FIFA 11 | PC

• Thread starter Thread starter FaRd!N
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
برای اینکه بازی برای صفحه اول افزوده میشه مجبوریم ترد مرتبط با بازی رو برای هر پلتفرم ایجاد کنیم. برای نسخه PC تردی ندیدم و ایجاد کردم.

NEW_LOGO.jpg

اطلاعات در صفحه اصلی سایت

من که واقعا برام سخته که تا ۱۰ روز دیگه برای نسخه اصلی باید صبر کنم !!! :((

راستی دوستان کی تو آنلاین بازی کردن فیفا تجربه داره ؟ خواهشا بیاید توضیح بدید وضعیت سرور چجوریه ؟ چه سرعت و چه پینگی میخواد ؟ برای آنلاین زدن هم حتما باید نسخه اوریجینال داشت ؟ آخه با این وضعیتی که میبینم نمیشه از مولتیش گذشت. :>

درایور گرافیکت آپدیته؟آنتی ویروستو ببند.اینا میتونه رو بازی تاثیر بزاره.ویندوزت مشکل نداره؟:d
درایورم ابدیته .ویندوزم هم ابدیته . انتی ویروس هم غیر فعاله . ویندوزمم سالمه
نمیدونم من این همه بازی دارم و دارم بازی میکنم بدون هیچ مشکلی ولی این یکی رو نمیدونم حتی pes هم سالمه و مشکلی ندارم. اگر کسی میدونه خواهشا دریغ نکنه

من یه مشکلی با فیفا دارم:((
وقتی وارد بازی شدم همون تمرینی رو بازی کردم و بعد میرم برا کیک اف یه مسابقه انجام بدم در حین مسبقه بازی خیلی کند و بریک میزنه کسی میدونه مشکل از کجاست؟:(
سیستمم هم خیلی بالاست مشکل از سیستم نیست.
البته این مشکل وقتی رخ میده که میرم تو زمین حریف و خودم ولی وسط زمین سرعت بازی خیلی خوبه
سیستمت چیه،چون وقتی میری توی زمین حریف تعداد نفرات بیشتر میشه و گرافیک سنگینتر

اینم مشخصات سیستم
http://www.myup.ir/images/77037450052159571766.jpg[/QUOTE
این سیستم مورد نیاز بازیه
Operating System : Microsoft Windows XP / Windows Vista / Windows 7
Processor : Intel Dual Core at 2.4 GHz
Video Card : 256 MB VRAM – NVIDIA GeForce 8800 or better
Memory : 1 GB RAM
Hard Disk : -
Sound Card: DirectX Compatible
Direct X : 9.0c
Controls : Keyboard & Mouse
Installation : DVD-ROM Drive
الان گرافیک و سی پی یو شما از این پایین تره باید تنظیمات گرافیکتو یکمی بیاری پایین AA رو off کن و vsyns رو هم همینطور

اینم مشخصات سیستم
http://www.myup.ir/images/77037450052159571766.jpg[/QUOTE
این سیستم مورد نیاز بازیه
Operating System : Microsoft Windows XP / Windows Vista / Windows 7
Processor : Intel Dual Core at 2.4 GHz
Video Card : 256 MB VRAM – NVIDIA GeForce 8800 or better
Memory : 1 GB RAM
Hard Disk : -
Sound Card: DirectX Compatible
Direct X : 9.0c
Controls : Keyboard & Mouse
Installation : DVD-ROM Drive
الان گرافیک و سی پی یو شما از این پایین تره باید تنظیمات گرافیکتو یکمی بیاری پایین AA رو off کن و vsyns رو هم همینطور
گرافیکم فک نکنم کم باشه چون ddr 3 هست ولی سی پی یو رو نمیدونم من الان حتی رو VERY LOW هم میذارم گیر داره مشکل از یه جا دیگس

گرافیکم فک نکنم کم باشه چون ddr 3 هست ولی سی پی یو رو نمیدونم من الان حتی رو VERY LOW هم میذارم گیر داره مشکل از یه جا دیگس
گرافیکت که پایین تر هست اینو ببین
3DM2K6.jpg

ولی مشکلت از گرافیک نیست مشکلت از سی پی یو هست منم وقتی pes 2008 بیرون اومد سی پی یوم 2.8 اینتل بود و بازی سی پی یو 3.0 میخواست و همین مشکلو داشتم بعد سی پی یو رو عوض کردم درست شد به خاطر همین 200 Mhz بازی گیر میکرد

گرافیکت که پایین تر هست اینو ببین
3DM2K6.jpg

ولی مشکلت از گرافیک نیست مشکلت از سی پی یو هست منم وقتی pes 2008 بیرون اومد سی پی یوم 2.8 اینتل بود و بازی سی پی یو 3.0 میخواست و همین مشکلو داشتم بعد سی پی یو رو عوض کردم درست شد به خاطر همین 200 Mhz بازی گیر میکرد
دمت گرم ممنون که راهنمایی کردی حالا شما چه سی پی یوی یی پیشنهاد میکنی که با گرافیک بخونه و عمری باشه با قیمتش بگو
تا ماهم بتونیم FIFA 11 رو بازی کنیم =p~

بچه ها تو نسخه اصلی چیزی تغییر میکنه یا همینه با تیمای بیشتر؟گرافیکش بالاتر نمیره؟توش هیچ تغییراتی نمیدن؟اگه میشه از منوها یه شات بزارین.مرسی:d

دمت گرم ممنون که راهنمایی کردی حالا شما چه سی پی یوی یی پیشنهاد میکنی که با گرافیک بخونه و عمری باشه با قیمتش بگو
تا ماهم بتونیم FIFA 11 رو بازی کنیم =p~
شما مشکلت احتمال فراوان همون CPU هست.

خوب شما بخوای CPU عوض کنی باید mother board هم عوض کنی چون 4200 فکر کنم سوکت ـش خیلی قدیمی باشه.

در کل ربطی دیگه به این تاپیک نداره و باید توی بخش سخت افزار سوال کنی.

منم دمو رو بازی کردم... باید بگم از نظر گرافیک فرقی با نسخه های کنسولی نداره اما از نظر گیم پلی چرا!
بازی اصلا به روونی کنسولها نیست!
همون گیم پلی FIFA 10 PC است که پیشرفت کرده اما توپ همون توپ fifa 10 pc است!
ولی cut scene ها مشابه fifa 10 ps3 است

بچه ها اگه میشه یه شات از تنطیمات کیبورد بزارین.من هر کاری میکنم درست تنظیم نمیشه.مرسی.خدایی عجب چیزی شده :d
من با این تنظیمات بازی میکنم ، ولی بقیه رو نمیدونم :d :
gu4aalbjtzh1pt6xd1z.jpg

============
دوستان میشه بگید چجوری میشه تکنیک رفت تو این نسخه ؟!

• Like
Reactions: se7en_boy
آهان همین سوال اصلیم بود .
یعنی با Keyboard نمیشه ؟!
دسته analog دار دارم ، اما با keyboard بیشتر حال میکنم ، با کیبورد نمیشه !؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or