FIFA 11 | PC

• Thread starter Thread starter FaRd!N
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
برای اینکه بازی برای صفحه اول افزوده میشه مجبوریم ترد مرتبط با بازی رو برای هر پلتفرم ایجاد کنیم. برای نسخه PC تردی ندیدم و ایجاد کردم.

NEW_LOGO.jpg

اطلاعات در صفحه اصلی سایت

دوست من شما به 2 تا پست نیمه کاره میگی صحبت؟؟من اینا را خوندم ولی هنوز جواب کامل نگرفتم چون یکی میگه همون فیفا 10 پی سی با یکم پیشرفته یکی میگه در حد کنسوله یکی میگه نه والا ما که نفهمیدیم!!!

سلام دوست عزیز

فیفا11 برای کنسول هادارای گیم پلی عالی و زیبا و جدید هست!!! فقط یه خورده باگ داره که به احتمال زیاد تو نسخه ی اصلی بازی برطرف میشه.

اما فیفا 11 برای pc که همون فیفا 10 wc کنسول هاست با کمی تفاوت جزئی در گرافیک وگیم پلی.
در کل FIFA SOCCER 11 برای کنسول ها مخصوصا xbox 360 یه چیز دیگه ست. من بازی کردم واقعا عالی بود و هیچ مشکلی نداشت به جز چندتا باگ جزئی.

راستی بخش دروازه بان شدن هم داشت که چیز جالبی بود.

من نميدونم بعضي ها اين همه استعداد رو از كجا ميارن ! بابا آخه كي گفته سيستم مورد نياز اينه ؟ شما به اين آدرس (:\Program Files\EA Sports\FIFA 11 Demo\Support درايو نصب دمو ) برويد اونجا در فايل Read me حد اقل سيستم رو نوشته :

============================================================
1. Minimum System Requirements
============================================================

CPU with Dual core processor (Core duo 2 or better)
Intel Core2Duo @ 1.8Ghz on Windows XP / Windows Vista / Windows 7

1 Gigabyte of RAM (2 GB required for Windows Vista / Windows 7)
DirectX® 9.0c Compatible 3D accelerated 256 MB video card or equivalent
(must support Shader Model 3.0 or above - see supported chipsets in section 11)
DirectX® 9.0c Compatible Sound Card
512Kbps or greater broadband connection for online gameplay
MS compatible mouse
Keyboard
Please note that 16 bit colour is not supported

Install size varies by region (languages in brackets):
North America DD (Eng, Mx) : 5.23 GB
North America ISO (Eng, Mx) : 5.23 GB
Western European DD (Eng, Fr, De, It, NL) : 6.12 GB
Western European ISO (Eng, Fr, De, It, NL) : 6.12 GB
Eastern European DD (Eng, Cz, Hu, Pl, Ru) : 6.31 GB
Eastern European ISO (Eng, Cz, Hu, Pl, Ru) : 6.32 GB
Southern European DD (Eng, Es, PT) : 5.52 GB
Southern European ISO (Eng, Es, PT) : 5.52 GB
And additional space required for saved games and DirectX® 9.0c installation

Required Operating Systems:
Windows XP SP2, Windows Vista, Windows 7
Note that Windows 95, Windows 98, Windows 2000, Windows ME, and Windows NT 4.0 are not supported.

Required Software:
DirectX® 9.0c
Recommended Chipsets:
NVIDIA GeForce® 6xxx series (6800 or greater)
NVIDIA GeForce® 7xxx series
NVIDIA GeForce® 8xxx series
NVIDIA GeForce® 9xxx series
NVIDIA GeForce® GTX 2xx series
ATI Radeon™ X1600 (X1600 or greater)
ATI Radeon™ X1800
ATI Radeon™ X1900
ATI Radeon™ X1950
ATI Radeon™ HD 2xxx series
ATI Radeon™ HD 3xxx series
ATI Radeon™ HD 4xxx series

Please note that NVIDIA GeForce 7300,8100,8200,8300 and 9300, ATI Redeon HD3200 and HD4350 are below minimum system requirement.
آقاي با استعداد من بازي رو ندارم كه برم تو قسمت readme بخونم.
من تو نت سرچ كردم و چند تا سايت همين سيستمو نوشتن
حرف شما ميتونست يكم محترمانه تر باشه .
اينطور نيست؟

ببین این نسخه نه مثل کنسوله نه FIFA10 نه WC این FIFA11 PC هست .
FIFA11 کنسول یه سری تفاوت های اندک با نسخه PC داره ..
FIFA11 کنسول از PC بهتری ولی نه خیلی زیاد که فکر کنیم PC کم و کاستی داره ..:-*

اتفاقا fifa 11 pcکلی تفاوت با fifa 11 کنسول داره . نمونه سادش دروازه بان شدن در نسخه کنسولیه که در pc نیس... کلا fifa 11 pc همون fifa10 کنسولیه با اندکی پیشرفت.

اتفاقا fifa 11 pc کلی تفاوت با fifa 11 کنسول داره . نمونه سادش دروازه بان شدن در نسخه کنسولیه که در pc نیس... کلا fifa 11 pc همون fifa10 کنسولیه با اندکی پیشرفت.

دوست عزیز نمیگم تفاوت ندارند اما دیگه انصافا کلی نیست !
خدا رو شکر فیفا برای PC هم Next Gen شد و دیگه شاهد کابوسی مثل FIFA10 نیستیم حالا یخورده کم و زیادش رو دیگه گیر نمیدیم. :d

آقاي با استعداد من بازي رو ندارم كه برم تو قسمت readme بخونم.
من تو نت سرچ كردم و چند تا سايت همين سيستمو نوشتن
حرف شما ميتونست يكم محترمانه تر باشه .
اينطور نيست؟
من همين جا از شما پوزش ميخوام ، آخه چند نفر ورداشته بودن كل تاپيك اين سيستم الكي رو نوشتن خوب بعضيها كه سيستمشون زياد بالا نيست فكر اشتباه ميكنن ، به هر حال من از شما عذر خواهي ميكنم و پستم رو ويرايش كردم:">

به نظر میرسه همه چیزه نسخه بعدی فیفا پی سی به فروش این بازی بستگی داره چون ea امسال را بهونه کرده که همش را صرف پورت موتورپایه کرده اما در اصل میخواد ببینه فروش بازی چقدره که ایا ارزش کار کردن بیشتر در حد کنسول را داره یا نه و اگر فروش بالا نبود فیفای بعدی هم در همین سطح خواهد بود.(این فیفا بیشتر جنبه تست داره که خود پی سی گیمرها تعیین میکنند که انقدر حرف از نسخه یکسان با کنسولی ها میزنند ایا به اندازه اونا هم بلد هستند خرج کنند؟؟؟)

امیدوارم چمن ها رو تو نسخه اصلی درستش کنند!
چمن ها حتی از 10 نسخه پی سی هم بد تره!
اصلا چیزی بنام 3D GRASSوجود نداره! :d
ای کاش تو پی سی هم می شد دروازه بان را انتخاب کرد خیلی حال می داد! :d(اما خب EAفکر می کنه که پی سی گیمر نمی تونه هم خر رو بخواد و هم خرما! lol! :d)

اول بازی یه چنجره به صورت عکس در sp هست ، تنظیمات گرافیک ، صدا ، و .... در اونجا هستند :
عکس :
12849822641.jpg

من همين جا از شما پوزش ميخوام ، آخه چند نفر ورداشته بودن كل تاپيك اين سيستم الكي رو نوشتن خوب بعضيها كه سيستمشون زياد بالا نيست فكر اشتباه ميكنن ، به هر حال من از شما عذر خواهي ميكنم و پستم رو ويرايش كردم:">
سیستم پیشنهادی بازی همینه
Dual Core 2.4 GHz, 1 GB RAM, graphic card 256 MB RAM (GeForce 8800 or better), Windows XP/Vista/7.
منبع http://games.gamepressure.com/game_info.asp?ID=14523 و خیلی جاهای دیگه
تو readme سیستمی رو نوشته که فقط بازی run بشه آخه امکان داره این بازی با کارت گرافیک سری 6xxx یا 7xxx GeForce اجرا بشه که تو readme نوشته

از کی تا حالا فیفا next -gen شده که ما خبر نداریم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:-o

با اون غر و دنگ و باگ و گرافیک بی خودش (البته pc) .

مردشور ببرن فیفاشون رو ی مشت مترسک با دست و بدنای چوبی ریختن وسط ی مقوای سبز بی کیفیت دورش هم ی دایره کشیدن 4 تا چراغ گذاشتن شده استادیوم . :sick::sick::sick:

سیستم پیشنهادیشون هم بخوره تو سرشون همیشه این رو بدونید اگه می خواهید فیفا بازی کنید برید سراغ در پیت ترین pc که دارید چون با اون خیلی روان تر و بهتر اون گرافیک next-gen من درآوردیشون رو اجرا می کنه والا 4 تا gtx480 هم بزاری کنار هم باز اون مترسک ها همون طوری بودن که هستن و اگه شما چیزی به نام چمن مشاهده نمی کنی بدون اینقدر این بازی next-gen شده که احتمال زیاد کارت گرافیک شما برای اجراش قدیمیه و شایدم واقعا اینقدر پیشرفت گرافیکی داره که دایرکت ایکس 12 یا 13 یا بیشتر رو ساپورت می کنه .:horse:
توپ هم که مثل همیشه یا اینقدر بزرگ و غیر طبیعیه مثل قابلمه یا اینقدر ریزه که اصلا معلوم نیست
فکر کنم در ساخت cinematic و انیمیشن بازیکن ها EA به خاطر کم کردن هزینه هاش و به جیب زدن پول بیشتر از سیستم MOTION CAPTURE استفاده ای نکرده و یا اصلا در این حدا نیست که بدونه چی هست .

موتور پایه همون موتور 10 سال پیشه با یکم تغییرات مثل حذف افکت چمن .MOTION BLUR .dept of field و ..

در کل اگر تا چند سال قبل (10) سال فیفا دیگه آخرش بود همین گرافیکش افتضاح امروزیش بود که اون موقع به چشم من و شما به علت نبود تکنولوژی ساخت و تمام ابزار های ساخت بازی امروز خیلی خوش آب و رنگ جلوه میداد .

الان اگه بری و فیفا بخری پولت رو تو جوب آب ریختی می خوای فن باش می خوای نباش.

به هر حال اصلا به بازی عیب و ایرادی نگیرید .مطمئنا عیب از سیستم high-end شماست .نه این کاغذ مقوایی که اسمش رو فیفا گذاشتن. :shrewd::shrewd::shrewd::shrewd::shrewd:

مرگ بر electronic arts مرگ بر fifa همه ی نسخه هاش تا به الان:punish:
مردم رو احمق فرض کردن .:-&افتضاح ح ح ح ح ح ح ح . . . . . . . . . . . .:-&

آخرین ویرایش:
سیستم پیشنهادی بازی همینه
Dual Core 2.4 GHz, 1 GB RAM, graphic card 256 MB RAM (GeForce 8800 or better), Windows XP/Vista/7.
منبع http://games.gamepressure.com/game_info.asp?ID=14523 و خیلی جاهای دیگه
تو readme سیستمی رو نوشته که فقط بازی run بشه آخه امکان داره این بازی با کارت گرافیک سری 6xxx یا 7xxx GeForce اجرا بشه که تو readme نوشته
اولا من سيستم حداقل رو گفتم نه پيشنهادي ثانيا اگر اين سيستم پيشنهاديه پس چرا تو read me ننوشته ؟ ثالثا تو حداقل سيستم 1 گيگ رم برا xp و 2 گيگ رم برا سون و ويستا ميخواد اونوقت چطور ميشه كه تو سيستم پيشنهادي 1 گيگ رم كافي باشه ؟؟!! اين منبع به درد نميخوره !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or