FIFA 11 | PC

• Thread starter Thread starter FaRd!N
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
برای اینکه بازی برای صفحه اول افزوده میشه مجبوریم ترد مرتبط با بازی رو برای هر پلتفرم ایجاد کنیم. برای نسخه PC تردی ندیدم و ایجاد کردم.

NEW_LOGO.jpg

اطلاعات در صفحه اصلی سایت

سلام
من بعد از چند سال بالاخره فیفا بازی کردم چون کنسول نداشتم مجبور بودم Pes بازی کنم
من مال کنسول ندیدم ولی این که خیلی خوبه فقط یک سوال توی دمو نمیشه درجه سختی را تغییر بدی؟ اخه اینطوری خیلی اسونه توی هر بازی 4 یا 5 تا میزنم تازه چند سال هم هست بازی نکرده بودم
راستی دریپ ها توی فیفا چطوریه یا کات به توپ دادن ؟

من با 60 فریم بازی رو اجرا کردم..............یک مشکل داشتم.................هر وقتی دکمه pause رو میزنم حدود 6 یا 7 ثانیه هنگ میکنه بعد درست میشه......امروز هم دیگه کاملا هنگ کرد و مجبور شدم ریاستارت کنم
کسی این مشکل رو داره؟
منم همین مشکل رو دارم:(

WC به این بدی که میگی هم نبود و تا حدودی نسبت به FIFA 10 کنسولی پیشرفت کرده بود.

بنده هم با شما موافقم WC واقعا نسبت به خود فیفا 10 پیشرفت داشته. من خودم یه چند باری با Xbox 360 بازیش کردم و چیزی هم کم نداشت فقط گرافیکش یه خورده ضعیف کار شده بود. همین.

من یه باگ دیدم ، وقتی از کناره های راست و چپ ، میخوای سانتر کنی ، مثل کرنر ، وقتی سانتر ـت کات میگیره ، میره بیرون زمین ، بعد میاد تو زمین (رو هوا) ، اما همچنان بازی ادامه داره و Out گرفته نمیشه !!!
امیدوارم تو نسخه اصلی برطرف شده باشه .

فقط گیمپلی بازی خوب بود که مسئولان ساخت فیفا 10 روش کار کرده بودن،بقیه کارهاش مال جای دیگه بود.
به شخصه به عنوان کسی که پای فیفا بوده از قدیم ندیما با دبلیو سی حال نکردم:دی البته شاید بخاطر وجود تیم ملی ،منو بد،ترک های مضخرف،گرافیک مضحک و کاتسین هایی بود که اجبارا باید میدیم و اون سبک مضخرف پنالتی زنی!
پنالتی اصلش 50% در50% هست و باید بدونی کدوم سمت میزنی ولی تو WC اصلا معلوم نبود هدفت کجاست و 100% شانسی بود

دوستان من دمو بازی رو دانلود کردم ...
ولی فقط با یک نفر میشه بازی کنی و به دروازه حمله کنی ، برای همه اینطوریه ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید ...

موفق باشید
:)) اینها همه تاثیرات pes باز بودنه:دی شما دکمه escape یا همون بالاترین و سمت چپی ترین دکمه keyboard رو بزن(Esc). منو بازی میاد- گزینه اول رو بزنی میره توی مسابقه و انتخاب تیم:دی

فقط گیمپلی بازی خوب بود که مسئولان ساخت فیفا 10 روش کار کرده بودن،بقیه کارهاش مال جای دیگه بود.
به شخصه به عنوان کسی که پای فیفا بوده از قدیم ندیما با دبلیو سی حال نکردم:دی البته شاید بخاطر وجود تیم ملی ،منو بد،ترک های مضخرف،گرافیک مضحک و کاتسین هایی بود که اجبارا باید میدیم و اون سبک مضخرف پنالتی زنی!
پنالتی اصلش 50% در50% هست و باید بدونی کدوم سمت میزنی ولی تو WC اصلا معلوم نبود هدفت کجاست و 100% شانسی بود

:)) اینها همه تاثیرات pes باز بودنه:دی شما دکمه escape یا همون بالاترین و سمت چپی ترین دکمه keyboard رو بزن(Esc). منو بازی میاد- گزینه اول رو بزنی میره توی مسابقه و انتخاب تیم:دی

یعنی وجود تیم ملی شما رو ناراحت میکنه؟ !!! تازه اسم بازیکنا رو هم که درست میگفت حتی
ایران.

یعنی وجود تیم ملی شما رو ناراحت میکنه؟ !!! تازه اسم بازیکنا رو هم که درست میگفت حتی
ایران.
کلا ملی بود، رو مخ بود ولی من اصلا باهاش حال نکردم:(داداشم بازی میکرد و حال میکرد،من کلا 3 دست هم بازی نکردم...

یه چیز تو بازی هست که باعث میشه خیلی راحت بشه گل زد اونم پاس توی عمق هست! کافیه یکی یه مقدار آزاد باشه و یه پاس عمقی بهش بدید 90% گله! دروازبان هم که از راه نزدیک عملا در 90 درصد موارد هیچ کاری نمیکنه از را خیلی نزدیک هم که انگار میخواد مرغ بگیره!
این موضوع خیلی رو اعصابه!

موفق باشید

سلام دوست عزیز.اون تمرین اول بازیه.شما باید بعد از اینکه بازیکن تک نفره اومد کلید esc را بزنی و وارد بازی اصلی بشی.

موفق باشید

=))=))=))=))
فعلا با همین بازیکن شوت بزن اگه انتخاب بشی میبرنت تو بازی ..
25r30wi.gif
25r30wi.gif
25r30wi.gif

استارت بزن میره تو منوی بازی ...:d

سلام.
دوستان یک سوال داشتم................
من با 60 فریم بازی رو اجرا کردم..............یک مشکل داشتم.................هر وقتی دکمه pause رو میزنم حدود 6 یا 7 ثانیه هنگ میکنه بعد درست میشه......امروز هم دیگه کاملا هنگ کرد و مجبور شدم ریاستارت کنم
کسی این مشکل رو داره؟............
ممنون

منم همین مشکل ر ا دارم.تازه بازی که تمام میشه هم من 5-6 ثانیه برام گیر میکنه و بعد برمیگرده به بازی.

یه چیز تو بازی هست که باعث میشه خیلی راحت بشه گل زد اونم پاس توی عمق هست! کافیه یکی یه مقدار آزاد باشه و یه پاس عمقی بهش بدید 90% گله! دروازبان هم که از راه نزدیک عملا در 90 درصد موارد هیچ کاری نمیکنه از را خیلی نزدیک هم که انگار میخواد مرغ بگیره!
این موضوع خیلی رو اعصابه!
فکر کنم واسه اینه که دمو رو حالت EASY گذاشتن.خود من هر بازی حداقل 4 تا گل میزدم :دی

بچه ها برای حرکت 360 درجه یا همونc کدوم دکمه این کار را انجام میده.معادل کلید z کدوم دکمه است؟

HJ_online.JPG

کسی میتونه معادل دیفالت LT V RB که در بازی فیفا10 وجود داشت را بگه?

منم همین مشکل ر ا دارم.تازه بازی که تمام میشه هم من 5-6 ثانیه برام گیر میکنه و بعد برمیگرده به بازی.

دقیقا.................
مثل اینکه اکثرا این مشکل رو دارند.....................یک مشکل دیگه هم که خیل شایع هست افت فریم بازی در موقع هایی که توپ رو هواست.
یک سری هم به ان جا بزنید....................خود فروم رسمی fifa 11 که همین مشکلات رو دارند.......فقط خدا کنه حلش کنند
http://forum.ea.com/uk/posts/list/5762.page

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or