار رئال هستن:))
اون زماني هنوز بدنيا نيومده بودي رئال تو چمپيونز ليگ اقايي ميكرد تازه اون زمان چمپيونز ليگ با اين چمپونز ليگ فرق داشت
بعدشم كلا ايرانيا همه تا يه تيم دوتا برد بيارن طرفدارش ميشن كلا از سال 2003 به بعد بارسا اسمي واسه خودش بلند كرده كه همه تو ايران ماشالا طرفدارش شدن
بعدشم كلا 2 3 تا از قهرمانيهاي اخر اين تيم تو ده سال اخير بوده كه كاملا اين حرف منو مشخص ميكنه
من نميخواستم بحث تيمهاي واقعي رو بكشم تو اين تاپيك ولي بعضيا از بس اومدن از رئال بد گفتن مجبور شدم

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد
:))

اون زماني هنوز بدنيا نيومده بودي رئال تو چمپيونز ليگ اقايي ميكرد تازه اون زمان چمپيونز ليگ با اين چمپونز ليگ فرق داشت

بعدشم كلا 2 3 تا از قهرمانيهاي اخر اين تيم تو ده سال اخير بوده كه كاملا اين حرف منو مشخص ميكنه
اگه میتونه الان با این همه بازیکن و هزینه یه... بکنه=)).
خودت روت میشه اینو بگی!!!!!تیمی مثل ریال با این همه دبدبه و کبکبه و هزینه های میلیونی تو 10 سال 2-3 تا قهرمانی=))=)):gathering:-
باز این میلان ما 2005 فینال بود-2007 قهرمان شد.همچینم خفن خرج نمیکرد....قبل از 2005 هم که گفتن نداره دیگه;)
اما در کل خوبه خوبه ادامه بدین....موجبات خنده و شادی رو فراهم میکنین:))

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
آقا دعوا نکنید ! من گفتم قبلن هم که فن تیم خاصی نیستم .. یه زمانی این تیم رئال دوست داشتنی بود واقعن با زیدان و کارلوس و ماکه له له و زیبا بازی میکرد
ولی الان فقط و فقط شده فوتبال سرعتی قدرتی و خشن و نتیجه گرا .. (حتی به قیمت لگد پرونی و انگشت تو چشم کمک مربی تیم حریف کردن و .. )
قبول دارم اینجا جاش نبود که بگم ولی خداوکیلی اینقد که رئال رو میگیرن تو 13 که دیگه ..

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
بچه ها دعوا نکنین :d

دوستان منظور حرفای مصطفی رو متوجه نشدین انصافا توی این تاپیک کم درباره رئال بد گفته نشده و مصطفی به عنوان یه رئالی اومده از تیمش دفاع کرده و حرفاشم درسته کدوم بارسایی قبول نداره این تیم قبل سال 2006 20% طرفدارای الانش توی ایران رو هم نداشت؟
اما مصطفی جان و بقیه دوستان رئالی این حرفایی که در مورد رئال میزنیم فقط درباره این تیم توی فیفا و توی دنیای واقعی مطمئن باشین رئال خیلی تیم قابل احترامیه

هر کی طرفدار یه تیم خاصه و تمام تیمها قابل احترامن
خود بارسا انصافا یه مکتب جدید بوجود اورده و الان دیگه میشه ادعا کرد 10 سال دیگه هم بارسا توی این سطح میمونه چون براساس یه برنامه مشخص دارن جلو میرن و مهمترین راز موفقیتشون اینه از تیمهای پایه این مکتب به بازیکنا اموزش میدن

اما به عنوان یه اینتری میگم اگر بخوایم تاریخ در نظر بگیریم و یه دوره خاص نگاه نکنیم میلان و رئال مادرید بهترین ها هستن ( بازم میگم من یه دوره تاریخی در نظر نمیگیرم به این نگاه نکنین چند ساله لیورپول قهرمان لیگ برتر نشده! لیورپول در طول تاریخ بهتر از من یونایتد بوده عصر فرگوسن کنار بزارین ببینین اصلا افتخارات من یونایتد جلو لیورپول به حساب نمیاد! فوتبال توی دهه های جدا بررسی کنید و افتخارت بین المللی ببینین به حرف من میرسین)
بهترین تیم تاریخم میلان اریگو ساچی بود ... بدون شک
بهترین بازیکن تاریخم دیگو ارماندو مارادونا :d

راستی یه نکته رو یادم رفت بگم در مورد فرشاد و فرزاد عزیز
ببینید هیچوقت پول توی فوتبال طرفدار نمیاره
اون نتیجس که بره یه تیم محبوبیت میاره حالا میخواد به واسطه پول باشه یا هرچیز دیگه ای
50 ساله دیگه کسی به این نگاه نمیکنه رئال توی این دهه چقدر خرج کرده فقط به افتخارات نگاه میکنن
بعد فرشاد خود برلوسکونی توی میلان کم خرج نکرده البته 100% به اندازه رئال هزینه نکردین اما قبل کالچوپولی کم پول پای بازیکن نمیدادین
بارسا هم بره امثال ویا و سانچس و زلاتان پول های هنگفتی داده پس نمیشه گفت بارسا هم این وسط خیلی مظلومه!

آخرین ویرایش:

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
ولی به نظر من میشه رونالدو رو تحمل کرد ، کسی که نمیشه تو این بازی تحمل کرد نویره
یه جوری درستش کردن هیچ جوره گل نمیخوره ، اگر یک هزارم این تو واقعیت بود ، بایرن و آلمان هیچ مشکلی ندارن

نویر انقدر امسال ضعیف بوده که رنه آدلر براش شاخ شده و خواستار شماره یک تیم ملیه

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
من اصلاً با نویر موشکلی ندارم،اصلاً این تو گل باشه قشنگ 3-4 تا رو زدم (فقط نمیدونم چرا همیشه نیمه دوم از بایرن 3-4 تا هم میخورم8-|)

زمینی ها رو مثل ماست میخوره;;)

در عوض با اون مردک (دروازبان خودتون) بوفون:|:|:| قشنگ همیشه من رو سرویس میکنه
اصلاً دچاره Buffonobia شدم:-lچی بشه شانس بیارم 2 به تکی ، ریباندی چیزی بش گل یزنم

پ.ن:آقا ظاهراً من یه غلطی کردم با مصطفی یه شوخی کردم دیگه بیخیل،نمیخواستم تاپیکتون رو شوت کنم هوا:">هم رئال سوراخه هم میلان >:)یووه هم که معلومه دیگه:>اینقدر دعوا نکنیدo:-)

پ.ن2:کمال میدونی بایرنی های تاپیک فوتبال اینجا نمیان هرچی خواستی بار این پسره نویر کردیا:));)

ashkanshahrooz

کاربر سایت
Dec 28, 2010
91
اینجارو نیگا ، اول میگه توهین نکنین بعد خودش ...
برادر من نمیدونی بدون که هستن افراد اصیلی که از 2000 طرفدار بارسانو فقط اونو بر میدارن (منجمله خود من که از 10 سالگی طرفدارشم) پس این حرف مسخرس
از اولش با پولو سیاست بازی قهرمان میشدنی 2000 هم با پول قهرمان میشدین
دیگه نمونه بارزش به زور گرفتن دی استفانوییه که اینهمه بهش مینازینو اسطورتونه ، اینو اول بارسا خریدو بعد از 2تا بازی فرانکو و دولتش اومدن گفتن غیر قانونیه و نمیتونه این بازیکن تو اسپانیا بازی کنه، از بارسا گرفتنش دادنش به مادرید باهاش 5تا قهرمانی آوردین تو اروپا ، اگر اونو نمیگرفتین که الان از لیورشوتم کمتر قهرمانی داشتین برادر من ...
والله...

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد
بعد فرشاد خود برلوسکونی توی میلان کم خرج نکرده البته 100% به اندازه رئال هزینه نکردین اما قبل کالچوپولی کم پول پای بازیکن نمیدادین
سینا حرفتو قبول دارم.برلوسکونی هم خرج کرده اما همونطور که خودت گفتی نه اندازه ی مادرید.بعدشم میلان اگه خرج کرده یه 2 تا قهرمانی اورده ولی.....
بگذریم.اینجا جایه بحثش نیست.نمیخوام ادامه بدم ولی جا واسه بحث زیاد داره...

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
من اصلاً با نویر موشکلی ندارم،اصلاً این تو گل باشه قشنگ 3-4 تا رو زدم (فقط نمیدونم چرا همیشه نیمه دوم از بایرن 3-4 تا هم میخورم8-|)

زمینی ها رو مثل ماست میخوره;;)

در عوض با اون مردک (دروازبان خودتون) بوفون:|:|:| قشنگ همیشه من رو سرویس میکنه
اصلاً دچاره Buffonobia شدم:-lچی بشه شانس بیارم 2 به تکی ، ریباندی چیزی بش گل یزنم

پ.ن2:کمال میدونی بایرنی های تاپیک فوتبال اینجا نمیان هرچی خواستی بار این پسره نویر کردیا:));)
بوفون که فاجعه شده :| اصلا فیفا های قبلی و نسخه دمو همین فیفا ، دقیقا مثل واقعیت بود ولی الان والدز شده :| یه سوتی های تابلویی میده که تو عمرم از بوفون ندیدم :|

پ.ن2: خوب واقعیته دیگه ، خودشونم قبول دارن که خیلی از بازیها رو اشتباهات نویر ضرر کردن ، همین تیم ملی آلمان مقابل سوئد رو اشتباهات نویر بازی 4-0 برده رو 4-4 کرد

آخرین ویرایش:

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,522
نام
امین
بوفون که فاجعه شده :| اصلا فیفا های قبلی و نسخه دمو همین فیفا ، دقیقا مثل واقعیت بود ولی الان والدز شده :| یه سوتی های تابلویی میده که تو عمرم از بوفون ندیدم :|

پ.ن2: خوب واقعیته دیگه ، خودشونم قبول دارن که خیلی از بازیها رو اشتباهات نویر ضرر کردن ، همین تیم ملی آلمان مقابل سوئد رو اشتباهات نویر بازی 4-0 برده رو 4-4 کرد
دوست خوبم کاملن حرفتو قبول دارم.
بعضی موقع ها عجیب سوت میزنه سوفون!
روی سانتر روی شوت های مسخره که گل های عجیبی رو مفت به حریف میده!!!!!!!!
در کل بهترین گلر قرن رو هندلینگش رو 83 دادن!!!!!!!
ولی بیخیال عشق است یووه و 30 اسکودتو که به امید خدا میشه 31;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر