Multi Platform FC 24

سازنده
EA Vancouver
تاریخ انتشار
جمعه - ۷ مهر - ۱۴۰۲
ناشر
Electronic Arts
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
Screenshot 2023-07-10 184433.png

شروع یک دوره جدید برای یک بازی بین المللی

شما می توانید انواع ویژگی های جدید که نوآوری و اصالت را پدید می آورد، در واقعی ترین تجربه فوتبالی جستجو کنید.​

اولین تریلر بازی FC 24

View attachment EA_SPORTS_FC_24_Official_Announce_Trailer_-vL01jbgENE_136.mp4

عکس های رسمی بازی

HyperMotionV

در فناوری HyperMotionV با استفاده از ضبط داده های حجمی ( volumetric data ) که در بیش از 180 مسابقه حرفه ای فوتبال مردان و زنان برای تأثیرگذاری بر حرکات بازیکن، بازی را همانطور که واقعا انجام می شود، ثبت می کند. این حرکت تمام سبک بازی تیمی و همچنین باعث شده که «1200 سبک دویدن» کپچر شود تا طرفداران بتوانند سبک و سیاق منحصر به فرد حرکت بازیکنان برتر را در دنیای واقعی را در یک بازی ویدیویی تجربه کنند.

Screenshot 2023-07-14 040317.png

سبک بازی ( PlayStyles ) بهینه شده توسط OPTA

PlayStyles بازیکنان درون زمین را ابعاد جدیدی میبخشد و این فناوری از قدرت هایی که با نمره به بازیکنان تعمیم داده می شود عمیق تر است تا باعث شود توانایی‌ها و مهارت های شخصی درون زمین بازیکنان را که منحصر به فرد می کند، در زمین به صورت زنده و پویا به شما نشان دهد. PlayStyles از داده‌های بازیکنان در دنیای واقعی از Opta و منابع دیگر به دست می‌آید که مستقیما بر گیم‌پلی تثیر می‌گذارد و به بازیکنان قابلیت‌های منحصربه‌فردی می‌دهد که باعث می‌شود شیوه بازی آنها معتبرتر به نظر برسد. PlayStyles+ این توانایی‌های هک شده را به استانداردهای جهانی ارتقا می‌دهد. به طور مثال شوت های قدرتی هالند که منحصر به خود این بازیکن است و این باعث می شود که بازتاب توانایی‌های بازیکنان سوپر استار در بازی در سطحی اجرا می شوند که کمتر بازیکنی می‌تواند به آن برسد.

PlayStyles که با داده‌های Opta در دنیای واقعی بهینه شده است، به ورزشکاران بُعد می‌دهد. فراتر از رتبه بندی های کلی برای زنده کردن توانایی های درون زمینی که بازیکنان را خاص می کند. هر PlayStyle به بازیکنان قابلیت‌های منحصر به‌ فردی را می‌دهد که می‌بینید و احساس می‌کنید که روش بازی آنها را معتبرتر می‌کند. PlayStyles+ به توانایی‌های DNA مانندی شباهت دارد که استانداردهای بازیکنان را در کلاس جهانی ارتقا را می‌دهد و به بازیکنان نخبه توانایی بازی در سطحی را می‌دهد که کمتر کسی می‌تواند به آن برسد.
  • PlayStyles: هر فوتبالیستی در جهان یک روش متمایز برای بازی دارد؛ PlayStyles این بُعد را با توانایی‌های امضا شده ای به بازی جهانی سوق می دهد که بازی بازیکنان را فراتر از امتیازات کلی می‌برد و به آنها کمک می‌کند در زمین برجسته شوند. هر یک از 34 سبک بازی که بر هر مرحله از بازی از گل زنی تا دفاع تثیر می گذارد، این ویژگی در در تمام مُد های بازی بازی به جز VOLTA FOOTBALL موجود است.​
  • PlayStyles+: فقط بهترین بازیکنان جهان دارای PlayStyles+ هستند که توانایی آن را از «ویژه و خاص» به «تماشایی و جذاب» افزایش می‌دهد. با Playstyles+ که به بازیکنان برتر کمک می کند تا در زمین بدرخشند، می توانید تفاوت را ببینید و احساس کنید.​

Screenshot 2023-07-14 040454.png

FROSTBITE یک موتور گرافیکی پیشرفته

Frostbite یک موتور گرافیکی پیشرفته است که جزئیات یک دنیای واقعی را در یک بازی ارائه می‌کند و سطح جدیدی از غوطه‌ور شدن را برای هر مسابقه به ارمغان می‌آورد. فناوری کاملا جدیداسکلت بندی به نام SAPIEN ظاهر و حرکت بازیکنان را با مدل‌های بدنی واقعی بازطراحی کرده که آناتومیک بدنی یک انسان را تا 10 برابر دقیق‌تر و حرکات را تا کوچک ترین جزئیات اندازه گیری می کند و همین طور فیزیک پارچه را که GPU CLOTH نام دارد شبیه ساز فیزیک پارچه بازیکنان را به بهترین شکل ممکن شبیه ساز می کند پارچ هایی که بیشتر تکان میخورند، موج می‌زنند تا رفتار بدنی بازیکنان بهتر به نمایش بگذارد و این فناوری در زمان های جشن های بعد از گل و نماهای نزدیک به زیبای خود نمایی می کند و بسیار به دنیای واقعی فوتبال نزیک است.

Screenshot 2023-07-14 192721.png

Screenshot 2023-07-14 193041.png

Screenshot 2023-07-14 151436.png

توضیحاتی درباره «HyperMotionV» و «Frames Captured»

Gameplay Deep Dive HyperMotionV

Gameplay Deep Dive Attacking

Gameplay Deep Dive Defending

Career Deep Dive Total Management System PART1

Advanced Defending Information

Screenshot 2023-07-19 130512.png

Gameplay Deep Dive PlayStyles PART1 and PART2

PlayStyles Instructions Part 1

SLIDER In EA FC 24​

این پست به طور دائم به روز رسانی خواهد شد.​

آخرین ویرایش:

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
بازی دیگه منظورم نبود.همون 4.2.2.4 اینا که پینگ میگرفتم تغییری نکرده

اگه چندتا بازی اینطوری شده پس مثل همیشه مشکل از اینترنت خودمونه :|
اره 4.2.2.4 و 8.8.8.8 منم همونه ولی بازی ها به سرور خاورمیانه وصل نمیشن

• Like
Reactions: hamid_barca

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,076
نام
M o h A M a d
توی تنظیمات کنسول و یا کارت شبکه کامپیوتر این دی ان اسها رو ست کنید بهتر میشه :

8.8.8.8
8.4.4.8

از تنظیمات بازی برای رفع لگ و استاتر این گزینه ها رو غیر فعال کنید :

contextual dribbling

playstyles+overheads indicator

آخرین ویرایش:

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,076
نام
M o h A M a d
توی تنظیمات کنسول و یا کارت شبکه کامپیوتر این دی ان اسها رو ست کنید بهتر میشه :

8.8.8.8
8.4.4.8

از تنظیمات بازی برای رفع لگ و استاتر این گزینه ها رو غیر فعال کنید :

contextual dribbling

playstyles+overheads indicator
راستی اینم اضافه کنم که از تنظیمات بازی و از قسمت privacy setting هر سه تا گزینه رو غیر فعال کنید

wave

کاربر سایت
Jun 27, 2007
775
دوستان با چه اینترنتی میشه فیفا رو آنلاین و بدون اذیت بازی کرد؟ با xbox می‌خوام بازی کنم. می‌خواستم FC24 بگیرم ولی :

زیتل دارم.
Fifa 23 با اپ Gearup Booster ویندوز و ست کردن رو‌کنسول تست کردم ولی میزنه ۸۰ موقع بازی ۱۵۰ تا ۲۰۰ میره (داخل اپ نمایش میده). لگ کم میزنه ولی استیبل نیست.

آیا نت مناسبی وجود داره که بشه فقط راحت بازی کرد؟ پینگ رو داخل خود بازی از کجا بفهمیم‌ چقدره؟

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
دوستان با چه اینترنتی میشه فیفا رو آنلاین و بدون اذیت بازی کرد؟ با xbox می‌خوام بازی کنم. می‌خواستم FC24 بگیرم ولی :

زیتل دارم.
Fifa 23 با اپ Gearup Booster ویندوز و ست کردن رو‌کنسول تست کردم ولی میزنه ۸۰ موقع بازی ۱۵۰ تا ۲۰۰ میره (داخل اپ نمایش میده). لگ کم میزنه ولی استیبل نیست.

آیا نت مناسبی وجود داره که بشه فقط راحت بازی کرد؟ پینگ رو داخل خود بازی از کجا بفهمیم‌ چقدره؟
با شاتل درست بوده معمولا پینگ به شدت پایین و بدون نیاز به dns و اینا بوده دقیقا منم رو xbox بدون dns میرم
اما الان 2 3 روزه به سرور اروپا داره وصل میکنه پس پینگ یکم رفته بالاتر
اینکه کی دوباره درست بشه معلوم نیست

• Like
Reactions: wave

wave

کاربر سایت
Jun 27, 2007
775
با شاتل درست بوده معمولا پینگ به شدت پایین و بدون نیاز به dns و اینا بوده دقیقا منم رو xbox بدون dns میرم
راهی هست پینگ. رو ببینیم؟ کدوم قسمت نشون میده؟

hossein6990

کاربر سایت
Dec 30, 2018
183
توی بتلفیلد 1 سرور رو میشه انتخاب کرد. سرور اروپا برای من 100 هست سرور خاورمیانه 40 بود الان شده 130. به سرور اروپا وصل نمیکنه پینگمون با سرور خاورمیانه رفته بالا.
سرور های خاورمیانه توی دیتاسنتر آمازون عمان هست
این آیپی عمان هست 134.0.202.105 که ازش پینگ میگیرم 40 هست
فقط سرور های بازی پینگشون رفته بالا احتمالا مشکل از دیتاسنتری که سرور بازی ها توش هست

• Like
Reactions: Siavash_MH

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
خواهش می کنم احسان جان.

در رابطه با سانتر، منظورتون کدوم قسمت از پستم بود ؟ و چه نوع سانتری رو میگید ؟ ( سانتر های وسط زمین ؟ یا کراس های به سمت محوطه جریمه ؟ ) و اگر میتونید کمی بیشتر توضیح بدید تا بتونم به شما کمک کنم.

اما در رابطه با Run Frequency ببینید همون طور که در اول پستم اشاره کردم و بهش تاکید داشتم، سلیقه شخصی و علاقه مندی میتونه در تنظیمات اسلایدر به هر حال یه جاهایی دخیل باشه و اول و آخرش خودتون هستین که باید ببینید تنظیمات اسلایدر در چه جاهایی بهتر به سبک و سیاق شما میخوره و در ضمن صد البته خوبه که نظراتت رو میگی و اصلا شاید بشه روی عدد بهتری تنظیم کرد و اگر بشه تنظیم بهتری در این رابطه کرد، چرا که نه و ما تنظیمات رو میتونیم تغییراتی بدیم. هیچ فکتی و تعصبی روی تنظیمات نیست و بر اساس هم فکری جمعی میشه تغییراتی صورت داد.

ولی یه توضیحاتی من به شما بدم؛ ببینید تنظیم پیش فرض Run Frequency روی 50 که حداقل از دید من تحرک بازیکن های تیم سی پی یو و یوزر به شدت زیاد هستش و برای یک گیم پلی 6 دقیقه ای و همین طور یک بازی رقابتی (competitive) طراحی شده. یعنی حتی از یک بازی آرکد هم متحرک تر و سریع تر که اصلا پیشنهاد نمی کنم که البته میدونم خود شما هم قصد نداری روی این تنظیم کنی.

اگر شما حس میکنی به صورت میانگین بازی مقابل تیم های مختلف این حس رو به شما دست میده که تنظیم عدد 10 بر روی Run Frequency بیش از حد بازی رو کند میکنه و حتی مقابل تیمی مثل منچستر سیتی که به شدت سریع و پر فشار بازی میکنه و بازی بازم کند به نظر میرسه، این عدد رو افزایش بده. میتونی از 20 شروع کنی و چند دستی با تیم های مختلف بازی کنی. مثلا تیمم هایی که تو بخش تاکتیکی به صورت کند Slow Build Up - Possession و حفظ توپ بازی میکنن تا بازی مقابل تیم هایی که سریع بازی Fast Build Up - Forward Runs میکنن و ببین بازی مقابل تیم ها با سبک های مختلف در تنظیم 20 به چه صورت هستش !

من خودم بازم تست بیشتری انجام میدم. شما هم عدد رو ببر رو 20 ( و حتی دیدی بازم خوب نیست روی اعداد دیگه و نتیجش رو به من بگو ) ببین نظرت چیه ! در ضمن با تیمی که بازی میکنی و در لیگی که بازی میکنی هم به من لطف کن بگو تا درک بهتری از تست شما داشته باشیم.

این دروازه بان هم والا روی تنظیم 100 ؟ :D واکاشی زوما ( اسم درست ترش Wakashimazu هستش و الان طرفدار های فوق تعصبی این دروازه بان میان گیر میدن :D و گفتم قبلش بگم :D ) میشه خداییش و البته به دور از شوخی یه سری مشکلات بخش دروازه بانی به قوت خودش که باقی میمونه حتی تنظیم اسلایدر رو خیلی بالا ببری ولی تنظیم رو نبر روی 100 - این باعث از بین رفتن یه سری انیمیشن ها در تنظیمات بالای اسلایدر دروازه بان میشه ( یعنی شاهد کاهش یک سری انیمیشن ها میشه و به جاش در تنظیمات بالای اسلایدر، انیمیشن های با رفلکس سریع، جایگزین یک سری انیمیشن های با رفلکس کند تر میشه ) میتونی یه کار دیگه انجام بدی و شوت اسپید رو روی 49 بذار ( و حتی 48 و ببین تنظیم سرعت شوت روی 49 و یا 48 چه نتیجه ای به شما میده ؟! ) و شاید این طوری کمی بهتر بالانس بشه. سرعت شوت خیلی مهمه. خود مت هم به طور دائم داره سرعت شوت رو مابین 48 تا 50 هی تست میکنه. حالا شما روی 49 ( و یا 48 ) بذار و ببین نتیجه چی میشه. من راستش خیلی مشکلی سر بخش دروازه بانی با این تنظیمات اسلایدری که در پست بخش اسلایدر گفتم ندارم ولی بازم یه تست هایی انجام میدم.

خلاصه این که نتیجه تست ها رو بگی بسیار ممنون میشم. فکتی روی پست ها نیست، هم فکری جمعی بهترین راه ممکنه.
ممنون بابت توضیح مفصلت.
پس میتونیم بگیم Run Frequency کلا رو کندی و سرعت بازی تاثیر داره.
والا من قبل توضیحاتت cpu رو روی 20 میذاشتم و برا خودمو رو 30 .باز میخوام برا خودمو روی 25 و 20 تست بزنم
چون من بازی کم گل و طبیعی دوس دارم گلر 100 درصد و کندی بازی رو بیشتر میپسندم.
من طبق مقادیر شما روی لیگ اسپانیا بازی میکردم فقط Run Frequency و گلر رو مقادیری که گفتم میذاشتم و فرست تاچ کنترل رو 85 میذاشتم خیلی راضی بودم.حتی بازی 0-0 هم داشتم که چندسال بود برام تو فیفا آرزو شده بود :))
بنظرم مقدار 95 فرست تاچ کنترل واقعا تو کنترل توپ خیلی غیر طبیعی میشه.
درجه سختی هم لجندری بازی میکنم
منظورمم ازون سانتر هم همون سانتریه که داخل ویدیویی که ریپلای زدم و بصورت کات دار داخل محوطه جریمه میفرسته.
و اینکه برای سانتر باید فلشو داخل محوطه جریمه بگیریم؟ چون چندباری سانتر خالی رو زدم زد تو اوت =)) با اینکه تو اون راسته محوطه جریمه بودم و وسط زمین نبودم.منظورم از نزدیکای نقطه کرنر هست

• Like
Reactions: Romell

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
ممنون بابت توضیح مفصلت.
پس میتونیم بگیم Run Frequency کلا رو کندی و سرعت بازی تاثیر داره.
والا من قبل توضیحاتت cpu رو روی 20 میذاشتم و برا خودمو رو 30 .باز میخوام برا خودمو روی 25 و 20 تست بزنم
چون من بازی کم گل و طبیعی دوس دارم گلر 100 درصد و کندی بازی رو بیشتر میپسندم.
من طبق مقادیر شما روی لیگ اسپانیا بازی میکردم فقط Run Frequency و گلر رو مقادیری که گفتم میذاشتم و فرست تاچ کنترل رو 85 میذاشتم خیلی راضی بودم.حتی بازی 0-0 هم داشتم که چندسال بود برام تو فیفا آرزو شده بود :))
بنظرم مقدار 95 فرست تاچ کنترل واقعا تو کنترل توپ خیلی غیر طبیعی میشه.
درجه سختی هم لجندری بازی میکنم
منظورمم ازون سانتر هم همون سانتریه که داخل ویدیویی که ریپلای زدم و بصورت کات دار داخل محوطه جریمه میفرسته.
و اینکه برای سانتر باید فلشو داخل محوطه جریمه بگیریم؟ چون چندباری سانتر خالی رو زدم زد تو اوت =)) با اینکه تو اون راسته محوطه جریمه بودم و وسط زمین نبودم.منظورم از نزدیکای نقطه کرنر هست
خواهش می کنم احسان جان و شما لطف داری نسبت به من.

درباره Run Frequency به هر حال کم و زیاد کردنش باعث میشه جنب و جوش بازیکنان در زمین و تحرک بازیکنان تحت تاثیر قرار بگیره و تاثیرات مستقیمی میتونه روی سرعت کلی بازی داشته باشه. یه مدتی هست فکر می کنم شاید بشه لیگ های مختلف رو بر اساس کیفیتی که دارن این Run Frequency رو روی هر لیگی که بازی می کنیم یه اسلایدر مربوط به خودش رو تنظیم کنیم و شاید یه تستی برای هر لیگ انجام بدم و وقت و زمان میخواد و ببینم خلاصه چه کار میشه کرد.

این تنظیم Run Frequency که روی 20 هم خودت و هم من دربارش صحبت کردیم به اسلایدر پست اصلی که دربارش نوشته بودم اضافه کردم و به روز رسانی شد.

همین طور خوشحالم سر آخر تونستی یه بازی صفر - صفر در بیاری :D و نکته جالب اینه که تونستی به این موضوع روی درجه سختی World class دست پیدا کنی.

درباره سانتر ها، ببین هر سانتری که به صورت دستی ( Manual ) تنظیم شده، همون طور که از اسمش بر میاد پاس دستی هستش که جهت دادن آنالوگ به شدت مهمه و همه چیز دست شما هستش + قدرت فردی هر بازیکنی. این نوع پاس های دستی باعث میشن پاس ها متنوع تر، آزاد تر و بدون هیچ اسکریپی ارسال بشن و شما در طول بازی اتفاقات بسیار بیشتر و متنوع تری رو شاهد خواهید بود. این پاس های دستی جهت دادن آنالوگ به شدت حساسه روش و هر جایی میخوای پاس و .. ارسال کنی جهت دهی آنالوگ خیلی مهمه و حساس هم هست روی لمسی که بر روی آنالوگ انجام میدین. هر چقدر بیشتر بازی کنی با این پاس های دستی، بیش از پیش باهاش بیشتر آشنا میشی و بعد از مدتی بهش عادت میکنی و دیگه اصلا بر نمیگردی به پاس هاس اسیست که اسکریپت شده هستن و به عبارتی پاس های قفل شده که سی پی یو و الگوریتم های از پیش تایین شده تصمیم میگیرن پاس به کجا ارسال بشه و محدودیت زیادی هم به وجود میاره و باعث و بانی این میشه بازی خطی تر و قفل شده تر به نظر برسه.

• Like
Reactions: ehsas1

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,750
چیزی رو که 2-3 ساله دارم میگم رو بالاخره یکی از این یوتیوبرها گفت...کندی گیم پلی حتی با اینترنت و پینگ خوب-بد سوئیچ شدن بازیکنها-تقه خوردن بازیکن موقع حرکت و هر چیزی که به نظر عجیب میاد.
این شخصی هم که این حرفها رو میزنه هر هفته رنک یک میشه پس نه بهوونه میاره نه اسکیل ایشیو داره ;))

آخرین ویرایش:

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,199
نام
نیما
چیزی رو که 2-3 ساله دارم میگم رو بالاخره یکی از این یوتیوبرها گفت...کندی گیم پلی حتی با اینترنت و پینگ خوب-بد سوئیچ شدن بازیکنها-تقه خوردن بازیکن موقع حرکت و هر چیزی که به نظر عجیب میاد.
این شخصی هم که این حرفها رو میزنه هر هفته رنک یک میشه پس نه بهوونه میاره نه اسکیل ایشیو داره ;))
یه کند بودن بازی داریم که به over populate شدن سرورا مربوطه بخصوص سر ویکند روز اول
یه کند بودن هم داریم که بازی ریسپانسیو نیست مشکلی که خیلی از ماها داریم حالا باز به لطف آنلاک فریم بودن بازی این واسه من خیلی کمه چون جای 60 فریم دارم روی +144 فریم پلی میدم هم نرم تره هم ریسپانسیو تره هم اینپوت لگ کمتری داره ولی با این وضعیت بازم اونجوری که باید نیست بخاطر پینگ

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر