FIFA 11| PS3

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
راستی یه سوال
این هند کجاست ؟
من اصلا همچین چیزی ندیدم
باتشکر
برای هند کافی بری تو setting و قبل از اینکه وارد بازی بشه اونجا درستش بکنی. اسم tabـش یادم نیست ولی بری راحت میشه پیدا کرد و مشخصه

حالا من یه توضیح کوتاه نوشتم اوون ضخص گفت یه توضیح بدید منم دادم حالا نمی دونم شما ها چرا اینقدر به جزئیات گیر می دید ؟ =((
خوب وقتی اشتباه داری توضیح میدی باید یکی بگه دیگه نمیشه که حرفی نزد. یکم منطقی فکر کنید و دیگه هم این بحث رو ادامه ندید. ممنون

ALI PARVIN

کاربر سایت
May 27, 2008
103
نام
محمد
سلام دوستان
من دموی بازی رو برای PC دانلود کردم و بازی کردم
دقیقا هیچ فرقی با FIFA 10 Ps3 نداره.
خواستم ببینم نسخه FIFA 11 Demo PS3 هم مثل FIFA 11 Demo PC هست یا نه؟

† Salvat€ore †

کاربر سایت
Mar 3, 2009
841
نام
محمد
سلام دوستان
من دموی بازی رو برای PC دانلود کردم و بازی کردم
دقیقا هیچ فرقی با FIFA 10 Ps3 نداره.
خواستم ببینم نسخه FIFA 11 Demo PS3 هم مثل FIFA 11 Demo PC هست یا نه؟
نه فیفا 11 PS3 فرق میکنه...
فیفا 11 واقعیه... :d

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
بچه ها،میبینم که 6 روز دیگه مونده که یه انقلاب رخ بده!!!!!
یه سوال داشتم،میخواستم ببینم اینکه ریجن بازی که میخریم،چی باشه مهمه ؟ آخه اینطور که من از یکی از مغازه های توپخونه واسه فیفا پرسیدم،طرف گفت که روز اومدن بازی،ما اول ریجن 3 میاریم و بعدش ریجن 2 و 1 رو تو روز های بعد میاریم،میخواستم ببینم که مهمه که چه ریجنی باشه و اینکه شما کدوم ریجن رو میخرین؟

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
سلام
یه سوال
ریجن یعنی چی؟
البته اینجا جاش نیست ولی ریجن 3 تا داریم که ماله مناطق مختلفه.
ریجن یعنی محله ساخت همون دستگاه . ریجن 1 یعنی ماله امریکا و مناطق امریکاییه و ریجن 2 یعنی ماله اروپا و 3 یعنی ماله کشورهای اروپاییه .
حالا اگه دستگاهت ریجن 1 باشه می تونه بازیهای ریجن یک رو بخونه ولی اگر TV اج دی داشته باشی همش رو می تونه بخونه و شامل ریجن 2و3 هم میشه .
ولی من به شما توصیه می کنم از ریجن همیشه استفاه کنید که بهتره .
#:-s#:-s#:-s

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
برای هند کافی بری تو setting و قبل از اینکه وارد بازی بشه اونجا درستش بکنی. اسم tabـش یادم نیست ولی بری راحت میشه پیدا کرد و مشخصه

خوب وقتی اشتباه داری توضیح میدی باید یکی بگه دیگه نمیشه که حرفی نزد. یکم منطقی فکر کنید و دیگه هم این بحث رو ادامه ندید. ممنون
برهان جان پیدا نکردم
لطف میکنی دقیق آدرس بدی ؟
باتشکر

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
برهان جان پیدا نکردم
لطف میکنی دقیق آدرس بدی ؟
باتشکر
ببین قبل از اینکه وارد بازی بشه و بعد از این که تیم ها رو انتخاب کردی به یک صفحه ای میرسی که توش می تونی بری توی تنظیمات دسته، ترکیب و سیستم ها، شروع بازی و Setting. برو تو قسمت Setting و به آخرین Tap برو تا توش on و off کردن آفساید، خطا، مصدومیت و هند رو پیدا کنی.

saman_nikou

کاربر سایت
Feb 26, 2010
194
نام
saman
برهان به ما که دمو نداریم رحم کن هفته ی دیگه که بازی بیاد بخوایم آنلاین بزنیم لولمون میکنییییی تو رو خدا زیاد تمرین نکن :-s:-ss:crying1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر