FIFA 11 | PC

• Thread starter Thread starter FaRd!N
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
برای اینکه بازی برای صفحه اول افزوده میشه مجبوریم ترد مرتبط با بازی رو برای هر پلتفرم ایجاد کنیم. برای نسخه PC تردی ندیدم و ایجاد کردم.

NEW_LOGO.jpg

اطلاعات در صفحه اصلی سایت

این هم آموزش مرحله به مرحله برای دوستانی که قصد تهیه ویدئو از بازی فیفا 11 رو دارند

دانلود Mediafire

یا

دانلود 4shared

حجم : 783 کیلوبایت

==========================

لینک های موجود در اموزش

=====

1 - دانلود برنامه Fraps فول ورژن

[FONT=&quot][FONT=&quot]http://down-load.ir/1389/01/fraps-v3-2-1-build-11425-retail[/FONT][FONT=&quot]/[/FONT][/FONT]

========

2 - دانلود برنامه [FONT=&quot]VirtualDub[/FONT]

[FONT=&quot]دانلود ( 1.3 مگابایت )[/FONT]​

[FONT=&quot]پسورد فایل : [/FONT][FONT=&quot]www.bazyrayaneh.com[/FONT]​

========

3 - نمونه کار ( گل برگردون توسط داوید ویا
02%20Laugh.png
)

[FONT=&quot]http://www.mediafire.com/file/bvaw79mxdksykzt/david%20villa.rar[/FONT]

قايوني كه عاشق فيفا هستند (مثل خودم)
يه مشكل بزرگي كه فيفا داره اينه كه هر چقدر هم گرافيك بازي بالايه بازم موقع بازي آدم فكر مي كنه بازي كارتونيه.
viannen_38.gif
يعني بازيكنا خيلي سبك به نظر ميان. نحوه قدم برداشتن شوت زدن و دور زدنشون مثل اينه كه باد داره اينور اونور مي برشون.
يه حس بدي به آدم دست ميده. نمي دونم ولي خدايي PES بازيكنا رو خيلي طبيعيتر مي سازه (منهاي گرافيكشون)

قايوني كه عاشق فيفا هستند (مثل خودم)
يه مشكل بزرگي كه فيفا داره اينه كه هر چقدر هم گرافيك بازي بالايه بازم موقع بازي آدم فكر مي كنه بازي كارتونيه.
viannen_38.gif
يعني بازيكنا خيلي سبك به نظر ميان. نحوه قدم برداشتن شوت زدن و دور زدنشون مثل اينه كه باد داره اينور اونور مي برشون.
يه حس بدي به آدم دست ميده. نمي دونم ولي خدايي PES بازيكنا رو خيلي طبيعيتر مي سازه (منهاي گرافيكشون)

داری برعکس میگی؟ :d اتفاقا PES شبیه کارتونه :d فیفا رو رویه یه تلویزیون بزرگ بازی کن اونوقت تفاوت رو احساس میکنی :d تو PES فقط بازی خوشکل تر دیده میشه نه واقعی تر ;)

بچه ها بازی هم که اومد ، هر کس دانلود و بازی کرد ، بگه آیا باگ های دمو حذف شده یا نه ؟!
و فرقی کرده ؟!

از دوستان هر کی میدونه خواهش میکنم کمکم کنه. من گرافیک nvidia دارم درایور جدید گرفتم می خوام نصب کنم همش این ارور رو میزنه the nvidia setup program could not locate any drivers that are compatible with your current hardware setuo will now exit همه کار هم کردم درایور پاک کردم ویندوزم رو عوض کردم بازم این ارور رو میده. درایوری که گرفتم هم نوشته که گرافیک من ساپورت میکنه ولی نمیدونم چرا ارور میده.با تشکر

از دوستان هر کی میدونه خواهش میکنم کمکم کنه. من گرافیک nvidia دارم درایور جدید گرفتم می خوام نصب کنم همش این ارور رو میزنه the nvidia setup program could not locate any drivers that are compatible with your current hardware setuo will now exit همه کار هم کردم درایور پاک کردم ویندوزم رو عوض کردم بازم این ارور رو میده. درایوری که گرفتم هم نوشته که گرافیک من ساپورت میکنه ولی نمیدونم چرا ارور میده.با تشکر
این پست چه ربطی به اینجا داره؟؟؟:-/:-/

احتمال 99% :d کارت گرافیک شما تقلبی است و اصلا انویدیا نیست

احتمال 1% : شما نسخه 64 بیتی رو نصب کردید...سیستمت حتما 32 بیتی هست و باید نسخه مربوط به خودشو نصب کنی

آخرین ویرایش:
خواهش میکنم کمکم کن.میدونم اینجا جاش نیست 10 جا پرسیدم کسی جوابمو نمیده .سیستمم 32 بیتیه درایور 32 بیتی هم گرفتم.بازم این ارور رو میده تقلبی نیست.مطمئنم.با تشکر

خواهش میکنم کمکم کن.میدونم اینجا جاش نیست 10 جا پرسیدم کسی جوابمو نمیده .سیستمم 32 بیتیه درایور 32 بیتی هم گرفتم.بازم این ارور رو میده تقلبی نیست.مطمئنم.با تشکر
سلام بچه ها الان گیم رنکینگ میانگین نمره فیفا رو پی اس 3 و ایکس باکس زد یکی 81 یکی 86--البته تعداد ریویو های ایکس باکس زیادتر بود-به نظره من امسال نسخه پی س یفرقی با ایکس باکس نداره---

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or