FIFA 11| PS3

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
اگر یک بار دیگه ببینم کسی تو این تاپیک داره بازی رو با PES مقایسه می کنم درجا بهش اخطار میدم و این هم آخرین اخطار جمعی بود که میدم. فرقی هم نداره که طرفدار کدوم بازی باشه. تو بحث مقایسه شرکت کنید اخطار میگیرید. در مورد PES می خواید حرف بزنید به تاپیک خودش مراجعه کنید. ممنون

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,492
نام
Ali
این فیفا هم داره مثل GT5 میشه هر روز یه چیز میده بیرون ؟!;;)

Soccer هر سال که یک چیز جدا نشدنی از گیم ورزشی ...

اگه منظورت World Cup , Euro هست که نسخه اصلی بحساب نمیاد و بیشتر برای شور و شوق در اون برهه از زمان ـه و البته $ بیشتر !

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
Soccer هر سال که یک چیز جدا نشدنی از گیم ورزشی ...

اگه منظورت World Cup , Euro هست که نسخه اصلی بحساب نمیاد و بیشتر برای شور و شوق در اون برهه از زمان ـه و البته $ بیشتر !
می دونم منظورم این بود هر روز Skill های جدید و ... میده بیروون .;)
انصافا فیفا یه چیزه دیگست . ;)

ALI PARVIN

کاربر سایت
May 27, 2008
103
نام
محمد
سلام دوستان
یه سوال داشتم از دوستانی که دموی بازی رو بازی کردن
دموی بازی چجوری هست؟
با 10 چه فرقی داره؟
گیم پلیش عوض شده؟

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
سلام دوستان
دموی بازی چجوری هست؟
با 10 چه فرقی داره؟
گیم پلیش عوض شده؟
سلام دوست من
اگر فقط یک پست این تاپیکم میخوندی جوابتو میگرفتی :d
آره گیم پلی تغییر کرده و خیلی به فوتبال واقعی نزدیک شده
باتشکر

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
سلام دوستان
دموی بازی چجوری هست؟
با 10 چه فرقی داره؟
گیم پلیش عوض شده؟
1. دموی بازی شامل play Match , Cree mode , هست که در این دمو می تونید دروازه بان شدهو توپ حریف رو بگیرید ( در Free Room )
Gameplay بازی نسبت به فیفا 10 به اندازه ی 40 % سنگینتر شده و سانتر ها جذاب تر .در این بازی Hand وجود داره و همچنین تور دروازه را هم میشه عوض کرد .
در کل بسیار چیز مشتی شده . :d:d:d

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
1. دموی بازی شامل play Match , Cree mode , هست که در این دمو می تونید دروازه بان شدهو توپ حریف رو بگیرید ( در Free Room )
Gameplay بازی نسبت به فیفا 10 به اندازه ی 40 % سنگینتر شده و سانتر ها جذاب تر .در این بازی Hand وجود داره و همچنین تور دروازه را هم میشه عوض کرد .

یه سوال: 40٪ رو از کجا اوردی؟؟ :d:d

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
یک سوال فنی داشتم به جز اون قضیه 40%:d شما career mode رو کجا تجربه کردی؟ اونجا فقط توضیحی در مورد بازی داده شده بود

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
من فقط یه چیزی گفتم طرف خوشش بیاد . شما چه گیری به نقد ما دادیا . :d
اولا اون 2 خط که نقد نمیشه، میشه یک توضیح کوتاه از بازی;)
دوما هم خوب شما اینجا قرار نیست برای خوش اومدن این و اون اطلاعات بدی. اگر یک چیزی رو میدونی واقعا عالی هست که انتقال بدی و بقیه ازش استفاده کنند اما اگر در مورد یک چیزی اطلاعات کافی نداره یا بی خودی می خوای بزرگ جلوه بدیش بهتره پستی ندی چون دیگران رو گمراه می کنی. ممنون

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
حالا career mode چی هست؟؟:d اون توضیحه رو میگم...
همونایی که قبلا من و هادی(hadivilla) توضیح داده بودیم:d امکانت جدیدی هست که قرار دادن. مثلا دیگه be a pro mode نداریم و تو همین بخش می تونی یا بازیکن باشی یا بازیکن مربی یا فقط مربی باشی و سیستم نقل انتقال واقعی تر و .......

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
اولا اون 2 خط که نقد نمیشه، میشه یک توضیح کوتاه از بازی;)
دوما هم خوب شما اینجا قرار نیست برای خوش اومدن این و اون اطلاعات بدی. اگر یک چیزی رو میدونی واقعا عالی هست که انتقال بدی و بقیه ازش استفاده کنند اما اگر در مورد یک چیزی اطلاعات کافی نداره یا بی خودی می خوای بزرگ جلوه بدیش بهتره پستی ندی چون دیگران رو گمراه می کنی. ممنون
حالا من یه توضیح کوتاه نوشتم اوون ضخص گفت یه توضیح بدید منم دادم حالا نمی دونم شما ها چرا اینقدر به جزئیات گیر می دید ؟ =((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر