Multi Platform FC 24

سازنده
EA Vancouver
تاریخ انتشار
جمعه - ۷ مهر - ۱۴۰۲
ناشر
Electronic Arts
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
Screenshot 2023-07-10 184433.png

شروع یک دوره جدید برای یک بازی بین المللی

شما می توانید انواع ویژگی های جدید که نوآوری و اصالت را پدید می آورد، در واقعی ترین تجربه فوتبالی جستجو کنید.​

اولین تریلر بازی FC 24

View attachment EA_SPORTS_FC_24_Official_Announce_Trailer_-vL01jbgENE_136.mp4

عکس های رسمی بازی

HyperMotionV

در فناوری HyperMotionV با استفاده از ضبط داده های حجمی ( volumetric data ) که در بیش از 180 مسابقه حرفه ای فوتبال مردان و زنان برای تأثیرگذاری بر حرکات بازیکن، بازی را همانطور که واقعا انجام می شود، ثبت می کند. این حرکت تمام سبک بازی تیمی و همچنین باعث شده که «1200 سبک دویدن» کپچر شود تا طرفداران بتوانند سبک و سیاق منحصر به فرد حرکت بازیکنان برتر را در دنیای واقعی را در یک بازی ویدیویی تجربه کنند.

Screenshot 2023-07-14 040317.png

سبک بازی ( PlayStyles ) بهینه شده توسط OPTA

PlayStyles بازیکنان درون زمین را ابعاد جدیدی میبخشد و این فناوری از قدرت هایی که با نمره به بازیکنان تعمیم داده می شود عمیق تر است تا باعث شود توانایی‌ها و مهارت های شخصی درون زمین بازیکنان را که منحصر به فرد می کند، در زمین به صورت زنده و پویا به شما نشان دهد. PlayStyles از داده‌های بازیکنان در دنیای واقعی از Opta و منابع دیگر به دست می‌آید که مستقیما بر گیم‌پلی تثیر می‌گذارد و به بازیکنان قابلیت‌های منحصربه‌فردی می‌دهد که باعث می‌شود شیوه بازی آنها معتبرتر به نظر برسد. PlayStyles+ این توانایی‌های هک شده را به استانداردهای جهانی ارتقا می‌دهد. به طور مثال شوت های قدرتی هالند که منحصر به خود این بازیکن است و این باعث می شود که بازتاب توانایی‌های بازیکنان سوپر استار در بازی در سطحی اجرا می شوند که کمتر بازیکنی می‌تواند به آن برسد.

PlayStyles که با داده‌های Opta در دنیای واقعی بهینه شده است، به ورزشکاران بُعد می‌دهد. فراتر از رتبه بندی های کلی برای زنده کردن توانایی های درون زمینی که بازیکنان را خاص می کند. هر PlayStyle به بازیکنان قابلیت‌های منحصر به‌ فردی را می‌دهد که می‌بینید و احساس می‌کنید که روش بازی آنها را معتبرتر می‌کند. PlayStyles+ به توانایی‌های DNA مانندی شباهت دارد که استانداردهای بازیکنان را در کلاس جهانی ارتقا را می‌دهد و به بازیکنان نخبه توانایی بازی در سطحی را می‌دهد که کمتر کسی می‌تواند به آن برسد.
  • PlayStyles: هر فوتبالیستی در جهان یک روش متمایز برای بازی دارد؛ PlayStyles این بُعد را با توانایی‌های امضا شده ای به بازی جهانی سوق می دهد که بازی بازیکنان را فراتر از امتیازات کلی می‌برد و به آنها کمک می‌کند در زمین برجسته شوند. هر یک از 34 سبک بازی که بر هر مرحله از بازی از گل زنی تا دفاع تثیر می گذارد، این ویژگی در در تمام مُد های بازی بازی به جز VOLTA FOOTBALL موجود است.​
  • PlayStyles+: فقط بهترین بازیکنان جهان دارای PlayStyles+ هستند که توانایی آن را از «ویژه و خاص» به «تماشایی و جذاب» افزایش می‌دهد. با Playstyles+ که به بازیکنان برتر کمک می کند تا در زمین بدرخشند، می توانید تفاوت را ببینید و احساس کنید.​

Screenshot 2023-07-14 040454.png

FROSTBITE یک موتور گرافیکی پیشرفته

Frostbite یک موتور گرافیکی پیشرفته است که جزئیات یک دنیای واقعی را در یک بازی ارائه می‌کند و سطح جدیدی از غوطه‌ور شدن را برای هر مسابقه به ارمغان می‌آورد. فناوری کاملا جدیداسکلت بندی به نام SAPIEN ظاهر و حرکت بازیکنان را با مدل‌های بدنی واقعی بازطراحی کرده که آناتومیک بدنی یک انسان را تا 10 برابر دقیق‌تر و حرکات را تا کوچک ترین جزئیات اندازه گیری می کند و همین طور فیزیک پارچه را که GPU CLOTH نام دارد شبیه ساز فیزیک پارچه بازیکنان را به بهترین شکل ممکن شبیه ساز می کند پارچ هایی که بیشتر تکان میخورند، موج می‌زنند تا رفتار بدنی بازیکنان بهتر به نمایش بگذارد و این فناوری در زمان های جشن های بعد از گل و نماهای نزدیک به زیبای خود نمایی می کند و بسیار به دنیای واقعی فوتبال نزیک است.

Screenshot 2023-07-14 192721.png

Screenshot 2023-07-14 193041.png

Screenshot 2023-07-14 151436.png

توضیحاتی درباره «HyperMotionV» و «Frames Captured»

Gameplay Deep Dive HyperMotionV

Gameplay Deep Dive Attacking

Gameplay Deep Dive Defending

Career Deep Dive Total Management System PART1

Advanced Defending Information

Screenshot 2023-07-19 130512.png

Gameplay Deep Dive PlayStyles PART1 and PART2

PlayStyles Instructions Part 1

SLIDER In EA FC 24​

این پست به طور دائم به روز رسانی خواهد شد.​

آخرین ویرایش:

pouyan.rz

کاربر سایت
Apr 3, 2021
37
دروازه بانی نیاز به یه اپدیت جدی داره وضعش خوب نیست واقعا...
داوری هم بنظرم جا کار داره...
و چقدر گزارش ها بد شده...کل هیجان بازی رو میگیره‌‌...شما این‌ مشکلو ندارید؟

• Like
Reactions: Siavash_MH

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
روز جمعه با هزار ذوق و شوق رفتم سمت بازی
باید بگم به جز نونوار شدن منو که خوبه همه چیزهای دیگه بازی افتضاحه ! واقعا افتضاح !
گرافیک و نورپردازی بازی باورم نمیشد که انقدر بد باشه یعنی وقتی بازی توی تایم روز باشه اصلا رنگ پیراهن تیمها درست مشخص نیست !
چمن که دیگه نگم براتون !!!
سختی بازی توی درجه لجندری بسیار غیر منطقی و بد قلق !
توی روند بازی تمام زاویه بسته ها به گل تبدیل میشه !
سیستم جدید تمرین کردن بازیکنها توی کریر مد به شدت گنگ و مزخرف !

در کل بازی به نظرم نیاز به آپدیتهای زیادی داره ....​

آخرین ویرایش:

Los Galacticos

⚡️Rebel⚡️
Gold User
Feb 4, 2020
1,049
اقا منم دو سه دست بازی کردم.
تقریبا میشه گفت همه چیز توی در و دیواره و نیاز به چندین اپدیت هست تا مشکلات بازی برطرف بشه. تقریبا تمام سانترها گل میشن. گلرها تو در و دیوارن. سیستم پاسکاری جدید زیاد جالب نیست. دفاع کردن خیلی پیچیده شده و روی درجه ی لجندری اصلا نمیشه توپ رو از حریف گرفت. داوری بازی خوب نیست و وقتی تایم بازی رو میذاری روز انقدر افتاب شدیده که درست نمیتونی بازیکنا رو ببینی.

در کل به نظرم فعلا همون فیفا 23 رو بازی کنیم بهتره :D

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,882
نام
malek
بازی یه کثافت به تمام معنا شده.از منوهای گیج و گنگ تا گیم پلی پینگ پونگیش.نشد یه بار توپ از محاجم بگیرم و دوباره توپ برنگرده دست خودش.گزینه های آبجکتیو هم استتار کردن انگار.برا اینکه منو سبکتر بشه اومده آیکونهای گرافیکی رو برداشته و نوشتاری کرده که عجیب رو مخه.برا چرخیدن تو منو هم باید فسفر بسوزونیم

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
بازی یه کثافت به تمام معنا شده.از منوهای گیج و گنگ تا گیم پلی پینگ پونگیش.نشد یه بار توپ از محاجم بگیرم و دوباره توپ برنگرده دست خودش.گزینه های آبجکتیو هم استتار کردن انگار.برا اینکه منو سبکتر بشه اومده آیکونهای گرافیکی رو برداشته و نوشتاری کرده که عجیب رو مخه.برا چرخیدن تو منو هم باید فسفر بسوزونیم
دقیقا . وقتی بین گزینه ها میخوایم سوییچ کنیم معلوم نمیکنه دقیقا کدوم قسمت هستیم ! در کل حالم گرفته شد . من که به کمتر بازی میگم بد . این یکی واقعا بد شده

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
سلام
منم چند دست بازی کردم
من از فیفا 23 هم خوشم نمیومد و مجبوری بازی میکردم
24 هم به گمونم قراره همین رویه رو ادامه بده
متاسفانه هیچ بازی فوتبال دیگه ای هم وجود نداره که بتونیم بگیریم. ای فوتبال که از اینم بدتره

+ مثل نظر پستای بالا، منو ها واقعا گیج کننده هستش رابط کاربری بازی تو دیواره

Locker

کاربر سایت
Aug 29, 2009
346
تغییر زبان گزارشگر نسخه ی PC:

1- Registry Editor را باز کنید.
2- به آدرس Computer\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\EA Sports\EA SPORTS FC 24 بروید.
3- روی Locale دابل کلیک کنید و زبان گزارش مورد نظر را وارد کنید. در اینجا من زبان es_MX را وارد میکنم.
4- حالا لانچر EA App را اجرا کرده و با انتخاب بازی روی MANAGE و سپس Repair کلیک کنید.
5- منتظر باشید تا عملیات تمام و زبانی که انتخاب کردید دانلود و اعمال شود.

Screenshot 2023-09-23 104820.png
Screenshot 2023-09-23 105527.png

aliagha2020

کاربر سایت
Aug 15, 2017
158
به نظرم بازی بهتر شده هر کسی سلیقه ای داره. کنترل بازیکنا روی توپ خیلی بهتر شده توپ الکی از بازیکن جدا نمیشه .میشه بازی سازی کرد صبر کرد فضا ها رو دید وبعد پاس فرستاد مثل واقعیت. سانتر به بازی برگشته بازیکنا سانتر ها رو دقیقتر و مواج میفرستن مثل پس 2017 باگ نیست که فقط میبردی گوشه سانتر میکردی وگل.
بازی برای منی که دوست دارم با حوصله بازی کنم گیم مناسبیه اتفاقا روی درجه لجندری بازی منطقی تر شده فقط نباید اسلایدر ها رو حالت 50 باشه فاصله خطوط رو باید هم برای سی پیو هم یوزر کم بکنید شوت ارور پاس ارو ببرید بالا توانایی دروازه بانها روی 99 و... توبخش اسکیل ها مهارت های دفاعی رو به سطح A برسونید فرقشو تو بازی متوجه میشید. بازی باگهای زیادی داره که با اپدیت باید برطرف بشن وطبیعیه.
نکته اینجاست با این بازی حد اقل میشه یک سال سرگرم شد اون زباله ای که کونامی تولید کرده رو نمیشه حتی گیم پلیشو دید از بس خسته کننده وخشه

این نکته رو هم اضافه کنم پاسها حرفه ای تر شدن وقتی اگر اشتباه نکنم ال وانو نگه میداری و پاس تو عمق میفرستی یک نشانگر میاد بهت نشون میده توپ کجا میره این همون پاس دستیه که بین پلیر اماتور و حرفه ای تفاوت ایجاد میکنه مهارتشو یاد بگیری کلی پاس درست و مفید و کشنده میتونی بفرستی و حریفا رو نابود کنی

آخرین ویرایش:

kambizlife

کاربر سایت
Jan 20, 2011
114
سلام
حداقل 20 ساعت التیمیت رو بازی کردم، با اینکه جای آپدیت داره اما اونجوری که بعضی دوستان میگن نیست. کاملا از فیفا 23 مجزا شده و با بیشتر بازی کردن به دلم نشسته. گزارشگر بازی تو آلتیمیت عوض شده و چندان جالب نیست اما تو کیک اف که چک کردم همون گزارشگر پارسال بود. به منوها هم که عادت کنی بنظرم کار باهاش راحت تر شده و این منوی جدید رو ترجیح میدم

Seyyedmasoud

کاربر سایت
Oct 3, 2021
38
سلام
حداقل 20 ساعت التیمیت رو بازی کردم، با اینکه جای آپدیت داره اما اونجوری که بعضی دوستان میگن نیست. کاملا از فیفا 23 مجزا شده و با بیشتر بازی کردن به دلم نشسته. گزارشگر بازی تو آلتیمیت عوض شده و چندان جالب نیست اما تو کیک اف که چک کردم همون گزارشگر پارسال بود. به منوها هم که عادت کنی بنظرم کار باهاش راحت تر شده و این منوی جدید رو ترجیح میدم
اسم گزارشگر جدید رو بگید لطفا ؟

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,199
نام
نیما
این همه انتقاد بیخود رو اصلا پذیرا نیستم :D
تنها آلتیمیتیه که هیچ دو بازیکنی شبیه هم نیستن ، پلی استایل و پلی استایل + که هر بازیکن داره عملا مدل بازیش رو عوض میکنه، بازیکنای زن گیم پلی کاملا خفن و متفاوت دارن که تازگی آورده، منوی بازی و شورتکات بشدت کاربردی و خوبه نیازی نیست دو ساعت تو منو اینور اونور بشی یه کلیک میزنی میری صاف تو رایولز یه کلیک صاف ترنسفر و ... تنها ایرادی که به بازی میشه گرفت انیمیشن های عجیب غریب گلراس مثل اوایل فیفا 23 ولی الان شدیدتر شده و بطرز کاملا محسوس فرق گلر 88 با گلر 82 مشخصه برعکس قبلیا
ایراد بزرگش روی پیسی استاتر های عجیب غریب و اپتیمایزه که تونستم با یکم انگولک درست کنم دیگه اینپوت لگ ندارم
من به شدت از این تغییرات خوشحالم و بالاخره یه فیفا جدید تجربه کردم ، اینم یادم رفت پاس جدید بازی و اسپرینت جاکی عالیه برا دریبل بخصوص اگه پلی استایلش رو داشته باشی و در نهایت اینم تیم استارتر ما با پارگی دیویژن 6 رسیدم رسما احساس میکنم دیویژن 1 عه

Screenshot 2023-09-26 004923.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر