FIFA 11 | PC

• Thread starter Thread starter FaRd!N
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
برای اینکه بازی برای صفحه اول افزوده میشه مجبوریم ترد مرتبط با بازی رو برای هر پلتفرم ایجاد کنیم. برای نسخه PC تردی ندیدم و ایجاد کردم.

NEW_LOGO.jpg

اطلاعات در صفحه اصلی سایت

از کی تا حالا فیفا next -gen شده که ما خبر نداریم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:-o

با اون غر و دنگ و باگ و گرافیک بی خودش (البته pc) .

مردشور ببرن فیفاشون رو ی مشت مترسک با دست و بدنای چوبی ریختن وسط ی مقوای سبز بی کیفیت دورش هم ی دایره کشیدن 4 تا چراغ گذاشتن شده استادیوم . :sick::sick::sick:

سیستم پیشنهادیشون هم بخوره تو سرشون همیشه این رو بدونید اگه می خواهید فیفا بازی کنید برید سراغ در پیت ترین pc که دارید چون با اون خیلی روان تر و بهتر اون گرافیک next-gen من درآوردیشون رو اجرا می کنه والا 4 تا gtx480 هم بزاری کنار هم باز اون مترسک ها همون طوری بودن که هستن و اگه شما چیزی به نام چمن مشاهده نمی کنی بدون اینقدر این بازی next-gen شده که احتمال زیاد کارت گرافیک شما برای اجراش قدیمیه و شایدم واقعا اینقدر پیشرفت گرافیکی داره که دایرکت ایکس 12 یا 13 یا بیشتر رو ساپورت می کنه .:horse:
توپ هم که مثل همیشه یا اینقدر بزرگ و غیر طبیعیه مثل قابلمه یا اینقدر ریزه که اصلا معلوم نیست
فکر کنم در ساخت cinematic و انیمیشن بازیکن ها EA به خاطر کم کردن هزینه هاش و به جیب زدن پول بیشتر از سیستم MOTION CAPTURE استفاده ای نکرده و یا اصلا در این حدا نیست که بدونه چی هست .

موتور پایه همون موتور 10 سال پیشه با یکم تغییرات مثل حذف افکت چمن .MOTION BLUR .dept of field و ..

در کل اگر تا چند سال قبل (10) سال فیفا دیگه آخرش بود همین گرافیکش افتضاح امروزیش بود که اون موقع به چشم من و شما به علت نبود تکنولوژی ساخت و تمام ابزار های ساخت بازی امروز خیلی خوش آب و رنگ جلوه میداد .

الان اگه بری و فیفا بخری پولت رو تو جوب آب ریختی می خوای فن باش می خوای نباش.

به هر حال اصلا به بازی عیب و ایرادی نگیرید .مطمئنا عیب از سیستم high-end شماست .نه این کاغذ مقوایی که اسمش رو فیفا گذاشتن. :shrewd::shrewd::shrewd::shrewd::shrewd:

مرگ بر electronic arts مرگ بر fifa همه ی نسخه هاش تا به الان:punish:
مردم رو احمق فرض کردن .:-&افتضاح ح ح ح ح ح ح ح . . . . . . . . . . . .:-&

شما اينگار خيلي سرخوشي ! ;)
اصلا ميدوني فوتبال چيه ؟
اصلا ميدوني بازيه فوتبال چيه؟
نكنه ميخواي بازيكنا بيان برات بندري برقصن مثل اون pes بي معني؟!:))
كي گفته فيفا مشكل گرافيكي داره ؟

دوست من اگر پست بالا رو می خوندیی متوجه می شدید که اون حداکثر و یا recommend فقط برای رعایت استاندارد بازی هاست که همشون low-recommend و high رو ساپورت می کنند و یا لااقل اینطوری وانمود می کنن.

اما فیفا بحثش ی چیز دیگه هستش .شما رو همون low حساب باز کن چون در رابطه با فیفا اون دوتا ی دیگه recommend و high هر دو همون معنی low رو میدن .:))

شما با ی pentium 4 احد تیرکمون با 1 گیگ رم با ی گرافیک 8400 یا 9500 هم می تونی بازی کنی .از نظر سازنده ها این یعنی همون سیستم پیشنهادی .:d

دوست من اگر پست بالا رو می خوندیی متوجه می شدید که اون حداکثر و یا recommend فقط برای رعایت استاندارد بازی هاست که همشون low-recommend و high رو ساپورت می کنند و یا لااقل اینطوری وانمود می کنن.

اما فیفا بحثش ی چیز دیگه هستش .شما رو همون low حساب باز کن چون در رابطه با فیفا اون دوتا ی دیگه recommend و high هر دو همون معنی low رو میدن .:))

شما با ی pentium 4 احد تیرکمون با 1 گیگ رم با ی گرافیک 8400 یا 9500 هم می تونی بازی کنی .از نظر سازنده ها این یعنی همون سیستم پیشنهادی .:d

شما کلا برو دکتر شاید بهتر شدی!

از فیفا که بهتره مثل بیابون برهوت می مونه استادیوم هاش .:d. دویدن بازیکناش هم واقعا خنده داره موقع دویدن پاها تو ی فریم هم عقب میره هم جلو میاد .ببخشید اسب هم اینطوری حرکت نمی کنه :d

سیستمش هم هر چی باشه از یک هسته cpu نصفش رو فقط استفاده می کنه چه برسه به کاملش و یا 2 هسته و یا بیشتر . موتور گرافیکی بازی بیشتر شبیه درشکه هستش تا موتور .:d
شما خیلی فن هستی که چشما ت رو بستی فقط میگی فیفا .

شک دارم که یک بار هم pes بازی کرده باشی .

از فیفا که بهتره مثل بیابون برهوت می مونه استادیوم هاش .:d. دویدن بازیکناش هم واقعا خنده داره موقع دویدن پاها تو ی فریم هم عقب میره هم جلو میاد .ببخشید اسب هم اینطوری حرکت نمی کنه :d

سیستمش هم هر چی باشه از یک هسته cpu نصفش رو فقط استفاده می کنه چه برسه به کاملش و یا 2 هسته و یا بیشتر . موتور گرافیکی بازی بیشتر شبیه درشکه هستش تا موتور .:d
شما خیلی فن هستی که چشما ت رو بستی فقط میگی فیفا .

شک دارم که یک بار هم pes بازی کرده باشی .
نه هنوز pes بازي نكردم آخه منتظر نسخه اصلي pes 2011 هستم بياد با بشكه به جا توپ فوتبال بازي كنم خيلي بازي طبيعي و real ميشه ، اي كاش اصلا به جا توپ يه نارنجك ميذاشتن و به جا بازي كنا خر و گاو و اينا اتفاقا ميگن مسي شبيه بز شده تو pes 11 واااي چه حالي ميده اين بازي!! :))

از کی تا حالا فیفا next -gen شده که ما خبر نداریم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:-o

با اون غر و دنگ و باگ و گرافیک بی خودش (البته pc) .

مردشور ببرن فیفاشون رو ی مشت مترسک با دست و بدنای چوبی ریختن وسط ی مقوای سبز بی کیفیت دورش هم ی دایره کشیدن 4 تا چراغ گذاشتن شده استادیوم . :sick::sick::sick:

سیستم پیشنهادیشون هم بخوره تو سرشون همیشه این رو بدونید اگه می خواهید فیفا بازی کنید برید سراغ در پیت ترین pc که دارید چون با اون خیلی روان تر و بهتر اون گرافیک next-gen من درآوردیشون رو اجرا می کنه والا 4 تا gtx480 هم بزاری کنار هم باز اون مترسک ها همون طوری بودن که هستن و اگه شما چیزی به نام چمن مشاهده نمی کنی بدون اینقدر این بازی next-gen شده که احتمال زیاد کارت گرافیک شما برای اجراش قدیمیه و شایدم واقعا اینقدر پیشرفت گرافیکی داره که دایرکت ایکس 12 یا 13 یا بیشتر رو ساپورت می کنه .:horse:
توپ هم که مثل همیشه یا اینقدر بزرگ و غیر طبیعیه مثل قابلمه یا اینقدر ریزه که اصلا معلوم نیست
فکر کنم در ساخت cinematic و انیمیشن بازیکن ها EA به خاطر کم کردن هزینه هاش و به جیب زدن پول بیشتر از سیستم MOTION CAPTURE استفاده ای نکرده و یا اصلا در این حدا نیست که بدونه چی هست .

موتور پایه همون موتور 10 سال پیشه با یکم تغییرات مثل حذف افکت چمن .MOTION BLUR .dept of field و ..

در کل اگر تا چند سال قبل (10) سال فیفا دیگه آخرش بود همین گرافیکش افتضاح امروزیش بود که اون موقع به چشم من و شما به علت نبود تکنولوژی ساخت و تمام ابزار های ساخت بازی امروز خیلی خوش آب و رنگ جلوه میداد .

الان اگه بری و فیفا بخری پولت رو تو جوب آب ریختی می خوای فن باش می خوای نباش.

به هر حال اصلا به بازی عیب و ایرادی نگیرید .مطمئنا عیب از سیستم high-end شماست .نه این کاغذ مقوایی که اسمش رو فیفا گذاشتن. :shrewd::shrewd::shrewd::shrewd::shrewd:

مرگ بر electronic arts مرگ بر fifa همه ی نسخه هاش تا به الان:punish:
مردم رو احمق فرض کردن .:-&افتضاح ح ح ح ح ح ح ح . . . . . . . . . . . .:-&

همه این ابراز احساسات هایی که کردین مربوط به نسخه pc دیگه؟؟ چون تو کنسول از ترکوندن گذشته....

همه این ابراز احساسات هایی که کردین مربوط به نسخه pc دیگه؟؟ چون ت وکنسول از ترکوندن گذشته....

خط دوم همون پست رو اگه میدیدی تو پرانتز نوشتم (البته pc) .

کنسول زباله ای بیش نیست اما فیفا برای کنسول واقعا از سر کنسول هم زیاده .

فکر کنم ایشون منظورش این هستش که پی سی با سخت افزار های حال حاضرش که قوی هستند می تونه شاهد فیفایی باشه که گرافیکش زمین تا اسمون فرق کنه با فیفای الان! :dاما خب سازنده بازی EAهستش و اون تصمیم می گیری که بازی چجوری باشه! :d

فکر کنم ایشون منظورش این هستش که پی سی با سخت افزار های حال حاضرش که قوی هستند می تونه شاهد فیفایی باشه که گرافیکش زمین تا اسمون فرق کنه با فیفای الان! :dاما خب سازنده بازی EAهستش و اون تصمیم می گیری که بازی چجوری باشه! :d
آخه اگر رقيب fifa 11 يعني ( pes 2011 ) گرافيكش خيلي توپ بود ، اونوقت اين ميشد يه حرفي ولي ....

سلام
با قسمت دوم نقد فیفا 11 دمو در خدمت شما هستم
پس از بارها بازی با 6 تیم حاضر به نکات زیر رسیدم که جای بسی تامل دارد :

============================
1- مشکل تورها همچنان آزار دهنده است. به نوعی که پس از چند بار بازی متوجه می شوید تورها در وازه شبیه تور مرغی است(توری شش ضلعی برای نگهداری مرغها) وصداش هم شبیه زدن توپ به همون تور مرغ هاست- اگه باور ندارین امتحان کنین
2- بیشتر گلها در موقعیت تک به تک زده می شود. یعنی به راحتی در بازی در موقعیت تک به تک قرار می گیرید.
3- تعویض ها شبیه فیفا کلاسیک است. (فوتبال کارتونی)
4- بعد از شوت های حساس حالت بازیکن و بهت بازیکن نمایش داده نمی شود. (برخلاف فیفا کلاسیک)
5- شادی پس از گلها کپی برداری عینی از فیفا کلاسیک
6- پنالتی ها عینا شبیه فیفا کلاسیک است

===================================
ضمنا تمام موارد بالا در حالت پروفشنال تست شده است.

اولا من سيستم حداقل رو گفتم نه پيشنهادي ثانيا اگر اين سيستم پيشنهاديه پس چرا تو read me ننوشته ؟ ثالثا تو حداقل سيستم 1 گيگ رم برا xp و 2 گيگ رم برا سون و ويستا ميخواد اونوقت چطور ميشه كه تو سيستم پيشنهادي 1 گيگ رم كافي باشه ؟؟!! اين منبع به درد نميخوره !
این سیستمی که من گذاشتم هم مینیمم سیستم پیشنهادیه و رم 1 گیگ برای ویندوز xp جواب میده
پس با این سیستم مینیمم موجود در readme نمیشه بازی کرد، پس چرا میگی بچه ها رو ناامید نکنید یعنی کسی هست که فقط بخواد بره تو منوی بازی؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or