FIFA 11 | PC

• Thread starter Thread starter FaRd!N
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
برای اینکه بازی برای صفحه اول افزوده میشه مجبوریم ترد مرتبط با بازی رو برای هر پلتفرم ایجاد کنیم. برای نسخه PC تردی ندیدم و ایجاد کردم.

NEW_LOGO.jpg

اطلاعات در صفحه اصلی سایت

من که راحت می تونم بازی کنم .:)
به نظر شما اینو می تونن واسه انلاین هکش کنن . وای چه شود ؟! :x:x:x

خود بازی از قابلیت Direct ip و LAN پشتیبانی می کنه پس این یعنی شما باید منتظر برنامه هایی همچون Gameranger باشید تا شما رو با دوستاتون به هم وصل کنه برای انجام بازی انلاین

تنها مسئله این هست که بازی فیفا 11 برای انلاین بازی کردن به حداقل 512 kb سرعت کانکشن نیاز داره .

البته ممکن هست که با سرعت های پایین تر بشه با هم شهری های خودمون بازی کنیم . باید صبر کنیم ببینیم چه خواهد شد

من خودم کنترلر xbox 360 رو خریدم برای همین فیفا 11 . با این کنترلر که خود مایکروسافت برای ویندوز لایسنس کرده هیچ مشکلی نخواهید داشت .

دریبل زدن هم به کمک انالوگ سمت راست صورت میگیره . تمامی تکنیک ها با نگه داشتن دکمه LT و حرکت دادن انالوگ سمت راست به انواع شکل ها انجام میشه .

( توی خود بازی هم بخش اموزش داره و گفته که هر تکنیکی به کمک چه دکمه هایی انجام میشه

چند خریدی ؟
چه فرقی با کنترلر های معمولی داره ؟
smoking.gif

چند خریدی ؟
چه فرقی با کنترلر های معمولی داره ؟
smoking.gif

35 هزار تومان .

به هر حال بازی با همین کنترلر xbox 360 تنظیم شده . من یک کنترلر معمولی هم دارم که 12 تومن خریده بودم ( مدت ها پیش ) با اون وارد بازی شدم اما انالوگ راست واسه انجام تکنیک ها ست نشده بود .

اما کترلر 360 تمامی نکات رو پیش فرض با خودش داره و از لحاظ کیفیت انالوگ هم نسبت به مدل های دیگر بازار بهتر هست .

شما وارد بخش تنظیمات کنترلر بازی که بشید میبینید که تصویر کنترلر 360 رو زده :d

سلام دوستان من فیفا رو برا یه رفیقام نصبوندم(دمو) مانیتورش CRT t720h هستش و تو بازی که میریم صفحه 60 هرتز میشه و هیچ جوری نمیشه بیشترش کرد ، شما نمیدونین باید چی کار کنم؟

من با لپ تاپ تصويرو گذاشتم رو TV.وقتی هم تصوير رو لپ تاپ بود هم رو TV رزولوشن پایين بود ولی وقتی تصويرو فقط رو TV گذاشتم رزولوشن بالا رفت.یعنی دیگه رو لپ تاپ هیچ تصویری نبودوحالا نميدونم شما لپ تاپ دارين تا خوده اینی که ميگين مونيتورتونه ولی برايه من که اينطوري بود.تويه ويندز 7 از اين قسمت ميتونين تصويرو فقط رو TV بزارين:

روی دسکتاپ راست کلیک کن بعد:
Personalize\Display\Connect too a projector
بعد Projector Only رو انتخاب کن;)

من با لپ تاپ تصويرو گذاشتم رو TV.وقتی هم تصوير رو لپ تاپ بود هم رو TV رزولوشن پایين بود ولی وقتی تصويرو فقط رو TV گذاشتم رزولوشن بالا رفت.یعنی دیگه رو لپ تاپ هیچ تصویری نبودوحالا نميدونم شما لپ تاپ دارين تا خوده اینی که ميگين مونيتورتونه ولی برايه من که اينطوري بود.تويه ويندز 7 از اين قسمت ميتونين تصويرو فقط رو TV بزارين:

روی دسکتاپ راست کلیک کن بعد:
Personalize\Display\Connect too a projector
بعد Projector Only رو انتخاب کن;)
نه لپ تاپ نيست PC داره و مانيتورش از اين فلترون ال جي crt هاست مشكل رزولوشن هم نداره ، مشكلش اينكه وقتي ميره توفيفا فركانس مانيتورش 60 هرتز ميشه و يكم چشو ميزنه و اين مشكل رو فقط تو فيفا داره ، نميدونه چطوري ميتونه هرتزشو بالا ببره. به حر حال ممنون از جوابتون

گیم پد

دوستانی که xbox 360 controller ندارن و گیم پدشون واسه fifa 11 کامل ساپورت نمیشه برای حل مشکلاتی مثل دریبل زدن از برنامه xpadder استفاده کنن! با این برنامه تو بازی گیم پد به عنوان کیبورد شناخته میشه و میتونید مثل یک دسته xbox 360 از ساپورت کامل دسته استفاده کنید! فقط ویبره نمیزنه!

سلام دوستان من چند تا سوال داشتم در مورد fifa11
1 - میخواستم بدونم ایا نسخه نهایی فیفا با نسخه دموش فرق میکنه یعنی ایراداتش بر طرف میشه؟
2- این تصوی اهسته گل ها که نشون میده خیلی ضایع هست دقیقا از لحظه ای نشون میده که بازیکن داره شوت میزنه توپ رو مثلا من کلی پاس کاری زیبا کردم نشون نمیده میخواستن بدونم تو نسخه کنسول هم اینجوریه ایا تو نسخه نهایی درست میشه؟
3- بعضی از موقعیت های خطر ناک نشون داده نمیشه در عوض چندتا موقعیت خیلی ساده رو نشون میده وقتی بازکنم یک موقعیت حساس از دست میده هیچ عکسلعملی نشون نمیده یعنی انیمشنی واسش طراحی نشده در صورتی که این حالت تو فیفا 10 pc هم با اون همه ضایگیش وجود داشت ایا این امکان تو نسخه نهایی وجود داره من تا حالا دمو فیفا بازی نکرده بودم نمیدونم نسخه دمو باگ هاش فیکس میشه یا نه مثل pes همون بازی کاملش میاد.؟!
در کل فیفا 11 عالیه ولی اگه این مشکلات تو نسخه نهایی نباشه عالی تر میشه

نه لپ تاپ نيست PC داره و مانيتورش از اين فلترون ال جي crt هاست مشكل رزولوشن هم نداره ، مشكلش اينكه وقتي ميره توفيفا فركانس مانيتورش 60 هرتز ميشه و يكم چشو ميزنه و اين مشكل رو فقط تو فيفا داره ، نميدونه چطوري ميتونه هرتزشو بالا ببره. به حر حال ممنون از جوابتون

راستش من تاحالا به هم چين مشکلی بر نخوردم.ممکنه اون رزولوشنی که شما ميزارين تو فيفا مانيتور ساپورت نکنه.آخه منم وقتی لپ تاپ به TV وصل ميکنم بعضی از رزولوشنارو ساپورت نميکنه.رزولوشنه فيفا رو عوض کن ببين چی ميشه.ولی فکر نکنم از اين باشه.چون فيفا اون رزولوشني که مانيتور ساپورت ميکنه نشون ميده.برايه تغيير هرتز ميتونی به اينجا بری توي ویندوز 7 :
Personalize\display\Adjust resolution
توی این صفحه Advanced setting رو بزن.بعد تو صفحه ای که باز میشه تب Monitor رو بزن.یه قسمت داره میتونی هرتز رو عوض کنی.
هر چی که باشه تو همين قسمت رزولوشن هست به نظر من.يکم باش ور بری رديف ميشه;)

سلام دوستان من چند تا سوال داشتم در مورد fifa11
1 - میخواستم بدونم ایا نسخه نهایی فیفا با نسخه دموش فرق میکنه یعنی ایراداتش بر طرف میشه؟
2- این تصوی اهسته گل ها که نشون میده خیلی ضایع هست دقیقا از لحظه ای نشون میده که بازیکن داره شوت میزنه توپ رو مثلا من کلی پاس کاری زیبا کردم نشون نمیده میخواستن بدونم تو نسخه کنسول هم اینجوریه ایا تو نسخه نهایی درست میشه؟
3- بعضی از موقعیت های خطر ناک نشون داده نمیشه در عوض چندتا موقعیت خیلی ساده رو نشون میده وقتی بازکنم یک موقعیت حساس از دست میده هیچ عکسلعملی نشون نمیده یعنی انیمشنی واسش طراحی نشده در صورتی که این حالت تو فیفا 10 pc هم با اون همه ضایگیش وجود داشت ایا این امکان تو نسخه نهایی وجود داره من تا حالا دمو فیفا بازی نکرده بودم نمیدونم نسخه دمو باگ هاش فیکس میشه یا نه مثل pes همون بازی کاملش میاد.؟!
در کل فیفا 11 عالیه ولی اگه این مشکلات تو نسخه نهایی نباشه عالی تر میشه

درود

سوالات به جا و خوبی پرسیدید .

مسلم بدونید که مشکلاتی اگر باشد رفع خواهد شد . کلا یکی از اهداف ارائه دمو همین مهم هست که مشکلات جدی رو بتونند در نسخه نهایی رفع کنند فقط یک نکته هست و اون اینکه ما مشکلات رو چی معنا کنیم .

شما که فرمودید مشکلات رو رفع خواهند کرد یا نه ، در ادامه به توضیحات پرداختید که مفهومتون از مشکلات چی هست .

در رابطه با نمایش ندادن یک سری صحنه های مهم بازی من فکر می کنم که مربوط به دموی بازی باشه و 100 % در نسخه فول این مشکل رفع خواهد شد .

شما الان 1 گیگ حجم بازی ای هست که نصب کردید . خب نباید انتظار داشته باشید که تمامی نکات ریز و درشت بازی در دموی بازی وجود داشته باشه . دمو صرفا واسه این هست که شما گیم پلی بازی رو ببینید و اگر مشکلی دیدید بهش اشاره کنید .

در کل مطمئن باشید که نسخه فول نکات ریز و درشت بیشتری خواهد داشت

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or