Fifa 08

Tuco

کاربر سایت
Dec 14, 2005
759
اگر بخواهی از طریق بخش Play Online بری آنلاین بازی کنی که باید نسخه اورجینال داشته باشی.
ولی اگر نسخه ات کرک شده است فقط می توانی از طریق Direct IP , Network آنلاین بازی کنی.
البته یه نرم افزار هم هست که هر دوی اینها رو ساپورت می کند و مثل یاهو مسنجر است.اسمش GameOne است و بالای سایت GameZone , Game Copy World برای دانلود لینکش رو گذاشتند.

البته اسمش gamon فعلا نمیشه از طریق GamOn فیفا 08 بازی کرد الان میشه فیفا 07 بازی کرد اینم لینک دانلود برنامه http://file.wcgzone.com/WCGZoneInst.exe

آخرین ویرایش:

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
اقا يعني من با 256mb ram
و
128mb graphic 5200 geforce ميتونم بازي كنم

محشره پسر يعني ديگه 6 تومن نميدم نسخه 360 بازي رو بخرم
(اما به نظر من گرافيكش تو360 بهتره )
اما اشكال نداره اينو از رفيقم ميگيرم اون يكي رو ميرم ميخرم:p

آره میتونی ولی من با 128 گرافیک و 512 تا رم اجرا کردم افت فریم بدجوری داشت تازه در حالت Low دیگه با سیستم تو فکر کنم.....

بعد اینکه نسخه 360 یه چیز دیگه هست و همه فیفای 360 رو با PES مقایسه می کنند نه پلتفرمهای دیگه

موفق باشید ;)

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
دوستان آخرش من نفهمیدم این دکمه Q کارش چیه ؟
موقعیت بهتر بازیکنان خودی از اولویت 1 تا 3 به ترتیب نشان می دهد،یعنی اگر بخواهید به یکی از آنها پاس بدهید احتمال دریافت شماره 1 از 2 و 3 بیشتر است.

baghali91

کاربر سایت
Apr 2, 2006
174
نام
HaMeD
کسی کلید های ترکیبی رو بلده؟!مثلا من دیروز تازه فهمیدم که رو 07 اگر A رو بزنین بعد سریع D رو بزنید شوت زمینی خیلی سریع می کنه که اگر با دروازه بان این کار رو بکنی و چیزی مانع توپ نشه میره تو دروازه ی حریف!!!

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
اقا ول کنید این نسخه پی سی رو خوب معومه که رویایی از اب در نمیاد خب این بینواها باید یه بازییی
خلق کنن که به اکثر پی سی ها بخوره خب معلومه که چی ازاب در میاد(یه بازی متوسط)
در ضمن با احترام به سلیقه همه مگه این pesچکار کرده که باید خودشو رقیب فیفا بدونه تو اینجوربازیها
شبیه سازی اصله که در این زمینه فیفا خیلی خوب کار کرده وگیم پلی نسبتا خوبی داره اما تواین pes
حتی به خودشون زحمت نمیدن که لایسنس لیگهاوبازیکنها وباشگاهها رو بگیرن از هر لیگ لایسنس 2
تیم رو خریدن اسمش رو هم گزاشتن رقیب فیفا (تا وقتی فیفا همچین رقبایی داشته باشه هیچ وقت
یه پیشرفت اساسی نمیکنه)
در ضمن یکی بگه این نسخه 360 جی کی ریلیز میشه ؟؟؟؟؟؟
مردم بابا از بس صبر کردم:-"

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
اگر بخواهی از طریق بخش Play Online بری آنلاین بازی کنی که باید نسخه اورجینال داشته باشی.
ولی اگر نسخه ات کرک شده است فقط می توانی از طریق Direct IP , Network آنلاین بازی کنی.
البته یه نرم افزار هم هست که هر دوی اینها رو ساپورت می کند و مثل یاهو مسنجر است.اسمش GameOne است و بالای سایت GameZone , Game Copy World برای دانلود لینکش رو گذاشتند.

راستی یه Pm بده ببینم FIFA 08 اورجینال رو از کجا گرفتی و چقدر خریدی.خودم میخوام هم ورژن PC و هم X360 ( J رو اورجینال بخرم با PES 2008 .موفق باشی...

ممنون حامد جان

من کی گفتم Fifa 08 اورجینال خریدم عزیز ؟!!

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
موقعیت بهتر بازیکنان خودی از اولویت 1 تا 3 به ترتیب نشان می دهد،یعنی اگر بخواهید به یکی از آنها پاس بدهید احتمال دریافت شماره 1 از 2 و 3 بیشتر است.

ممنون اما من درست متوجه نشدم .

داستان این کلیدهای ترکیبی چیه ؟ تو فیلم بازی نشون میده که میشه چیپ زد اما من که هنوز نتونستم چیپ گل بزنم .

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
ببین اگر با کنسول بازی کرده باشه دکمه های اینجا هم دقیقا مثل کنسول هست در رابطه با چیپ هم باید

Q+dبزنی تا بشه در کنسول L1+o,ولی سو استفاده نکنید از این فن چون این فن آسونه من هیچوقت استفاده نمیکنم چون بازی همش میشه چیپ زنی من تا الان یک روش آسون برای برگردون ندید اگر کسی بلده این را بگه چون هر وقت زدم خیلی شانسی شد ولی خدایی این را بگید میخوام روی یکی را کم کنم

HamedPC

کاربر سایت
Feb 11, 2007
134
چیپ زدن که راحت هست چیز های بیشتر یاد بدهید .

مثل کرنر ها شنیدم که کرنر های زیادی داره .

فیلمش هم که آسون هست دکمه ای رو که می نویسه اسمش هست به صورت زیر نویس تو برو تو کنترل پیداش کن بر حسب اسم.

فقط بدترین قسمت فیفا08 تنظیم دکمه است مثلا در بعضی از دسته ها جای 5 و 6 و 7و8 برعکس است یعنی سرعت 8 است نه 6 اگر بخوایم دو تا دسته را با دسته بازی کنیم یک نمی توان برای یک نفر تنظیم کرد و برای نفر بعدی تغییر می کند .

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
چیپ زدن داخل FIFA اصلا" حال نمی دهد ولی در FIFA 2006 World Cup چیپ زدن خیلی خوب از کار در اومده بود.

دیگه بازی کردن فوتبال با کی بورد قدیمی شده ، بخصوص با گیم پد های خوبی که به بازار عرضه شده اند.برای مثال من از Alienware Preiers PC Gaming Pad نام می برم که دو تا موتور میبره دارد.هم روی PC هم کنسولهای نسل قبلی سونی جواب می دهد و وایرلس هم هست.قیمت جهانی ّش $27 است ولی خودم 12500 تومان گیر آوردم.برخلاف گیم پد های دیگه هم خوش دست است و هم نرم.دیگه نمی خواهد برای دریبل زدن کمبو روی دسته اجرا کنید ! :)

pre-e3-2007-alienware-premiers-pc-gaming-pad-20070709115132471.jpg

آخرین ویرایش:

shirazatm

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1
man pooria farjad hastam kardanie narmafzare computer
mikhastam behetoon begam ke man pes baze maheriuam va kheili ham behesh alaghe daram age shoma sharayete bazie pes ro bedoonid hich vagh az sakhte bazie in sherkat yani konam irad nemigereftid berid va sharayete bazie pes 2007 ro negah konid bayad geraphic 8500 dashte bashi ta oon graphic aslie in bazi ro neshoon bede vali fifa chetor fifa 07 aslan davoomi nayavord dar barabare pes 2007 chera choon tanha kari ke mikard faghat rooye skin bazi kar mikone va kare effect dehie oon khoobe va manam in kare EA ro tahsin mikonam PES bar khalafe tavagho aslan hich shekli az bazi ro avaz nakard tanha teknike bazikona ro pishraft dad in ghazie vaghean ahsant dasht khob nazarate shoma FIFA bazha barayae man vaghean mohtarameva behetoon ehteram mizaram vali khosham nemiyad be maha tohin konid

Extreme

کاربر سایت
Mar 12, 2007
381
نام
AlirezA
چیپ زدن داخل FIFA اصلا" حال نمی دهد ولی در FIFA 2006 World Cup چیپ زدن خیلی خوب از کار در اومده بود.

دیگه بازی کردن فوتبال با کی بورد قدیمی شده ، بخصوص با گیم پد های خوبی که به بازار عرضه شده اند.برای مثال من از Alienware Preiers PC Gaming Pad نام می برم که دو تا موتور میبره دارد.هم روی PC هم کنسولهای نسل قبلی سونی جواب می دهد و وایرلس هم هست.قیمت جهانی ّش $27 است ولی خودم 12500 تومان گیر آوردم.برخلاف گیم پد های دیگه هم خوش دست است و هم نرم.دیگه نمی خواهد برای دریبل زدن کمبو روی دسته اجرا کنید ! :)

pre-e3-2007-alienware-premiers-pc-gaming-pad-20070709115132471.jpg

میشه بگی از کجا گرفتی؟:love::confused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر