FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,295
نام
Amin
September 6, 2011 Tom Mills
Aston Villa Announce EA Sports Partnership

av-580x359.jpg

استون ویلا هم مثل چلسی با فیفا مشارکت خواهد داشت
-میزبان رقابت ها و رویدادهای مختلف باشگاه
-فن ها میتونن موقع عرضه فیفا , کاور مخصوص باشگاه رو از سایت باشگاه دانلود کنن
و .....
http://www.avfc.co.uk/

مدیر اجرایی استون ویلا , Paul Faulkner میگه : ما از این که با ea sport تا دو فصل دیگه همکاری میکنیم خوشحال هستیم.
این شرکت رهبر بازیهای ورزشیه , بویژه فوتبال و من مطمئنم بسیاری از طرفداران تیم بازی رو تهییه میکنن و ازش لذت میبرن.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: aliatlas

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
من یه سوالی برام پیش اومده. این موتور Impact فقط برای بازیکناس یا روی توپ و تور هم تاثیر میذاره؟

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
من یه سوالی برام پیش اومده. این موتور Impact فقط برای بازیکناس یا روی توپ و تور هم تاثیر میذاره؟
هادی جان تا جایی که من اطلاع دارم فقط گفتن مربوط به برخورد بازیکنان باهم دیگه و کسی که توپ رو در اختیار داره میشه(که به طبع ممکنه روی توپ هم تاثیر وارد بشه) دقیقا منتظرو چیه؟ روی تور چطور تاثیر میزاره؟

امضاهای متحد الشکلتون تو حلقم:D

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
هادی جان تا جایی که من اطلاع دارم فقط گفتن مربوط به برخورد بازیکنان باهم دیگه و کسی که توپ رو در اختیار داره میشه(که به طبع ممکنه روی توپ هم تاثیر وارد بشه) دقیقا منتظرو چیه؟ روی تور چطور تاثیر میزاره؟

چون موتور فیزیک جدیده میگم شاید حرکت و عکس العمل تور نسبت به توپ هم طبیعی تر شده.
ولی خودمم فکر میکنم فقط مختص برخورداس.

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج

هادی هر سال یه امضای عالی میزاره نزدیکهای ریلیز بازی نسبت به من هم لطف داره همیشه:d
پ.ن:برهان کنسولت رو نمیخوای تعویض کنی احیانا؟:d

من بعید میدونم رو توپ بازی تاثیر بزاره یعنی سبُکش کنه یا سنگینش کنه به عنوان مثال....همونطور که گفتن این موتور روی برخوردها و ضربه هایی که به بازیکنها در طول بازی میخوره تاثیر میزاره...

PHOENIX47

کاربر سایت
Jan 3, 2010
376
نام
سیامک
حتما تاثیر داره مگه میشه فقط روی بازیکنا باشه ولی روی توپ نباشه به هر حال باید یه تناسبی باشه
برای کل کل با برهان: امضا های متحد الشکلتون تو لوزالمعدم:d

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
شما اصلا حس خوبي نداري....من مطمئنم مشكل ساز ميشه!:dمثلا بخواي چندنفره بازي كني چي ميشه؟؟؟يكي ميگه بايد اينطوري باشه يكي ميگه بايد اونطوري!:d
كلا يه جورايي به نظر من كارِ امسالشون رو بردن زيرِ سوال!از اين نظر ميگم كه از گيم پليِ جديد مطمئن نبودن شايد!
دوست عزیز موضوع اسلایدر رو از پارسال قبل عرضه فیفا 11 برنامه ریزی کرده بودن برای فیفا 12 به خاطر درخواست گیمر ها به نظر من که واقعا کار عالی انجام دادن در بازی آنلاین ها که این گزینه کار نمیکنه اگه کسی هم در حالت آفلاین دوست نداره تغییر نده خوب نده گزینه هارو هم در همون حالت پیش فرض بزارن برای من که اسلایدر ها از ایمپکت خوشحال کننده تر بود .

Blaugrana

کاربر سایت
Mar 19, 2011
4,549
نام
امين
دوست عزیز موضوع اسلایدر رو از پارسال قبل عرضه فیفا 11 برنامه ریزی کرده بودن برای فیفا 12 به خاطر درخواست گیمر ها به نظر من که واقعا کار عالی انجام دادن در بازی آنلاین ها که این گزینه کار نمیکنه اگه کسی هم در حالت آفلاین دوست نداره تغییر نده خوب نده گزینه هارو هم در همون حالت پیش فرض بزارن برای من که اسلایدر ها از ایمپکت خوشحال کننده تر بود .
اميدوارم اينطور باشه....
ولي به هر صورت براي من خوب نيست!:dچون من دو نفره يا چند نفره زياد ميزنم....:dمطمئنن دعوامون ميشه يا جر زني ميشه....:d

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,295
نام
Amin
FIFA 12: Pro Tips from the Dev Team

IGN اخیرا از زبان دیوید راتر در مورد تغییرات و ویژگی های جدید فیفا12 مقاله ایی منتشر کرده.حیف بود ازش بگذریم.خیلی جالبه حتما بخونید!
so check it out

ON THE BALL

دیوید راتر:فیفا 12 با سالهای پیش خیلی متفاوته.ما دو تا ویژگی جدید به بازی اضافه کردیم .. یکی اینکه موقعی
که شما توپ رو در اختیار دارید و دیگری موقعی که توپ رو در اختیار ندارید.یکی از این ویژگی ها precision dribbling
هست که کنترل بازی رو موقعی که توپ رو در اختیار دارید خیلی بهتر و کاربردی تر کرده.تا قبل از این , شما برای پیشروی
در بازی از سرعت بازیکن برای پشت سر گذاشتن حریف استفاده میکردید ولی حالا با این ویژگی میتونید با مهارت و
زیرکی حریف رو جا بزارید
در فیفا 10 ما قابلیت دریبل 360 درجه رو در بازی اعمال کردیم که به شما آزادی هدایت میداد , و حالا با precision dribbling
به شما آزادی DISTANCE (فاصله , پشت سر گذاشتن) میده.حالا شما میتونید هرجا و در هر منطقه ایی که خواستید بازیکن
رو هدایت کنید

0bfifa-soccer-12-20110905060327510.jpg

برای انجام این حرکت , شما نزدیک بازیکن میشوید بطور آتوماتیک بر اساس وضعیت بازیکن و شرایط مختلف شما در حالت precision dribbling
قرار میگیرید , با این حال شما هر وقت خواستید میتونید این کار رو با L1 انجام بدید .پس شما الان با L2 میتونید آرام قدم بزنید و با L1 وارد
precision dribbling شوید.پس اگه شما بازیکن با مهرتی داشته باشید میتونید مدافع رو به جهات مختلف ببرید و سپس در موقعیت مناسب با
سرعت اونو جا بذارید
**
OFF THE BALL

Tactical defending با سیستم دفاعی قبلی سری فیفا خیلی متفاوته , برای کسانی که قبلا فیفا بازی کردن این تغییر بزرگی محسوب میشه
که فورا به اون پی میبرن.پس شما برای اینکه توپ رو از حریف بگیرید باید به موقع برای اقدام به تکل و گرفتن توپ دکمه رو فشار بدید مگر اینکه
حریفتون خیلی به شما نزیدیک بشه که در اون صورت اتوماتیک شما توپ رو میگیرید
پس دو مطلب کلیدی برای دفاع کردن - یکی بازیخونی کردن و انجام ندادن حرکات اضافست.شما باید بموقع اقدام به تکل کنید وگرنه نمیتونید
با تکل های بیموقع زیاد و کارهای زیادی توپو بگیرید.زمان خیلی مهمه.
قسمت دیگه , حرکت jockey که که شما میتونید اونو با فشار دادن دکمه R1 انجام بدید.در این حالت مدافع بازیکن صاحب توپ رو زیر نظر میگیره
و وقتی که بهش مسلط شد با یک تکل به موقع توپو ازش میگیره.
**
USING YOUR PLAYERS EFFECTIVELY

سال پیش ما پرسنالیتی یا همون فردیت گرایی رو به بازی اضافه کردیم و امسال ما اونو یه گام جلوتر بردیم و اسمشو Pro Player Intelligence
گذاشتیم که یک هوش مصنوعی برای نسل آینده محسوب میشه.پس اگه هر بازیکنی که برای اون این ویژگی تعریف شده باشه, در گیم پلی
بازی تاثیر گذار میشه.یه مثال خوب پیتر کراوچ هست.او لازم نیست که حتما بهترین هدر جهان باشه ولی اون خیلی قد بلنده.اون میتونه هر
کسی رو در هوا مغلوب کنه.پس ما اونو "تهدید هوایی" مینامیم.
این سه اثر عمده داره.وقتی در شما مقابل تیمش قرار میگیرید , اونا سعی میکنن توپو واسش سانتر کنن.وقتی در کری یر مود هستید تیمهای
مقابل شما هر کدام دارای صفات و خصوصیات منحصر بفردی هستند پس شما نمیتونید در مقابل همه تیمها فقط با یک تاتکتیک بازی کنید
و همچنین در virtual pro هم تیمیهاتون از صفات و خصوصیات شما باخبر هستن .
اگه واقعا این مورد همونطور که دیوید راتر میگه باشه ,من سالها فیفا12 رو بازی میکنم!
**
THE YOUTH ACADEMY SYSTEM

ما امسال این مورد رو خیلی پیشرفته تر کردیم.ما یک سیستم آکادمی کامل داریم و شما میتونی یک استعدادیاب استخدام کنی و اونو به
سراسر دنیا ببری تا اون بازیکنی که میخوای رو پیدا کنی.اینکار برای تیمهای پایین جدول خیلی میتونه مفید باشه.برخی از استعدادیابان
خیلی گرونن , پس شما میتونی سالیانه اونو آپدیت کنی البته اگه بودجشو داشتید
شما دوکار میتونید بکنید , یکی اینکه اونها رو پرورش بدید و با قیمت خوبی بفروشید و یا اینکه در تیمتون نگهش دارین و ازش استفاده کنید(غیب گفت:d)
کسانی مثل من که میخوان تیمهای رده پایین رو هدایت کنن و بودجه خوبی ندارن این کار خیلی موثره که یه تیم قدرتمند بسازن.
**
SUPPORT YOUR ACTUAL CLUB

EA Sports Football Club امسال یه کار جدید انجام داده.این سرویس ابتکاری جدیده که در اون شما میتونید به تیمتون تعهد و وفاداریتونو نشون
بدید.شما یک پروفایل میسازید پیشرفتتون رو میتونید از FIFA دنبال کنید.شما در ازای کارایی که انجام میدید xp دریافت میکنید حتی موقعی که
دیسک رو درون دستگاه قرار میدید.شما میتونی از این طریق با دوستاتون و کسانی که در دنیا فیفا بازی میکنن و طرفدار تیمتونن ارتباط برقرار کنید
کاری که شما انجام میدید تعهد و وفاداری به تیمتون هست.من طرفدار لستر سیتی هستم.آنها وضعیت جالبی در واقعیت ندارن ولی خب خوبه.هر کاری
که در بازی انجام میدم و xp کسب میکنم همه اینها برای لستر سیتی کسب میشه .مهم نیست که با چه کسی یا چه مودی بازی میکنم.اگه در روز
100 تا xp کسب کنم , هموشون وارد سبد شهر لسترسیتی میشن.توی شهر لستر به تعداد طرفدارا سبد هست که مجموعشون نشان دهنده توانایی
های طرفداران لستر سیتی هست.

0bfifa-soccer-12-20110905060328224.jpg

تیمتون به شما نیاز داره!

دیگه شما همیشه بارسلونا یا منچستر یا رئال مادرید رو انتخاب نمیکنید مگر اینکه واقعا طرفدار این تیمها باشید.شما میتونید هر تیمی رو توی بازی
انتخاب کنید و بگید که طرفدارش هستید.من لستر سیتی رو انتخاب میکن چون واقعا طرفدارشم.این ممکنه زیاد جالب نباشه ولی اینطور نیست
چون من رئال مادرید یا بارسلونا رو انتخاب میکنم بازی میکنم و امتیاز کسب میکنم .آخر هفته لیگ رتبه بندی میشه و تیمها بر اساس امتیازشون توی جدول قرار میگیرن
منچستر یونایتد ممکنه خیلی در دنیا طرفدار داشته باشه ولی اگه اونا در طول روز تعداد بازی کمی نسبت به لستر انجام بدن اونوقت چی میشه ؟ :d

در آخر کمی در مورد التیمیت تیم صحبت کرده که چیز جدیدی نبود.

هر کجای این مطلب مبهم بود بگید توضیح بدم
کپی برداری از این مطلب , فقط با نام بازی سنتر مجاز میباشد : دی

آخرین ویرایش:

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
ممنون امین مثل همیشه عالی بود.
راستش رو بخواین من با این اسلایدر ها حال نکردم فکر میکنم یه جوریه و احتمال 99% روی defult میزارم.
خداییش ea هم داره ما رو زجر میده ها.نامرد توی انگلیس تور گزاشته و به فکر ما نیست:d

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,295
نام
Amin
عالی بود امین جان خسته نباشی واقعا ممنونم:x
امسال با یه فیفای درست حسابی طرفیم....>:d<
ممنون امین مثل همیشه عالی بود.
راستش رو بخواین من با این اسلایدر ها حال نکردم فکر میکنم یه جوریه و احتمال 99% روی defult میزارم.
خداییش ea هم داره ما رو زجر میده ها.نامرد توی انگلیس تور گزاشته و به فکر ما نیست:d
خواهش میکنم
امروز یه ویدئو دیدم کلی ضد حال بود
امیدوارم دیگه شاهد همچین صحنه هایی از بازی نباشیم:-s
http://www.youtube.com/watch?v=XSRj1AwxyLk&feature=player_embedded
:-&

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,125
نام
حسین
واقعا ممنونم.این قابلیتهای جدیدی که به گیم پلی بازی اضافه شده حسابی روانیم کرده.کی میاد این بازی:-s
ویرایش:
این ویدیو حسابی خرابم کرد.
:(امیدوارم این باگها برطرف بشه.

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
USING YOUR PLAYERS EFFECTIVELY

سال پیش ما پرسنالیتی یا همون فردیت گرایی رو به بازی اضافه کردیم و امسال ما اونو یه گام جلوتر بردیم و اسمشو Pro Player Intelligence
گذاشتیم که یک هوش مصنوعی برای نسل آینده محسوب میشه.پس اگه هر بازیکنی که برای اون این ویژگی تعریف شده باشه, در گیم پلی
بازی تاثیر گذار میشه.یه مثال خوب پیتر کراوچ هست.او لازم نیست که حتما بهترین هدر جهان باشه ولی اون خیلی قد بلنده.اون میتونه هر
کسی رو در هوا مغلوب کنه.پس ما اونو "تهدید هوایی" مینامیم.
این سه اثر عمده داره.وقتی در شما مقابل تیمش قرار میگیرید , اونا سعی میکنن توپو واسش سانتر کنن.وقتی در کری یر مود هستید تیمهای
مقابل شما هر کدام دارای صفات و خصوصیات منحصر بفردی هستند پس شما نمیتونید در مقابل همه تیمها فقط با یک تاتکتیک بازی کنید
و همچنین در virtual pro هم تیمیهاتون از صفات و خصوصیات شما باخبر هستن .
بعید میدونم اینقدر باهوش باشند! ولی امید دارم که بهتر شده باشن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر