FIFA 11 Champions League | Official Thread

برای مرحله حذفی مایل به انجام کدام روش هستید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    33
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما
به نظر من در مورد نحوه ی بازی کردن اصلا نباید قانونی وجود داشته باشه

βehdad

کاربر سایت
Feb 3, 2010
1,179
نام
بهداد
نه دیگه نیما اینطوریم نمیشه مثلا اون شوته هست اول بازی یه راست میره تو دروازه نامردی نیست؟
یا خودت اول بازی سانتر میکنی:dنمیشه که:d

ooAmiRoo

کاربر سایت
Jul 4, 2011
6
با این اصلا موافق نیستم:(شاید یهو TIME OUT شد تقصیر ما چیه ؟تو 20دقیقه باید 2گل بخریم؟
خب نزار گل بخوری!

saman_nikou

کاربر سایت
Feb 26, 2010
194
نام
saman
نه دیگه نیما اینطوریم نمیشه مثلا اون شوته هست اول بازی یه راست میره تو دروازه نامردی نیست؟

اون سانتر ها رو راحت میشه جلوشو گرفت فقط بایدحواست جمع باشه

کاملا موافقم اگه کسی حاضره برا قهرمانی دست به هر کاره کثیفی بزنه بهتره با قانون جلوشو نگیریم

shahabsalehi

کاربر سایت
Nov 24, 2009
107
نام
شهاب
سامان راست میگه این تاکتیکه سانتر اوله بازی واسه منه نیما قرقره کرده :d
راحتم میشه جلوشو گرفت من خودم از 10 باری که به سامان می ذنم 1 کی گل میشه

GodΩΩWar

کاربر سایت
May 3, 2009
2,696
نام
حمید
  1. شروع بازی با پاس رو به جلو ممنوع ـست، باید با پاس رو به عقب شروع شود.
  2. شروع بازی با شوت ِ مستقیم به سمت ِ دروازه ممنوع ـست. باید با پاس به عقب شروع شود. (مثال)
  3. شروع بازی با حمله ی مستقیم به سمت ِ دوازده ی حریف ممنوع ـست.
پاس ِ رو به عقب: پاس ِ رو به جلو، حمله ی مستقیم به سمت ِ دروازه، دریبل دادن ِ بازیکنان و شوت ِ مستقیم به سمت ِ دروازه جایز نیستند.

!
:lol::lol::lol:

یدفعه بگو بازی نکنیم :o3:lol:

همه قوانینا درست و خوبن جز اینا :d

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما

اون که فیفا 10 بود:D از اون شوت ها خبری نیست:ی
من اول یه پاس عقب میدم :D

اون سانتر ها رو راحت میشه جلوشو گرفت فقط بایدحواست جمع باشه

کاملا موافقم اگه کسی حاضره برا قهرمانی دست به هر کاره کثیفی بزنه بهتره با قانون جلوشو نگیریم

ولی اگه یک لحظه غفلت کنی یک عمر پشیمون میشی:D

سامان راست میگه این تاکتیکه سانتر اوله بازی واسه منه نیما قرقره کرده :d
راحتم میشه جلوشو گرفت من خودم از 10 باری که به سامان می ذنم 1 کی گل میشه

:))
من اینو اون اوایل که فیفا اومده بود با یه اجنبی بازی میکردم از اون یاد گرفتم:D
اگه بدونی کی باید بندازی نمیشه جلوشو گرفت:D

Politiciλn

کاربر سایت
Aug 17, 2009
405
نام
Alireza
خیلی خیلی ببخشین من با خیلی از قوانین بالا موافقم ولی با عملی شدنشون نه !!! :D یه دوربین کنارمون بذاریم تا دیدم طرف تخلف میکنه بازی رو ول کنیم ازش فیلم بگیریم ؟؟! :D به نظرم اگه این قانون رو میذاشتین که تیم 5 ستاره برنداریم خیلی از قوانین بالا رو میشد حذف کرد ...
---------------------
پاس ِ رو به عقب: پاس ِ رو به جلو، حمله ی مستقیم به سمت ِ دروازه، دریبل دادن ِ بازیکنان و شوت ِ مستقیم به سمت ِ دروازه جایز نیستند.

مشکل این حرکت چیه ؟:D یه دفعه بگو بازی نکنیم دیگه ....

حداقل چشماتُ باز می کردی میدیدی نوشتم تو اون تاپیک پست ندید ... به هر حال ...

راه ِ حل ـه دیگه ای به ذهن ـت میرسه؟ خوشحال میشم بشنوم!

مشکل ـه خاصی نداره ... منتها شما خیلی سخت ِ برات بازی رو با پاس ـه رو به عقب شروع کنی؟
بنده از قوانین تقریبا راضیم فقط 2 تا مشکل هست این گل زدن به روش Glitch و ... اینا رو یه توضیح کامل میدین

همراه فیلم . من glitch های بازی رو اصلا نمیدونم :-/

دومی هم اینکه وسط بازی formation رو عوض کنن کی میفهمه ؟

تغییر formation وسط بازی به چه صورته ؟

اینارم یه توضیح بهتر میدی واضح نیس به خدا !

شما هم همینطور.

والا من خودم هم ندیدم به چه شکل هست ... یکی از دوستان می گفت که با یه نفر بازی کرده قدرت ِ بازیکان ـش تا آخر بازی کم نشده ... یا مثلا بازیکن ـش هر چقدر می دویده خسته نمیشده ... و از اینجور چیزها ...

بازی رو هر موقع Pause کنید مشخص ـه ... مثلا می بینید حریف ـتون 6 تا مدافع گذاشته ... که فکر کنم 35 ثانیه برای عکس گرفتن کافی باشه ...

زبونتو گاز بگیر :D دویدن ؟؟ اخر تقلبه :D

نمک ـت یهو تموم نشه :d

ممنون بابت زحمتی که میکشید;)
داری بازی میکنی یهو طرف میاد بیرون میگی چی شد میگه پاس رو به عقب دادی:))

با این اصلا موافق نیستم:(شاید یهو TIME OUT شد تقصیر ما چیه ؟تو 20دقیقه باید 2گل بخریم؟

خب پس قرار 1-0 به نفع شما تموم بشه؟

!
:lol::lol::lol:

یدفعه بگو بازی نکنیم :o3:lol:

همه قوانینا درست و خوبن جز اینا :d

فکر کنم درست متوجه نشدید که منظور از پاس ِ رو به عقب چیه!؟

وقتی که می خواید بازی رو شروع کنید باید به عقب پاس بدید و بعد هر کاری خواستید می تونید بکنید ... شیر فهم شد دوستان؟ :d

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
علیرضا formation الان حل شد؟
===================
گروه اول: Mhfifa - XxI_BiGBosS_IxX - Adii20iran - Brad543 - kourosh009 - Amin1313

دوستان هم گروهی یکی دوتاتون friend لیستتون پر بود،خالی کنید و منو add کنید.

Politiciλn

کاربر سایت
Aug 17, 2009
405
نام
Alireza
علیرضا من به شخصه با قوانین به جز یک مورد مشکلی ندارم ...
اونم formation هست... من تیمم رو 4.2.3.1 چیدم با کمی تغییر ... آخه این که تخلف نیست

شما این کار ُ نمی کنی ... اون کسی که میاد 6-7 دفاع می ذاره رو باید چیکار کرد؟

متاسفانه قانونی هست که علیرغم ـه میل ـه شما و بقیه ی دوستان باید اجرا بشه.

یه سوالی

میخواستم تیممو تغییر بدم به رئال مادرید

چه کنم ؟ فک نکنم مشکلی ایجاد کنه .درسته ؟

باشه مشکلی نیست.

فورمیشن ممنوعه؟؟؟اول بازی حمله ممنوعه؟پاس رو به جلو ممنوعه؟یعنی چی اینا؟
دستکاری ـش ممنوع ـه نه عوض کردن ـش.

منظور اینکه همون اول ِ بازی یه پاس رو به عقب باید داد ... همین! بعد دیگه بازی رو هرجور خواستید می تونید ادامه بدید.

علیرضا خاک تو سرت:D
چی چی فرمیشن دسکاری نکنید؟
من خودم عوض نمیکنم ولی فکر کنم 90 درصد بچه ها ادیت میکنن
الان من میتونم راحت یه ترکیب ادیت شده بیارم هیچ احدی نفهمه
این قانونو ور دار میخوام بزنم لهشون کنم بعد نیان بگن ترکیب ما خراب بود:D

جواب ـت بالاست ....

تو با من بیفت دستکاری کن تا دخل ـتُ بیارم :d
اقا اینا چه قوانینیه واقعا حیرت آوره اینجوری که نمیشه هر کاری کنی حریفت برا خودش نتیجه گیری میکنه پاس عقب بدی میگه وقت کشیه پاس رو به جلو هم که جایز نیست =)) من واقعا تو کف این جملم: پاس ِ رو به عقب: پاس ِ رو به جلو، حمله ی مستقیم به سمت ِ دروازه، دریبل دادن ِ بازیکنان و شوت ِ مستقیم به سمت ِ دروازه جایز نیستند. پس از چه روشی باید گل زد حمله غیر مستقیم خوبه ؟ کسی هم شک نمیکنه بعد شما castum formationo که به هوش و خلاقیت بازیکن مربوط میشه رو کلا گزاشتی کنار میخواین یه سیستم که راه دستتونرو انتخاب کنید همه با اون بازی کنن ها چطوره؟ اخه اینجوری که نمیشه تو لیگ قبلی یه اعتمادی بچه ها به هم داشتن دیگه نتایجم نمیتونیم خودمون مستقیم اعلام کنیم!!!!!!؟؟؟؟ من به شخصه ازتون میخوام این قوانینو تغییر بدید البته این نظر شخصیمه فکر میکنم با این قوانین بدتر به مشکل میخوریم

نیما با این تفاسیر سانتر های تو مکروهه:dمشخصه برای وضع قوانین با هیچ کس مشورت نشده
نوشته شده در آغاز بازی یا نه؟ آغاز بازی منعیش نافهمونه!؟ اگه فارسی متوجه نمیشید باید بگم منظور Kick-off ـه ...

چیزی به نام اعتماد وجود نداره ... چه اینجا چه بیرون از اینجا ...

شما چندتا قانون ِ درست حسابی لحاظ کنید بنده انجام میدم ...

سلام به همه دوستان عزیز لطف کنین و این پیام رو تا آخر بخونید.
از نیما و علیرضا و حسین و برهان که برای لیگ زحمت می کشن ممنونم اما : این لیگ بین دوستان آنلاین برگزار میشه نه بین چند تیم از کشور های مختلف که محتاج پولن و تو مسابقات هر کاری می کنن ما با هم دوستیم و بعضی قوانین ، توهین به دوستی ماست. دوماً ما پولی به برنده مسابقات نمی دیم که انقد قانون های عجیب میذارید اگه یکی واقعاً حاضره به هر قیمتی برنده شه خب بذارید اصلاً قهرمان شه! ولی می دونه که دیگه هم بازی و دوست ایرانی نخواهد داشت.
در قسمت بعد می خوام در مورد قوانین بنویسم:
در فوتبال هر کاری امکان پذیره 10 دفاعه کردنه تیم حق مربیه! (مثل مورینیو 2010) و همین طور تغییر formation من با بعضی قوانین که میگه وقت تلف نکنید و یا میگه توقف بازی در حین جریان توپ و یا نداشتن live season و یا skip نکردن اول بازی موافقم اما هر کس هر جور دوست داره می تونه بازی کنه نمیشه بگید شوت نزنید پاس بلند ندید و .... اول بازی یهو حمله کردن تاکتیکه بعضی هاست همین طور که تاکتیکه نیما سانترای باگه شه نمی شه تاکتیکه هر کس رو تخلف محسوب کرد در فوتبال واقعی هر چیزی که امکان داشته باشه به نظره من اینجاهم باید امکان داشته باشه (البته به غیر از وقت کشی که کاره غیره انسانیه) وگرنه لیگ لوسو بچه بازی میشه و هرکی می بازه سری میاد می نویسه فلانی این کارو کرد فلانی اون کارو کرد.
از علیرضا واسه نوشتن قوانین ممنونم اما اگه موافقید یک بار دیگه قوانین رو بنویسیم اما این دفعه با تمام کسانی که در sid 1 قرار دارن مشورت بشه چون هر کدوم روش بازیشون خاصه
با تشکر و سپاس از همگی
شهاب >:d<

خب شرمنده شهاب جان چون من به هیچ کس این حق رو نمیدم که بخواد همچین کاری بکنه ... Formation رو هم به همون دلیلی گفتم نمیشه کاری ـش کرد ...

اگه یه ذره، فقط یه ذره دقت می کردید متوجه میشدید که نوشت در آغاز ِ بازی! نه اینکه در طول ـه بازی پاس به عقب ندید و ...

به نظرم FORMATION چینی خودش یه هنره نمیشه که ادیت نشه کرد!

6-7 تا مدافع گذاشتن چی؟

اقا علیرضا درست خیلی سخت گرفتی ولی شدی ملای فوتبال فقط کافیه جای کلمه ی جایز نیست بذاریم حرام است .

ولی فقط یکمی مراعات کن و یه تغیر کوچیکی هم بده مرسی پسر و دستت درد نکنه !

چی میگی تو؟ :d

اینو میشه بشکافی واسه من ؟!:d

نوشته شده می خوای بازی رو شروع کنی پاس بده عقب ... عین گاو سرتُ ننداز پایین ... :d

پاس رو به عقب در شروع بازی خیلی تو نحوه ی بازی تاثیر گذاره؟

اقا حالا این جداول رو کی میذارید ؟! :(:)

جدول خالی که بدرد نمی خوره ... بذار بچه ها بازی کنن چشم.

علیرضا formation الان حل شد؟
===================
[/FONT]
دوستان هم گروهی یکی دوتاتون friend لیستتون پر بود،خالی کنید و منو add کنید.

منظورت از حل شد چیه؟ اینکه میشه دستکاری ـش کرد یا نه؟

نه نمیشه ...

آخرین ویرایش:

shahabsalehi

کاربر سایت
Nov 24, 2009
107
نام
شهاب
اون که فیفا 10 بود:D از اون شوت ها خبری نیست:ی
من اول یه پاس عقب میدم :D

ولی اگه یک لحظه غفلت کنی یک عمر پشیمون میشی:D

:))
من اینو اون اوایل که فیفا اومده بود با یه اجنبی بازی میکردم از اون یاد گرفتم:D
اگه بدونی کی باید بندازی نمیشه جلوشو گرفت:D
الکی نگو من تو فیفا این حرکت و یاد دادم به همه :d
خودمم از همه بهتر می زنم خارجیم جلو تو زده خوب از من یاد گرفته من جلو خارجیا هم از اینا زیاد می زنم:d قرقره نکن نیما جوووون>:d<

آخرین ویرایش:

shahabsalehi

کاربر سایت
Nov 24, 2009
107
نام
شهاب
شما این کار ُ نمی کنی ... اون کسی که میاد 6-7 دفاع می ذاره رو باید چیکار کرد؟

متاسفانه قانونی هست که علیرغم ـه میل ـه شما و بقیه ی دوستان باید اجرا بشه.

خب آقا همین الان خیلیا اینجوری بازی می کنن ولی بازم می بازن اونایی هم که 6-7 تا دفا می ذارن حتما خیلی ضعیف ان قبول نداری؟ راهت می شه بردشون در ضمن به نفع آدمم هست چون دیگه حمله نمی کنن

خب شرمنده شهاب جان چون من به هیچ کس این حق رو نمیدم که بخواد همچین کاری بکنه ... Formation رو هم به همون دلیلی گفتم نمیشه کاری ـش کرد ...

اگه یه ذره، فقط یه ذره دقت می کردید متوجه میشدید که نوشت در آغاز ِ بازی! نه اینه در طول ته بازی پاس به عقب ندید و ...
آقا در هر صورت دارم شک می کنم که نکنه کم آوردی و این قانون هارو گذاشتی چون ترکیب چیدن یعنی خلاقیت یعنی هوش و صرفا برا اینکه بعضی ها 7 تا دفاع نذارن این قانون رو گذاشتی قابل قبول نیست . در ضمن من می تونم از یه ترکیبه 4 دفاعه یا 5 دفاعه به راحتی 7 8 تا دفاع در بیارم که باز این قانون عملی نیست ;)
اگرم اصرار داری که مردم 6 7 دفاع نذارن می تونی بگی همه formationeshoono آپلود کنن برات و اگه زیاد بود دفاع ها نذاری بازی کنن باهاش
یا علی :)

Politiciλn

کاربر سایت
Aug 17, 2009
405
نام
Alireza
به درخواست ِ شما دوستان اون قوانین برداشت ـه شد ... یک دور دیگه قوانین رو بخوندید!

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
فوق العاذه شرمنده ولي نگفتي بازي هامون رو انجام بديم يا نه؟؟؟
اگه اره تا كي بازيامون بايد تموم بشه؟؟؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر