FIFA 10 | Xbox360

• Thread starter Thread starter Sweeney
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
برای اینکه WORLD XI و Classic XI آزاد شه باید کاری انجام بدم یا خودش از اوّل هست؟ (اگر هست کجاست؟)
توی بخش REST OF WORLD از آخر اولی و دومی هستن.
کسی هم سوال منو درباره این تیم جواب بده. ویا رو تو تیم WORLD XI نذاشته.:biggrin1::((

توی بخش REST OF WORLD از آخر اولی و دومی هستن.
کسی هم سوال منو درباره این تیم جواب بده. ویا رو تو تیم WORLD XI نذاشته.:biggrin1::((
برای من که ویا داره
چطور برای شما ویا نداره ؟ تو قسمت reserves هست مگه داوود خودمونو نمیگی ؟:biggrin1:

برای من که ویا داره
چطور برای شما ویا نداره ؟ تو قسمت reserves هست مگه داوود خودمونو نمیگی ؟:biggrin1:
آخه واسه اینه که شانسیه. به صورت random انتخاب میکنه از بین ستاره ها. واسه همین برای من رونالدو , تورس , رونی و مسی و دلپیرو رو انتخاب کرده.:biggrin1:
میخوام خودم بازیکنارو انتخاب کنم. مثلا دعوت به تیم ملی.:biggrin1:

آخه واسه اینه که شانسیه. به صورت random انتخاب میکنه از بین ستاره ها. واسه همین برای من رونالدو , تورس , رونی و مسی و دلپیرو رو انتخاب کرده.:biggrin1:
میخوام خودم بازیکنارو انتخاب کنم. مثلا دعوت به تیم ملی.:biggrin1:
نمیشه این کارو کرد ولی خودت میتونی هر کی که دوست داری بزاری تو تیمی که دلت میخواد :-"

دوست عزیز درباره ی تیم منتخب جهان من یه چیزی کشف کردم
شما اگر بازی دوستانه زیاد انجام بدید بهترین بازیکنی که آخرش انتخاب میشه
اگر یه بازیکن خوب چند بار بهترین بازیکن بشه میاد تو منتخب جهان
من خودم بایرن مونیخیم
خیلی دوستانه بازی میکردم
بعد از چند وقت دیدم گومز و شواین اشتایگر تو منتخب جهانن;)

در جواب اون دوستمو هم من 45 دقیقه ی پیش مسعود اوزیل رو تو نیم فصل خریدم:)

یه مشکل:
بعد از قهرمانی در تمام جام ها تو سال دوم manager mode الان تو شروع سال سوم وقت ترانسفر بازیکناست.ولی من Rem Weekly Wages منفی شده!هیچ بازیکنی نمیتونم بخرم!در صورتی که من همه جامها رو بردم فصل قبل!
مشکل چیه؟

دوست عزیز اون میزان حقوق هفتگی بازیکناته که اگر منفی بشه یعنی از درآمدت بیشتره
حتما واسه خرید بازیکنا حقوق (salary) خیلی نجومی بهشون پیشنهاد میدادی بعد میخریدی
حالا خوردی به پیسی:biggrin1:

دوستان چجوری دریبل دو طرفه بزنم ؟

دریبل دوطرفه را که با تمرین زیاد میتونی انجامش بدی (عین همون دموی اول که رونی انجام میده)

با یه بازیکن خوب مثل مسی یا ... حرکت کن و وقتی بازیکن حریف داشت میومد سمتت آنالوگ سمت راست را یک بار به سمت بازیکنی که داره میاد بکش (دقت کن lt را نگیری ، آنالوگ خالی) ، خواهی دید که توپ را از اون ورش رد میکنه و خودش از این ورش میره! (زمان بندی خیلی مهمه ، که بدونی کی آنالوگ را بکشی سمتش ، اگه زود بکشی سرتوپ میزنه و توپ را از دست میدی)

سلام دوستان من تا حالا fifa 10 رو نگرفتم و بازی نکردم می خواستم از کسایی که بازی کردن بپرسم رونالدوی برزیلی که تو لیگ برزیل بازی میکنه قیافش رو درست کردن و مثل الآن خودشه (یعنی با مو)؟یا مثل کنسول psp چهره قدیمیشه و عکس هم نداره؟؟؟؟من عاشق رونالدو هستم برا همین می پرسم؟؟؟!!!!!!:cheesygri

سلام دوستان من تا حالا fifa 10 رو نگرفتم و بازی نکردم می خواستم از کسایی که بازی کردن بپرسم رونالدوی برزیلی که تو لیگ برزیل بازی میکنه قیافش رو درست کردن و مثل الآن خودشه (یعنی با مو)؟یا مثل کنسول psp چهره قدیمیشه و عکس هم نداره؟؟؟؟من عاشق رونالدو هستم برا همین می پرسم؟؟؟!!!!!!:cheesygri
اره هست تو sao paolo

اقا کسی میدونه درپیل دو طرفه چه جوریه امروز داشتم بازی میکردم الکی یارو رو دریپل دو طرفه زدم خودم موندم :eek::cheesygri
دریبل دوطرفه را که با تمرین زیاد میتونی انجامش بدی (عین همون دموی اول که رونی انجام میده)

با یه بازیکن خوب مثل مسی یا ... حرکت کن و وقتی بازیکن حریف داشت میومد سمتت آنالوگ سمت راست را یک بار به سمت بازیکنی که داره میاد بکش (دقت کن lt را نگیری ، آنالوگ خالی) ، خواهی دید که توپ را از اون ورش رد میکنه و خودش از این ورش میره! (زمان بندی خیلی مهمه ، که بدونی کی آنالوگ را بکشی سمتش ، اگه زود بکشی سرتوپ میزنه و توپ را از دست میدی)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or