FIFA 11 | PC

• Thread starter Thread starter FaRd!N
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
برای اینکه بازی برای صفحه اول افزوده میشه مجبوریم ترد مرتبط با بازی رو برای هر پلتفرم ایجاد کنیم. برای نسخه PC تردی ندیدم و ایجاد کردم.

NEW_LOGO.jpg

اطلاعات در صفحه اصلی سایت

سلام

دوستان منم نسخه pc بازی رو گرفتم بالاخره EA اون فیفای کلاسیک رو با این نسخه کنسولی عوض کرد تا جواب منتقدانی که تعدادشون کم هم نبود بده.

دموی 360 رو هم دارم میگرم ولی هنوز کامل نشده باتوجه به تجربه fifa 10 در 360 و همچنین انجام نسخه جدید در Pc با گیم پد 360 به نظرم این دو نسخه کاملا با هم منطبق هستند و اگر هم تفاوتی باشه در امکانات اضافی بازی هست و نه در گیم پلی بازی.

یکی شدن این دو نسخه مطمئنن باعث پیشرفت بیشتر این بازی در آینده میشه.

نسخه 360 رو دانلود کردم

نسخه 360 با pc از لحاظ گیم پلی متفاوت هست و به نظر شخصیم نسخه pc کاملا منطبق با فیفا 10 نسخه کنسولی هست.

البته فیفا 11 کنسولی دارای گیم پلی بهتری هست اما نسخه pc کاملا متفاوت با نسخه های پیشین و 100 درصد قویتر از رقیبش pes روی پیسی است.

اين نسخه قابليت پرسوناليتي و be a goalkeeper و خوشحالي بعد گل و قهرماني نسخه كنسولي را ندارد.
كه البته بخاطر قرار داد و روابطي است كه فيفا با كنسول ها تشكيل داده است. ولي از لحاظ جنبه هاي بصري و سيستم جديد چهره ها تحقيقا شبيه نسخه كنسولي است و از لحاظ هوش هم مخلوطي از نسخه كنسولي فيفا 10 و wc است.

مطمئن باشيد كه نسبت به نسخه كنسولي چيزي را از دست داده ايد ;)( به عنوان نمونه كوچك ، در نسخه كنسولي بازيكنان تكنيكي در جدال مستقيم توانايي بالايي دارند و بي درنگ دريبل مي دهند اما در كامپيوتر نه {همانطور كه در نسخه كنسولي پارسال هم نبود}) ولي ....
نسبت به pes مي توان گفت جواهر نابي است.b-)

نتيجه: فيفا 10 كنسول + wc كنسول + جنبه هاي بصري فيفا 11 كنسول = فيفا 11 كامپيوتر كه خيلي بهتر از pes 11 است. >:d<

با سلام
منم بالاخره دانلودش كردم و رفتم داخل بازي:pepsi:
ولي اون چيزي كه انتظارشو داشتم و تعريفشو شنيدم نديدم
راستش به نظر من با اينكه يه بازي متفاوت رو از سري فيفا تجربه كردم و لي بعضي مشكلات بازي سگرمه هامو برد توهم (قبلش هم بگم من با آخر گرافيك بازي كردم)

=================== چند تا از مشكلاش (به نظر من) ::birthday::birthday::birthday::birthday:
1- بعد از گل مثل سري هاي سنتي ما خوشحالي از بازيكن مي بينيم كه سايد هيچ ربطي به موقعيتش نداشته باشه
2- وقتي توپ وارد دروازه مي شه تورها خيلي كم و بي روح حركت مي كنند و يك صداي مزخرف هم مي آيد
3-بعضي حركات بازيكنا تداعي كننده حركات بازيكنا در سري سنتي فيفا ست
4- توپ حالت سنگيني نداشته و به قول يكي از بچه ها مثل توپ پينگ پونگ است
5- چمن ورزشگاه زياد طبيعي نيست
===================

حالا انصافا توي pes ما حداقل مشكلات بالا رو نمي بينيم با اينكه شايد خيلي مشكلات ديگه داشته باشه
يعني واقعا اگه فيفا يك بازي ژاپني بود به جاي آمريكايي به نظرتون بازم از گيم اسپات نمره 9 مي گرفت؟؟؟؟؟؟

ان شاءالله تو نسخه اصلي بهتر بشه!!!!!!!!!
راستي وقتي مي ري تو بازي اون بازيكنه كه به دروازه بان شوت مي زنه قضيه اش چيه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
باتشكر

شما یک PES فن هستی و همین- بازی که شما کردی روی درجه سختی اماتور هست!و دیگر هیچ

این نسخه که سال قبل عرضه شد اینقدر عالی بود که بهترین بازی Sportسال شد!

چ
حالا شما هر جوکی که دلت میخواد بیا بگو.
برو همون PES رو بازی کن که معروفه به 22 مجسمه

شما باید یکسال فیفا بازی کنی ،بعد کلا PES رو توی باغچه خونتون به خاک میسپری

آخرین ویرایش:
با سلام
منم بالاخره دانلودش كردم و رفتم داخل بازي:pepsi:
ولي اون چيزي كه انتظارشو داشتم و تعريفشو شنيدم نديدم
راستش به نظر من با اينكه يه بازي متفاوت رو از سري فيفا تجربه كردم و لي بعضي مشكلات بازي سگرمه هامو برد توهم (قبلش هم بگم من با آخر گرافيك بازي كردم)

=================== چند تا از مشكلاش (به نظر من) ::birthday::birthday::birthday::birthday:
1- بعد از گل مثل سري هاي سنتي ما خوشحالي از بازيكن مي بينيم كه سايد هيچ ربطي به موقعيتش نداشته باشه
2- وقتي توپ وارد دروازه مي شه تورها خيلي كم و بي روح حركت مي كنند و يك صداي مزخرف هم مي آيد
3-بعضي حركات بازيكنا تداعي كننده حركات بازيكنا در سري سنتي فيفا ست
4- توپ حالت سنگيني نداشته و به قول يكي از بچه ها مثل توپ پينگ پونگ است
5- چمن ورزشگاه زياد طبيعي نيست
===================

حالا انصافا توي pes ما حداقل مشكلات بالا رو نمي بينيم با اينكه شايد خيلي مشكلات ديگه داشته باشه
يعني واقعا اگه فيفا يك بازي ژاپني بود به جاي آمريكايي به نظرتون بازم از گيم اسپات نمره 9 مي گرفت؟؟؟؟؟؟

ان شاءالله تو نسخه اصلي بهتر بشه!!!!!!!!!
راستي وقتي مي ري تو بازي اون بازيكنه كه به دروازه بان شوت مي زنه قضيه اش چيه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
باتشكر
1: تابلو شما فن pes هستي:sorry:
2:چه ربتي داره به ژاپني و آميريكايي بودن؟ اكثر سايت ها و مجلات حتي ايراني به fifa نمره بيشتر نسبت به pes ميدن كه حقش هم هست :clap:
3: مط‍ءني fifa آمريكايي هست؟؟؟!!! يكم بيشتر تحقيق كن!;))
4:وقتي ميخواي بري تو بازي موقع لودينگ اون يارو (به قول شما ) با كنترل ما به دروازه بان شوت ميزنه برا اين كه موقع لودينگ حوصلمون سر نره !;)

اقایون من بازی رو نصب کردم ولی موقع اجرا ارور E0001 میده.
این ارور برای چیه؟

از من هم اینجوری می شد یه بار پاکش کردم بعد دوباره نصب کردم بازم خوب نشد !!!
دفعه بعد پاک که کردم فولدرش توی my document رو هم پاک کردم بعد توی یه درایو دیگه نصب کردم خوب شد ...:d

فیفا 10 رو بدون پچ در رزولوشن 1600 در بالاترین تنظیمات راحت اجرا میکنم
سیستمم :
Core2Dou E4500
NvidiA Geforce 8600 GT GDDR3
Ram 3 Gig

_فکر میکنید فیفا 11 رو بتونم حداقل در رزولوشن 1280*720 در بهترین تنظیمات اجرا کنم؟

_راستی من با کیبورد بازی میکنم و خوره ی تکنیکم یه دوستی چند پست پیش زد نمیشه با کیبورد تکنیک زد این درسته؟

_بازی دقیقا کی میاد تو بازار تهران؟

دوستان يه سوال كردم ها:
منظور دسته هاي آنالوگ دار چيه؟؟؟:">
مثل دسته ی 360 که دیدی؟(اگه ندیدی ،قسمت تنظیمات کنترلر عکس دسته 360 رو نشون داده).همونطوری بگیری عالی میشه باهاش بازی کرد.منم میخوام یکی برای PC بگیرم:)
_راستی من با کیبورد بازی میکنم و خوره ی تکنیکم یه دوستی چند پست پیش زد نمیشه با کیبورد تکنیک زد این درسته؟
بله نمیشه تکنیک زد،حتما به کنترلر انالوگ (استیک دار)دار نیاز دارید.

فیفا 10 رو بدون پچ در رزولوشن 1600 در بالاترین تنظیمات راحت اجرا میکنم
سیستمم :
Core2Dou E4500
NvidiA Geforce 8600 GT GDDR3
Ram 3 Gig

_فکر میکنید فیفا 11 رو بتونم حداقل در رزولوشن 1280*720 در بهترین تنظیمات اجرا کنم؟
فیفا 10 رو کلا بیخیال اون رو با 7300 روی نرمال اجرا میکردیم:دی

روی این رزولوشن که نمیشه با بهترین تنظیمات بازی کرد ولی شاید با aa 2x و روی تنظیمات نرمال بتونی روی این رزولوشن جواب بگیری.

_بازی دقیقا کی میاد تو بازار تهران؟
10-12 روز دیگه میاد

شما یک PES فن هستی و همین- بازی که شما کردی روی درجه سختی اماتور هست!و دیگر هیچ

این نسخه که سال قبل عرضه شد اینقدر عالی بود که بهترین بازی Sportسال شد!

چ
حالا شما هر جوکی که دلت میخواد بیا بگو.
برو همون PES رو بازی کن که معروفه به 22 مجسمه

شما باید یکسال فیفا بازی کنی ،بعد کلا PES رو توی باغچه خونتون به خاک میسپری

خداییش نسخه سال قبل شاهکار بود
اینو خوب اومدی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or