FIFA 11 | PC

• Thread starter Thread starter FaRd!N
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
برای اینکه بازی برای صفحه اول افزوده میشه مجبوریم ترد مرتبط با بازی رو برای هر پلتفرم ایجاد کنیم. برای نسخه PC تردی ندیدم و ایجاد کردم.

NEW_LOGO.jpg

اطلاعات در صفحه اصلی سایت

این هم چند تا عکس ( 14 تا ) که از چهره بازیکنان مطرح تیم بارسلونا و رئال مادرید گرفتم .

دانلود ( 2.3 مگابایت )
خيلي ممنون دوست عزيز.
ولي يه مشكلي هست: من تا حالا از اين جا كه آپلود كردي چيزي دان نكردم.
چطور دان كنم؟؟؟( يه جوريه آخه):((:-o:|/:):((

دوستان مژده مژده ...

يه خبر توپ برا اونايي كه مشكلات لگ ، افت فريم ،گير زدن ، و... دارند آوردم:
تنها راه حل براي نجات پيدا كردن از اين قبيل مشكلات كه توسط خود توليد كننده فيفا 11 برا pc رسما تاييد شده به شرح زير ميباشد..
1: برنامه معروف
RivaTuner رو از اينجا دانلود كنيد (ورشن 2.24)
2:بعد از نصب برنامه بر روي سيستم به D3DOverrider ( در startmenu داخل فولدر برنامه RivaTuner مشاهده ميكنيد) رفته و كليك كنيد.
3:برنامه D3DOverrider اجرا ميشود كه احتمالا به صورت مينيمايز در نوار ويندوز ظاهر ميشود شما برنامه رو به حالت ماكسيمايز در بياريد

63750410.png

4: طبق شكل زير fifa.exe رو داخل برنامه add كنيد و Force triple Buffering و V-Sync را روشن بگذاريد و Detection Level را روي high:

howtoselectd3doverrider.jpg

يادتون نره داخل GAME SETTINGS بريد و حتما Wite for Vsync رو off كنيد . حالا برنامه رو ميني مايز كنيد و داخل بازي برويد و لذت ببريد.
نكات:
اگر بازي روتون مشكلي نداره باز هم اين كار رو انجام بدين چون خييلي روونتر ميشه.
سعي كنيد با aa4x بازي رو اجرا كنيد چون روون تره!!!!:d
گزينهstart with windows برنامه فوق رو روي on بگذاريد تا هميشه خودكار اجرا بشه.
تغييرات:
حذف 90 در صد لگهاي بازي.
فريم بالا در replay ها ! و .....
كلا فريم بازي بالا ميره :d:d
aa4x رو حتي با 9500 gt ميتونيد روشن كنيد :))
و ....

منبع

اعتبار يادتون نره ها!!!;;)

آخرین ویرایش:
دوستان مژده مژده ...

يه خبر توپ برا اونايي كه مشكلات لگ ، افت فريم ،گير زدن ، و... دارند آوردم:
تنها راه حل براي نجات پيدا كردن از اين قبيل مشكلات كه توسط خود توليد كننده فيفا 11 برا pc رسما تاييد شده به شرح زير ميباشد..
1: برنامه معروف
RivaTuner رو از اينجا دانلود كنيد (ورشن 2.24)
2:بعد از نصب برنامه بر روي سيستم به D3DOverrider ( در startmenu داخل فولدر برنامه RivaTuner مشاهده ميكنيد) رفته و كليك كنيد.
3:برنامه D3DOverrider اجرا ميشود كه احتمالا به صورت مينيمايز در نوار ويندوز ظاهر ميشود شما برنامه رو به حالت ماكسيمايز در بياريد

دمت گرم رفیق عالی بود .. ولی من مشکل افت فریم نداشتم فقط صحنه آهسته ها ...

اینکارو کردم ولی فرقی نکرد
Cry1.gif

شوخی کردم یه کم بهتر شد دمت گرم ..
khandeh.gif

دوست عزیز اصلا احتیاجی به این کار نیست

برنامه riva tuner یک برنامه ی احد بوقی بدرد نخوره برای کارت هایی که توان پردازش بالایی ندارن و شاید با این کار کمی بشه over کردشون و به وسیله این برنامه و از طریق software این برنامه معدود چیزهایی که کارت شما ساپورت نمی کنه رو به کارت شما اضافه کنه و به این وسیله در معدود بازی هایی فریم شما رو 1 الی 3 فریم بیشتر کنه .

اگر شما درایور انویدیا رو آپدیت کردید واردش بشید و در قسمت setting وارد tab و قسمت game setting بشید و exe بازی که می خواهید اجرا کنید رو بهش بدید و apply کنید . از این به بعد بقیه کارها رو به دست درایور خود کارت گرافیکتون می سپرید و اون به بهترین شکل ممکن براتون اجرا خواهد شد .

بدون شک خاموش بودن گزینه ی vsync در تنظیمات کارت گرافیک و بازی کمک زیادی به افزایش فریم های شم خواهد کرد و در مواردی تا 2 برابر فریمی که در حال حاضر دارید میشه اون رو با انجام این کار افزایش داد.در این باره و با VSYNC روشن شما باید گزینه TRIPLE BUFFERING رو در تنظیمات کارتتون روشن بگذارید در غیر این صورت هر دو رو خاموش کنید .

برنامه riva tuner یک برنامه ی احد بوقی بدرد نخوره برای کارت هایی که توان پردازش بالایی ندارن و شاید با این کار کمی بشه over کردشون و به وسیله این برنامه و از طریق software این برنامه معدود چیزهایی که کارت شما ساپورت نمی کنه رو به کارت شما اضافه کنه و به این وسیله در معدود بازی هایی فریم شما رو 1 الی 3 فریم بیشتر کنه .

اگر شما درایور انویدیا رو آپدیت کردید واردش بشید و در قسمت setting وارد tab و قسمت game setting بشید و exe بازی که می خواهید اجرا کنید رو بهش بدید و apply کنید . از این به بعد بقیه کارها رو به دست درایور خود کارت گرافیکتون می سپرید و اون به بهترین شکل ممکن براتون اجرا خواهد شد .

بدون شک خاموش بودن گزینه ی vsync در تنظیمات کارت گرافیک و بازی کمک زیادی به افزایش فریم های شم خواهد کرد و در مواردی تا 2 برابر فریمی که در حال حاضر دارید میشه اون رو با انجام این کار افزایش داد.در این باره و با VSYNC روشن شما باید گزینه TRIPLE BUFFERING رو در تنظیمات کارتتون روشن بگذارید در غیر این صورت هر دو رو خاموش کنید .

شما خييلي باهوشي يه وقت چشم نخوري! حالاكه واسه من ادعا بلدي كردي باش تا بهت تخصصي بگم ببينم ميگيري يا نه :
اولا برنامه Riva Tuner فقط مربوط به over clock نميشه اگه نميدونستي حالا بدون و ما اصلا كاري با اور كلاك نداريم اينم از اين .
الان همه گيمرها ميدونن يه سري تنظيمات تو فورس وار انويديا و كاتاليست هست از جمله aa و Vsync و buffering triple ولي اونهايي كه تو اين فورس وار ها هست مربوط ميشه به opengl و از اونجايي كه فيفا 11 D3D هست پس با تغيير اونها هيچ تغييري در فريم دهي و ... فيفا رخ نميده برا همين ما از اين برنامه استفاده كرديم كه از اسمش هم پيداست:D3DOverrider حالا آقاي مهندس اين چه ربطي داشت به اور كلاك و ... :-/

مثل اینکه شما با اون کارت 9500 در پیتت می خوای که با این برنامه برات dx11 رو هم اجرا کنه ؟

مثل اینکه شما تا حالا سری به nvidia control panel نزدی و ندیدی که اصلا اینا یی که گفتی چه ربطی به opengl داشت ؟ خودت گفتی فیفا از d3d 11 استفاده می کنه .

direct 3d با opengl از زمین تا آسمون فرق دارن چه از لحاظ برنامه نویسی چه از لحاظ compile .

داخل nvidia cotrol panel هم هم AA هست هم VSYNC وهم TRIPLE BUFERING چه لزومی داره که از ی برنامه دیگه مثل RIVA TUNER استفاده بشه . کارت شما اگه از قدرت کافی و توان پردازش کافی برخوردار باشه و از همه ی استانداردهای بازی پشتیبانی کنه از جمله دایرکت ایکس نهایتا 10 و نه 11 باید بتونه بدون کمک به نرم افزار خارجی و با استفاده از توابع درایور خودش بازی رو اجرا کنه .

اگه منظورت ati هست باید بگم درایور نویسی ati بر مبنای opengl هست ولی انویدیا نه .
همچین گفتی تخصصی گفتم الان می خوای بیای course های cuda رو درس بدی .

اول برو درایور انویدیات رو آپدیت کن بعد حداقل برو گزینه های داخلش رو برسی کن ببین بحث تخصصی پیش کش .

من پیشنهاد میکنم مثل مافیا یه تاپیک راجب مشکلات گرافیکی و... زده بشه تا اونجا مهندسین محترم به راهنمایی ها و ... بپردازند و اینجا به خود بازی و گیم پلی بازی بپردازیم
پ .ن: قبل از دادن پست در جواب من لطفا متن پست رو کامل بخونید . بعد...

میشه توضیح بدید کجا رومیگید؟؟؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or