FIFA 10 | Xbox360

Sweeney

کاربر سایت
Mar 1, 2008
35
031954114a26aab30e2c5.JPG

EA اطلاعات بیشتری را از این بازی منتشر کرده که با هم می‌خوانیم.

در این شماره از بازی برای اولین بار امکان دریبل زدن به صورت 360 درجه مهیا شده است. این موضوع منجر به کنترل بهتر توپ توسط بازیکنان و ایجاد توانایی در پیدا کردن فضای خالی بین مدافعین ، خواهد شد.

fifa-soccer-10-20090602070834300-000.jpg

همچنین در این شماره چیزی به عنوان " آزادی در بازی فیزیکی " وجود خواهد داشت. در نتیجه شما می‌توانید دامنه دریبل ها را افزایش بدهید و این برخورد های فیزیکی باعث تنوع و افزایش احتمال ها در مصاف‌های تصاحب توپ بین مهاجمین و مدافعین خواهد شد.

fifa-soccer-10-20090602070752691_640w.jpg

در FIFA 10 سعی شده با بهبود و تقویت گیم پلی ، این بازی تا حد ممکن به فوتبال واقعی نزدیک‌تر بشود. در حمله سعی شده که بازیکنان فضاهای خالی را بیشتر پیدا کنند و خود را در این فضا ها قرار بدهند. در دفاع اکنون بازیکنان با بهبود جاگیری می‌توانند که فضاهای خالی بوجود آمده توسط هم تیمی‌هایشان را پوشش بدهند!

e3-2009-fifa-soccer-10-screenshots-20090602100412558_640w.jpg

بازبینی و بهبود هایی هم در هوش مصنوعی دروازه‌بانان ایجاد شده که به توپ گیری‌های واقع گرایانه منجر خواهد شد.

قول داده شده که Manager Mode عمیقتری در FIFA 10 بوجود بیاید. 50 پیشرفت عمده در این قسمت اعمال می‌شود که می‌توان به واقع گرایی بیشتر در مسابقه‌ها ، بیشتر واقعی شدن نقل و انتقال بازیکنان(ترانسفر) مبنی بر چند پارامتر تصمیم گیری و واقعی شدن روند رشد بازیکنان ، اشاره کرد.

بخش‌های جدید و ابداعات اضافه شده به قسمت Be A Pro در ماه‌های آینده مشخص خواهد شد.

FIFA 10 در پاییز سال 2009 برای پلتفورم‌های Xbox 360 ، PS3 ، Wii ، PS2 ، PC ، PSP و Nintendo DS منتشر خواهد شد.

01888397.jpg

آخرین ویرایش:

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,546
نام
امیر
خیلی جالبه این اطلاعات که شما گذاشتید ، الان توسط چندتا از بچه ها به صورت یک مقاله در حال آماده شدن بود.

در کل بازی خوبی میشه ...

لطفا منبع اطلاعات خود را هم بذارید.

Sweeney

کاربر سایت
Mar 1, 2008
35
خیلی جالبه این اطلاعات که شما گذاشتید ، الان توسط چندتا از بچه ها به صورت یک مقاله در حال آماده شدن بود.

در کل بازی خوبی میشه ...

لطفا منبع اطلاعات خود را هم بذارید.

کنفرانس مطبوعاتی Electronic Arts در انگلستان.

Sweeney

کاربر سایت
Mar 1, 2008
35
اما فکر کنم پاییر 2009 بیاد ها!;)

ممنون. ویرایش کردم.
===============================
اطلاعات بیشتر:

EA-Sports-logo1.jpg

EA در کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرده که شنیدن نظرات و فیدبک های گیمر ها ، تبدیل به یکی از استراتژی های کلیدی در EA SPORTS شده است. بهتر شدن کار با توپ ، افزایش هوش مصنوعی دروازه بان ، واقعی تر شدن مکانیزم شوت کردن با کمتر شدن احتمال خوردن توپ به تیرک ، زمین تمرین برای بهتر کردن مهارت ها ، استمرار بیشتر بازی و شروع کردن سریعتر بازی یا ضربه ایستگاهی سریع ، از نقطه نظرات گیمر ها بوده که در FIFA 2010 اعمال شده است.

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
EA در کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرده که شنیدن نظرات و فیدبک های گیمر ها ، تبدیل به یکی از استراتژی های کلیدی در EA SPORTS شده است. بهتر شدن کار با توپ ، افزایش هوش مصنوعی دروازه بان ، واقعی تر شدن مکانیزم شوت کردن با کمتر شدن احتمال خوردن توپ به تیرک ، زمین تمرین برای بهتر کردن مهارت ها ، استمرار بیشتر بازی و شروع کردن سریعتر بازی یا ضربه ایستگاهی سریع ، از نقطه نظرات گیمر ها بوده که در FIFA 2010 اعمال شده است.
میشه بگید چجوری گیمر ها نظرتشون رو به EA گفتن ؟

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
ممنون دوست عزیز ولی بهتربود تا فردا صبر می کردین و بعد تاپیک میزدن چون فردا یک سری اطلاعات که گفتنند تا حالا فاش نشده قرار گفته بشه. خسته نباشید توضیحات خوب بودش اما کامل نبود

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
میشه بگید چجوری گیمر ها نظرتشون رو به EA گفتن ؟
EA فروم داره خب هر کی میتونه نظر رو بگه دیگه
ممنون دوست عزیز ولی بهتربود تا فردا صبر می کردین و بعد تاپیک میزدن چون فردا یک سری اطلاعات که گفتنند تا حالا فاش نشده قرار گفته بشه. خسته نباشید توضیحات خوب بودش اما کامل نبود
اطلاعات جدید فردا اضافه میشه ناراحت نباشید

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
خوب دوستان عزیز من هم در این تاپیک و هم در تاپیک Game این پست رو میزنم. حتما یک سر به این لینک بزنید که جالب هست یک نظرسنجی هم در مورد بهترین بازیکن هستش که بین Rooney , Benzema , Ronaldhino هستش که فکر کنم مربوط به عکس روی جلد بازی بشه. Screen shot های بسیار زیبایی هستش و یک تایمر 75 روزه دیگه:biggrin1:

نکته: در پست تاپیک دیگه این رو یادم رفت بنویسم. من به رونی رای دادم و تعداد رای 202 تا رونی، 90 تا بنزما و 144 رونالدینیو

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
خیلی نمیتونن جهشش بدن چون ea فقط فیفا نمیسازه وقت نداره .
همین چیز هایی رو که گفته انجام بشه خوبه .;)
به نظر من که با دو ستا تغییر و اساسی و چند تغییر جزئی این بازی به قول مهدی پرواز میکنه و موفق میشه. در ضمن EA یک تیم نداره که رو کل بازی هاش کار کنند برای هر بازی یک تیم جدا داره و در بعضی قسمت ها مشترک هستند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر