Multi Platform FC 24

سازنده
EA Vancouver
تاریخ انتشار
جمعه - ۷ مهر - ۱۴۰۲
ناشر
Electronic Arts
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
Screenshot 2023-07-10 184433.png

شروع یک دوره جدید برای یک بازی بین المللی

شما می توانید انواع ویژگی های جدید که نوآوری و اصالت را پدید می آورد، در واقعی ترین تجربه فوتبالی جستجو کنید.​

اولین تریلر بازی FC 24

View attachment EA_SPORTS_FC_24_Official_Announce_Trailer_-vL01jbgENE_136.mp4

عکس های رسمی بازی

HyperMotionV

در فناوری HyperMotionV با استفاده از ضبط داده های حجمی ( volumetric data ) که در بیش از 180 مسابقه حرفه ای فوتبال مردان و زنان برای تأثیرگذاری بر حرکات بازیکن، بازی را همانطور که واقعا انجام می شود، ثبت می کند. این حرکت تمام سبک بازی تیمی و همچنین باعث شده که «1200 سبک دویدن» کپچر شود تا طرفداران بتوانند سبک و سیاق منحصر به فرد حرکت بازیکنان برتر را در دنیای واقعی را در یک بازی ویدیویی تجربه کنند.

Screenshot 2023-07-14 040317.png

سبک بازی ( PlayStyles ) بهینه شده توسط OPTA

PlayStyles بازیکنان درون زمین را ابعاد جدیدی میبخشد و این فناوری از قدرت هایی که با نمره به بازیکنان تعمیم داده می شود عمیق تر است تا باعث شود توانایی‌ها و مهارت های شخصی درون زمین بازیکنان را که منحصر به فرد می کند، در زمین به صورت زنده و پویا به شما نشان دهد. PlayStyles از داده‌های بازیکنان در دنیای واقعی از Opta و منابع دیگر به دست می‌آید که مستقیما بر گیم‌پلی تثیر می‌گذارد و به بازیکنان قابلیت‌های منحصربه‌فردی می‌دهد که باعث می‌شود شیوه بازی آنها معتبرتر به نظر برسد. PlayStyles+ این توانایی‌های هک شده را به استانداردهای جهانی ارتقا می‌دهد. به طور مثال شوت های قدرتی هالند که منحصر به خود این بازیکن است و این باعث می شود که بازتاب توانایی‌های بازیکنان سوپر استار در بازی در سطحی اجرا می شوند که کمتر بازیکنی می‌تواند به آن برسد.

PlayStyles که با داده‌های Opta در دنیای واقعی بهینه شده است، به ورزشکاران بُعد می‌دهد. فراتر از رتبه بندی های کلی برای زنده کردن توانایی های درون زمینی که بازیکنان را خاص می کند. هر PlayStyle به بازیکنان قابلیت‌های منحصر به‌ فردی را می‌دهد که می‌بینید و احساس می‌کنید که روش بازی آنها را معتبرتر می‌کند. PlayStyles+ به توانایی‌های DNA مانندی شباهت دارد که استانداردهای بازیکنان را در کلاس جهانی ارتقا را می‌دهد و به بازیکنان نخبه توانایی بازی در سطحی را می‌دهد که کمتر کسی می‌تواند به آن برسد.
  • PlayStyles: هر فوتبالیستی در جهان یک روش متمایز برای بازی دارد؛ PlayStyles این بُعد را با توانایی‌های امضا شده ای به بازی جهانی سوق می دهد که بازی بازیکنان را فراتر از امتیازات کلی می‌برد و به آنها کمک می‌کند در زمین برجسته شوند. هر یک از 34 سبک بازی که بر هر مرحله از بازی از گل زنی تا دفاع تثیر می گذارد، این ویژگی در در تمام مُد های بازی بازی به جز VOLTA FOOTBALL موجود است.​
  • PlayStyles+: فقط بهترین بازیکنان جهان دارای PlayStyles+ هستند که توانایی آن را از «ویژه و خاص» به «تماشایی و جذاب» افزایش می‌دهد. با Playstyles+ که به بازیکنان برتر کمک می کند تا در زمین بدرخشند، می توانید تفاوت را ببینید و احساس کنید.​

Screenshot 2023-07-14 040454.png

FROSTBITE یک موتور گرافیکی پیشرفته

Frostbite یک موتور گرافیکی پیشرفته است که جزئیات یک دنیای واقعی را در یک بازی ارائه می‌کند و سطح جدیدی از غوطه‌ور شدن را برای هر مسابقه به ارمغان می‌آورد. فناوری کاملا جدیداسکلت بندی به نام SAPIEN ظاهر و حرکت بازیکنان را با مدل‌های بدنی واقعی بازطراحی کرده که آناتومیک بدنی یک انسان را تا 10 برابر دقیق‌تر و حرکات را تا کوچک ترین جزئیات اندازه گیری می کند و همین طور فیزیک پارچه را که GPU CLOTH نام دارد شبیه ساز فیزیک پارچه بازیکنان را به بهترین شکل ممکن شبیه ساز می کند پارچ هایی که بیشتر تکان میخورند، موج می‌زنند تا رفتار بدنی بازیکنان بهتر به نمایش بگذارد و این فناوری در زمان های جشن های بعد از گل و نماهای نزدیک به زیبای خود نمایی می کند و بسیار به دنیای واقعی فوتبال نزیک است.

Screenshot 2023-07-14 192721.png

Screenshot 2023-07-14 193041.png

Screenshot 2023-07-14 151436.png

توضیحاتی درباره «HyperMotionV» و «Frames Captured»

Gameplay Deep Dive HyperMotionV

Gameplay Deep Dive Attacking

Gameplay Deep Dive Defending

Career Deep Dive Total Management System PART1

Advanced Defending Information

Screenshot 2023-07-19 130512.png

Gameplay Deep Dive PlayStyles PART1 and PART2

PlayStyles Instructions Part 1

SLIDER In EA FC 24​

این پست به طور دائم به روز رسانی خواهد شد.​

آخرین ویرایش:

Fedex

کاربر سایت
May 16, 2024
87
نام
رضا
آره گویا...این چند روز همه یوتوبرهای فیفا داشتن میگفتن که امسال 2K میاد.

البته 2K هم چند ساله میگن گند زده.
خیلی عالی. هدف اینه برای EA رقیب درست بشه که ما گیمرا سود میکنیم

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
4,277
خیلی عالی. هدف اینه برای EA رقیب درست بشه که ما گیمرا سود میکنیم
برای کسی که دنبال فوتبال و رقابت واقعی باشه آره...ولی برای ما که معتاد التیمیت هستیم مشکل اینه که به جز یه فوتبال خوب، باید یه مود هم مثل التیمیت داشته باشه که در همون حد برامون اعتیاد آور باشه :D

• Smile
Reactions: Fedex

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,664
نام
امین
دقیقا. من با گیرآپ تو فیفا پینگم 50 هست ولی تو 2k24nba پینگم 250 هست

کاش دوستانی که فیبر دارن بیان پینگشون رو تو بازی ها گزارش کنند
خوبیه فوتبال اینه که تو اروپا و خاورمیانه طرفدار زیاد داره و پول زیادی براش خرج میکنن.برای همین حتما اینجا سرورش رو هم راه اندازی میکنن ولی NBA احتمالا این سمت سرور نداشته

mohabat616

عضو جدید
Jan 13, 2024
10
سلام به همگی یه سوال داشتم من با اکانت پلی استیشن پلاس بدون dns و با dns الکترو با اینترنت تی دی ال تی ای ایرانسل بازی FC24 را انجام میدم در حالت سیزن و التیمایت اما در حالت کیک آف به هیچ وجه وصل نمیشه باید چکار کنم از چه dns ای استفاده کنم مشکل حل بشه ؟ متشکرم راهنمایی بکنید

CTR

کاربر سایت
Aug 26, 2021
22
سلام به همگی یه سوال داشتم من با اکانت پلی استیشن پلاس بدون dns و با dns الکترو با اینترنت تی دی ال تی ای ایرانسل بازی FC24 را انجام میدم در حالت سیزن و التیمایت اما در حالت کیک آف به هیچ وجه وصل نمیشه باید چکار کنم از چه dns ای استفاده کنم مشکل حل بشه ؟ متشکرم راهنمایی بکنید
سلام
این دوتا را تست کن
10.202.10.10
10.202.10.11

78.157.42.100
78.157.42.1

• Like
Reactions: mohabat616

mohabat616

عضو جدید
Jan 13, 2024
10
سلام ببخشید میدونم سوالم را اینجا نباید مطرح کنم اما جایی پیدا نکردم من برای پسرم بازی TOPSIN 2k25 را خریدم اکانت پلاس هم داریم اما نمیدونم چه جوری میشه آنلاین بازی کرد تمام قسمتهایی که به اینترنت نیاز داره قطع هست با اینکه دستگاه به اینترنت وصله و اکانت psn هم متصل هست . به راحتی fc24 آنلاین بازی میکنیم اما این بازی کلا به سرور وصل نمیشه . احتیاج به اکانت خاصی نداره که بسازیم ؟

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,417
نام
بابک
سلام ببخشید میدونم سوالم را اینجا نباید مطرح کنم اما جایی پیدا نکردم من برای پسرم بازی TOPSIN 2k25 را خریدم اکانت پلاس هم داریم اما نمیدونم چه جوری میشه آنلاین بازی کرد تمام قسمتهایی که به اینترنت نیاز داره قطع هست با اینکه دستگاه به اینترنت وصله و اکانت psn هم متصل هست . به راحتی fc24 آنلاین بازی میکنیم اما این بازی کلا به سرور وصل نمیشه . احتیاج به اکانت خاصی نداره که بسازیم ؟
سرورهای بازی های 2K با ایران مشکل دارن و فکر کنم تحریمن

AxeL90

کاربر سایت
Aug 27, 2014
515
سلام دوستان ، من اشتراک ea play دارم میخواستم بدونم اگه نسخه تریال رو دانلود کنم ، این آپدیت رایگان یورو میتونم تجربه کنم یا دسترسی محدوده تو این ۱۰ ساعت ؟!
بعد چرا دقیقا نسخه کاملش نمیاد رو سرویس ، ۲۳ خیلی زودتر اومد ( البته اگه اشتباه نکنم )

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
4,277
سلام دوستان ، من اشتراک ea play دارم میخواستم بدونم اگه نسخه تریال رو دانلود کنم ، این آپدیت رایگان یورو میتونم تجربه کنم یا دسترسی محدوده تو این ۱۰ ساعت ؟!
بعد چرا دقیقا نسخه کاملش نمیاد رو سرویس ، ۲۳ خیلی زودتر اومد ( البته اگه اشتباه نکنم )
رو ea play pro همین الان هم به صورت کامل و بدون محدودیت هست

• Like
Reactions: AxeL90

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر