FIFA 11 | PC

• Thread starter Thread starter FaRd!N
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
برای اینکه بازی برای صفحه اول افزوده میشه مجبوریم ترد مرتبط با بازی رو برای هر پلتفرم ایجاد کنیم. برای نسخه PC تردی ندیدم و ایجاد کردم.

NEW_LOGO.jpg

اطلاعات در صفحه اصلی سایت

تا حالا دموی هیچ فیفایی رو بازی نکردم ولی خیلی هیجان زدم که اینو بازی کنم :dکاش یه نت پر سرعت داشتم.مجبورم صبر کنم تا نسخه کاملش بیاد برم بخرمش:(

سلام دوستان.
من دموی fifa هم xbox و هم pc بازی کردم.خیلی شبیه شدن ولی بازم یه فرق هایی مثلا تو چیپ زدن یا خوشحالی بعد گل یا نحوه ی شوت کردن دارن.در کل خیلی شبیه شدن.به نظر من این fifa pc هزار درجه نسبت به نسخه های قبلی عوض شده و عالیه.pes 11 هم که دیگه از این بدتر دیگه نمی تونه بشه.بازیکنا تو pes مثه بزغاله راه میرن :))

من یه مشکلی با فیفا دارم:((
وقتی وارد بازی شدم همون تمرینی رو بازی کردم و بعد میرم برا کیک اف یه مسابقه انجام بدم در حین مسبقه بازی خیلی کند و بریک میزنه کسی میدونه مشکل از کجاست؟:(
سیستمم هم خیلی بالاست مشکل از سیستم نیست.
البته این مشکل وقتی رخ میده که میرم تو زمین حریف و خودم ولی وسط زمین سرعت بازی خیلی خوبه

آخرین ویرایش:
الان که چند تا تیم بیشتر نیست و توی یه ورزشگاه هم بازی میکنیم کلی داریم حال میکنیم !!:bash:
وای به حال اون موقع که اصلش بیاد ..:hug:
من بعد از چندتا بازی که فیفا رو بازی کردم رفتم یه دست هم pes بزنم اصلا حال نداد .. خشک ، بی هیجان ، تماشاچیاش هم که هیچ هیجانی به بازی نمیدن ..:thumbdown نه راحت میشه شوت زد و نه ...
:wallbash:

2 سوال :
1- چجوری میتونیم رزولوشن رو عوض کنیم (هر چی تنظیمات گرافیک بود گشتم جایی برای گرافیک نبود ، همش contrast , brights و ...)
2- چجوری میتونیم کلید ها رو برای کیبورد همون حالتی که میخوایم تنظیم کنیم .

سلام بر همگی رفقا

هنوز ترینری پچی چیزی برای بازی نیومده؟

با تشکر.

اگر دقت کنید " درجه سختی " بازی روی اماتور قفل شده و شما نمی تونید اون رو تغییر بدید و از طرفی زمان بازی هم بر روی 3 دقیقه فقل شده و ممکن هست که بخواهید بیشتر لذت ببرید .

به کمک این فایل که قرار میدم این 2 ارزو واستون فراهم می شود :d . شما این فایل رو دانلود کنید و در پوشه Game کپی کنید ( دقت کنید که پیغام کپی پیست هم نخواهید دید پس نگران نباشید )

دانلود 1.4 kb

05935.jpg

اکنون درجه سختی بازی به Professional ارتقا خواهد یافت :d , و مدت زمان بازی هم به 6 دقیقه افزایش خواهد یافت

من یه مشکلی با فیفا دارم:((
وقتی وارد بازی شدم همون تمرینی رو بازی کردم و بعد میرم برا کیک اف یه مسابقه انجام بدم در حین مسبقه بازی خیلی کند و بریک میزنه کسی میدونه مشکل از کجاست؟:(
سیستمم هم خیلی بالاست مشکل از سیستم نیست.
البته این مشکل وقتی رخ میده که میرم تو زمین حریف و خودم ولی وسط زمین سرعت بازی خیلی خوبه
درایور گرافیکت آپدیته؟آنتی ویروستو ببند.اینا میتونه رو بازی تاثیر بزاره.ویندوزت مشکل نداره؟:d

2 سوال :
1- چجوری میتونیم رزولوشن رو عوض کنیم (هر چی تنظیمات گرافیک بود گشتم جایی برای گرافیک نبود ، همش contrast , brights و ...)

باید بری به این آدرس:

any thing you want:\FIFA 11 Demo\Game\fifasetup

Untitled5.jpg

Untitled1.jpg

Untitled2.jpg

Untitled3.jpg

Untitled4.jpg

آخرین ویرایش:
2 سوال :
دوست عزیز موقعی که بازی رو می خوای اجرا کنی این پنجره باز میشه :
http://162005.20upload.net/files/sh2/12847167601.jpg

بعد از گزینه Game Settings برای انجام تغییرات استفاده می کنی ، به این شکل :

http://554574.20upload.net/files/sh2/12847167602.jpg

تمام تغییرات مربوط به گرافیک و کنترل بازی و حتی صدا در این قسمت هست ..:d

Last edited by a moderator:
دوستان دموی مربوط به xbox360 رو بازی کردم
توی منوی یکمی با هم تفاوت دارن و برای pc گزینه های بیشتری داره ولی توی قسمت kick off ایکس باکس be a pro:goal keeper هست که فقط یه معرفی داره و فعال نیست کلا از نظر ظاهری منو ها با هم تفاوت دارن
توی بازی از نظز ظاهری و گرافیک هردو نسخه کاملا مشابه به نظر میان
در بخش گیم پلی باید بگم که نسخه pc همون نسخه فیفا wc10 هست بدون اون چندتا حرکت تکنیکی اضافه شده که یکمی توپش سنگین تر شده ولی در نسخه کنسول جندتا حرکتی که توی fifa wc 2010 اضافه شده بود رو داره و پیشرفت هایی که قبل از ریلیز بازی بهش اشاره شده بود مثل سیستم پاس کاری جدید و... بهش اضفه شده دریبلینگ طبیعی تر شده،شوت و سانتر هم پیشرفت داشته و کلا فیزیک بازیکنا یه کم بهتر شده و بازی سخت تر و حرفه ای تر شده ولی در کل خیلی محسوس نیست

آخرین ویرایش:
دوستان بازی اصلی چه تاریخی ریلیز میشه؟... از وقتی دمو رو بازی کردم تازه فهمیدم فوتبال یعنی چی.. جالبترین چیزش برای من حالت دوربین pro بود. وقتی سرعت رو میگیری دوربین مثل بازی های اکشن میشه

دوستان بازی اصلی چه تاریخی ریلیز میشه؟... از وقتی دمو رو بازی کردم تازه فهمیدم فوتبال یعنی چی.. جالبترین چیزش برای من حالت دوربین pro بود. وقتی سرعت رو میگیری دوربین مثل بازی های اکشن میشه
September 28

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or