FIFA 11 | PC

• Thread starter Thread starter FaRd!N
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
برای اینکه بازی برای صفحه اول افزوده میشه مجبوریم ترد مرتبط با بازی رو برای هر پلتفرم ایجاد کنیم. برای نسخه PC تردی ندیدم و ایجاد کردم.

NEW_LOGO.jpg

اطلاعات در صفحه اصلی سایت

سلام
با قسمت دوم نقد فیفا 11 دمو در خدمت شما هستم
پس از بارها بازی با 6 تیم حاضر به نکات زیر رسیدم که جای بسی تامل دارد :

============================
1- مشکل تورها همچنان آزار دهنده است. به نوعی که پس از چند بار بازی متوجه می شوید تورها در وازه شبیه تور مرغی است(توری شش ضلعی برای نگهداری مرغها) وصداش هم شبیه زدن توپ به همون تور مرغ هاست- اگه باور ندارین امتحان کنین
2- بیشتر گلها در موقعیت تک به تک زده می شود. یعنی به راحتی در بازی در موقعیت تک به تک قرار می گیرید.
3- تعویض ها شبیه فیفا کلاسیک است. (فوتبال کارتونی)
4- بعد از شوت های حساس حالت بازیکن و بهت بازیکن نمایش داده نمی شود. (برخلاف فیفا کلاسیک)
5- شادی پس از گلها کپی برداری عینی از فیفا کلاسیک
6- پنالتی ها عینا شبیه فیفا کلاسیک است

===================================
ضمنا تمام موارد بالا در حالت پروفشنال تست شده است.
شادی پس از گل رو باید خودت انجام بدی که در فیفا قدیمی اینجوری نبود
درجه سختی بازی هم تا legendary هست که روی این درجه به سختی میشه کامپیوتر رو شکست داد

دیدید . این هم مشکلاتی که طی این چند ساله فیفا داره و هنوز ea بهش توجهی نکرده و نمی کنه و نخواهد کرد .چونکه pc براش اهمیتی نداره .شما هایی که هیچ حرفی برای گفتن ندارید و از مدیر التماس و تمنا می کنید که من رو برای زدن حرف منطقی با اشاره به مشکلات اساسی این بازی اخطاری بدن یا غیر ی نگاه به پست های خودتون بندازید که به جز چشم بسته نگاه کردن و حرف بی منطق زدن و دلیلی براش نداشتن این بحث رو منحرف کردید . دیدید که این دوستمون هم به چه نکات و اشکالاتی تو فیفا اشاره کرد ! بازم حرفی دارید؟

این تنها یک سری از باگ های بازی بود که اگر گرافیک بسیار next-gen اون رو هم اضافه کنیم دیگه فیفا یک شاهکاره .مشکل تورها هم بنده تا اونجایی که سنم یاری می کنه هیچ وقت حالت soft surfing و بافت انعطاف پذیر و نرم نداشته و همیشه مثل ی دیوار بتونی بوده که با برخورد توپ بهش به جای اینکه عکس العملی نشون بده و عقب بره بر عکس توپ رو به خارج از دروازه میفرسته .این دیگه واقعا یکی از شاهکارهای این بازیه و هیچ کسی نمی تونه تور دروازه ی آهنی بسازه حالا صداش پیشکش . اگه صدا هم نداشته باشه بهتره .

در مورد صحنه های بعد از گل reply ها هم فیفا چیزی کم نداره بلکه زیاد هم داره به این معنی که شما رو مجبور می کنه تا یک بار دیگه وارد منوهای گنگ اون بشید تا بتونید صحنه آسته رو اونجا ببینید تازه اگه همون لحظه باشه وگرنه بعدش دیگه هیچی.

فیفا باید بعد از بازی فیفا 99 بر روی کنسول قابل احترام sega کلا تموم میشد .
من نمی دونم اینا به چه رویی هر سال میان و یک چیزی گند تر و مزخرف تر از سال دیگه میدن بیرون !!!!!!!!!!!!!!!

بعد هم من حرفی از pes نزدم که بگم طرفدارش هستم یا نه .
روی صحبت من با اون هایی هست که هر چی ea فیفا ی مزخرف درست کنه شما ها که خیلی عقل و درکتون بالاست می خرید بازی می کنید .

آخرین ویرایش:
سلام بر همه
من هم از 5 سال پیش دیگه فیفا بازی نمی کردم ولی دیگه حالا دیگه همه چیز عوض شده ما هم باید واقعیت رو قبول کنیم "اره پرو 11 امسال شکست خورد "بیاید قبول کنیم اون دوستیم که داره از فیفا ایراد میگیره میخوام که کمی منطقی باشه همون ایرادایی که داره برای فیفا میگیری ده برابرشهو پرو 11 داره از همه اینا گزشته تعداد برنامه نویسی های فیفا بیشتر از پرو هست فقط کمی فکر می خواد

از کی تا حالا فیفا next -gen شده که ما خبر نداریم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:-o

با اون غر و دنگ و باگ و گرافیک بی خودش (البته pc) .

مردشور ببرن فیفاشون رو ی مشت مترسک با دست و بدنای چوبی ریختن وسط ی مقوای سبز بی کیفیت دورش هم ی دایره کشیدن 4 تا چراغ گذاشتن شده استادیوم . :sick::sick::sick:

سیستم پیشنهادیشون هم بخوره تو سرشون همیشه این رو بدونید اگه می خواهید فیفا بازی کنید برید سراغ در پیت ترین pc که دارید چون با اون خیلی روان تر و بهتر اون گرافیک next-gen من درآوردیشون رو اجرا می کنه والا 4 تا gtx480 هم بزاری کنار هم باز اون مترسک ها همون طوری بودن که هستن و اگه شما چیزی به نام چمن مشاهده نمی کنی بدون اینقدر این بازی next-gen شده که احتمال زیاد کارت گرافیک شما برای اجراش قدیمیه و شایدم واقعا اینقدر پیشرفت گرافیکی داره که دایرکت ایکس 12 یا 13 یا بیشتر رو ساپورت می کنه .:horse:
توپ هم که مثل همیشه یا اینقدر بزرگ و غیر طبیعیه مثل قابلمه یا اینقدر ریزه که اصلا معلوم نیست
فکر کنم در ساخت cinematic و انیمیشن بازیکن ها EA به خاطر کم کردن هزینه هاش و به جیب زدن پول بیشتر از سیستم MOTION CAPTURE استفاده ای نکرده و یا اصلا در این حدا نیست که بدونه چی هست .

موتور پایه همون موتور 10 سال پیشه با یکم تغییرات مثل حذف افکت چمن .MOTION BLUR .dept of field و ..

در کل اگر تا چند سال قبل (10) سال فیفا دیگه آخرش بود همین گرافیکش افتضاح امروزیش بود که اون موقع به چشم من و شما به علت نبود تکنولوژی ساخت و تمام ابزار های ساخت بازی امروز خیلی خوش آب و رنگ جلوه میداد .

الان اگه بری و فیفا بخری پولت رو تو جوب آب ریختی می خوای فن باش می خوای نباش.

به هر حال اصلا به بازی عیب و ایرادی نگیرید .مطمئنا عیب از سیستم high-end شماست .نه این کاغذ مقوایی که اسمش رو فیفا گذاشتن. :shrewd::shrewd::shrewd::shrewd::shrewd:

مرگ بر electronic arts مرگ بر fifa همه ی نسخه هاش تا به الان:punish:
مردم رو احمق فرض کردن .:-&افتضاح ح ح ح ح ح ح ح . . . . . . . . . . . .:-&

مردم عجب انرژی و وقتی واسه اسپم صرف میکنن . واسه اسپم که این همه لازم نیست تایپ کنی .

واقعا دیگه تحمل واسه ریلیز بازی فوق العاده سخت شده !!
از این دموی بازی سیر نمیشم چه برسه به خودش !!
دموی PES 2011 رو دیدیم و یه بازی به زور تونستم انجام بدم واقعا خسته کننده بود ! اصلا قابل مقایسه نیستن PES و FIFA . از همه نظر .
هیچ چیز نمیشه گفت جز WE ARE 11

والا اگه بخوام نظرمو بگم باید بگم بعضی از حرفای دوستمون darkwish درسته ولی خیلی پاشو رو گاز گذاشته FiFa 11 اونقدرا هم بد نیست ولی جان خودم من هیچ تعصبی ندارم هر سال هم 2 تا بازیو میخرم ولی دیگه pes شورشو در اورده لا اقل بخوام بگم مثال صدای تور اصلا خود تور دروازه Fifa یه صدایی تورش داره همین صدارو pes نداره شاید واستون پیش اومده باشه بعضی موقع تو pes باریکنا اینقدر سرعتشون بالاست که از تور رد میشن که این مشکل تو fifa نیست در کل نظرم اینه 2تا فوتبالو بازی کنین حالشو ببرین :d;)

دیدید . این هم مشکلاتی که طی این چند ساله فیفا داره و هنوز ea بهش توجهی نکرده و نمی کنه و نخواهد کرد .چونکه pc براش اهمیتی نداره .شما هایی که هیچ حرفی برای گفتن ندارید و از مدیر التماس و تمنا می کنید که من رو برای زدن حرف منطقی با اشاره به مشکلات اساسی این بازی اخطاری بدن یا غیر ی نگاه به پست های خودتون بندازید که به جز چشم بسته نگاه کردن و حرف بی منطق زدن و دلیلی براش نداشتن این بحث رو منحرف کردید . دیدید که این دوستمون هم به چه نکات و اشکالاتی تو فیفا اشاره کرد ! بازم حرفی دارید؟

این تنها یک سری از باگ های بازی بود که اگر گرافیک بسیار next-gen اون رو هم اضافه کنیم دیگه فیفا یک شاهکاره .مشکل تورها هم بنده تا اونجایی که سنم یاری می کنه هیچ وقت حالت soft surfing و بافت انعطاف پذیر و نرم نداشته و همیشه مثل ی دیوار بتونی بوده که با برخورد توپ بهش به جای اینکه عکس العملی نشون بده و عقب بره بر عکس توپ رو به خارج از دروازه میفرسته .این دیگه واقعا یکی از شاهکارهای این بازیه و هیچ کسی نمی تونه تور دروازه ی آهنی بسازه حالا صداش پیشکش . اگه صدا هم نداشته باشه بهتره .

در مورد صحنه های بعد از گل reply ها هم فیفا چیزی کم نداره بلکه زیاد هم داره به این معنی که شما رو مجبور می کنه تا یک بار دیگه وارد منوهای گنگ اون بشید تا بتونید صحنه آسته رو اونجا ببینید تازه اگه همون لحظه باشه وگرنه بعدش دیگه هیچی.

فیفا باید بعد از بازی فیفا 99 بر روی کنسول قابل احترام sega کلا تموم میشد .
من نمی دونم اینا به چه رویی هر سال میان و یک چیزی گند تر و مزخرف تر از سال دیگه میدن بیرون !!!!!!!!!!!!!!!

بعد هم من حرفی از pes نزدم که بگم طرفدارش هستم یا نه .
روی صحبت من با اون هایی هست که هر چی ea فیفا ی مزخرف درست کنه شما ها که خیلی عقل و درکتون بالاست می خرید بازی می کنید .

آقا ممنون منو یاد کل کل های 6-7 سال پیش تو بازی دات با ممد متالگیر انداختی. اونم هنوز که هنوزه قبول نکرده فیفا سرتره :d

دوست عزیز منظور از next gen مطابق شدن نسخه کلاسیک با نسخه کنسولیه نه چیز دیگه حالا اینکه شما معتقدی کنسول زباله ای بیش نیست نظر شخصی شماست و قابل احترام.

بحث بین فیفا و pes جذابه تا موقعی که از حد یه بحث دوستانه فراتر نره و به کسی بی احترامی نشه.

ولی خدایی ای کاش ea فیفا مال pc رو عینا مثل کنسول میداد تا کمتر تو بخش pc اینجور حرفا میدیدیم...

نسخه fifa 11 پی سی تقریبا منطبق با fifa 10 کنسوله (من چند دستی که دمو رو بازی کردم هیچ گونه تفاوتی بین این دو نسخه ندیدم)

نه هنوز pes بازي نكردم آخه منتظر نسخه اصلي pes 2011 هستم بياد با بشكه به جا توپ فوتبال بازي كنم خيلي بازي طبيعي و real ميشه ، اي كاش اصلا به جا توپ يه نارنجك ميذاشتن و به جا بازي كنا خر و گاو و اينا اتفاقا ميگن مسي شبيه بز شده تو pes 11 واااي چه حالي ميده اين بازي!! :))

25r30wi.gif
25r30wi.gif
25r30wi.gif

نسخه fifa 11 پی سی تقریبا مطبق با fifa 10 کنسوله (من چند دستی که دمو رو بازی کردم هیچ گونه تفاوتی بین این دو نسخه ندیدم)

اینو میدونم fifa 11 pc منطبق با fifa 10 کنسوله... میگم fifa 11 pc همون fifa 11 کنسول میشد تا دیگه هیچ مشکلی پیش نمیومد ... اونوقت معلوم میشد چی به چیه...

سلام
با قسمت دوم نقد فیفا 11 دمو در خدمت شما هستم
پس از بارها بازی با 6 تیم حاضر به نکات زیر رسیدم که جای بسی تامل دارد :

============================
1- مشکل تورها همچنان آزار دهنده است. به نوعی که پس از چند بار بازی متوجه می شوید تورها در وازه شبیه تور مرغی است(توری شش ضلعی برای نگهداری مرغها) وصداش هم شبیه زدن توپ به همون تور مرغ هاست- اگه باور ندارین امتحان کنین
2- بیشتر گلها در موقعیت تک به تک زده می شود. یعنی به راحتی در بازی در موقعیت تک به تک قرار می گیرید.
3- تعویض ها شبیه فیفا کلاسیک است. (فوتبال کارتونی)
4- بعد از شوت های حساس حالت بازیکن و بهت بازیکن نمایش داده نمی شود. (برخلاف فیفا کلاسیک)
5- شادی پس از گلها کپی برداری عینی از فیفا کلاسیک
6- پنالتی ها عینا شبیه فیفا کلاسیک است

===================================
ضمنا تمام موارد بالا در حالت پروفشنال تست شده است.
من کلی گل از پشت محوطه زدم !! چندتایی ضربه فنی از کناره ها گل کردم ..
47b20s0.gif

انواع و اقسام گل ها رو زدم .. باید بلد باشی .. خوب دوست من توی فوتبال واقعی هم بالای 90% تک به تک ها گل میشه .. اگه گل نشه که اون بازیکن باید بره دنبال کارش ..:d
شادی بعد از گل رو هم که به انواع مختلف می تونی اجرا کنی ..b-)

بچه ها خواهشا کل کل نکنید
دیگه همه ما میدونیم کدوم بازی قشنگتره و ارزش خرید داره
حالا یکی دو نفر این گوشه کنار بیاد یه حرفی بزنن چیزی از ارزش های این بازی کم میشه ؟
بیخیال این رفیقمون هم خودش دوست داره انگار اخطار بگیره
خوشحالم که بالاخره در PC شاهده تغییرات بودیم
باورتون نمیشه من خودم رو کشتم تا به PC باز هایی که میبینم حالی کنم نسخه کنسول با اینی که شما بازی میکنید تو PC فرق داره
ولی خدا رو شکر تو این نسخه دیگه نیازی به زحمت های ما نیست بچه ها خودشون میفهمم فوتبال یعنی چی

اينو ببينيد ! مقايسه مسي PES 2011 و FIFA 11 نسخه PC ، حتما ببينيد و خودتون قضاوت كنيد:
http://www.pcgame4u.com/images/e776vtapw3vzb8poeh.jpg
ببخشید ولی این عکس pesمال وسط بازی و در شرایط بدی گرفته شده اگه میشه عکسشونو با شرایط مساوی بذار ببینیم چطوریه آخه من خودم فن فیفام اما به دلیل اینترنت کم سرعت نمیتونم دموشو دانلود کنم چه برسه به pes که بخوام مقایسشون کنم

من خودم دموی هر دو تا بازی رو بازی کردم . کلا امسال فیفا11 خیلی بهتره .یه مقایسه بین این دو بازی از نظر شخصیم میگم .

fifa 11 : به شخصه با دمویی که از این بازی انجام دادم واقعا به این بازی علاقه مند شدم چون برعکس سال گذشته که بازی اون سرشار از ایراد بود . امسال مثل اینکه به خودشون اومدم و برای نسخه pc هم یک فوتبال زیبا رو به ارمغان اوردن . واقعا فیفا یه چیزی عالی ای برای سیمولیشن فوتبالی امسال هست . حرکات بدنی بازیکنا عالی و با استفاده از موشن کپچر به زیبایی شبیه سازی شدست با نسخه های واقعی اما بازم مطمئنن در آینده جای پیشرفت داره . در کل گیم پلی این بازی خیره کنندست امسال و واقعا من لذت بردم از این بازی . اما چیزی که زیاد تو ذوق میزنه چمن تخت و نه چندان خوب ساخته شده بازی هستش که واقعا عجیبه برای فیفا چون نسخه 2002 اون چمن زیبا تری داست و امیدوارم رو چمن خیلی خوب کار کنن و یکی دیگه هم تور دروازه که خیلی بی روح طراحی شده و لی باز نسبت به نسخه های قبلی که عین سیم آهنی بود بهتر شده . کلا با دمویی که هم از فیفا و هم pes بازی کردم فیفا رو در کل بهتر دیدم . چون pes امسال خیلی ضعیف کار کرده. یکی دیگه از نکات خوب فیفا گزارشگری قئی این بازی هستش که نقد ها و تحلیل ها بسیار پر محتوا تر و بیشتر نسبت به قبل شده و زمان گزارش رو طولانی تر کرده و بر جذابیت های اون افزوده . تشویق تماشگرا هم اگر چه به مانند PES خیلی واضح نیست اما یکنواخت نیست و در طول بازی تکراری نمیشه .

pes 11 : خیلی منتظرش نیستم . امشب موفق شدم دموی این بازی رو هم بازی کنم و خندم گرفت . خودم یکی از طرفداران سری pes و تو این چند سالی که فیفا واسه pc خوب نمیداد .pes به خوبی جای این بازی رو پر میکرد . اما این نسخه جدید تقریبا هیچ فرقی با قبلی نکرده و واقعا جای تعجب داره !!! هنوز هم این pes همون گیم پلی ps1 یی خودشو حفظ کرده . چپ و راست رفتن بازیکنا کاملا خشک و انی . پاس ها کاملا مسخره و.. . گرافیک این بازی هم به نظر من نسبت به نسخه قبلی تفاوت چندانی نکرده . همچنان پیراهن ها خشک طراحی شدن . شورت ورزشی رو که دیگه نگو . البته مثل همیشه مطمئننا طراحی چهره برخی بازیکنا خوب خواهد بود . چمن هم همون مشکل فیفا . تور دروازه هم که دقیقا عین نسخه قبلی و شبیه به wining 11 . برا من نکته عجیب اینه که واقعا نسخه اصلی هم قراره همین باشه!!!!!!!؟!؟!! واقعا فاجعست . در مقابل نسخه قبلیش حتی ! مثلا یکسال جلوتر رفتنا . فقط مین منو عوض کردن! مثلا بعد از این که بازی رو تموم میکنین یه تبلیغی از این بازی میاد که وقتی میبینیش و با بازی مقایسه میکنی واقعا خندت میگیره چقدر تفاوت!! خیل دلم از این نسخه پره چون واقعا طرفدار pes هستم . اما در مقابل فیفا 11 شدیداااااااا کم میاره به خصوص که اونا امسال خوب زدن بیرون بازی رو .به شخصه خیلی علاقه مند به خریدن این نسخه از pes نیستم و نا امید شدم . اگر هم بخرم به خاطر champions leage و اون اهنگش هست که ادمو تو اون حالو هوا میبره . البته یکی از خوبی های این بازی مثل همیشه تشویق پر حرارت تماشاگراست . اما تنوع اون کمه و در طول بازی همش تکرار میشه عین یه نوار ظبط شده! ولی فقط کافیه این بازی رو بازی کنید و منصفانه قضاوت کنید به این نتیجه من میرسین . بازم میگم واقعا حیفه که اینا نمیخوان این گیم پلی و سبک عجیب بازی رو ول کنن!!!!!!! ولی باز هم من طرفدار pes هستم چون خیلی از موقع ها ( مخصوصا نسخه قبلی ) واقعا راضی کننده بود.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or