FIFA 11| PS3

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
سلام اقا بی زحمت هروقت فیفا ۱۱ اومد و کسی گرفت همون موقع بگه از کجا گرفته وچند

بچه ها 2 تا خبر براتون دارم که شایدم شما از منم بهتر بدونین ! یکی اینکه یه مغازه هست نزدیک خونه ی ما که خیلی آپدیته و گفت که بازی رو 2 شنبه ( یعنی 1 روز زودتر از ریلیز بازی) میاره

Last edited by a moderator:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
بچه ها 2 تا خبر براتون دارم که شایدم شما از منم بهتر بدونین ! یکی اینکه یه مغازه هست نزدیک خونه ی ما که خیلی آپدیته و گفت که بازی رو 2 شنبه ( یعنی 1 روز زودتر از ریلیز بازی) میاره
دوم اینکه گفت قیمت اولیش، 95 تومنه ...

دوست عزیز امیدوارم باز ناراحت نشی که دارم این حرف رو میزنم چون بازهم خلاف قوانین عمل کردی. اگه خواستی همین جا هم قانونش رو میگم بهت یا تو pm هر جور که راحتی. لطفا اون قیمت رو از تو پست بالات بردارید تا من نخوام ویرایشش کنم.

در مورد اومدن بازی هم فکر کنم اکثر فروشگاه های معروف اعلام کردن که بازی فردا یا پس فردا میادش. قیمت هم ایشالا اومدش تو pm از همدیگه بپرسید. این جا هم میگم تا دلخوری بعد پیش نیاد که چرا فلان شد. تو انجمن نباید از هیچ شرکتی اسم برده بشه و حق قرار دادن هیچ قیمتی رو هم ندارید. هر کی هم با این قانون مشکل داره بگه بند قانونی که خود ادمین های سایت قرار دادن رو براش این جا نقل کنم.

موفق باشید

ویرایش: دیدم از سایت رفتی خودم ویرایش کردم پستت رو.

آخرین ویرایش:

ihatefifa

کاربر سایت
Feb 23, 2010
81
دوستان امسالم باز این بازی زودتر عرضه شد
من امروز این بازی و تهیه کردم فقط یه سئوالی داشتم اینکه الان اگه زودتر از 28 sep من این و آنلاین کنم مشکلی پیش نمیاد برای کنسول ؟ منظورم بلوکه کردن کنسوله
چون یکی از دوستان من واسش قبلاً همچین انفاقی افتاده البته خودش شک داره واسه این بوده باشه.

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
دوستان امسالم باز این بازی زودتر عرضه شد
من امروز این بازی و تهیه کردم فقط یه سئوالی داشتم اینکه الان اگه زودتر از 28 sep من این و آنلاین کنم مشکلی پیش نمیاد برای کنسول ؟ منظورم بلوکه کردن کنسوله
چون یکی از دوستان من واسش قبلاً همچین انفاقی افتاده البته خودش شک داره واسه این بوده باشه.

میشه بگی از کجا ؟ پ.خ البته :d

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
منم بازی رو همین الان خریدم و از خوشحالی کم مونده برم تو دیوار
داش شایان هم تو مغازه بود و داشت واسه خودشو برهان و یکی دیگه میخرید....
به نام خدایی که فیفا را آفرید...
3
2
1
...

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
تو کل ایران فقط یه مغازه آورده،تا جعبه رو باز کرد با صورت رفتم تو جعبه و اولین فیفا ی ایراد رو خریدم !!!!

چرا پیغام خصوصی کنم ؟ مگه خلاف قوانینه که اینجا بنویسم و همه بدونن و برن بخرن ؟ آدمو به شک میندازین :-s

sergeant fenix

کاربر سایت
Sep 11, 2009
1,467
نام
Babak
تو کل ایران فقط یه مغازه آورده،تا جعبه رو باز کرد با صورت رفتم تو جعبه و اولین فیفا ی ایراد رو خریدم !!!!

چرا پیغام خصوصی کنم ؟ مگه خلاف قوانینه که اینجا بنویسم و همه بدونن و برن بخرن ؟ آدمو به شک میندازین :-s
بله ، خلاف قوانینه !

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود

شما اصولاً خوشت ميآد بهت چيزی بگن؟

يه بار گفتن نه ديگه!

پ.ن:چه خوبه قبل ثبت نام قوانين رو بخونيم بعد تأييد کنيم!

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
خوب منم بازیرو گرفتم همینجوری دارم بازی میکنم . هیچوقت انقدر با هوش مصنوعی بازی کردن بهم حال نداده بود :D خیلی فاز میده
روبرو آماده باش :biggrin1:
=)) دمت گرم صدرا خیلی باحال بود ترکیدم از خنده

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
من فکر کنم هر چی از اين بازی تو دوبی اومد رسيده ايران همه نايف زير پا گزاشتم همه ميگن تموم کرديم! :D

=)) دمت گرم صدرا خیلی باحال بود ترکیدم از خنده

:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر