FIFA 11 | PC

• Thread starter Thread starter FaRd!N
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
برای اینکه بازی برای صفحه اول افزوده میشه مجبوریم ترد مرتبط با بازی رو برای هر پلتفرم ایجاد کنیم. برای نسخه PC تردی ندیدم و ایجاد کردم.

NEW_LOGO.jpg

اطلاعات در صفحه اصلی سایت

با سلام
دوستاني كه فيفا باز حرفه اي اند مي دونند تو فيفا
وقتي منجر مود مي زني مثل مسترليگ pes هست يا نه؟؟؟
منظورم اينه كه يعني اگر بازي جام باشگاهها بود ورزشگاه حال و هواي ليگ قهرمانان بگيره يا مثلا جام يوفا و ليگ و جام حذفي و از اين برنامه ها يا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:-/
اين فيفا كه ادعا مي كنه اين همه لايسنس داره
ليگ قهرمانان و ليگ اروپا رو لايسنس كرده يا نه؟؟؟
باتشكر

اين فيفا كه ادعا مي كنه اين همه لايسنس داره
ليگ قهرمانان و ليگ اروپا رو لايسنس كرده يا نه؟؟؟

تا دو سال پیش لایسنس لیگ قهرمانان و لیگ اروپا در دست EA بود که KONAMI را خرید و در PES یک قسمت مربوط به آن هست ولی زمانی که EA آن را داشت یک بازی جدا مثل جام جهانی برای لیگ قهرمانان و لیگ اروپا بیرون می داد که در رمستان عرضه می شد ولی حالا در اختیار KONAMI هست و جام ملتهای اروپا و جام جهانی در دست EA

چون من منیجر FIFA 10 را بازی نکردم نمی دانم در آن قسمت هست یا نه ولی در بقیه بخشها ليگ قهرمانان و ليگ اروپا نداره و فقط PES قسمت مجزا و مخصوص داره

رفیق اگه تیمت توی منیجر مود سهمیه بگیره چه لیگ قهرمانان و چه اروپا میتونه توش شرکت کنه ولی این دو رو به صورت مجزا نداره و حتما باید تو منیجر مود سهمیه بگیری اینها همه درمورد fifa10 بود و شاید تو نسخه جدید این مشکل برطرف شه :>

سلام دوستان من فیفا رو برا یه رفیقام نصبوندم(دمو) مانیتورش CRT t720h هستش و تو بازی که میریم صفحه 60 هرتز میشه و هیچ جوری نمیشه بیشترش کرد ، شما نمیدونین باید چی کار کنم؟

با سلام
اينكه جداگانه ليگ قهرمانان و ليگ اروپا رو داشته باشه مهم نيست!!!
مهم اينه كه آيا:
وقتي من سهميه جام مي گيرم اون شبي كه قراره بازي انجام بشه مثل pes تبليغات ورزشگاه و لباسهاي بازيكنا و توپ و كلا جو بازي مثل PES جو جام باشگاهها يا ليگ اروپا مي شه يا نه؟؟؟؟؟
تو PES شما مي بينيد تو مسترليگ پس از گرفتن سهميه سر تاريخ قرعه كشي مي شه و وقتي بازي شروع مي شه تبليغات كنار زمين، منوهاي بازي و توپها و لباسها و آهنگ بازي و حتي تداركات داخل بازي كه اون پرچم توپ ليگ رو وسط زمين تكون مي دهند همه و همه كپي ليگ قهرمانان واقعي و آدم و اقعا يه حس خاصي مي گيره؟؟؟
منظور من اينه؟ آيا فيفا همچين چيزي تو منجرمود يا كررمود داره يانه؟؟؟b-)
باتشكر

یعنی فیفا 11 ليگ قهرمانان و ليگ اروپا رو لايسنس نکرده؟:-o:-o:-o

چرا دوست من داره و در لیگ قهرمانان بازی می کنی اما نه با حال و هوای لیگ قهرمانان !! یعنی لوگوها و آهنگ لیگ قهرمانان رو نداری ولی بازی هاش در منیجر مود برگزار می شه ..

فیفا 10 انقدر چرت بود من بعد این همه سال دیگه رفتم سراغ PES ولی خدایی هیچ منیجر مود فیفا نمیشه، توی مستر لیگ امکان تعویض تیمت رو نداری و بعد سه چهار فصل حسابی کسل کننده میشه. بی صبرانه منتظر این نسخه ی جدید هستم ^_^

سلام من دمو رو دانلود کردم ولی تو بازی افت فریم دارم هر چی تنظیمات رو دستکاری میکنم هیچ فرقی نمیکنه سیستم من اینه:
Graphic:8600 gts DDR3
Ram:3 gig
CPU:corei5
windows:XP SP3
یعنی یه بازی فوتبال سیستم از این بالاتر میخواد؟
وقتی که توپ رو هوا هست افت فریم خیلی بیشتر میشه.
لطفا کمک کنید.ممنون
در ضمن خیلی از pes 2011 سر تره.

آخرین ویرایش:
با تشكر از دوستي كه آپديت درايور كارت گرافيك رو گذاشت
بازي براي من روون شد يعني همه جاي زمين مثل دم دروازه كه بازي روون مي شد شده
و هر جا Esc رو ميي زنم قفل نمي كنه و منو سريع مياد>:d<

دوستانی که مشکل افت فریم دارند اخرین درایور کارت گرافیک خودشون رو از سایت های مربوطه ( ATI or NVIDIA ) دانلود کنند و همچنین بهتر هست که کم کم به ویندوز 7 سیستمتون رو ارتقا بدید چونکه بازیها با این ویندوز راحت تر اجرا خواهند شد ( هر چند معمولا بازیها روی ویندوز 7 به رم بیشتری نیاز دارند )

دوستانی که مشکل افت فریم دارند اخرین درایور کارت گرافیک خودشون رو از سایت های مربوطه ( ATI or NVIDIA ) دانلود کنند و همچنین بهتر هست که کم کم به ویندوز 7 سیستمتون رو ارتقا بدید چونکه بازیها با این ویندوز راحت تر اجرا خواهند شد ( هر چند معمولا بازیها روی ویندوز 7 به رم بیشتری نیاز دارند )
من که راحت می تونم بازی کنم .:)
به نظر شما اینو می تونن واسه انلاین هکش کنن . وای چه شود ؟! :x:x:x

سلام اقا یکی این نحوه دریبل زدن فیفا رو بگه اصلا هیچ جوری نمی شه انالوگ هم دارم؟ باتشکر

من خودم کنترلر xbox 360 رو خریدم برای همین فیفا 11 . با این کنترلر که خود مایکروسافت برای ویندوز لایسنس کرده هیچ مشکلی نخواهید داشت .

دریبل زدن هم به کمک انالوگ سمت راست صورت میگیره . تمامی تکنیک ها با نگه داشتن دکمه LT و حرکت دادن انالوگ سمت راست به انواع شکل ها انجام میشه .

( توی خود بازی هم بخش اموزش داره و گفته که هر تکنیکی به کمک چه دکمه هایی انجام میشه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or