FIFA 13 l PS3

بهترين و جذاب ترين قسمت فيفا 13 از نظر شما چيست؟

• سيزن

رای‌ها: 38 22.0%
  • فرندلي

رای‌ها: 23 13.3%
  • اولتيمت تيم

رای‌ها: 29 16.8%
  • پرو كلابز

رای‌ها: 4 2.3%
  • كرير مد

رای‌ها: 63 36.4%
  • مچ دي

رای‌ها: 7 4.0%
  • ساير قسمتها؟؟؟؟؟؟؟

رای‌ها: 9 5.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
منو مهدي هم تو پرو كلاب بعضي وقتها با پديده توپ نامرئي مواجه ميشم8-|
سلام اگه پرو کلاب میزنی منو ادد کن Ramtinnn الان st 85 cam 88 حرفه ای شده پروم :)

---------- نوشته در 12:25 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:12 AM ارسال شده بود ----------

سلام به همه
کسی میدونه چه طور میشه online pass code رو تو ps3 اکتیو کرد اخه تو دانلودها نیست که reedem رو بزنم
کد رو داری ؟ خب وقتی برا باره اول میخوای به ea کانکت بشی خودش میره تو اکتو کردن دیگه . دیسک اوریجینال داری

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,991
نام
مهدی
سلام اگه پرو کلاب میزنی منو ادد کن Ramtinnn الان st 85 cam 88 حرفه ای شده پروم :)

---------- نوشته در 12:25 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:12 AM ارسال شده بود ----------

خواستی ادم کن
78 lf فوق اماتور تو پرو کلاب:D
ولی جدا اگه زیاد بازی می کنی ادد کن

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
این رئال چقد ضعیفه تو 13 نه کاسیاس خوبه نه رونالدو هافبکهاشم سرعتا در حد لاکپشت خداییش بلد نباشی از رئال بازی بکشی 4 5 تا راحت می خوری
ولی خوراک روسیه و زسکا آخرشن :)

---------- نوشته در 12:29 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:28 AM ارسال شده بود ----------

خواستی ادم کن
78 lf فوق اماتور تو پرو کلاب:D
ولی جدا اگه زیاد بازی می کنی ادد کن
من فقط کلاب بازی میکنم از زمان فیفا 10 :) باشه روشن کردم ادد میکنم

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بيا تو كلاب ما تا رستگار شوي و با بازيكن خوب كلاب آشنا شوي مهدي ميدونه منظورم چيه؟:d

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
فقط دورتموند !
انگار روغن موتور کاسترول GTX ریختن تو این تیم انقد که نرم و روونه و هماهنگن با هم ، هیچ ایرادی از هیچ بازیکینیش یا ترکیبش و فلان نمیتونم ازش بگیرم
باهاش ببازم هم باز حال میده چون میدونم که خودم اشتباه کردم و تقصیر تیمم یا بازیکنام نیست، به تک تک بازیکنام هم افتخار میکنم :p

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
فقط دورتموند !
انگار روغن موتور کاسترول GTX ریختن تو این تیم انقد که نرم و روونه و هماهنگن با هم ، هیچ ایرادی از هیچ بازیکینیش یا ترکیبش و فلان نمیتونم ازش بگیرم
باهاش ببازم هم باز حال میده چون میدونم که خودم اشتباه کردم و تقصیر تیمم یا بازیکنام نیست، به تک تک بازیکنام هم افتخار میکنم :p
ولی من جدیدا با شالکه آقایی میکنم ، خیلی تیم خوبی دارن ، دقیقا همون سیستمی که همیشه دوست داشتمو راحت میتونم باهاشون بازی کنم ، دقیقا نفراتشم دارن

hardbarca

کاربر سایت
May 25, 2012
93
نام
Farzad
فقط دورتموند !

کاملا باهات موافق هستم!!
وقتی بازی تورو با دورتموند میبینم یاد خودم میوفتم وقتی با دورتموند بازی میکنم!:d
خیلی شبیه هستش حرکت هایی که میکنی با حرکت هایی که مثلا من خودم وقتی دورتموند بر میدارم میکنم!!
تا حالا جلو کسی من دورتموند برنداشتم ولی جلو CPU توی Demo fifa13 برمیداشتم و خود فیفا13 دورتموند برمیدارم یه جوری بازی میکنم که پر از لذت هستش لامصب, به این نتیجه هم رسیدم که این خاصیت توی تیمشه و اگه با این تیم توی حملاتی که میکنی صبر به خرج بدی حتما به نتیجه میرسی!!!
کل حرکت های بدون توپ بازیکنا و جایگیریشون یه یگانگی و یه دست بودن رو نشون میده , خیلی متحدانه بازی میکنن:x طرفداراشون هم تشویق های فوق العلاده ای هم میکنن

اما به هر حال تیم سوم هستش دیگه... اول که بارساست دوم میلان سوم دورتموند.....

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
یه اشتباهی کردم رفتم تو بخش اولتیمیت یک ساعتی چرخیدم ، بد جوری معتاد شدم :D الان دیگه هیچ بخشی اندازه اولتیمیت بهم حال نمی ده ! خیلی جذابه این بخش مخصوصا قسمت خرید و فروش بازیکن ها ، به همه پیشنهاد می کنم برن و یک ساعتی وقت بذارن روی این بخش کاملا مجذوبش می شن .

p.s : لاجوردی پوشان همیشه قهرمان نیز همچنان بی رقیب هستن !

موفق باشید

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد
فقط دورتموند !

فقط میلان:dانگار روغن ترمز ریختن تو این تیم:dانقدر که سرعنی و عالین:dباهاش ببازم هم میدونم تقصیر ابیاتی هستش نه من:))
به تیمم عادت کردم:dاما چه حالی میده هاا.فقط من تو این جمع تقریبا میلانی ام.فکر میکنم اگه منم بارسایی یا ریالی بودم بعد با بقیه تیمم یکی میشدم حال نمیداد بهم.

montazery

کاربر سایت
Oct 14, 2011
400
نام
حسن
یعنی نمیدونم چرا هیچکی اینجا سوال فنی نداره فقط منم :d
خب حالا یک سوال فنی چجوری یک بازیکن تو اولتیمیت تیم رو سیاه کنیم
‍‍‍‍‍‍\.ن : بازیکن های زردی که هستند مشکی شدند گرون هستند
ایا میشه چنین چیزی یا نه حتما باید خرید؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
یعنی نمیدونم چرا هیچکی اینجا سوال فنی نداره فقط منم :d
خب حالا یک سوال فنی چجوری یک بازیکن تو اولتیمیت تیم رو سیاه کنیم
‍‍‍‍‍‍\.ن : بازیکن های زردی که هستند مشکی شدند گرون هستند
ایا میشه چنین چیزی یا نه حتما باید خرید؟

دست تو نيست باو اگه يه پك رو باز كني و يكي از بازيكنان هفته داخلش باشه اون بازيكن اورال كلش زياد ميشه و سياه هم ميشه:d و البته تروفي in form كه hidden هم هست(زير تروفي طلاي 50 تا پك)بهت تعلق ميگيره>:d<
یه اشتباهی کردم رفتم تو بخش اولتیمیت یک ساعتی چرخیدم ، بد جوری معتاد شدم :biggrin1: الان دیگه هیچ بخشی اندازه اولتیمیت بهم حال نمی ده ! خیلی جذابه این بخش مخصوصا قسمت خرید و فروش بازیکن ها ، به همه پیشنهاد می کنم برن و یک ساعتی وقت بذارن روی این بخش کاملا مجذوبش می شن .
ما از زمان فيفا11 عاشق اولتيميت تيم شديم;;)

آخرین ویرایش:

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
ما از زمان فيفا11 عاشق اولتيميت تيم شديم;;)
البته بخش اولتیمیت 12 خیلی کاملتر از 11 هست . ولی من کلا خیلی به این بخش توجه نمی کردم . در حالی که انصافا یکی از جذاب ترین بخش هاست . منتهی واقعیت اینه که کار برای ما ایرانی ها خیلی سخت تر به نطر می رسه چون به فیفا پوینت دسترسی نداریم . دیروز با یکی بازی کردم کلا تیمش رئال مادرید بود ! منم فقط یه فلچر و ولبک رو داشتم ! و جالب اینکه 2 بر 1 هم بردمش :D از این بابت ها هم اولتیمیت خیلی چیز هارو ثابت می کنه ! اونم این که بازی خوب تر مهم تر از تیم خوب تر هست !

montazery

کاربر سایت
Oct 14, 2011
400
نام
حسن
البته بخش اولتیمیت 12 خیلی کاملتر از 11 هست . ولی من کلا خیلی به این بخش توجه نمی کردم . در حالی که انصافا یکی از جذاب ترین بخش هاست . منتهی واقعیت اینه که کار برای ما ایرانی ها خیلی سخت تر به نطر می رسه چون به فیفا پوینت دسترسی نداریم . دیروز با یکی بازی کردم کلا تیمش رئال مادرید بود ! منم فقط یه فلچر و ولبک رو داشتم ! و جالب اینکه 2 بر 1 هم بردمش :D از این بابت ها هم اولتیمیت خیلی چیز هارو ثابت می کنه ! اونم این که بازی خوب تر مهم تر از تیم خوب تر هست !
بازی خوب مهم هست ولی تیم خوب هم مهمه
طرف هم رونالدو رو داشت هم مسی رو
تیم تو دفاع یک پاس رونالدو زارت تو گل

hardbarca

کاربر سایت
May 25, 2012
93
نام
Farzad
یه 2 3 روزه با یکی از بچه ها دوستانه میزنیم خیلی باهاش بازی کردن فاز میده منظورم (FiFarsi) هستش

نمیدونم چند نفر از شما توی لیستاتون داریدش ولی اگه ندارید ارزشش رو داره ادد کنیدش

پرس و توپ رباییش خوبه اما اکثرا توی دفاع به خصوص توی نیمه دوم و یا وقتی 1 گل میخوره بد جور باز میشه و دیگه میره روی 4 5 تا خوردن دلیلش هم اینکه میذاره ultra attack ولی کلا خیلی باهاش حال میده بازی کنی بازی روون و باز هستش

یه کم متکی به رئال هستش و بازیکناش
الان باهاش داشتم بازی میکردم فقط یه کم ناامیدم کرد چون یه جورایی یه ترکیب ضد فوتبال چیده بود به جز دو مهاجم یکی بنزما یکی رونالدو تقریبا بقیه دفاع بودن و همش پاس پشت دفاع مینداخت تا از اشتباه دفاع وسط هات گل بزنه
تاحالا ندیده بودم ضد فوتبال بازی کنه و واسه همین که فوتبال هجومی بازی میکنه باهاش بازی میکنم

به هر حال گفتم که اگه ندارید ادد کنید و از بازی کردن باهاش لذت ببرید چون اکثرا پر گل میشه بازی:smoke:
(بازیش در حد متوسط و رو به بالا هستش);;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر