FIFA 12| PS3

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,520
نام
میلاد
اقا کی بود گفت مشکل Quit کردن از بازی حل شده؟؟؟
همه میان بیرون بدون اینکه به من امتیازی داده شه.
اون اولش که همزمان با ریلیز جهانی خریدم شاید از هر 10 بازی 1 نفر میومد بیرون الان از هر 10 نفر 1 نفر بازی رو به پایان میرسونه واقعا اعصاب خورد کنه.

شما تو هد تو هد که بازی کنی این اتفاق نمیفته مگر اینکه قطع بازی به خاطر سرویس نامناسب شما باشه که برای شما باخت میزنه اونوقت....

مثلا دیروز UfoPower رو بردم ولی چون عجله داشتم وقت نشد بهش بگم که بردم کاملا شانسی بود ، خیلی سرتر از من بود ولی موقعیت هاش گل نشد

Eeeeee شما بودی!؟:d
میگم این Sostenitore چقدر اسمش برام آشناستا!:d

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
^^^^
اون توپ جلو انداختن چه ربطی به ادیت داره ؟ با R بنداز جلو دیگه
من جلو میندازم چون الیا و کراسیچ سرعتشون بالاست راحت مدافع ها رو رد میکنند

سر صحنه ای که تک به تک انداختم برای الیا و الیا قیچی زد ، استارت زدی این حرف رو زدی
من گفتم حتما منظورش موقعیت تک به تک پاس دادنه ، اصلا فکرشم نمیکردم منظورت ادیت باشه

ادیت کار بچه هاست ، کسانی که از باخت خیلی ناراحت میشن و دوست ندارن ببازن

ضمنا من که اینوایتت میکردم ، همش آنلاین اسکوآد بود ، چون خیال جفتمون اینطوری راحت تره

Eeeeee شما بودی!؟:d
میگم این Sostenitore چقدر اسمش برام آشناستا!:d
آره من بودم
چرا دیگه نمیای بازی کنیم ؟
باتشکر

آخرین ویرایش:

mmaakk021

کاربر سایت
Jan 16, 2011
28
سلام کسی هست که بتونه ذث EA وصل بشه ولی نتونه تو ultimate team بره یا نتونه آنلاین بازی کنه؟؟؟؟؟؟
وقتی میگه: the fifa ultimate team EA servers are currently unavailable.please try again later
وقتی میخوام head to head بازی کنم :there was a problem with the online roster check.please try again later
:((

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
^^^^^
دوست من ، اگر دو تا پست بالاتر رو میخوندی مشکلت حل بود
گفتم که این مشکل رو من داشتم ، وقتی مودم رو عوض کردم درست شد
البته هنوز با آلتیمیت تیم مشکل دارم ولی خوب مشکل هایی که شما داری برای من حل شده است
باتشکر

pasia

کاربر سایت
Jun 22, 2007
291
نام
V@hID
دوستان امروز دمو فیفا 12 رو بازی کردم ضعیفترین بود از سال 2008 میخواستم بدونم بازی اصلی چند درصد با این تفاوت داره هر چند که اخرش هم اینو میخرم چون اون یکی بازی اصلا در حد لاشه فیفا هم نیود

kambizlife

کاربر سایت
Jan 20, 2011
114
[FONT=Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif]درود.من يه اكانت امريكا دارم كه بيشتر باهاش كار ميكنم و براى خريد كارت us ميگيرم. اما چون اونجا فيفا12 رو نداره ميخوام از اكانت امارات خريد كنم.اونجا هم قيمت به دلاره. آيا با همون كارتاى us كه قبلا ميگرفتم ميتونم تو اكانت امارات هم خريد كنم؟ ممنون ميشم يه با مرام سريع جواب بده[/FONT]

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
جام جهانی نداره ؟ اگه داره در کدوم قسمت هست؟
نه نداره نسخه-های جام جهانی دقیقا همون سال عرضه میشن و یک نسخه-ی جداگونه دارن . البته میتونید تورنومنتی بسازید که از قوانین جام جهانی پیروی کنه :D
آقا آخرین آپدیت این بازی کی میاد برای نقل و انتقالات نیم فصل؟
چجوری میشه دانلود کرد؟
حدودا تا 1 هفته بعد از پایان نقل و انتقالات نیم فصل میاد . کنسول که بن اینترنت وصل باشه تو بازی که میرید همون اول میزنه که آپدیت جدید اومده و آپدیت میکنید

kambizlife

کاربر سایت
Jan 20, 2011
114
درود.من يه اكانت امريكا دارم كه بيشتر باهاش كار ميكنم و براى خريد كارت us ميگيرم. اما چون اونجا فيفا12 رو نداره ميخوام از اكانت امارات خريد كنم.اونجا هم قيمت به دلاره. آيا با همون كارتاى us كه قبلا ميگرفتم ميتونم تو اكانت امارات هم خريد كنم؟ ممنون ميشم يه با مرام سريع جواب بده
بابا كسى جواب ما رو نميده.شنيدم دلار امارات فرق ميكنه بايد پوند انگليس بگيرم گرون تر هم درمياد.تو اينترنت فقط دلار آمريكا و پوند كارت psn هست؟؟؟

po0ya

کاربر سایت
Jan 12, 2012
5
دوست عزیر اگه اکانتت ماله اماراته باید کارت دلار UAE بگیری که اونم گیر میاد مثلا من خودم تو فروشگاه هایپر استار دیدم

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
خب یک خبر خوب برای بارسایی-ها و آرژانتینی-ها بعد از سالها در انحصار بودن مسی در سری بازیهای PES از این به بعد احتمالا با فیفا قرار داد خواهد بست :D
استارتش هم با FIFA STREET زده شده . و مهمترین نکته اینکه احتمالا بعد از نقل و انتقالات تو آپدیتی که حاوی نقل و انتقالات هستش چهره-ی مسی درست میشه !
این عکس رو صفحه-ی فیسبوقِ EA گذاشته بود :D

GTA 4

کاربر سایت
May 7, 2009
230
نام
دانیال
آقا این گزارش عربی یه فایلی پچی چیزی نداره بریزیم رو دستگاه ؟؟ بازیه من گزارش عربی نداره گل کش دار می خوام :d

.................

دیروز داشتم آنلاین بازی می کردم یکم شیطونی کردم با گلر و دفاع یارو خارجیه رو خرس وسط کردم تا مینه90 بعد یک حمله کردم گل شد بردم ..=)) طرف شروع کرد فحش دادنو تهدیدم کرد با ویدیو ریپورت میدمو این حرفا جدی جدی نزنند بنم کنند ؟؟ :d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر