FIFA 11 | PC

• Thread starter Thread starter FaRd!N
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
برای اینکه بازی برای صفحه اول افزوده میشه مجبوریم ترد مرتبط با بازی رو برای هر پلتفرم ایجاد کنیم. برای نسخه PC تردی ندیدم و ایجاد کردم.

NEW_LOGO.jpg

اطلاعات در صفحه اصلی سایت

بچه ها خواهشا کل کل نکنید
دیگه همه ما میدونیم کدوم بازی قشنگتره و ارزش خرید داره
حالا یکی دو نفر این گوشه کنار بیاد یه حرفی بزنن چیزی از ارزش های این بازی کم میشه ؟
بیخیال این رفیقمون هم خودش دوست داره انگار اخطار بگیره
خوشحالم که بالاخره در PC شاهده تغییرات بودیم
باورتون نمیشه من خودم رو کشتم تا به PC باز هایی که میبینم حالی کنم نسخه کنسول با اینی که شما بازی میکنید تو PC فرق داره
ولی خدا رو شکر تو این نسخه دیگه نیازی به زحمت های ما نیست بچه ها خودشون میفهمم فوتبال یعنی چی
این تیکه حرفت شبیه سخنرانی یه ادمی بود که رفته نیویورک الان:))
در کل من Game play فبفا حرف نداره و اون دوستمونم احتمالا .........:)

من خیلی وقت تو تاپیک پی سی نمی گردم حالا امسال فیفا پی سی نزدیک به فیفا کنسول شده یا نه؟
به نظر من جز اینکه تو کنسول میشه دروازه بان شد ولی تو pc نه . هیچ فرقی ندارن ;)

اگر اشتباه نکنم! پنج تا هست!
چلسی-رئال مادرید-بارسلونا-لیون-بایرلورکوزن

یونتوسم هست :d خدا کنه تنطیمات کیبورد رو بیارن تویه منوهای بازی.این طوری که الان هست اصلا معلوم نیست چی به چیه.فقط دکمه های اصلی معلومن :d ضریه آزادش خیلی سخته.باید چطور بزنیم؟نمیشه تنطیمات کیبورد رو مثله فیفا 10 کنیم که با همون دکمه ها کار کنه؟حالا شاید توی نسخه کاملش همه اینا رو درست کنن.یه هفته دیگه میاد:d

یونتوسم هست :d خدا کنه تنطیمات کیبورد رو بیارن تویه منوهای بازی.این طوری که الان هست اصلا معلوم نیست چی به چیه.فقط دکمه های اصلی معلومن :d ضریه آزادش خیلی سخته.باید چطور بزنیم؟نمیشه تنطیمات کیبورد رو مثله فیفا 10 کنیم که با همون دکمه ها کار کنه؟حالا شاید توی نسخه کاملش همه اینا رو درست کنن.یه هفته دیگه میاد:d
فک کنم ارسنال هم بود البته توو کنسول !
حالا نمی دونم واسه شماها هم هست یا نه ؟! :-/

من خودم دموی هر دو تا بازی رو بازی کردم . کلا امسال فیفا11 خیلی بهتره .یه مقایسه بین این دو بازی از نظر شخصیم میگم .

fifa 11 : به شخصه با دمویی که از این بازی انجام دادم واقعا به این بازی علاقه مند شدم چون برعکس سال گذشته که بازی اون سرشار از ایراد بود . امسال مثل اینکه به خودشون اومدم و برای نسخه pc هم یک فوتبال زیبا رو به ارمغان اوردن . واقعا فیفا یه چیزی عالی ای برای سیمولیشن فوتبالی امسال هست . حرکات بدنی بازیکنا عالی و با استفاده از موشن کپچر به زیبایی شبیه سازی شدست با نسخه های واقعی اما بازم مطمئنن در آینده جای پیشرفت داره . در کل گیم پلی این بازی خیره کنندست امسال و واقعا من لذت بردم از این بازی . اما چیزی که زیاد تو ذوق میزنه چمن تخت و نه چندان خوب ساخته شده بازی هستش که واقعا عجیبه برای فیفا چون نسخه 2002 اون چمن زیبا تری داست و امیدوارم رو چمن خیلی خوب کار کنن و یکی دیگه هم تور دروازه که خیلی بی روح طراحی شده و لی باز نسبت به نسخه های قبلی که عین سیم آهنی بود بهتر شده . کلا با دمویی که هم از فیفا و هم pes بازی کردم فیفا رو در کل بهتر دیدم . چون pes امسال خیلی ضعیف کار کرده. یکی دیگه از نکات خوب فیفا گزارشگری قئی این بازی هستش که نقد ها و تحلیل ها بسیار پر محتوا تر و بیشتر نسبت به قبل شده و زمان گزارش رو طولانی تر کرده و بر جذابیت های اون افزوده . تشویق تماشگرا هم اگر چه به مانند PES خیلی واضح نیست اما یکنواخت نیست و در طول بازی تکراری نمیشه .

pes 11 : خیلی منتظرش نیستم . امشب موفق شدم دموی این بازی رو هم بازی کنم و خندم گرفت . خودم یکی از طرفداران سری pes و تو این چند سالی که فیفا واسه pc خوب نمیداد .pes به خوبی جای این بازی رو پر میکرد . اما این نسخه جدید تقریبا هیچ فرقی با قبلی نکرده و واقعا جای تعجب داره !!! هنوز هم این pes همون گیم پلی ps1 یی خودشو حفظ کرده . چپ و راست رفتن بازیکنا کاملا خشک و انی . پاس ها کاملا مسخره و.. . گرافیک این بازی هم به نظر من نسبت به نسخه قبلی تفاوت چندانی نکرده . همچنان پیراهن ها خشک طراحی شدن . شورت ورزشی رو که دیگه نگو . البته مثل همیشه مطمئننا طراحی چهره برخی بازیکنا خوب خواهد بود . چمن هم همون مشکل فیفا . تور دروازه هم که دقیقا عین نسخه قبلی و شبیه به wining 11 . برا من نکته عجیب اینه که واقعا نسخه اصلی هم قراره همین باشه!!!!!!!؟!؟!! واقعا فاجعست . در مقابل نسخه قبلیش حتی ! مثلا یکسال جلوتر رفتنا . فقط مین منو عوض کردن! مثلا بعد از این که بازی رو تموم میکنین یه تبلیغی از این بازی میاد که وقتی میبینیش و با بازی مقایسه میکنی واقعا خندت میگیره چقدر تفاوت!! خیل دلم از این نسخه پره چون واقعا طرفدار pes هستم . اما در مقابل فیفا 11 شدیداااااااا کم میاره به خصوص که اونا امسال خوب زدن بیرون بازی رو .به شخصه خیلی علاقه مند به خریدن این نسخه از pes نیستم و نا امید شدم . اگر هم بخرم به خاطر champions leage و اون اهنگش هست که ادمو تو اون حالو هوا میبره . البته یکی از خوبی های این بازی مثل همیشه تشویق پر حرارت تماشاگراست . اما تنوع اون کمه و در طول بازی همش تکرار میشه عین یه نوار ظبط شده! ولی فقط کافیه این بازی رو بازی کنید و منصفانه قضاوت کنید به این نتیجه من میرسین . بازم میگم واقعا حیفه که اینا نمیخوان این گیم پلی و سبک عجیب بازی رو ول کنن!!!!!!! ولی باز هم من طرفدار pes هستم چون خیلی از موقع ها ( مخصوصا نسخه قبلی ) واقعا راضی کننده بود.

موافقم ، خفن ..
2i1d1co.gif

من کلی گل از پشت محوطه زدم !! چندتایی ضربه فنی از کناره ها گل کردم ..
47b20s0.gif

انواع و اقسام گل ها رو زدم .. باید بلد باشی .. خوب دوست من توی فوتبال واقعی هم بالای 90% تک به تک ها گل میشه .. اگه گل نشه که اون بازیکن باید بره دنبال کارش ..:d
شادی بعد از گل رو هم که به انواع مختلف می تونی اجرا کنی ..b-)
واااي اون گلهاي كات دار رو كه ميزنم بعد از خوشحالي بازيكنا ، خودمم مثل مونگلا بلند ميشم دور اتاق ميچرخم!:))

ببخشید ولی این عکس pesمال وسط بازی و در شرایط بدی گرفته شده اگه میشه عکسشونو با شرایط مساوی بذار ببینیم چطوریه آخه من خودم فن فیفام اما به دلیل اینترنت کم سرعت نمیتونم دموشو دانلود کنم چه برسه به pes که بخوام مقایسشون کنم
باور كنيد در بهترين شرايط عكس گرفتم كه زاويا شبيه هم باشن حالا اگه شد بازم ميزارم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or