FIFA 10 | Xbox360

• Thread starter Thread starter Sweeney
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
اره من دیدم ولی البته تو نسخه دمو که رو این dvd اشغالا بود ...
بازی رو از رو هارد اجرا میکنی ؟ اگه نه یا دیسکت خراب شده یعنی خش داره یا لنز دستگاه ضعیف شده !

سلام
اقایون من به یک تجربه جدید در فیفا دست یافتم گفتم بیام اینجاهم مطرح کنم:biggrin1:نمیدونم کس دیگه ای هم از این امکانات فیفا10 استفاده کرده یانه به هرحال موضوع درمورد لایو سیزن هست
من با شارژپی اس ان کارتم پکیج لایو سیزن لیگ برتر رو خریدم وبا تیم خودم(که مشحصه برهمگان:biggrin1:)لایو سیزن رو شروع کردم ودرادامه واقعا شوکه شدم:eek:
این لایو سیزن همونطور که تو خود بازی هم توضیح میده راجع بهش یک بخش جداگانه هست که دراون برنامه بازیهای مطابق برنامه واقععی مسابقات هست ترکیب هرتیم ونوع چیدمان قبل از هربازی دانلود میشه مصدومین تیم ومححرومین مشخص میشن ونمیتونن برای شما بازی کنن به عنوان مثال اگر دریکب ازی ارسنال 2-4-4 بازی کرده باشه ودربازی بعد 3-3-4 این تغییر چیدمان تیم اعمال میشه همچنین نقل وانتقالات هم مطابق تاریخ وقوع انها در عالم واقع اعمال میشه که خب خیلی خوبه واحتمالا این نکات بالا رو همتون میدونستین اما نکته اصلی درمورد هوش مصنوعی بازیه که کاملا با بخش منیجر مود متفاوته وبسیار سخت شده طوری که من اورتون وپورتسموث رو تو لایو سیزن یک برصفر بردم که برای خودمم قابل باور نبود هوش مصنوعی بسیار سازماندهی شده عمل مکینه حرکات تکنیکی هم انجام میده بشدت دفاع محکمی داره وخبری از فضاهای خالی نیست پاسکاری هم واقعا عالی انجام میده وشمارو به چالش میکشه من فکر میکنم EA درسالهای بعد سرمایه گذاری بیشتری رو لایو سیزن انجامم بده واقعا عالیه این بخش من که خیلی لذت بردم ولی تفاوت هوش مصنوعی تو منیجر مود ولایوسیزن مثل تفاوت پراید و بی ام دبلیو سری 3هست:biggrin1:
موفق باشید

اره من دیدم ولی البته تو نسخه دمو که رو این dvd اشغالا بود ...
بازی رو از رو هارد اجرا میکنی ؟ اگه نه یا دیسکت خراب شده یعنی خش داره یا لنز دستگاه ضعیف شده !
نه از رو دیسک اجرا میکنم ولی در کل دو بار بیشتر برام پیش نیومده.(با این همه بازی کردن:biggrin1:)

سلام دوستان کسی میدونه وقتی تو فهرست نفرات یک تیم میری بیوگرافی بازیکنارو چطور میشه دید او زیر زده باید دکمه LS رو بزنی!این دکمه کجاست لطفا راهنمایی کنید ؟
در ضمن تو چطوری پروفایل بسازم نمیشه.؟
و این فیفا برای همه اینطوریه که اول صفحه یه بازیکن تو محیط تمرینه؟
و موقع شروع هر بازی از محیط تمرین میره تو استادیوم اصلی و بازی شروع میشه برا شما هم همینطوریه؟

سلام دوستان کسی میدونه وقتی تو فهرست نفرات یک تیم میری بیوگرافی بازیکنارو چطور میشه دید او زیر زده باید دکمه LS رو بزنی!این دکمه کجاست لطفا راهنمایی کنید ؟
در ضمن تو چطوری پروفایل بسازم نمیشه.؟
و این فیفا برای همه اینطوریه که اول صفحه یه بازیکن تو محیط تمرینه؟
و موقع شروع هر بازی از محیط تمرین میره تو استادیوم اصلی و بازی شروع میشه برا شما هم همینطوریه؟
LS و RS همون آنالوگ های چپ و راستن.
اون محیط تمرین که میگین آرنا هستش که آزادانه میتونین حرکات رو تمرین کنید و تو آغاز بازی هم که به جای لودینگ 7,8 ثانیه امکان این رو میده.

سلام ببخشید من دو تا سوال داشتم یکی اینکه چجوری گیم فیس بذارم. چون وقتی میزنم دانلود کنه میگه که تغییری در گیم فیستون نیافتاده و اگر من این را دانلود کردم قبلاً کجاست که بتونم رو صورتم بذارم؟

من تو فیفا استور میرم ولی ورزشگاه سانتیاگو برنابئو نیست هرچی میگردم پیداش نمیکنم قبلاً هم دانلود نکردم چون تو لیست استادیوم ها نیست.

تورو خدا هرچه زودتر کمکم کنید.

ما که رفتیم هنور بن نشدیم.

سلام ببخشید من دو تا سوال داشتم یکی اینکه چجوری گیم فیس بذارم. چون وقتی میزنم دانلود کنه میگه که تغییری در گیم فیستون نیافتاده و اگر من این را دانلود کردم قبلاً کجاست که بتونم رو صورتم بذارم؟

من تو فیفا استور میرم ولی ورزشگاه سانتیاگو برنابئو نیست هرچی میگردم پیداش نمیکنم قبلاً هم دانلود نکردم چون تو لیست استادیوم ها نیست.

تورو خدا هرچه زودتر کمکم کنید.

سلام به همه بزرگان
آقا توی آنلاین میشه 2 نفر با هم با یه کنسول join شد و مسابقه داد؟
بله میشه دوست من. شما موقعی که داری تیم رو انتخاب میکنی اگه دکمه Y رو بزنی میتونی دسته 2 رو هم کانکت کنی و بعد 2 نفری بازی کنین.

اقا تو منیجر مود هر چی بازیکن میخریم نمیاند و درخواست رو رد میکنند چه کنم ؟
شما یا تو اون پست بازیکن زیاد داری
مبلغ حقوق بازیکن کمه .باید کاری کنی که % بازیکن بره بالای 80
تو قسمت stuff upgrade برو بخش ترانسفر رو به 10 برسون

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or