FIFA 11 | PC

• Thread starter Thread starter FaRd!N
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
برای اینکه بازی برای صفحه اول افزوده میشه مجبوریم ترد مرتبط با بازی رو برای هر پلتفرم ایجاد کنیم. برای نسخه PC تردی ندیدم و ایجاد کردم.

NEW_LOGO.jpg

اطلاعات در صفحه اصلی سایت

سیستم من:
vga:GTS 250 1 Gig DDR 3
ram:2 gig
cpu:intel 2180 dual core
board:p 31 gigabyte :d
windows:seven 32 bit
لطفا یکی کمک کنه اصلا نمیتونم بازی کنم یعنی واسه بازی کردن فیفا باید سیستم بالاتر از این داشته باشم :-o:-o:-o
به نظر من مطمئنترین کار ریختن یک xp sp3..............چون طبق نوشته read me برای xp رم کمتری نسبت به 2 ویندوز دیگه میخواد

بله دوست عزیز شما می تونید از آشغال فروش های حوالی میدان انقلاب بازی روو تهیه کنی.

همشون دارن مثل .....ل ریخته .:d
دوست عزیز حالت خوبه ؟! چرا اینجوری حرف میزنی ؟ باید بالای سایت بزنن افراد زیر 18 سال وارد نشن تا شما سایت رو باز نکنی ؟ هرچی میخوای میگی . تو فروم تبادل اصلاعات میکنن و نظرشون رو میگن . نه چرت و پرت . دوستان بببخشید جواب ایشون رو دادم .

سلام آفای Brightman میشه بگی این گل دروگبا رو با چه برنامه ایی ضبط کردی.با تشکر

درود

برای ضبط شما از برنامه Fraps نسخه فول ورژن استفاده کن دوست من . البته حین انجام بازی کپچر ویدئو رو در صورتی که سیستمت ضعیف باشه نزن چون فریم حسابی میاد پایین :d

از اینجا دانلود کن

یادت باشه که این برنامه با حجم بالایی فیلم میگیره پس درایوت جای خالی داشته باشه .

مرحله بعد رو دیگه خودم خداییش وقت گذاشتم این بر و اون بر رو گشتم تا تونستم ادیتور مناسب با کدک فریپس رو بیابم #:-s

خیلی خیلی منون آقای Brightman.

این جمله رو متوجه نشدم یعنی باید چکار کنم؟

مرحله بعد رو دیگه خودم خداییش وقت گذاشتم این بر و اون بر رو گشتم تا تونستم ادیتور مناسب با کدک فریپس رو بیابم.با تشکر

آقاي leon-scot ببخشيد
اين فايل آپديت كارت گرا فيك بتا 85 مگي رو بايد
1-چه جوري نصب كنم؟
2-براي گرافيك gforce 9400 GT 512 MB هم جواب ميده
3-بعد از نصب درايور اصلي بايد نصب بشه يا خودش تنها بايد نصب بشه
======================
و يك سوال؟؟؟؟
تو سي دي كارت گرافيك من يه برنامه با نام Gamer HUD هست اون مال چيه؟؟؟
باتشكر

آخرین ویرایش:
ببین دوست عزیز من نمیدونم شما کدوم کاربر هستی که هی میری اکانت میسازی که با یک اکانت دیگه هم نظرت رو بدی :d اما فقط این رو بدون که اگه خواستی درباره یک بازی قضاوت کنی و نظر بدی یک چند دقیقه ای مطالب و نقدهایی که HardCoreها مینویسند رو مطالعه کن بعد نظر بده نه اینکه بری سر کوچتون ببینی تو کلوپتون ۴ نفر بیکار دارن پلی استیشن بازی میکنند بعد بیای اینجا گذارش بدی !!! :|
من تازه عضو شدم دلیل نمیشه هی بیام ثبت نام کنم -تو میگی برو نظر هاردکر ها رو بخون-من کسیم بخدا نمیخام از خودم تعریف کنم ولی بعد این همه سال بازی و داشتن همه کنسول ها دیگه حرفه ایم تو این زمینه-مشکل تو و امسالت اینه همش به نمره های گیم اسپات و ای جی ان اعتقاد دارین بگه بازی بالای 9 هست یعنی عالیه بگه پیاین هم یعنی اشغال--من نظر خودم میگم و به سایتا کار ندارم-تو هم سعی کن بازی رو که خودت خوشت میاد انجام بدی نه تو سایتا ریویو میکنن میگن عالیه-تازه حرف کلوپارو که زدم هدفم این بود بگم چقد محبوبه بازی تو ایران-خلاصه اگه ناراحت شدی شرمنده-----

ببین دوست عزیز من نمیدونم شما کدوم کاربر هستی که هی میری اکانت میسازی که با یک اکانت دیگه هم نظرت رو بدی :d اما فقط این رو بدون که اگه خواستی درباره یک بازی قضاوت کنی و نظر بدی یک چند دقیقه ای مطالب و نقدهایی که HardCoreها مینویسند رو مطالعه کن بعد نظر بده نه اینکه بری سر کوچتون ببینی تو کلوپتون ۴ نفر بیکار دارن پلی استیشن بازی میکنند بعد بیای اینجا گذارش بدی !!! :|
من تازه عضو شدم دلیل نمیشه هی بیام ثبت نام کنم -تو میگی برو نظر هاردکر ها رو بخون-من کسیم بخدا نمیخام از خودم تعریف کنم ولی بعد این همه سال بازی و داشتن همه کنسول ها دیگه حرفه ایم تو این زمینه-مشکل تو و امسالت :)اینه همش به نمره های گیم اسپات و ای جی ان اعتقاد دارین بگه بازی بالای 9 هست یعنی عالیه بگه \پایین هم یعنی اشغال--من نظر خودم میگم و به سایتا کار ندارم-تو هم سعی کن بازی رو که خودت خوشت میاد انجام بدی نه تو سایتا ریویو میکنن میگن عالیه-تازه حرف کلوپارو که زدم هدفم این بود بگم چقد محبوبه بازی تو ایران-خلاصه اگه ناراحت شدی شرمنده-----

آخرین ویرایش:
بچه ها تو win 7 چرا وقتی با پرينت اسکرين عکس ميگيرم وقتی ميام تو Paint کپیش ميکنم صفحه سياهه؟با برنامه های دیگه هم عکس گرفتم باز سیاهه.البته فقط وقتی از توی بازی عکس میگیرم اینطوره

آقاي leon-scot ببخشيد
اين فايل آپديت كارت گرا فيك بتا 85 مگي رو بايد
1-چه جوري نصب كنم؟
2-براي گرافيك gforce 9400 GT 512 MB هم جواب ميده
3-بعد از نصب درايور اصلي بايد نصب بشه يا خودش تنها بايد نصب بشه
======================
و يك سوال؟؟؟؟
تو سي دي كارت گرافيك من يه برنامه با نام Gamer HUD هست اون مال چيه؟؟؟
باتشكر
دانلود كنين بعد دبل كليك كنيد خودش نصب ميشه.
بله جواب ميده.
نه اصلا فقط همينو بايد نصب كني اگه درايور cd رو نصب كني زحماتت حدر ميره!
اون برنامه رو هم زياد جدي نگير!

من هم با کمک یکی از دوستان دمو FIFA 11 , PES 2011 را بازی کردم ، البته خود من به شخصه فن PES بودم تا امروز که کمی نظرم عوض شد و اینجا می خواهم چند مورد که در بازی را دیدم برای شما بازگو کنم (البته من در ابتدا PES را بازی کردم و هیچ ذهنیتی از FIFA نداشتم و تمام این تفاوتها نسبت به نسخه های سالهای قبل می باشد ):
(تمام این نکات مربوط به نسخه PC است و اینجانب با انجام یک مسابقه بین تیمهای بارسلونا و بایرن مونیخ این نکات را مشاهده کردم و در اینجا بازگو کردم )

PES 2011 :

نکات مثبت :
1 - دوربین کمی جابه جا شده است که باعث افزایش هیجان در بازی می شود .
2 - کنترل به طور کامل به صورت 360 درجه شده است که به حرفه ای تر شدن بازی کمک می کند ( البته کسانی که دسته 360 دارند منظور من را به خوبی می فهمند )
3 - سرعت بازیکنان کمی معقولانه تر شده است
4- توپ فیزیک خوبی دارد و احساس خوبی را به بازی کننده منتقل می کند .
6 - چهره ها همانند سال قبل یه خوبی کار شده است فقط مشکل چشمهایی که به یک جا خیره شده است هنوز هم دیده می شود .
7 - دروازه بانها بهتر از PES 2010 شده است ولی هنوز کارهای عجیب و غریب می کنند .
8 - تکلها بسیار خوب می باشد و با کمی وقت و تجربه هم می توان از پشت هم تکل کرد و فقط توپ را زد و داور دیگر خطا نمی گیرد .
9 - منو زیبا که هر سال پیشرفت می کند
10 - قسمت GAME PLAN بسیار پیشرفت کرده که بسیار کار آمد و کامل هست و برای دوستانی که بازی را به صورت حرفی و با برنامه پیش می برند بسیار مفید است .

نکات منفی :
1 - ترکیب اصلی در بازی گذاشته نشده است و با توجه به اینکه دو تیم از اروپا در بازی هست این اشتباه نابخشودنی است ؛ به طور مثا ابراهیمویچ هنوز در ترکیب اصلی بارسلونا است
2-دستکش دروازه بانها بسیار بد طراحی شده است و شبیه دستکش کار می باشد تا دستکش دروازه بانی و تمام دروازه بانها از یک دستکش یکسان استفاده می کنند البته این مشکل هم در PES 2008 , PES 2009 هم بود
3-خطاهای کاملا بی مورد توسط داور گرفته می شود .
4-کمک داور هیچ نقشی در داوری ندارد و فقط برای اینکه گروه داوری کامل شود در بازی هستند چون در هنگام آفساید داور سریعتر از پرچم کمک سوت می زند یا در هنگام اوت داور سریعتر از کمک تیمی که توپ را اوت زده نشان می دهد .
5 - در هنگام آفساید دست داور باید بالا باشد که نشان دهنده یک ضربه غیر مسقیم هست ولی وقتی داور آفساید اعلام می کند دست داور تیمی که به نفعش را نشان می دهد .
6 - پیراهن بازیکنان هیچ فیزیکی ندارد و با توجه به اینکه مافیا 2 فیزیک خاصی را برای لباسها ساخته ولی در این بازی هیچ کدام از لباسها تکان خاصی نمی خورد .
7 - همانطور که یکی از دوستان گفت استیل بعضی از بازیکنان مسخره است مثل دنی آلوز با آن قوز مسخره

اینها تماما مشاهدات شخصی بوده است و در صورت مشاهده نکات مثبت و منفی دیگر گذاشته می شود .
البته اینجا تاپیک FIFA هست و می خواستم نقد فیفا را هم پشت این بگذارم که برای آنکه طولانی تر از این نشود نقد FIFA را به صورت جداگانه و با مقایسه با این نقد می گذارم .

باز هم از کسانی که فکر می کنند جای نقد اینجا نیست عذر خواهی می کنم چون بعضی از دوستان به صورت کاملا افراطی دارند از یک عنوان طرفداری می کنند .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or