FIFA 10 | Xbox360

• Thread starter Thread starter Sweeney
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
این نسخه جدیدی از فیفا 10 که اسمش FIFA 10 Ultimate Team هستش و قراره February, 2010 منتشر بشه چه فرقی با این نسخه معمولیش داره؟؟؟؟کسی میدونه؟؟؟؟؟

اون نسخه جدید نیست. فقط یه مد آنلاینه که خیلی هم جالبه و برای دانلوده.
لیگ روسیه هم که EA با فدراسیون روسیه فقط سر نسخه PC و PSP به توافق رسیده بودند.
ولی کاش برای نسخه نکستش هم بود چون بازیکنای خوب زیادی تو لیگ روسیه هستن که توو منیجر مد به درد میخوردند.

اون نسخه جدید نیست. فقط یه مد آنلاینه که خیلی هم جالبه و برای دانلوده.
لیگ روسیه هم که EA با فدراسیون روسیه فقط سر نسخه PC و PSP به توافق رسیده بودند.
ولی کاش برای نسخه نکستش هم بود چون بازیکنای خوب زیادی تو لیگ روسیه هستن که توو منیجر مد به درد میخوردند.

مرسی از اینکه گفتی نمیدونستم.
آره راست گفتی خیلی بازیکنای خوبی تو لیگ روسیه هستن کاش برای x box هم این لیگ بود من خودم میخواستم اگه این لیگ رو داشت koller رو که حدود 2 متر بلندی قامتشه برای تیمم بخرم.

من نمیتونم تو فیفا بیشتر از یک پروفایل بسازم ؟
من امتحان کردم نشد .!!
فقط میتونی جای تیم قبلیت یه تیم جدید انتخاب کنی.اگه میشه راهنمایی کنید چطوری؟البته بدون ساختن یک پروفایل جدید در هارد کنسول.؟؟؟

دوستان من یک مشکل بسیار جالبی دارم.:biggrin1:اونم اینکه وقتی هارد کنسول وصل هست و میخوام دو نفره بازی میکنم وقتی تو بازی میره و تا بازی رو میخوایم شروع کنیم دستگاه قفل میکنه.ولی توی تک نفره همچین مشکلی ندارم.
اما وقتی هارد کنسول رو در میارم و میرم دونفره بازی کنم مشکلی ندارم:eek:
مشکل از کجا بید؟:biggrin1:

دوست عزیز متاسفانه من هم همین مشکل را داشتم بعد از اون مشکلات زیادتری برام رخ داد .
وقتی وارد لیگها و مانجرمود و یا کاپهایی که خودم میساختم میشدم و برمیگشتم همه چیز به حالت defualt در میامد .

اما مشکلش را فهمیدم خوشبختانه .
شما وقتی 2 نفره بازی میکنید احتمال زیاد یکی از دوستانتون دسته 2 را تغییر میده و زخیره میکنه .
بعد از روشن و خاموش کردن وارد بازی که میشید قفل میکنه و چاره ایی جز ری استارت ندارید.
دلیلشم هم این است که هر دو روی یک پروفیل و یک اسم زخیره کردید و دیگه به این راحتی هم درست نمیشه.

اما راه درست شدنش اینه که از بازی بیرون بیاید و وارد داشبرد بشید در قسمت اخر که مربوط به هارد و مموری هست شوید جایی که فیفا 10 را سیو کردید برید .
گزینه های مختلفی در ان سیو شده . اما یکی از انها را شما نمیتونید حرکت بدید یا کپی کنید . دقیقا اسمش یادم نیست اما فکر میکنم مشخص بود که به setting ربط داره .
دقت کنید زخیره های شما با اسمی که خودتون دادید هستند + قسمت squad که اونم نباید پاک شه فقط یک گزینه هست که همون setting هست البته اسمش یادم نیست اما مشخصه ان را فقط پاک کنید وقتی وارد بازی میشید از اول همه چیز را از شما سوال میکنه مثل روز اول اما سیوهای شما پاک نشده هر چیزی که در منو انجام دادید پاک میشه .
مثل setting ها تغییر بازکنان تیم . transfer ها و حتی بازیکنانی که ساختید .

بعد از ان همه چیز درست میشه این یک مشکل بسیار بد هست برای فیفا

مثل اینکه fifa world cup هم تا عید عرضه میشه
اسکرین شاتهاش رو گیم اسپات گذاشته بازی جالبی از آب در اومده
فقط امیدوارم مثل یورو 2008 مربی ها رو هم نشون بده
چیزی که تو فیفا جاش خیلی خالیه

از اساتیدی که فیفا 10 نسخه x box رو بلدن میخوا کمکی این بازی به من بکنن؟
چه طوری میتونم بهترین بازی رو بکنم؟چطوری تاکتیک تیمی درست کنم ؟چطوری حملات حریف رو کنترل کنم که همش گل نخورم؟
به جز پاس در عمق از چه روشهایی برای حمله استفده کنم ؟چطوری بهترین سانترها رو بکنم؟و چطور دریبل کنم و توپ رو از دست ندو؟بترین دریبل با چه دکمه هایی هستش؟؟؟
زیاد شد اما ممنون میشم من رو راهنمایی کنید که چطوری بازی کنم که از فیفا لذت بببرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بادرود . البته من که استاد نیستم ولی شاید این تجربه بهتون کمک کنه چون من خودم تا قبل از اینکه این بن شدنا شروع بشه و دیگه سرور ea برا بازی آنلاین کار نکنه هم تو فیفا 9 و 10 تو رنک جهانی بودم و به رنک زیر 2000 هم تو جفتش رسیده بودم البته واقعا از دوستانی که در همین بازی سنتر واقعا استاد فیفا هستن آنلاین بازی کردم یه چیزهایی یاد گرفتیم شاید به شما کمک کنه درضمن بالای 5000 هزار تا بازی آنلاین هم داشتم فکر کنم تجربم خوبه .
در مورد دفاع من کاری به کاستوم تاکتیک ندارم در حال بازی کلا سعی کن مدافعات رو قبل از اینکه مهاجم سعی کنن برن پشت دفاع پشتشون بایستی و با دکمه B بازیکن دیگه رو بفرستی بره توپ رو ازش بگیره البته مواظب باش که مهاجم همون بازیکنو دریبل نکنه با این کار هم رو مهاجم یا صاحب توپ فشار میاری هم با دفاعهای دیگت بازی کنایی قصد حرکت دارن رو مهار میکنی . در ضمن هم الکی دکمه A یا B بی موقع نزنی چون دفاعت خالی میشه بموقع استفاده کن .
در مورد حمله من کلا استفاده از نقشه پایین صفحه رو شدیدا تاکید میکنم خیلی بهت کمک میکنه . درضمن برای رد کردن دفاع ها و پاس کاری استفاده از دکمه LB زدن دکمه A همزمان برا یک و دو خیلی کمک به رد کردن دفاع میده . در کل خیلی چیزای دیگه هست ولی این دو بنظرم خیلی در مورد حمله و دفاع کمک میکنه . در آخرم بگم من خودم در حالت LEGENdERY با اوساسونا رئال مادرید رو تونستن 3-0 ببرم . یا با چلسی بارسلونا رو 4-0 بردم یا با کریستال پالاس 2-0 رئال رو ، که خودم یه زمانی باورم نمیشد بشه لجندری رو به این راحتیها برد واقعا نفس لجندری رو میتونم بگیرم . در آخر سعی کن اگه دسترسی داری تا میتونی آنلاین بازی کنی چون تا آنلاین بازی نکنی آدم فکر میکنه بازیش خوبه ولی بعد که تو چند تا بازی 7 - 8 تا خوردی مجبور میشی بازیت رو خوب کنی اگر هم آنلاین نمیتونی بازی با دوستان بصورت لوکال خیلی خوبه البته با افراد مختلف یا تو کلوپها خیلی بهت کمک میکنه ابزیت خوب بشه . میبخشید خیلی طولانی شد با شرمندگی آخر هم از این دوستان که واقعا تو ایران فیفا بازای حرفه ای هستن یاد کنیم mehdi mforce , arash iran , ahmazloom , . . . ( موفق باشید )

بادرود . البته من که استاد نیستم ولی شاید این تجربه بهتون کمک کنه چون من خودم تا قبل از اینکه این بن شدنا شروع بشه و دیگه سرور ea برا بازی آنلاین کار نکنه هم تو فیفا 9 و 10 تو رنک جهانی بودم و به رنک زیر 2000 هم تو جفتش رسیده بودم البته واقعا از دوستانی که در همین بازی سنتر واقعا استاد فیفا هستن آنلاین بازی کردم یه چیزهایی یاد گرفتیم شاید به شما کمک کنه درضمن بالای 5000 هزار تا بازی آنلاین هم داشتم فکر کنم تجربم خوبه .
در مورد دفاع من کاری به کاستوم تاکتیک ندارم در حال بازی کلا سعی کن مدافعات رو قبل از اینکه مهاجم سعی کنن برن پشت دفاع پشتشون بایستی و با دکمه B بازیکن دیگه رو بفرستی بره توپ رو ازش بگیره البته مواظب باش که مهاجم همون بازیکنو دریبل نکنه با این کار هم رو مهاجم یا صاحب توپ فشار میاری هم با دفاعهای دیگت بازی کنایی قصد حرکت دارن رو مهار میکنی . در ضمن هم الکی دکمه A یا B بی موقع نزنی چون دفاعت خالی میشه بموقع استفاده کن .
در مورد حمله من کلا استفاده از نقشه پایین صفحه رو شدیدا تاکید میکنم خیلی بهت کمک میکنه . درضمن برای رد کردن دفاع ها و پاس کاری استفاده از دکمه LB زدن دکمه A همزمان برا یک و دو خیلی کمک به رد کردن دفاع میده . در کل خیلی چیزای دیگه هست ولی این دو بنظرم خیلی در مورد حمله و دفاع کمک میکنه . در آخرم بگم من خودم در حالت LEGENdERY با اوساسونا رئال مادرید رو تونستن 3-0 ببرم . یا با چلسی بارسلونا رو 4-0 بردم یا با کریستال پالاس 2-0 رئال رو ، که خودم یه زمانی باورم نمیشد بشه لجندری رو به این راحتیها برد واقعا نفس لجندری رو میتونم بگیرم . در آخر سعی کن اگه دسترسی داری تا میتونی آنلاین بازی کنی چون تا آنلاین بازی نکنی آدم فکر میکنه بازیش خوبه ولی بعد که تو چند تا بازی 7 - 8 تا خوردی مجبور میشی بازیت رو خوب کنی اگر هم آنلاین نمیتونی بازی با دوستان بصورت لوکال خیلی خوبه البته با افراد مختلف یا تو کلوپها خیلی بهت کمک میکنه ابزیت خوب بشه . میبخشید خیلی طولانی شد با شرمندگی آخر هم از این دوستان که واقعا تو ایران فیفا بازای حرفه ای هستن یاد کنیم mehdi mforce , arash iran , ahmazloom , . . . ( موفق باشید )

دوست عزيز ميشه خودت رو معرفي كني يا حداقل گيمرتگت رو بگو ببينيم كي هستي !!

آخر هم از این دوستان که واقعا تو ایران فیفا بازای حرفه ای هستن یاد کنیم mehdi mforce , arash iran , ahmazloom , . . .
LOL احمد بازیش خوب هست؟ بی خیال بابا. من که بهترین افرادی رو که تو Live بین دوستای خودم دیدم و مطمئن هستم هیچکی رو دستشون تو بازی سنتر نیست مهدی و امیر و احمدرضا و حسام هستند. بقیه نفرات بازیشون تقریبا تو یک سطح هست. البته من خیلی وقت هست که Live نیومدم و بازی نکردم با این دوستان ولی مطمئن هستم بازیشون هنوز مثل سابق عالی هست. شما گیمرتگت رو بگو شاید آشنا در اومدی.

پ.ن: چقدر وقت بود تو بخش 360 پست نداده بودم:biggrin1:

فقط امیدوارم مثل یورو 2008 مربی ها رو هم نشون بده
مربی ها رو نشون خواهد داد.
فقط یه چیزی, مثل اینکه شما اصلا اون مصاحبه رو نخوندین ویا اصلا کامل نخوندینش:biggrin1:. خیلی از امکانات بازی رو توش گفته.
همون مصاحبه با Simon Humber بود فکر کنم که تو بخش اخبار بازیها گذاشته بودم. لینکش هم اونجا هست که میتونید متن اصلیش رو هم ببینید.

اشتباه نكنم Amir Hakha خودمونه ! :biggrin1:

با درود مجدد بر دوستان با تشکر از توجه دوستان به نوشتهای من . مخلص آقا نوید هم هستیم که ما رو شناختی من darioush hakha گیمر تگم بود خدارحمتش کنه . دوستان مطمئنا اون دوستانی که شما میگید بازیشون خوبه و این دوستانی که من میگم هم بازیشون خوبه من در مورد اینا که باهاشون بازی کردم صحبت کردم . در ضمن معیارهای زیادی برا اینکه کسی تو فیفا بازیش خوب باشه هست ولی فکر کنم با ارزشترینش رنک بندی خود بازی بر اساس بازیهای رنک هست کخ شما بعد از هر بازی آنلاین که تو رنک شرکت میکردید میتونستید برید رنک جهانیتون رو و کلا تعداد بازیهاتون رو ببینید و آمار وکلا خیلی چیزای دیگه و ایندوستانی که گفتم رنکهای دوتاشون ینی مهدی و آرش هر دو قبل از بن ویو زیر هزار بود و احمد هم که میگم بازیش واقعا خوبه ومن خودم ازش خیلی بازی یاد گرفتم و خیلی با نتایج سنگینم ازش می باختم . خودمم هیچ ادعایی ندارم دوستمون درخواست راهمنمایی کردم من دو -سه نکته کلیدی به نظرم اومد گفتم البتهخیلی چیزام هست که من هنوز باید یاد بگیرم . همین استاد بنده navidi میدونه من اول چقد بازیم بد بود ولی با حدود بالای 5000 بازی تو رنک اینقد تجربه گسب کردم فکر کنم بازیم بهتر شده . درهر صورت به امید روزی که ماهم مثله همه دنیا با آزادی بتونیم آنلاین بازی کنیم و هیچ مشکلی نباشه چون واقعا این بچه های ایرانی با استعدادن . بدرود .

آره آقا این گیمرتگ بگو تا باهم بازی کنیم:):laughing:

متشکرم ولی متاسفانه بن شدم ps3 هم که ندارم اگه داشتم حتما افتخار بود با دوستان زورآزمایی کنیم البته الان که نمیشد آنلاین بازی کرد با این سرور مشکل دار ای ای تو فیفا . بدرود .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or