FIFA 11 | PC

• Thread starter Thread starter FaRd!N
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
برای اینکه بازی برای صفحه اول افزوده میشه مجبوریم ترد مرتبط با بازی رو برای هر پلتفرم ایجاد کنیم. برای نسخه PC تردی ندیدم و ایجاد کردم.

NEW_LOGO.jpg

اطلاعات در صفحه اصلی سایت

هیچکی نیست جواب بده؟

علیک سلام
vahidrk1.gif

گل که زدی با چهار جهت اینور و اون ور می ری .. با کلیدها خوشحالیه ساده می کنه ..
ترکیب LT (فکر می کنم) و یکی از کلید های 1 تا 4 انواع خوشحالی رو می کنه و خوشحالیه پیشرفته هم ترکیب LT (فکر می کنم
25r30wi.gif
) و آنالوگ سمت راست انواع خوشحالی های پیشرفته ...
4chsmu1.gif

برای اطلاعات دقیق تر هم برو به MY FIFA11--->SETING----->HELP----> CELEBEREITION (داخل خود بازی)
acigar.gif

آخرین ویرایش:
علیک سلام
vahidrk1.gif

گل که زدی با چهار جهت اینور و اون ور می ری .. با کلیدها خوشحالیه ساده می کنه ..
ترکیب LT (فکر می کنم) و یکی از کلید های 1 تا 4 انواع خوشحالی رو می کنه و خوشحالیه پیشرفته هم ترکیب LT (فکر می کنم
25r30wi.gif
) و آنالوگ سمت چپ انواع خوشحالی های پیشرفته ...
4chsmu1.gif

برای اطلاعات دقیق تر هم برو به MY FIFA11--->SETING----->HELP----> CELEBEREITION
acigar.gif
ممنون رفیق.......

درود بر همه
دوستان بلاخره ما هم دموی بازی اجرا کردیم
من خودم از فن های fifa بودم تا fifa 10 ولی با اومدن fifa 10 من رفتم سراغ pes10 خدایش هم خوب بود
ولی امروز وقتی fifa 11 را بازی کردم خیلی خوشحال شدم و دوبازه fifaبه روز های اوج خودش برگشته
خواب بازی حرف نداشت و خیلی جالب بود
از همه لحاظ بی عیب ونقض بود

من همه کار کردم همون درایور رو دانلود کردم تنظیمات رو هم رو هر تنظیمی تست کردم ولی مشکل عجیبی تو افت فریم دارم بخصوص موقعی که توپ رو هواست ممنون میشم کمکم کنید

من همه کار کردم همون درایور رو دانلود کردم تنظیمات رو هم رو هر تنظیمی تست کردم ولی مشکل عجیبی تو افت فریم دارم بخصوص موقعی که توپ رو هواست ممنون میشم کمکم کنید
شما سیستم PC خود را اعلام کن به همرا ه ویندوز تا بگم مشکل از چی هست;)

با سلام دوستان عزیز
با سری سوم از نقد فیفا 11 دمو در خدمتتون هستم. اما قبلش باید بگم که من یک فن فیفا هستم و با تمام وجود این سری رو دوست دارم
اما با همه علاقم باید مشکلاتی رو هم که اصلا دوست نداشتم باشه رو هم متذکر بشم
=====================================
1- در هنگام زدن کرنرها ما با یک ژست کاملا تکراری و بی روح مواجه می شیم.
2- در زدن ضربه آزاد ها هیچ توجهی به نوع حرکت ضربه زننده نشده و همه بازیکنان از یک یا دو مدل خاص پیروی می کنند.
3- شروع بازی در مقابل شروع بازی pes چنگی به دل نمی زند. (زیاد واقعی نیست)
====================================
در جواب دوستمون در مورد پنالتی ها که زیاد واقعی نیست و شبیه به PC است باید بگم:
یعنی اینکه ===> بازیکنا حس پنالتی ندارند. یعنی توپ کاشته بشه. یک حس استرس در بازیکن و دروازه بان باشه و ضربه زده بشه
با تشکر از توجهتان

با سلام دوستان عزیز
با سری سوم از نقد فیفا 11 دمو در خدمتتون هستم. اما قبلش باید بگم که من یک فن فیفا هستم و با تمام وجود این سری رو دوست دارم
اما با همه علاقم باید مشکلاتی رو هم که اصلا دوست نداشتم باشه رو هم متذکر بشم
=====================================
1- در هنگام زدن کرنرها ما با یک ژست کاملا تکراری و بی روح مواجه می شیم.
2- در زدن ضربه آزاد ها هیچ توجهی به نوع حرکت ضربه زننده نشده و همه بازیکنان از یک یا دو مدل خاص پیروی می کنند.
3- شروع بازی در مقابل شروع بازی pes چنگی به دل نمی زند. (زیاد واقعی نیست)
====================================
در جواب دوستمون در مورد پنالتی ها که زیاد واقعی نیست و شبیه به PC است باید بگم:
یعنی اینکه ===> بازیکنا حس پنالتی ندارند. یعنی توپ کاشته بشه. یک حس استرس در بازیکن و دروازه بان باشه و ضربه زده بشه
با تشکر از توجهتان
ببخشيد ولي فكر كنم شما يادتون رفته داريد نسخه دمويي بازي ميكنيد !

بچه ها بازی خيلی آسونه.حتی اون فايل هم که گذاشتين که بازی سخت تر بشه دانلود کردم ولی با لورکوزن به رئال 8 تا گل زدم:dاگه بلد باشی چطور گل بزنی واقعا اسونه.بچه ها يه بار از لباسه دومه بارسا استفاده کنين ببينين لباسه داور چه رنگيه؟آخه من 2 بر از لباسه دومه بارسا استفاده کردم که تو هر 2 بار رنگه لباسه داور هم رنگه لباسه بارسا بود.اگه کسی تونسته تنظيمات کيبورد رو مثله فيفا 10 تنظيم کنه اگه ميشه يه شات بذاره.اونایي هم که بازی واسشون گير ميکنه تو قسمته تنظيمات wait for sync رو غير فعال کنن ببينن چطور ميشه.با اينکه با غیر فعال کردن اين گزينه بعضی وقتا تصوير يه طوری ميشه ولی زياد تأثيری رو بازی نداره;)

بچه ها بازی خيلی آسونه.حتی اون فايل هم که گذاشتين که بازی سخت تر بشه دانلود کردم ولی با لورکوزن به رئال 8 تا گل زدم:dاگه بلد باشی چطور گل بزنی واقعا اسونه.بچه ها يه بار از لباسه دومه بارسا استفاده کنين ببينين لباسه داور چه رنگيه؟آخه من 2 بر از لباسه دومه بارسا استفاده کردم که تو هر 2 بار رنگه لباسه داور هم رنگه لباسه بارسا بود.اگه کسی تونسته تنظيمات کيبورد رو مثله فيفا 10 تنظيم کنه اگه ميشه يه شات بذاره.اونایي هم که بازی واسشون گير ميکنه تو قسمته تنظيمات wait for sync رو غير فعال کنن ببينن چطور ميشه.با اينکه با غیر فعال کردن اين گزينه بعضی وقتا تصوير يه طوری ميشه ولی زياد تأثيری رو بازی نداره;)
اينم تنظيمات كيبورد شبيه فيفا 10 البته كات با Num pad 0 ميزنه:

40yg9ii4qq3gq6xp3gu5.jpg

اينم تنظيمات شبيه فيفا 10 براي جواستيك :
pzybkecezgvibuyqr92f.jpg

بچه ها کسی میدونه این دمو را میشه از کجا تهیه کرد ؟؟ ( در تهران )
فكر كنم تكين گيم داره :
http://www.sitebazi.com
براشون با ياهو پيام بزن بهت ميگن: takkingame براشون pm بفرست!

اعتبار يادتون نره ها!

• Like
Reactions: se7en_boy
شما سیستم PC خود را اعلام کن به همرا ه ویندوز تا بگم مشکل از چی هست;)

سیستم من:
vga:GTS 250 1 Gig DDR 3
ram:2 gig
cpu:intel 2180 dual core
board:p 31 gigabyte :d
windows:seven 32 bit
لطفا یکی کمک کنه اصلا نمیتونم بازی کنم یعنی واسه بازی کردن فیفا باید سیستم بالاتر از این داشته باشم :-o:-o:-o

سیستم من:
vga:GTS 250 1 Gig DDR 3
ram:2 gig
cpu:intel 2180 dual core
board:p 31 gigabyte :d
windows:seven 32 bit
لطفا یکی کمک کنه اصلا نمیتونم بازی کنم یعنی واسه بازی کردن فیفا باید سیستم بالاتر از این داشته باشم :-o:-o:-o
اقا به احتمال 90 در صد از cpu شما هست چون نسبتا ضعیف هست

اقا به احتمال 90 در صد از cpu شما هست چون نسبتا ضعیف هست

آخه بازی های نسبتا بالا مثل مافیا یا splinter cell رو رو بالاترین تنظیمات بازی کردم واسه همین تعجب کردم دیدم اینطوری شد ممکنه ایراد از نسخه دمو باشه یا تو نسخه اصلی هم اینطوری خواهد شد؟

آخه بازی های نسبتا بالا مثل مافیا یا splinter cell رو رو بالاترین تنظیمات بازی کردم واسه همین تعجب کردم دیدم اینطوری شد ممکنه ایراد از نسخه دمو باشه یا تو نسخه اصلی هم اینطوری خواهد شد؟
نه عزیز من دمو ونسخه اصلی نداره که
معولا بعضی از بازی ها از cpu خیلی زیاد استفاده می کنند
شما می تونستی یک cpu 5300 بگیری که خیلی قوی تر از این می شد وزیاد هم گرون نبود

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or