FIFA 12| PS3

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا

خب بالاخره اولین عکس رسمی از بازی اومد !
http://www.ea.com/uk/football/news/fifa12-first-screenshot-2
اخبار های تکمیلی رو هم میام اینجا میزارم

Develped By : EA SPORTS
Published By :Electronic Arts
Genre: Sports
Release Date : October 2011
Platforms: PC PS2 PS3 PSP X360 DS WII
PEGI : +3

آخرین ویرایش:

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
میبینم که چقد برو بچ پلی استیشن باز به فیفا علاقه دارن ! تو ایکس باکس این تاپیک جزو تاپیک های مهم شده اما اینجا...
راستی من از یه منبع تقریبا موثق شنیدم که تو فیفا 12 به احتمال بالا میشه داور شد ضمنا همونطور که میدونین تو این بازی فیزیک فراره Real Time بشه...

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
دوران فوتبال دیگه تموم شده :d
بر خلاف نظر خیلی ها که می گن fifa 11 خیلی خوبه از نظر من که فن فیفا بودم و تا نسخه 10 هر وقت اسمه pes میومد حالم بهم میخورد fifa 11 فاجعه سال بود :d

انصافا pes 11 خیلی سرتر از fifa بود !

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
بر خلاف نظر خیلی ها که می گن fifa 11 خیلی خوبه از نظر من که فن فیفا بودم و تا نسخه 10 هر وقت اسمه pes میومد حالم بهم میخورد fifa 11 فاجعه سال بود :d

شما برو با همون پس جانت بهت خوش بگذره برای ما هم قصه نگو!
بخدا خسته شدیم از بس از این آرما دیدیم که از روی علایقشون میخوان یه چیز رو زیر سوال ببرن!
الان از اکبر آقا بغال سر کوچمونم بپرسی میدونه فیفا 11 بهترین فوتبالی بوده که تو این نسل اومده!

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا

برادر از اون حرف ها زدیا ! ترجیح میدم سکوت کنم تا بحث بی فایده شروع نشه،نظر ما رو قبول نداری نظر کارشناس های گیم اسپات رو که دیگه ایشالا قبول داری ؟!

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
فیفا 11 که آخرت بازی بود ، بهترین فوتبالی که تا حالا ساخته شده بدون حرف و حدیث...
ایشالله که فیفا 12 میترکونه...

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
برادر از اون حرف ها زدیا ! ترجیح میدم سکوت کنم تا بحث بی فایده شروع نشه،نظر ما رو قبول نداری نظر کارشناس های گیم اسپات رو که دیگه ایشالا قبول داری ؟!

من بعدا با شما بحث می کنم . وقتی افرادی هستن که حتی نمیتونن یه پست مودبانه بدن و فقط دنبال دعوا هستن و کمبود ها شون رو خالی کنن حرفی نمیشه زد !

در مورد اینکه گفتی میشه داور شد ؟ یعنی میشه به نفع گرفت ؟ :d

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
من بعدا با شما بحث می کنم . وقتی افرادی هستن که حتی نمیتونن یه پست مودبانه بدن و فقط دنبال دعوا هستن و کمبود ها شون رو خالی کنن حرفی نمیشه زد !

در مورد اینکه گفتی میشه داور شد ؟ یعنی میشه به نفع گرفت ؟ :d

lol وقتی گفتی من بعدا با شما بحث می کنم یاد دوران مدرسه افتادم که میگفتیم زنگ خورد دم در مدرسه وایسا کارت دارم !! ( چه ربطی داشت ؟! :-/ )
احتمالا میشه به نفع گرفت ولی خب بازم احتمالا دیگه بازی های مهم رو بهت نمیدن که سوت بزنی...
فیفا 11 بهترین و کامل ترین فوتبالی بود که تو کل دوران گیمریم ( که فکر کتن از سال 72 اینا با آتاری شروع شد ! ) بازی کردم،اگرچه یک سری ایراد ها داشت که واقعا رو مخ بود !

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
راستی من از یه منبع تقریبا موثق شنیدم که تو فیفا 12 به احتمال بالا میشه داور شد ضمنا همونطور که میدونین تو این بازی فیزیک فراره Real Time بشه...
شهـروز جان در مورد داور خبر ندارم کلاً ، ولی یکی از مدهای جدید فیفا که پیــج رسمیشون توی فیس بوک معرفی کرد Be a Scout Talent ِ و باید بری استعداد یابی کــنی :D

B I J A N EBL

کاربر سایت
Apr 7, 2011
152
با سلام

دوست خوبم Pes برای بچه ها هست که می خوان فوتبال رو یاد بگیرند !! سوء تفاهم نشه بازیکنی که از رو خط توپ رو سانتر میکنه و حتی نمی افته به نظر من مسخره است و ارزش بازی نداره !!

من فیفا بازی می کنم و به حرفه ای ها فیفا رو پیشنهاد می کنم .

با تشکر

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
با سلام

دوست خوبم Pes برای بچه ها هست که می خوان فوتبال رو یاد بگیرند !! سوء تفاهم نشه بازیکنی که از رو خط توپ رو سانتر میکنه و حتی نمی افته به نظر من مسخره است و ارزش بازی نداره !!

من فیفا بازی می کنم و به حرفه ای ها فیفا رو پیشنهاد می کنم .

با تشکر

دوست من،به هر حال سلیقست و باید به سلیقه ها احترام گذاشت،من خودمم با فیفا بیشتر حال میکنم

شهـروز جان در مورد داور خبر ندارم کلاً ، ولی یکی از مدهای جدید فیفا که پیــج رسمیشون توی فیس بوک معرفی کرد Be a Scout Talent ِ و باید بری استعداد یابی کــنی :D

برادر با تمام احترامی که برات قائلم ولی این خبر رو تکذیب میکنم چون همچین چیزی رو اعلام نکردم یا حداقل من ندیدم،اگه لینک بدی ممنون میشم

آخرین ویرایش:

Reza82N

کاربر سایت
Jul 21, 2009
381
نام
رضا
سلام دوستان بزرگواری کنید بحث خوب بودن ساکر یا فیفا رو اینجا نکشونید.
به هر حال سلیقه و ذائقه در انتخاب بازی دخیله یک نفر ساکر و یک نفر فیفا رو انتخاب میکنه.

متشکرم از همه دوستان.

مشتاقانه منتظر عکس ها و حتی تریلر ها و خبرهایی در خصوص فیفا 12 هستیم.

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر