FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
وقتی لیست تروفی ها میاد کم کم بوی بازی هم به مشام میرسه:D

آقا داغ نکن:D امکان داره ترکیب اصلی رو بد چیده باشند و سیستم مشکل داشته باشه که خیلی بعیده تو نسخه نهایی اینطوری باشه. منچستر مثل هر سال یکی از قوی ترین تیم ها هست.
اگر این بازی زودتر از من بدستت برسه پروفایلت رو منهدم میکنم:d

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
مثل اینکه امسال از ultimate team مجانی خبری نیست !

اون حرکت خشن دی یانگ منو یاد rey mysterio انداخت :d
من با دایل میام نتونستم تریلر رو ببینم!
دی یانگ چی کار کرد مگه؟!
619 زد؟:D

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
اگر این بازی زودتر از من بدستت برسه پروفایلت رو منهدم میکنم:d
پس توپ و تفنگت رو آماده کن معراج جون:D

مثل اینکه امسال از ultimate team مجانی خبری نیست !
چطور مگه؟ تو لیست تروفی ها که بودش و من فکر می کنم شاید امسال برای اولین بار از اول تو دیسک بازی باشه و نیازی به دانلود کردنش نباشه.

اگه یه کاری می کردن که آفلاین هم میشد بازی کرد خیلی خوب بود:D حیفه که برای بازی کردن بخش به این توپه نیازه که همیشه آنلاین باشی، کاپ های آفلاین و خرید کارت ها با coinهای بخش آفلاین هم امکان پذیره!

این بازی امسال هم از ESRB درجه E گرفته؟:-/
آره دیگه:D چون M که هیچ رقمه نمیگیره به خاطر اینکه خون ریزی نداره و الفاظ رکیک هم توش نداریم:D T هم فکر نمیکنم بگیره، کلا تا جایی که من یادم همیشه فوتبال ها E بودن!

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
پس توپ و تفنگت رو آماده کن معراج جون:D

چطور مگه؟ تو لیست تروفی ها که بودش و من فکر می کنم شاید امسال برای اولین بار از اول تو دیسک بازی باشه و نیازی به دانلود کردنش نباشه.

اگه یه کاری می کردن که آفلاین هم میشد بازی کرد خیلی خوب بود:D حیفه که برای بازی کردن بخش به این توپه نیازه که همیشه آنلاین باشی، کاپ های آفلاین و خرید کارت ها با coinهای بخش آفلاین هم امکان پذیره!

آره دیگه:D چون M که هیچ رقمه نمیگیره به خاطر اینکه خون ریزی نداره و الفاظ رکیک هم توش نداریم:D T هم فکر نمیکنم بگیره، کلا تا جایی که من یادم همیشه فوتبال ها E بودن!
البته اگه با کینکت بود من یه کاری میکردم M بگیره(با استفاده از میکروفون کینکت:D)

sergeant fenix

کاربر سایت
Sep 11, 2009
1,467
نام
Babak

نه اخه میگن پیش خرید کنید exclusive content میدیم . همین ultimate team باید باشه و این تریلر اخری هم همینو میگفت

ultimate team هم به نظرم این بخش trading کارت ها خیلی جذابه ,با تورنومنت های انلاین که هر هفته به روز رسانی میشه

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
لیست Slider ها هم اومده :

Sprint Speed

Modifies the maximum sprint speed a team can reach.
Acceleration
Modifies the time it takes for a teams player to reach their maximum speed.
Shot Error
Increases/Reduces the amount of error applied to a teams normal shots. This doesn’t affect other types of shots (i.e finesse).
Pass Error
Increases/Reduces the amount of error applied to a teams ground passes. This does not affect other types of passes.
Shot Speed
Increases/reduces the amount of speed applied to a teams normal shots. This doesn’t affect other types of shots (i.e finesse).
Pass Speed
Increases/reduces the amount of speed applied to a teams ground passes. This doesn’t affect other types of passes.
Injury Frequency
Increases/reduces the frequency that injuries occur within a team.
Injury Severity
When a player from a team gets an injury, this will increase/reduce the severity.
Goalkeeper Ability
Increases/reduces the saving ability of the goalkeeper.
Positioning: Marking
Increases/decreases how tightly the defenders mark their opponents.
Positioning: Run frequency
Increases/decreases the number of runs teammates will make.
Positioning: Line height
Specifies how high/low the defensive line will positions themselves for a team.
Positioning: Line Length
Specifies how stretched or compact the team will try to keep their line for the pitch.
Positioning: Line width
Specifies how stretched or compact the team will try to keep for the width of the pitch.
Positioning: Fullback Positioning
Increases/decreases how far the teams fullbacks will push forward.
Power bar
Modifies how quickly/slowly the power bar fills up when you request any type of pass or shot.

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
447
نام
امیرحسین لطف اللهی
این طور که من دیدم دموهای مختلفش رو

هیچ فرقی نداره با فیفا 11 :|

هنوزم توش سوتی های دفاع تو پاس عمقی بلند هست هنوز بازی فیزیکیه

یعنی انقدر فرقش کم هست با فیفا 11 که شما متوجه نمیشین

تنها فرقی که داره اورال هاش هست جابهجایی بازیکنها

شاید هم چند مدل سیست واسه دفاع حمله همین :|

من حالم گرفته شد

باز میام بازی میکنم اینو اون میگن از باگ دارم استفاده میکنم این چیزا خداییش هم این باگ فیفا 11 بود که از وسط زمین L1 مثلث میزدی (همون پاس عمقی هوایی ) دفاع یا جا میموند یا سوتی میداد

تو این دموهایی که من دیدم از فیفا 12 هنوز این باگ هست متاسفانه :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر