FIFA 11 | PC

• Thread starter Thread starter FaRd!N
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
برای اینکه بازی برای صفحه اول افزوده میشه مجبوریم ترد مرتبط با بازی رو برای هر پلتفرم ایجاد کنیم. برای نسخه PC تردی ندیدم و ایجاد کردم.

NEW_LOGO.jpg

اطلاعات در صفحه اصلی سایت

مثل اینکه نسخه PC لیک شده:biggrin1: دیگه نیازی به صبر نیست:biggrin1:
واقعا ؟!!!!!!!!!!!!!!!!
یعنی لینک های دانلود اومده ؟!!!!!!!!!
میشه بدید ؟
راستی کرک چی ؟!

یعنی کی میاد رفیق؟ :-/:-/:-/
پرنس جان :
مثل اینکه نسخه PC لیک شده:biggrin1: دیگه نیازی به صبر نیست:biggrin1:
اینججور که ایشون میگم یعنی لینک های دانلود ریلیز شده و عرضه شده بازی :::::::::!!!!!!!!>>>>>>>>>><<<<<<<<<<>:-o:-o:-o

بچه ها نمیشه تنظیمات کیبورد رو کامل مثل fifa 10 کرد؟خدایی هرچی بازی میکنم سیر نمیشم:dمعلوم خیلی روش کار کردن.فيفا 10 به اون مزخرفيو رو آخرین تنظيمات که ميزاشتم يکم کند ميشد ولی اين خيلی توپه با اينکه گرافيکش خيلی بالاتره.بچه ها به نظرتون رو قيافه ها خوب کار کردن؟پاس تو عمقاش خیلی قشنگ شده.ولی من یه مشکل پیدا کردم.با بارسلونا با لباسه دومش رفتم تو بازی.رنگه پیرهنه داور دقيقاً رنگه لباسه بارسا بود.ولی فقط تو يه همين بازی اينطوری بود.تو بقيه بازيا رنگا فرق ميکرد.يه مشکله ديگه هم اين بود که وقتی بازی ميخواد از همون اول شروع بشه بازيکنا که به صورته صف ايستادن 2-3 تا بازيکن از خطه طولی رد شدن و تويه زمينن:dکناره زمینم که هیچ تبلیغاتی نیست.یعنی اینا رو تو نسخه کامل درست میکنن؟راستی کجا مربیا رو نشون میده؟من که چیزی ندیدم:d

لینکی از بازی در دسترس نیست. هیچ وقت تا از صحت خبری مطمئن نیستید نیاید بقیه اعضا رو گمراه کنید.
تو این نسخه دمو من نظرم اینه که Fifa 11 تلاش کرده به حداقل خواسته کاربران نسخه PC که داشتن حقوق برابر نسبت به کنسوله احترام بزاره و اونو تا حدی براورده کنه. بازی به FIFA: WC10 خیلی شبیه شده. کلاً من که راضیم. دست EA درد نکنه.

تو این نسخه دمو من نظرم اینه که Fifa 11 تلاش کرده به حداقل خواسته کاربران نسخه PC که داشتن حقوق برابر نسبت به کنسوله احترام بزاره و اونو تا حدی براورده کنه.

مگه برابری حقوق زن و مرده:دیالان هم باز یکسال با نسخه کنسولی فاصله داره،ولی به نظرم همین هم عالی تره تا اینکه 1 نسل فاصله داشته باشه:دی

کلا wc مضخرف بود،این بازی به FIFA 10 کنسول شبیه هست تا نسخه W Cهمون نسخه دبلیو سی بهش بگیم بهتره)

فقط تغییراتی در گیم پلی ایجاد شده مثل پاس کاری حرفه ای،فیزیک بهتر،تناسب و بالانس قدرت بدنی ها،سانتر های بهتر و پیشرفتهای جزئی نسبت به نسخه 10 کنسولی ولی اگه بخوایم با نسخه 10 PC مقایسه کنیم بازی 10000% پیشرفت صحیح داشته

مگه برابری حقوق زن و مرده:دیالان هم باز یکسال با نسخه کنسولی فاصله داره،ولی به نظرم همین هم عالی تره تا اینکه 1 نسل فاصله داشته باشه:دی

کلا wc مضخرف بود،این بازی به FIFA 10 کنسول شبیه هست تا نسخه W Cهمون نسخه دبلیو سی بهش بگیم بهتره)

فقط تغییراتی در گیم پلی ایجاد شده مثل پاس کاری حرفه ای،فیزیک بهتر،تناسب و بالانس قدرت بدنی ها،سانتر های بهتر و پیشرفتهای جزئی نسبت به نسخه 10 کنسولی ولی اگه بخوایم با نسخه 10 PC مقایسه کنیم بازی 10000% پیشرفت صحیح داشته

این از برابری حقوق زن و مرد هم مهمتره.:d
طوری نی-> (در مسیر زاییده رود) مهم اینه که خاسته هارو کمو بیش شنیدن.
WC به این بدی که میگی هم نبود و تا حدودی نسبت به FIFA 10 کنسولی پیشرفت کرده بود.

دوستان من دمو بازی رو دانلود کردم ...
ولی فقط با یک نفر میشه بازی کنی و به دروازه حمله کنی ، برای همه اینطوریه ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید ...

موفق باشید

سلام.
دوستان یک سوال داشتم................
من با 60 فریم بازی رو اجرا کردم..............یک مشکل داشتم.................هر وقتی دکمه pause رو میزنم حدود 6 یا 7 ثانیه هنگ میکنه بعد درست میشه......امروز هم دیگه کاملا هنگ کرد و مجبور شدم ریاستارت کنم
کسی این مشکل رو داره؟............
ممنون

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or