FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
BC Place Stadium *NEW* – Vancouver Whitecaps
الان قرار دادن این تو بازی به چه دردی میخوره؟! بجاش میرفتن استادیوم برمن یا تاتنهام رو میزاشتن تو بازی! نه ورزشگاهی که تو کاناداس و 99% مردمش هم اصلا نمیدونن فوتبال یعنی چی!!!

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
الان قرار دادن این تو بازی به چه دردی میخوره؟! بجاش میرفتن استادیوم برمن یا تاتنهام رو میزاشتن تو بازی! نه ورزشگاهی که تو کاناداس و 99% مردمش هم اصلا نمیدونن فوتبال یعنی چی!!!
اینو با پارتی بازی گذاشتن تو بازی :d. استادیوم تیم شهرشونه. :d هر چند توی PS2 بودش فکر کنم. ورزشگاه بدی نبود ولی خوب تابلوئه مثلا به WHL نمیرسه. :d (راستی از ورزشگاه جدیدشون چه خبر؟ کلا میسازنش یا تعطیلش کردن. یادمه لیورپول هم قرار بود یه ورزشگاه جدید داشته باشه از 2012 چی شد؟)
راستی امین جایی چیزی در مورد لیسانس کامل برزیل دیدی؟(هر چند به من مربوط نیست:d تیم حریفمونه :d) من تا حالا جایی ندیدم گفتم شاید تو دیدی.

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
بشدت موافقم دلیلی نداشت اینا بزارند این همه تیم محبوب هست که ورزشگاهشون نیست تو بازی
این بریتیش استادیوم کدومه؟:d

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
باو خب این بازی خیلی از کاراش تو کانادا انجام میشه و حتما تو کانادا طرفدارای زیادی داره که این ورزشگاهو گذاشتن ! قرار نیست که بیان تمام ورزشگاهای لیگ مهما رو بسازن دیگه ! فکر جیب این بنده خداها رو هم بکنید ! :d
اینا میخوان تا جایی که میتونن برای کشورای مختلف طراحی داشته باشن ...

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
باو خب این بازی خیلی از کاراش تو کانادا انجام میشه و حتما تو کانادا طرفدارای زیادی داره که این ورزشگاهو گذاشتن ! قرار نیست که بیان تمام ورزشگاهای لیگ مهما رو بسازن دیگه ! فکر جیب این بنده خداها رو هم بکنید ! :d
اینا میخوان تا جایی که میتونن برای کشورای مختلف طراحی داشته باشن ...
این بندگان خدا میدونی چه پولی به جیب میزنن؟:d فکرنکنم خیلی هزینه کرده باشن برای شبیه سازی ورزشگاه منسیتی هنوز خیلی ورزشگاههای مهمتری تو بازی میتونه قرار بگیره! نمونش هم گفتم الان به عنوان مثال تو لالیگا فقط بارسا و رئال و والنسیا ورزشگاههاشون شبیه سازی شده...مثلا سویا یا ویارئال هم میتونن ورزشگاه خودشون رو تو بازی داشته باشن...یا برمن و اشتوتگارت که تو بوندس لیگا تیمهای پر طرفداری هستن....همینطور تاتنهام و استون ویلا تو لیگ برتر....کلا بنظر نمیاد کار خیلی سختی باشه البته من نمیدونم اونوقت بازی به دیسکهای بیشتری نیاز پیدا میکنه یانه؟ ولی بعید میدونم با اضافه شدن 4-5 ورزشگاه جدید مشکل خاصی بوجود بیاد....
پ.ن:البته یه نمه پرتوقع شدم که تقصیر خود EA Sport هست:d

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
اقایون بازی اومده یا نه یکی از دوستام میگفت اومده
*یعنی در واقع تو باره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
اقایون بازی اومده یا نه یکی از دوستام میگفت اومده
*یعنی در واقع تو باره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
برای اینکه بازی توی بار دوستتون باشه باید لینک هاش بیاد
که هنوز نیومده و فکر نکنم تا دو هفته آینده هم خبری باشه

راستی پارسال فیفا یازده چند روز زودتر لیک شد؟

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,309
نام
Amin
September 5, 2011 David Bryant FIFA 12: Trophy List

SGTrophy-220x130.jpg

فیفا این تروفی لیست رو برای ps3 تائید کرده و میشه گفت در ایکس باکس هم به همین شکل خواهد بود.

PS3_Bronze.jpg

Bronze Trophies
Precision Tackler – Obtain a successfull tackle percentage of 80% with a minimum of 5 tackles in a game.

Don’t Blink – Score within the first five minutes of a game in a game against the cpu.
Comeback Kid – Win after being 3 goals down in the 2nd half against the cpu.
10 vs 11 – Win from a draw or behind while down a man against the CPU.
Ruud Boy – Score a goal on the volley.
Block Party – Manually block five shots whilst defending in a single game.
Massive Signing – Sign a player better than anyone else on your club in the transfer window.
Youth is Served – Sign a player to your youth squad in career mode.
Puppet Master – Talk to the press in Career Mode.
Sweet Music – Have custom audio play in FIFA 12.
All my own work – Win a match using manual controls (including tactical defending).
Warrior – Score a goal after suffering a non-contact injury with a player.
Quickly Now! – Score shortly after a quick throw-in.
EASFC Youth Academy – Reach level 5 in the EA Sports Football club.
Challenge Accepted – Complete an EA Sports Football Club Game Scenario Challenge.
Path to the Cup – Win a cup game in head to head seasons.
Friends Now Enemies? – Win an Online friendlies season.
Being Social – Play an Online friendlies match.
Look Sharp – Use a Creation Centre team in an online game.
3 points – Win a season game in head to head seasons.
Virtual Debut - Play an online Pro Club or pro ranked match with your Virtual Pro.
New Club in Town – Create your FIFA 12 Ultimate Team club.
Legends Start with Victories – Win a match with your FIFA 12 Ultimate Team club.
Tournament Victory – Win a tournament in FIFA 12 Ultimate Team.
I’ll Have That One – Open your first pack in FIFA 12 Ultimate Team.
Friendly – Finish a match against a friend in FIFA 12 Ultimate Team.
Growing Club – Achieve a club value of 85,000,000 in FIFA 12 Ultimate Team.
Procrastinator – Sign a player on deadline day in Career Mode.
Happy 20th EA Sports! – Score 20 match goals in FIFA 12 to celebrate 20 years of EA SPORTS.

PS3_Silver.jpg

Silver Trophies
EASFC Starting 11 – Reach level 20 in the EA SPORTS Football club.

Century of goals – Score 100 goals in FIFA 12 match play.
Campaign Complete – Complete a season in head to head seasons.
Marquee Signing – Purchase a gold player from the trade market for 15,000 or more coins using buy it now.
“Big Cup” Squad – Enter an Ultimate Team tournament and finish a match with an overall squad rating of 85 or higher.
We’ll Need a Larger Trophy Case – Win your 10th trophy in FIFA 12 Ultimate Team.
Trophy time - Win the league title in any league in Career Mode.
Fully Formed – Have three players be in full form at the same time on your club in Career Mode.
Virtual Legend – Play 50 matches with your Virtual Pro.
FIFA for Life – Spend 50 hours on the pitch.
Megged – Successfully dribble the ball through a defenders legs.
Riding Bikes – Score with a bicycle kick.
Legendary – Win a game vs the CPU on legendary difficulty against a club of the same or higher star rating.

PS3_Gold.jpg

Gold Trophies

Pack King – Open 100 packs in FIFA 12 Ultimate Team.

PS3_Platinum.jpg

Platinum Trophies

Football Legend – Unlock all other trophies (excluding additional content trophies).

PS3_Hidden.jpg

Hidden Trophies

Hidden: There are 3 hidden trophies to collect.

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,309
نام
Amin
توی فروم بازی اینو گذاشته بودن. مثل اینکه تریلر جدیده. من هنوز ندیدمش نمیدونم چیه. ولی ازش تعریف میکردن.

جالب بود.حتما ببینید.

دریبل دنیس برگکمپی - واکنش جالب دروازبان و مهار توپ در زاویه بسته - حرکت خشن دی یانگ روی فن درفارت
ضربات والی - دریبل جدید رونالدو و در آخر گل زیبای نانی و شادی پس از گل - نمونه هایی از تاکتیکال دیفندینگ و
ایمپکت انجین هم دیده شد.

daniel45

کاربر سایت
Dec 25, 2008
521
نام
دانیال
وات دِ فــــــاک؟! منچستر 4.5 ستارست!! اگه بخواد تو نسخه‌ی اصلیِ بازی هم همینطور باشه با تمامِ علاقه‌ای که به بازی دارم تحریمش می‌کنم.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
وقتی لیست تروفی ها میاد کم کم بوی بازی هم به مشام میرسه:D

وات دِ فــــــاک؟! منچستر 4.5 ستارست!! اگه بخواد تو نسخه‌ی اصلیِ بازی هم همینطور باشه با تمامِ علاقه‌ای که به بازی دارم تحریمش می‌کنم.
آقا داغ نکن:D امکان داره ترکیب اصلی رو بد چیده باشند و سیستم مشکل داشته باشه که خیلی بعیده تو نسخه نهایی اینطوری باشه. منچستر مثل هر سال یکی از قوی ترین تیم ها هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر