FIFA 13 l PS3

بهترين و جذاب ترين قسمت فيفا 13 از نظر شما چيست؟

• سيزن

رای‌ها: 38 22.0%
  • فرندلي

رای‌ها: 23 13.3%
  • اولتيمت تيم

رای‌ها: 29 16.8%
  • پرو كلابز

رای‌ها: 4 2.3%
  • كرير مد

رای‌ها: 63 36.4%
  • مچ دي

رای‌ها: 7 4.0%
  • ساير قسمتها؟؟؟؟؟؟؟

رای‌ها: 9 5.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
این اتلتیکو مادرید عجب تیمیه ! ترکیبش عالیه برام ! همه با هم حمله و دفاع میکنن .. ولی نمیدونم چرا تو seasons نمیتونم باهاش بازی کنم :/ تو 12 هم همین مشکل بود .. یه opponent پیدا میکرد تو h2h اما قبل شروع بازی هی گیر میکرد و مجبور میشدم sign out .. sign in کنم .
الان تو فرندلی بیشتر همین تیمو برمیدارم به خاطر سیستم عالی 1-3-2-4 ش ! این ترکیبشو حیف که نمیشه سیو کرد تو مووده آنلاین .
یه چیز دیگه اینکه قابلیت دریبل های ریز و یکی دوپائی که اضافه شده خیلی خوبه ! با آردا توران پپه و راموس رو با R2 و L2 دریبل زدم .. چیزی که تو 12 اصلن امکان نداشت !
پاس های تو عمق هم مخصوصن پاس های هوایی خیلی خیلی بهتر شده نسبت به 12 ..
توی شوت ها ولی چندان تغییری ندیدم .. تقریبن مثل 12 ئه .

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,138
نام
متوئیدی
هم من هم دوست عزیزم که باهم بازی رو خریدیم از طریق همین روش با Pc دانلود کردیم و بعداشم به راحتی نصب و بعداش گللللللللللل

بعدش با دانلود منیجر دانلود کردید دیگه درسته میشه ورژن برنامه دانلود منجرتون رو بهم بگید ؟؟

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
این اتلتیکو مادرید عجب تیمیه ! ترکیبش عالیه برام ! همه با هم حمله و دفاع میکنن .. ولی نمیدونم چرا تو seasons نمیتونم باهاش بازی کنم :/ تو 12 هم همین مشکل بود .. یه opponent پیدا میکرد تو h2h اما قبل شروع بازی هی گیر میکرد و مجبور میشدم sign out .. sign in کنم .
الان تو فرندلی بیشتر همین تیمو برمیدارم به خاطر سیستم عالی 1-3-2-4 ش ! این ترکیبشو حیف که نمیشه سیو کرد تو مووده آنلاین .
یه چیز دیگه اینکه قابلیت دریبل های ریز و یکی دوپائی که اضافه شده خیلی خوبه ! با آردا توران پپه و راموس رو با R2 و L2 دریبل زدم .. چیزی که تو 12 اصلن امکان نداشت !
پاس های تو عمق هم مخصوصن پاس های هوایی خیلی خیلی بهتر شده نسبت به 12 ..
توی شوت ها ولی چندان تغییری ندیدم .. تقریبن مثل 12 ئه .
اتفاقاً منم تو کریر مود با اتلتیکو مادرید شروع کردم. ترکیبش بد نیست ولی واسه من سخته بازی کردن با این ترکیب،زیاد هم با این ترکیب نمیتونم گل بزنم.فالکائو رو باشگاه فروخت در صورتی که من مخالف بودم!:| تو روحشون!:d

Hamed_Myth

کاربر سایت
Jun 6, 2012
107
نام
Hamed
دوست عزیز مستقیم نمیشه ولی با یه روش دیگه میشه , شما باید یه اکانت منطقه 2 داشته باشی و یه منطقه 1 , Online Pass رو تو منطقه 2 میزنی , بعد میای با اکانت منطقه 1 Sign میشی و بازی میکنی همینننننننننن.............

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد
من که یکبار راه حلش رو توضیح دادم!!!

اما خودم از دوستانی که بازیو دانلود کردم یه چند تایی سوال دارم:
تو چند صفحه ای که گذشت یا از دوستام میپرسیدم یکی میگه با pc دانلود کن یکی میگه با ps3.موندم چه کنم؟؟احتمال اینکه فایل خراب نشه در کدوم بیشتره؟من با توجه با ساعات رایگان دانلودی 1 یا 2 مرتبه حتما pause کنم دانلود رو.
با ps3 یه بار دانلود میکردم یه چیزیو خیلی خیلی کنده!!200 مگ رو 4 ساعت کشید.اما با pc بخوام بزنم 200 مگ کار چند دقیقست.
و اینکه یه جایی خوندم که گفتیدباید ریجن هر دو اکانت یکی باشه منظور چیه؟
ممنون میشم دوستان جواب سوالات رو بگن یا حداقل پ.خ کنن برام که تاپیک منحرف نشه.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,828
نام
مرتضی

تو چند صفحه ای که گذشت یا از دوستام میپرسیدم یکی میگه با pc دانلود کن یکی میگه با ps3.موندم چه کنم؟؟احتمال اینکه فایل خراب نشه در کدوم بیشتره؟من با توجه با ساعات رایگان دانلودی 1 یا 2 مرتبه حتما pause کنم دانلود رو.
با ps3 یه بار دانلود میکردم یه چیزیو خیلی خیلی کنده!!200 مگ رو 4 ساعت کشید.اما با pc بخوام بزنم 200 مگ کار چند دقیقست.
در مورد کندی پلی3 فکر نکنم اینقدرام کند باشه من خودم فیفا رو 8ساعته دانلود کردم که نه خیلی سریع بود ونه کند

pooyafaraji

کاربر سایت
Aug 13, 2011
401
نام
pooya
پینگ سرویس 512و1 مگ مخابرات تهران چطوره بدرد انلاین بازی کردن fifa 13 میخوره؟:d در ضمن قیمت 15 دقیقه پیش توپخونه که خودم او نجا بودم فیفا 13 ریجن 2=190-ایویل 6 ریجن 2=200

g_virus

کاربر سایت
Feb 11, 2007
353
نام
حسین
اقا منم بازیو گرفتم البته از psn اروپا 50 پوند برام ارزون تر در اومد چون پوند ارزون خریده بودم. با این وضعیت قیمت اودلار و اوشلوغ دیگه تو همین نسل هم بازی خریدن مثل رد کردن هفت خان رستم تو حالت very very ex hard می مونه. امیدوارم شما دوستان هم بازی رو با قیمت خوب و معقول تهیه و از ان لذت ببرید.

javad_wfc

کاربر سایت
Mar 5, 2009
238
دوستان passing power assistance خاموش باشه یا روشن analog sprint چطور و همینطور auto switching روی کدوم گزینه باشه دوستان لطف کنن جواب مارو بدن تکنیکهای جدید اموزشی براش هست یا نه

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid

فرشاد عزیز من ابتدا با ps3 گذاشتم برای دانلود خیلی کند بود برای همین بیخیال شدم و با pc شروع به دانلودش کردم که خیلی بهتر شد . من سه بار pause کردم ولی فایل هیچ مشکلی نداشت. و به راحتی نصب شد
در مورد اکانت من دستگاهم رجین 2 هست و دوتا اکانت روش دارم یکی برای uk یکی هم برای us اکانت us هم رو به رفیق دیگه ام دادم و psncard خریدیم و توی اون اکانت فعالش کردیم و استارت دانلود رو زدیم بعد از دانلود هم ( با pc ) بازی رو نصب و الانم با اکنت uk هم بازی میکنم و انلاین هم میزنم حالا باز اگر سوالی بود در خدمتم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر