FIFA 12 | PC

اولین تصویر منتشر شده از بازی :

abuss14btpdft2eupd12.jpg

سایز اصلی

بازی طبق روال معمول پاییز 2011 منتشر خواهد شد .

Empyrium

کاربر سایت
May 9, 2011
1,027
گزارشکر بازی خیلی باحاله:d
با رونالدو از مدافع رد شدم برگشت گفت "catch him if you can"
این legacy def چه فرقی با اون یکی داره و از کجا فعال میشه؟!

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
آقا این آهنگ گذاشتن چقدر باحاله. رفتم برای ورود اینتر آهنگ pazza inter amala رو گذاشتم، عین خود واقعیش که موقع ورود به ورزشگاه آهنگ رو پخش می کنن، با همون کیفیت ورزشگاهی شروع کرد به پخش کردن. خیلی باحاله. کلی به آدم روحیه می ده. خیلی خوشم اومد.

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
خب بالاخره شاهد یک گام بلند و رو به جلو تو این سری برای پلتفرم PC بودیم. بازی خیلی خوب و روون اجرا می شه، Impact Engine هنوز جای کار داره، اما همین حالاش هم عالی کار می کنه واقعاً خوب فیزیک برخورد ها رو شبیه سازی می کنه.

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
آقا این آهنگ گذاشتن چقدر باحاله. رفتم برای ورود اینتر آهنگ pazza inter amala رو گذاشتم، عین خود واقعیش که موقع ورود به ورزشگاه آهنگ رو پخش می کنن، با همون کیفیت ورزشگاهی شروع کرد به پخش کردن. خیلی باحاله. کلی به آدم روحیه می ده. خیلی خوشم اومد.

پویا از کجا این کار رو کردی؟ به منم بگو!

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
پویا از کجا این کار رو کردی؟ به منم بگو!

تو همون منوهای بازی، یه جاش هست user music and chants. اول یه سر برو توش گزینه هاشو ببین تا دستت بیاد به چه چیزایی احتیاج داری (مثلا اهنگ ورود، آهنگ گل و ...) بعد بیا بیرون از بازی (با alt + tab جواب نمی ده). آهنگ یا آهنگ هایی که می خوای رو با مدیا پلیر باز کن و لیست رو save کن. دقت کن که هر لیست که save می کنی مربوط به یه موضوعه. مثلا اگه تشویق های بازیکنارو داری، همه رو تو یه لیست save کن. یا تک آهنگی که می خوای بذاری اول بازی، تو یه لیست مجزا. بعد برو تو بازی، تو همون قسمت مربوطه، لیست هایی که گذاشتی همه هست. انتخاب می کنی و ok می زنی و خلاص!

اگه واضح نبود بگو تا باز بگم. خودت انجام بدی می فهمی چه جوریه.

• Like
Reactions: POOYA1989

hemi

کاربر سایت
Sep 4, 2010
57
سلام دوستان، بچه ها کسی می دونه پنالتی چجوری باید گرفت با دروازه بان؟اصلا تکون نمی خوره لا مصب، همه دگمه ها رو هم امتحان کردم، باعث ضد حال شدن پنالتی میشه واسم، اگه کمک کنید ممنون می شم;;)

PiKO PiKO

کاربر سایت
Oct 2, 2010
324
نام
علیرضا
سلام دوستان، بچه ها کسی می دونه پنالتی چجوری باید گرفت با دروازه بان؟اصلا تکون نمی خوره لا مصب، همه دگمه ها رو هم امتحان کردم، باعث ضد حال شدن پنالتی میشه واسم، اگه کمک کنید ممنون می شم;;)
با شوک سمت راست(Skill Shock)میپره و با جهت ها هم میتونی دروازبان رو این ور اون ور ببری.

---------- نوشته در 07:08 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:02 PM ارسال شده بود ----------

تو همون منوهای بازی، یه جاش هست user music and chants. اول یه سر برو توش گزینه هاشو ببین تا دستت بیاد به چه چیزایی احتیاج داری (مثلا اهنگ ورود، آهنگ گل و ...) بعد بیا بیرون از بازی (با alt + tab جواب نمی ده). آهنگ یا آهنگ هایی که می خوای رو با مدیا پلیر باز کن و لیست رو save کن. دقت کن که هر لیست که save می کنی مربوط به یه موضوعه. مثلا اگه تشویق های بازیکنارو داری، همه رو تو یه لیست save کن. یا تک آهنگی که می خوای بذاری اول بازی، تو یه لیست مجزا. بعد برو تو بازی، تو همون قسمت مربوطه، لیست هایی که گذاشتی همه هست. انتخاب می کنی و ok می زنی و خلاص!
اگه واضح نبود بگو تا باز بگم. خودت انجام بدی می فهمی چه جوریه.
کجا باید سیو کرد؟

بعدش یه سوال جدا از بحث اینکه چطوری میشه گل هایی رو که سیو کردیم،خارج از محیط بازی(توی میحیط ویندوز) ببینیم؟ برنامه ای لازمه؟ دقیقا بگید چطوریه؟

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
اگه فکر میکنین بازی یکم زیادی کنده Vcync رو غیر فعال کنین .
تنها نکته ی رو اعصاب بازی اون لوگوی نتیجه و زمان بازیه که خیلی میره رو مخ مخصوصا وقتی آمار بازی رو حین بازی نشون میده نصف زمین دیده نمیشه .

PiKO PiKO

کاربر سایت
Oct 2, 2010
324
نام
علیرضا
بچه ها من یه مشکل دارم.توی قسمت career mode و در قسمت player.مشکلم اینه که من توی این قسمت وقتی توی ترکیب تیم قرار میگیرم نه کامپیوتر منو تعویض میکنه و نه اینکه نمیشه خودت رو بصورت دستی تعویض کنی.به همین خاطر پس از چند بازی بازیکن هم خیلی خسته میشه و بعدشم به احتمال زیاد یک مصدومیت خیلی وخیم رو بهش دچار میشه.آیا راهی برای برطرف شدن این مشکل هست؟
مثلا اینکه بشه به کامپیوتر دستور داد که من رو تعویض کنه یا بشه بصورت دستی خودم رو تعویض کنم.
(البته بگم که من نمیخوام از قسمت player manager استفاده کنم چون حال و حوصله مدیریت کل تیم و خرید فروش،ترکیب چیندن و از این کارها رو ندارم)

pinturicchio

کاربر سایت
Aug 29, 2011
60
سلام.
آقا کسی راهی سیستمی چیزی بلده رو لجندری نتونه این همه راحت گل بزنه کامپیوتر؟؟؟ زور میزنم 2تا میزنم دقیقه 80 میاد 4 تا هلو میزنه میره...اعصاب نمونده واسمون.
یه دفعه یه دقایقی همه یه بازیکن های کامپیوتر فضایی میشن و دفاع تیم منم اصلا یه دفعه از هم میپاشه و هیچکس سر جاش نمیمونه.
رو حالت لجندری هم میزاری شانس و بخت و اقبال کامپیوتر هم رو حالت لجندری قرار میگیره؟؟؟ همه برگشتی ها هم اگه من 6 تا دفاع داشته باشم اون یه بازیکن داشته باشه به اون یه بازیکن میرسه...

hemi

کاربر سایت
Sep 4, 2010
57
دوست من piko piko,تو PC می گما، اونجا که شک راست کار نمی کنه که داداش،
در رابطه با سوالت راجع به Player Mode باید بگم که هر چند تا بازی مربی بهت پبشنهاد استراحت میده و گزینه Sim next Match یا یه چیزی تو همین مایه ها باز میشه وقتی Next Game رو می زنی، اینجوری اون بازی رو تو 18 تا نیستی و بازیکنت کامل رفرش میشه

آخرین ویرایش:

L.o.s

کاربر سایت
Oct 4, 2011
796
نام
مسعود

تو PC می گما، اونجا که شک راست کار نمی کنه که داداش،
در رابطه با سوالت راجع به Player Mode باید بگم که هر چند تا بازی مربی بهت پبشنهاد استراحت میده و گزینه Sim next Match یا یه چیزی تو همین مایه ها باز میشه وقتی Next Game رو می زنی، اینجوری اون بازی رو تو 18 تا نیستی و بازیکنت کامل رفرش میشه

اگه با دسته بازی میکنی .که باید دسته رو تنظیم کنی. تو این تاپیک بگردی راحلشو پیدا میکنی.اونوقت می تونی دروازبانو کنترل کنی.

---------- نوشته در 11:31 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:26 PM ارسال شده بود ----------

سلام.
آقا کسی راهی سیستمی چیزی بلده رو لجندری نتونه این همه راحت گل بزنه کامپیوتر؟؟؟ زور میزنم 2تا میزنم دقیقه 80 میاد 4 تا هلو میزنه میره...اعصاب نمونده واسمون.
یه دفعه یه دقایقی همه یه بازیکن های کامپیوتر فضایی میشن و دفاع تیم منم اصلا یه دفعه از هم میپاشه و هیچکس سر جاش نمیمونه.
رو حالت لجندری هم میزاری شانس و بخت و اقبال کامپیوتر هم رو حالت لجندری قرار میگیره؟؟؟ همه برگشتی ها هم اگه من 6 تا دفاع داشته باشم اون یه بازیکن داشته باشه به اون یه بازیکن میرسه...

باید تمرین کنی دیگه.هیچ راه حلی دیگه نداره. منم اوایل تو حالت لجندری چهار ، پنج تا کمتر نمی خوردم . چند روز بازی کردم .دو سه تا گل می خوردم.بعدش مساوی کردم.برای اولین امروز با دورتموند یک صفر تونستم منچستر رو ببرم.فقط تمرین. اینطوری دفاع آدم بهترم میشه وقتی تو حالت لجندری بازی کنی. این می تونه بهت کمک کنه وقتی در برابر دوستات بازی می کنی.

آخرین ویرایش:

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,612
نام
حمیدرضا
Gamespot به نسخه ی PC هم نمره ی 9 رو داد. این نشون میده که هیچ فرقی بین نسخه ی کنسولی و PC وجود نداره. علاوه بر این PC gamer ها میتونن با RES بالاتری نسبت به کنسول 12 fifa رو تجربه کنن .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر