FIFA 11 | PC

• Thread starter Thread starter FaRd!N
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
برای اینکه بازی برای صفحه اول افزوده میشه مجبوریم ترد مرتبط با بازی رو برای هر پلتفرم ایجاد کنیم. برای نسخه PC تردی ندیدم و ایجاد کردم.

NEW_LOGO.jpg

اطلاعات در صفحه اصلی سایت

سلام با عرض احترام به فنای فیفا--الکی نگین امسال کسی پی ای اس بازی نمیکنه شما هر کلوپی میرین یا هر جمعی میرین میبینین پی ای اس اونجاس حالا پی اس 2 3 یا پی سی --با همه ضعفاش یه لذت نهفته تو پی ای اس هست که تو فیفا نیس-کلا اروپا وامریکا نمیتونن در حد ژاپن گیم بسازن مثلا اینا ژاپن اویل متال گیر دویل مای کرای -اینا هم اروپا و امریکا مس افکت-کال او تکراری-یا مثلا دانته b-)

ببین دوست عزیز من نمیدونم شما کدوم کاربر هستی که هی میری اکانت میسازی که با یک اکانت دیگه هم نظرت رو بدی :d اما فقط این رو بدون که اگه خواستی درباره یک بازی قضاوت کنی و نظر بدی یک چند دقیقه ای مطالب و نقدهایی که HardCoreها مینویسند رو مطالعه کن بعد نظر بده نه اینکه بری سر کوچتون ببینی تو کلوپتون ۴ نفر بیکار دارن پلی استیشن بازی میکنند بعد بیای اینجا گذارش بدی !!! :|

امیدوارم یک فکری به حال تنظیم کنترل کیبرد بکنند!جونم به لبم رسید تا تونستم تنظیمات مورد دلخواه خودم را انجام بدم! :dمثل فیفا10 راحت نیست! :d
ولی با این همه نکات مثبت شاید از این تونستیم بگذریم! :d

خوب داداش برو یه گیم پد بخر خودت راحت کن ..;)

سلام با عرض احترام به فنای فیفا--الکی نگین امسال کسی پی ای اس بازی نمیکنه شما هر کلوپی میرین یا هر جمعی میرین میبینین پی ای اس اونجاس حالا پی اس 2 3 یا پی سی --با همه ضعفاش یه لذت نهفته تو پی ای اس هست که تو فیفا نیس-کلا اروپا وامریکا نمیتونن در حد ژاپن گیم بسازن مثلا اینا ژاپن اویل متال گیر دویل مای کرای -اینا هم اروپا و امریکا مس افکت-کال او تکراری-یا مثلا دانته b-)

من خودم تا امسال فقط PES بازی می کردم .. اما امسال زدم تو کار FIFA
Ghelyon.gif

چند تا از رفیق هام هم که PES باز بودن و از فیفا هیچی نمی دونستند امسال زدن تو کار فیفا ،
2i1d1co.gif
یکیشون هم که خیلی سعی کرد خودشو کماکان pes باز نشون بده .. دیروز وسط بازی PES11 دیگه نتونست خودش و نگه داره و گفت عصابم خورد شد بریم فیفا ..
4ytbp1d.gif

و حالا من به معنای واقعی میتونم ادعا کنم که : WE ARE 11
21b7wpk.gif

با سلام بر دوستان گل من تو بازی یه مشکلی داشتم گفتم از شما بپرسم شاید حل شد کلا تو هر شرایط و هر تنظیم گرافیکی بازی روان نیست و وسط ها یا گیر میکنه یا خیلی کند هست میخواستم ببینم به نظرتون مشکل از چیه؟ از نسخه دمو یا سیستم من یا...
سیستم من:
vga:gts 250 1 gig
ram:2

با سلام بر دوستان گل من تو بازی یه مشکلی داشتم گفتم از شما بپرسم شاید حل شد کلا تو هر شرایط و هر تنظیم گرافیکی بازی روان نیست و وسط ها یا گیر میکنه یا خیلی کند هست میخواستم ببینم به نظرتون مشکل از چیه؟ از نسخه دمو یا سیستم من یا...
سیستم من:
سلام.
سیستم من هم عین شماست.................من هم این مشکل رو داشتم...به خصوص مواقعی که توپ رو هواست.............من درایور جدید انویدیا رو دانلود کردم و خیلی روون شد
260.63
در فروم رسمی هم خیلی ها این مشکل رو داشتند که به این وسیله حل شد...

سلام.
سیستم من هم عین شماست.................من هم این مشکل رو داشتم...به خصوص مواقعی که توپ رو هواست.............من درایور جدید انویدیا رو دانلود کردم و خیلی روون شد
260.63
در فروم رسمی هم خیلی ها این مشکل رو داشتند که به این وسیله حل شد...

یعنی با دانلود درایور این مشکل کامل حل میشه یا یکم روون تر میشه؟؟
کلا چرا اینجوریه مشکل از بازییه یا یه چیز دیگه؟؟؟
در ضمن اصلا درایور 260 وجود نداره که آخری همینه:
http://www.nvidia.co.uk/object/win7-winvista-32bit-258.96-whql-driver-uk.html
257 هست نه 260 ؟

برای اکثرا بازی واقعا روون میشه از جمله خود من...............
اینم لینک 260.63............البته بتا هست ولی تو فروم رسمی خود تهیه کننده فیفا 11 پی سی لینک رو گذاشت و پیشنهاد کرد....
http://www.nvidia.com/object/winxp-260.63-beta-driver.html
دستت درد نکنه دارم دانلود میکنم ببینم چی میشه خدا کنه درست شه من که خودم از بچکی با PES بزرگ شدم این نسخه فیفا رو دیدم باورم نشد واسه همین میخوام هر جور شده بازی کنم

آخرین ویرایش:
سلام مجدد.
من هم یک مشکل دارم...........
دوستان کسی هست که با دسته مشکلی داشته باشه.....................این هم بگم دسته خراب نیست و مثل ساعت در بقیه بازیها کار میکنه............ولی وقتی که داخل فیفا میشم همون اول موقع انتخاب زبان دکمه های جهت سریع کار میکنه و سریع زبانها رو عوض میکنه و وقتی دکمه انال.گ رو روشن خاموش میکنم درست میشه و در ادامه فوق العاده کار میکنه.....................
مدل:logitech dual action

http://www.nvidia.co.uk/object/win7-winvista-32bit-260.63-beta-driver-uk.html

آخرین ویرایش:
سیستم من:

ولی من بیشتر فکر میکنم مشکل از CPU شما باشه دوست عزیز ..
فقط گرافیک و رم مهم نیست .. قدرت پردازش کامپیوتر هم مهمه ..:-b

اینم برای 7
http://www.nvidia.co.uk/object/win7-winvista-32bit-260.63-beta-driver-uk.html

راستی کسی مشکل من هم براش به وجود اومده؟

آره داداش منم این مشکل و دارم ؟
زمانی اینطور می شه که تنظیمات چهار جهت اصلی رو با جویستیک جابجا انجام میدی !!!
اگر مثل دسته ایکس باکس تنظیم کنی اینطور نمی شه !!
ولی من همینجور راحت ترم چون راحت تر می شه تکنیک زد ..
6.gif
5020.gif

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or