FIFA 11| PS3

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
تو setting بازی برید تور رو شکل مثلثی بزارید و نرم بودنش رو بزارید رو loose ببینید چی میشه ! :)
خدایی چسبوندن توپ بهش خیلی حال میده :">
:xوای خدایه من یعنی میشه تور دروازرم ادیت کرد:x چرا کسی به این نکته مهم اشاره نکرده بود دیگه حرف نداره من همیشه ارزو بدل موندم که فیفا تور دروازش مثل قفس نسازه انگار بجای تور میله های اهنی داره همیشه دوست داشتم بازی فوتبالی که بازی میکنم تور دروازش مثل ورزشگاه ازادی بود البته اون توره قدیمی رو میگم:dیا توره دروازه ای که تویه فوتبال 98 اونینگ الون 3 (psone) میشوتیدی تورش کش میامد چه حالی میداد
حالا این تورش چطوریه میشه کسی یه عکسی ازش بزاره برام خیلی مهمه خواهش میکنم:x
واقعا ممنونم دوسته عزیز خیلی خیلی ممنونم:x
وای پسر چه شوتای بزنم دروازه کش بیاد به یاد دورانه قدیم:d
اما ای کاش تورش کشیده تر میشد اینقدر وارفته نبود دیگه حرف نداشت:x

آخرین ویرایش:

sergeant fenix

کاربر سایت
Sep 11, 2009
1,467
نام
Babak
:xوای خدایه من یعنی میشه تور دروازرم ادیت کرد:x چرا کسی به این نکته مهم اشاره نکرده بود دیگه حرف نداره من همیشه ارزو بدل موندم که فیفا تور دروازش مثل قفس نسازه انگار بجای تور میله های اهنی داره همیشه دوست داشتم بازی فوتبالی که بازی میکنم تور دروازش مثل ورزشگاه ازادی بود البته اون توره قدیمی رو میگم:dیا توره دروازه ای که تویه فوتبال 98 اونینگ الون 3 (psone) میشوتیدی تورش کش میامد چه حالی میداد
حالا این تورش چطوریه میشه کسی یه عکسی ازش بزاره برام خیلی مهمه خواهش میکنم:x
http://up.iranblog.com/Files/c5f9b282ed394458a740.JPG

خیلی 20 شده :x

• Like
Reactions: navid_x360

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
ای کاش این هم مثل نسخه 360 زودتر میومد وهواداران رو روشن روان میکرد:d
ولی چاره ای جز صبر نیست فقط امیدوارم با یه هوش مصنوعی خوب قوی مواجه بشم !

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
وای مردم ، کل تاپیک رو خوندم
چقدر حرف زدید ، قبلا که ما تو این تاپیک تشک انداخته بودیم خوابیده بودیم یه پستم داده نمیشدا ، حالا این همه پست دادید

من این چند وقت درگیر بازی دمو بودم ، یعنی انقدر تو کف بودم که تو این 4 روز که گرفتمش همش داشتم بازی میکردم
نظرات من :
- بازی خیلی به فوتبال واقعی نزدیک شده ، مخصوصا نحوه ضربه زدن به توپ بازیکن ها ، وقتی پاس تو عمق میدی یا با دایره توپی رو در طول زمین ارسال میکنی ، خیلی عالی بهش ضربه میزنه
- پاس تو عمق ها عالی شده ، خیلی واقعی به نظر میرسه
- توپ به نظرم خیلی خوب شده ، اصلا وقتی شوت میکنی سنگینی توپ کاملا به چشم میاد ، روی کرنرها هم که کاملا سنگینی محسوسه ، قبلا یک پله پر میکردی میرسید وسط محوطه جریمه ، الان تا تهم پر کنی به زور به اونور محوطه جریمه میرسه
- این ابیلیتی های جدید که به بازیکنان دادن عالیه ، بازیکن باهاشون شخصیت پیدا کرده ، یکی تکنیکیه ، یکی نفسش زیاده ، یکی سانتر کشه ، یکی پلی میکینگه ، خیلی عالی شده
- ولی در مورد ابیلیتی خود بازیکن ها خیلی واقعا نامردی میکنن در حق تیم ها ، مثلا سرعت آنلکا کماکان 87 هست در حالی که سرعت آمائوری رو 79 کردن ، اصلا این خیلی نامردیه ، سرعت دیه گو هم 79 هست
یعنی واقعا دیه گو و آمائوری از آنلکا سریعتر نیستن ؟ مثلا همین کاسرس که فصل پیش تو یووه بود ، وقتی تو بارسا بود سرعتش 82 بود ، وقتی اومد یووه سرعتش 78 شد ، الان که باز رفته بارسا 80 شده سرعتش
اگر یک بازیکن خوبه و سرعتیه ، همه جا سرعتیه ، به تیمش ربطی نداره که ولی من فکر میکنم مسئولان فیفا بیشتر به جای توجه به خود بازیکن سعی میکنن تیمه بالانس بشه ، مثلا یووه قطعا 4.5 ستاره باشه و 5 ستاره نشه
- هایلایت فکر خیلی خوبی بوده ولی درست برنامه ریزی نشده ، خیلی ایراد داره ، همونطور که دوستمون گفت صحنه های واقعا مزخرفی رو جدا میکنه و صحنه های حساس رو بیخیال میشه ، اسم صحنه رو هم خیلی بد مینویسه ، مثلا یه صحنه به اسم مارکیزیو ثبت شده بود ، بعد دیدم یه سانتری بوده که کاسیاس گرفته ، حالا نمیدونم مارکیزیو این وسط چیکاره بوده
- پاسکاری ها عالی شده ، دیگه مثل 10 پشت مدافعان نمیشه راحت پاس داد و فرار کرد ، خیلی سخت میشه اینکارو کرد ، وقتی هم که اینکارو میکنی مثل 10 نیستن که کلی عقب باشن ، با یه مکس کوچیک بهت میرسن و توپتو دفع میکنن ( مخصوصا تو یوونتوس که اکثر بازیکن هاشو اسپرینگ 79 کردن )
- دفاع کنارها خیلی خوب اضافه میشن ولی خوب بعضی اوقات دیگه خیلی زیادی پشت وینگر حرکت میکنن ، اگر دفاع کنارها فرار کنن که وینگر پاس بده به نظرم خیلی عالی میشه
- لطفا یکم در مورد تنظیمات دسته هم صحبت کنید ، این اسیستنت ها ، دو سه تا مورد جدید بهش اضافه شده مثل سیو و اتو مووینگ ، سیو که مشخصه ، اتومووینگ دقیقا چه کاری میکنه ؟

باتشکر

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
دوستان عزیز همونطور که قبل از عرضه دمو بازی گفتم این دمو یه نسخه ناقص از بازیه واصلا وابدا نمیشه از روی دمو نسبت به بازی اظهار نظر کرد(جز درموارد استثنایی!)
بنابراین لطفا از روی دمو قضاوت نکنید مسلما 99% این ایراداتی که شما گرفتین تو نسخه نهایی برطرف خواهد شد.

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
خوب تریلر جدیدی اومده از بازی
FIFA 11 "New Skills" Tutorial (PS3)
http://www.youtube.com/watch?v=2gw6gXEbcJQ

ویرایش : الان خودم دیدم فوق العاده بود بچه-ها . حرکات تکنیکی که اضافه شده رو نشون میده همینطور نحوه-ی اجرای همون حرکت !!! فوق العادست ببینید حتما

آخرین ویرایش:

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو
خوب تریلر جدیدی اومده از بازی
FIFA 11 "New Skills" Tutorial (PS3)
http://www.youtube.com/watch?v=2gw6gXEbcJQ

ویرایش : الان خودم دیدم فوق العاده بود بچه-ها . حرکات تکنیکی که اضاق=فع شده رو نشون میده همینطور نحوه-ی اجرای همون حرکت !!! فوق العادست ببینید حتما
http://www.youtube-nocookie.com/watch?v=2gw6gXEbcJQ
لینک بدون هیتلر.

• Like
Reactions: War Has Change

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
خدایا دارم دیوونه میشم....skill ها رو کف کردم... ادم بیکار میخواد از صبح تا شب بشینه فیفا بزنه :d
واقعا ea دیگه حق داره بگه بازیم فلانه ... .. ...

تو عمرم انقدر منتظر یه بازی نبودم... :D فوتبال خونم شدیدا اومده پایین.. :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر