FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

special_one

کاربر سایت
Aug 12, 2011
558
نام
navid
این طور که من دیدم دموهای مختلفش رو

هیچ فرقی نداره با فیفا 11 :|

هنوزم توش سوتی های دفاع تو پاس عمقی بلند هست هنوز بازی فیزیکیه

یعنی انقدر فرقش کم هست با فیفا 11 که شما متوجه نمیشین

تنها فرقی که داره اورال هاش هست جابهجایی بازیکنها

شاید هم چند مدل سیست واسه دفاع حمله همین :|

من حالم گرفته شد

باز میام بازی میکنم اینو اون میگن از باگ دارم استفاده میکنم این چیزا خداییش هم این باگ فیفا 11 بود که از وسط زمین L1 مثلث میزدی (همون پاس عمقی هوایی ) دفاع یا جا میموند یا سوتی میداد

تو این دموهایی که من دیدم از فیفا 12 هنوز این باگ هست متاسفانه :(
زیاد نگران دفاع نباش این مشکل به طور کامل حل شده!!گرافیکه بازیم کاملا بهبود پیدا کرده..

Blaugrana

کاربر سایت
Mar 19, 2011
4,549
نام
امين
من که اصلا نسبت به این اسلایدرها حس خوبی ندارم.
به نظر من ممکنه کمی تعادل بازی را به هم بزنه
شما اصلا حس خوبي نداري....من مطمئنم مشكل ساز ميشه!:dمثلا بخواي چندنفره بازي كني چي ميشه؟؟؟يكي ميگه بايد اينطوري باشه يكي ميگه بايد اونطوري!:d
كلا يه جورايي به نظر من كارِ امسالشون رو بردن زيرِ سوال!از اين نظر ميگم كه از گيم پليِ جديد مطمئن نبودن شايد!

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
پس توپ و تفنگت رو آماده کن معراج جون:biggrin1:
من از جامعه هکر های شریف درخواست میکنم نسخه 360 بازی رو هرچه سریعتر لیک فرموده خانواده ای را از نگرانی برهانند:d

fertax

کاربر سایت
Mar 3, 2011
95
نام
Ali
اسلام و علیک خدمت اقایان بازی سنتر

من یه جا تو یه مجله خونده بودم نوشته بود اگه fifa 12 رو بازی کنید دیگه سراغ fifa 11 نمیرید!!!

خواستم بپرسم دلیلش چیه؟؟؟ چیز خاصی توشه حالا بر فرض سی دی خش داشت اجرا نشد تا عصر که برم بخرم رفتم سراغ فیفا 11 :d;)

هدفم از زدن این پست: خواستم مجله رو یه جوری زایه کنم:D:d

آخرین ویرایش:

...KinG...

کاربر سایت
Jul 12, 2011
70
نام
رضا
سلام دوستان من تازه با بحثتون وارد شدم وقتی‌ اورال بازیکن‌های بارسا رو دیدم یکم هنگ کردم یعنی‌ چی‌ به ویا دادن ۹۱ به بنزما دادن ۸۴ این قبول نیست بعد یه سوال هم داشتم این که تاریخ دقیق انتشار بازی کی‌ هست

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
من از جامعه هکر های شریف درخواست میکنم نسخه 360 بازی رو هرچه سریعتر لیک فرموده خانواده ای را از نگرانی برهانند:d
حالا اونقــد هم مهم نیست لیک بشه یا نه ، مهم اینه از این قفل جدیدا نباشه که نشه بازی کرد :|

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
اسلام و علیک خدمت اقایان بازی سنتر

من یه جا تو یه مجله خونده بودم نوشته بود اگه fifa 12 رو بازی کنید دیگه سراغ fifa 11 نمیرید!!!

خواستم بپرسم دلیلش چیه؟؟؟
درمورد دلیلش مقالات زیادی تو همین سایت و تو سه چهار صفحه قبل تو همین تاپیک وجود داره.....من فکر کنم اگر 4-5 صفحه به عقب برگردید و مصاحبه هایی رو که یکی از دوستان زحمت کشیده و ترجمه کرده رو بخونید کامل متوجه تغییرات قابل توجه بازی نسبت به نسخه قبلی خواهید شد.

fertax

کاربر سایت
Mar 3, 2011
95
نام
Ali
سلام دوستان من تازه با بحثتون وارد شدم وقتی‌ اورال بازیکن‌های بارسا رو دیدم یکم هنگ کردم یعنی‌ چی‌ به ویا دادن ۹۱ به بنزما دادن ۸۴ این قبول نیست بعد یه سوال هم داشتم این که تاریخ دقیق انتشار بازی کی‌ هست

من تا جایی میدونم اکثر جاها نوشته بود 27 سپتامبر که فک کنم میشه 6 یا 5 مهر!!!!

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
اون کجاش قفله آخه معراج؟؟
xbox game disc 3 رو میگی!
تنها مشکل اینه که حالت رایتشون فرق کرده و الان دنبال راه حل خوندن دیسکش هستن! چیز خیلی خاصی نیست!
شرط میبندم کمتر از 1 ماه دیگه راهش میاد!

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,301
نام
Amin
دوستان ببخشید یه سوال::
این اسلایدر ها به چه دردی میخورن و آیا توی فیفا 11 بودند؟؟اگه بودند کجاش؟؟؟
سلام رامین جان
نه توی فیفا 11 نبودن.
میتونی توی گیم پلی بازی تغییراتی ایجاد کنی.مثلا با افزایش پاس ارور , در صد خطای پاس ها بیشتر میشه
و یا شوت ارور , سرعت پاس و ......
یا میتونی اونو به حالت دیفالت در بیاری که هیچ تغییری اعمال نشه.توی بازیهای رنک مچ آنلاین نمیتونی چیزی رو تغییر بدی
به هر حال این یه ویژگی کاستومایز بازیه که خیلی خوبه.بچه با من موافق نیستن ولی بعدا موافق میشن:d
مثلا من دوست دارم درصد خطای پاس تیمم رو زیادتر کنم که بازی سختتر بشه یا وقتی مقابل بارسا قرار میگیرم سرعت پاس
تیم بارسا رو میبرم بالا که ببازم جیگرم حال بیاد :d
تقریبا این شکلیه:
5vzqr3t5ixwjl6qhbdbv.jpg

+
سایت آی جی ان در مورد ویژگی های جدید فیفا مقاله ایی نوشته از زبان دیوید روتر.بد نیست.تا شب ترجمش رو آماده میکنم
http://uk.ps3.ign.com/articles/119/1192572p1.html

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر