Fifa 08

pouya_b3d

کاربر سایت
May 7, 2007
251
خوب من ps3 بازی کردم افتضاح بود نمیدونم از چی تعریف میکنید
حداقل دموی پرو رو بازی کنید

یه سوتی بزرگ:بین دو نیمه هم انیمیشن تعویض بازیکنو نشون میده

mamad_sh

کاربر سایت
Jan 14, 2007
105
من خودم خوره فیفا هستم ولی اصلا با این یکی حال نکردم;) شایدم چون انتظار بیشتری داشتم به هرحال به نظر من فیفا هنوز خیلی مشکل داره:thinking:;)

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
سلام آقا فقط الان دارم میگم پرو مرو را بندازید دور این شماره نسخه 360 خداست به خدا شما تا بازی نکنید نمیفهمید فقط همین را بگم که حتی هنگام لودینک بازی هم شما میتونید بازی کنید به این صورت که شما به جای رونالدینیو به صورت اول شخص باید بایک در وازه بان دستو پنجه نرم کنیم آقا من تا الان 10 تا دمو از پرو 08 دیدم به قرآن از نظر گرافیک از نظر نو آوری از نظر هیچی به پای این نمیرسه به جان مادرم فن بازی در نمیارم هرکی فکر میکنه بد هست نسخه 360 را بازی کنه به خدا نظرش عوض میشه

marat

کاربر سایت
Jan 24, 2007
265
این فیفا 08 اینقدر ایراد داره که هر چی بگی بازم کمه ...
من مقایسه هم با پرو نمی کنم چون چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است.

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
دقیقا مشخص نیست که در مورد کدوم نسخه FIFA 08 صحبت می کنید.ولی اگر منظور نسخه PC باشد که یک نسخه تکراری ، پر از مشکل از جمله کنترلی و باگهای انیمیشن های بازی است.این قسمت Be a Pro هم درست رویش کار نکردند.

اما نسخه X360 به نظر من واقعا" نوید یک FIFA جدید را می دهد.

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
من 360 را گفتم دررابطه با دوستانی که میگن نسخه 360 هم بد هست باید بگم دارید کور کورانه از یک بازی دفاع میکنید هرچی باشه گرافیکش بالاتر هست دمو دیدم ازش 5 تا هم دیدم پس میدونم چی هست اصلا نمیشه با نسل جدید مقایسش کرد تنها چیزی که داره این هست که نرم تر و آسون تره همین من از همون نسل قبل هم که ps2 بود همش همه این پرو باز ها میگفتن بخر سرتر از فیفا هست من پرو6 winnig eleven 10 9+ 11 را گرفتم به قرآن گرفتم فکر نکنید دارم دفاع میکنم ولی از هیچ کدومش خوشم نیومد چون که اصلا به واقعیت نزدیک نیست الکی همه را دریبل مینی راحت دروازه بان را جا میزاری از همه بدتر اصلا به بازکن برخورد نکردی کارت زرد میده ،کرنل که دیگه نگو خورده به دست دروازه بان ضربه درازه میده من نمیگم 08 اینها را نداره ولی خیلی از این بهتره پرو زمانی بهترهینه که گرافیکش به این حد برسه یکم واقعی تر بشه اون زمان از هر نظر سرتره
آ

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
سلام رفقا

دوستان قرار نشد به این بازی بسیار بسیار زیبا توهینی بشه یا ببخشید جسارت نشه ها لطمه ای وارد بشه

دوستان این بازی ارزش داره که به خاطر اش ادم پول بده بخره بازی رو گرفتم دو زار نمی ارزه با سری قبل فرقی نداره مثل زمین تا زیر زمین

ولی در کل Fifa این طوری پیش بره می ترکونه

ادم بره بازی Super Mario بازی کنه بهتر .

دمش گرفم PES واقعی عالی رون و نرم واقعی لذت می بری نمی خوام فرق بازی یا بحثی در مورد این بازی بشه فقط نظر

دوستان ببخشید .

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
نمیدونم دارین درباره کدوم نسخه حرف میزنید ولی نسخه کنسولی فیفا 08 واقعا محشره (360)
گرافیک نسل بعد هوش مصنوعی بسیار عالی گیم پلی مثال زدنی (از گرافیک اینو بگم که پیرتهن بازیکنها از
اونها جدا میشه وتکون میخوره موهای بازیکنها متحرک هست تیم گزارشگری متفاوت باهوش مصنوعی خیلی
پیشرفته تر نسبت به نسخه های پیشین حتی رگ دست بازیکنان هم مشخص هست وچروکهای روی دست
وپاها)بطور کلی فیفا فاصله خودش رو با رقیبش زیاد کرده میتونید خودتون امتحان کنید

HamedPC

کاربر سایت
Feb 11, 2007
134
شما صبر کنید تا یه پچ ازش بیاد برای کامپیوتر اونوقت درست میشه مشکلات گیم پلی اش.
از بر و بچ زیاد شنیدم که نسخه 360 توپه ولی هنوز وقت نکردم که بازی کنم .

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
آقا اینجا فقط منظور xbox 360 هست هی نیایید بدون اینکه چیزی خونده باشید بگین منظورتون چی هست تازه پرو 08 هم اومده برید مقایسه کنید هیم نیایید بگید گیم پلی که دیگه قشنگ امتیازهای سایت های مختلف عکس های هر دو بازی را میارم قشنگ همه را تفهیم میکنم که این شما فیفا هیچ چیزی روی دستش نیست حالا باز بگید pc را میگی نه آقاجون 360
360+360+360360+360+360+360+360+360+360+360+360+360+360+360+360+360+360+360+360+

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام
در مورد کلید های ترکیبی و یا کلیدهای تاکتیکی در هنگام بازی کسی راهنمایی می کنه؟
بعد هم کدوم قسمت هست که میشه رفت و مثلا تمرین پنالتی کرد؟

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
همون اول که رونالدینیو را نشون میده میتونی بازن اون دکمه های جهت که باهاش در بازی تاکتیک را انتخاب میکنی چهار جهت را امتحان کن یکیش هست که میشه حالت پنالتی

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
همون اول که رونالدینیو را نشون میده میتونی بازن اون دکمه های جهت که باهاش در بازی تاکتیک را انتخاب میکنی چهار جهت را امتحان کن یکیش هست که میشه حالت پنالتی
منظورم قسمتی هست که میشه مثلا ضربات آزاد تمرین کرد
کلا قسمت تمرین بازی کجاست/؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر