Multi Platform FC 24

سازنده
EA Vancouver
تاریخ انتشار
جمعه - ۷ مهر - ۱۴۰۲
ناشر
Electronic Arts
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
Screenshot 2023-07-10 184433.png

شروع یک دوره جدید برای یک بازی بین المللی

شما می توانید انواع ویژگی های جدید که نوآوری و اصالت را پدید می آورد، در واقعی ترین تجربه فوتبالی جستجو کنید.​

اولین تریلر بازی FC 24

View attachment EA_SPORTS_FC_24_Official_Announce_Trailer_-vL01jbgENE_136.mp4

عکس های رسمی بازی

HyperMotionV

در فناوری HyperMotionV با استفاده از ضبط داده های حجمی ( volumetric data ) که در بیش از 180 مسابقه حرفه ای فوتبال مردان و زنان برای تأثیرگذاری بر حرکات بازیکن، بازی را همانطور که واقعا انجام می شود، ثبت می کند. این حرکت تمام سبک بازی تیمی و همچنین باعث شده که «1200 سبک دویدن» کپچر شود تا طرفداران بتوانند سبک و سیاق منحصر به فرد حرکت بازیکنان برتر را در دنیای واقعی را در یک بازی ویدیویی تجربه کنند.

Screenshot 2023-07-14 040317.png

سبک بازی ( PlayStyles ) بهینه شده توسط OPTA

PlayStyles بازیکنان درون زمین را ابعاد جدیدی میبخشد و این فناوری از قدرت هایی که با نمره به بازیکنان تعمیم داده می شود عمیق تر است تا باعث شود توانایی‌ها و مهارت های شخصی درون زمین بازیکنان را که منحصر به فرد می کند، در زمین به صورت زنده و پویا به شما نشان دهد. PlayStyles از داده‌های بازیکنان در دنیای واقعی از Opta و منابع دیگر به دست می‌آید که مستقیما بر گیم‌پلی تثیر می‌گذارد و به بازیکنان قابلیت‌های منحصربه‌فردی می‌دهد که باعث می‌شود شیوه بازی آنها معتبرتر به نظر برسد. PlayStyles+ این توانایی‌های هک شده را به استانداردهای جهانی ارتقا می‌دهد. به طور مثال شوت های قدرتی هالند که منحصر به خود این بازیکن است و این باعث می شود که بازتاب توانایی‌های بازیکنان سوپر استار در بازی در سطحی اجرا می شوند که کمتر بازیکنی می‌تواند به آن برسد.

PlayStyles که با داده‌های Opta در دنیای واقعی بهینه شده است، به ورزشکاران بُعد می‌دهد. فراتر از رتبه بندی های کلی برای زنده کردن توانایی های درون زمینی که بازیکنان را خاص می کند. هر PlayStyle به بازیکنان قابلیت‌های منحصر به‌ فردی را می‌دهد که می‌بینید و احساس می‌کنید که روش بازی آنها را معتبرتر می‌کند. PlayStyles+ به توانایی‌های DNA مانندی شباهت دارد که استانداردهای بازیکنان را در کلاس جهانی ارتقا را می‌دهد و به بازیکنان نخبه توانایی بازی در سطحی را می‌دهد که کمتر کسی می‌تواند به آن برسد.
  • PlayStyles: هر فوتبالیستی در جهان یک روش متمایز برای بازی دارد؛ PlayStyles این بُعد را با توانایی‌های امضا شده ای به بازی جهانی سوق می دهد که بازی بازیکنان را فراتر از امتیازات کلی می‌برد و به آنها کمک می‌کند در زمین برجسته شوند. هر یک از 34 سبک بازی که بر هر مرحله از بازی از گل زنی تا دفاع تثیر می گذارد، این ویژگی در در تمام مُد های بازی بازی به جز VOLTA FOOTBALL موجود است.​
  • PlayStyles+: فقط بهترین بازیکنان جهان دارای PlayStyles+ هستند که توانایی آن را از «ویژه و خاص» به «تماشایی و جذاب» افزایش می‌دهد. با Playstyles+ که به بازیکنان برتر کمک می کند تا در زمین بدرخشند، می توانید تفاوت را ببینید و احساس کنید.​

Screenshot 2023-07-14 040454.png

FROSTBITE یک موتور گرافیکی پیشرفته

Frostbite یک موتور گرافیکی پیشرفته است که جزئیات یک دنیای واقعی را در یک بازی ارائه می‌کند و سطح جدیدی از غوطه‌ور شدن را برای هر مسابقه به ارمغان می‌آورد. فناوری کاملا جدیداسکلت بندی به نام SAPIEN ظاهر و حرکت بازیکنان را با مدل‌های بدنی واقعی بازطراحی کرده که آناتومیک بدنی یک انسان را تا 10 برابر دقیق‌تر و حرکات را تا کوچک ترین جزئیات اندازه گیری می کند و همین طور فیزیک پارچه را که GPU CLOTH نام دارد شبیه ساز فیزیک پارچه بازیکنان را به بهترین شکل ممکن شبیه ساز می کند پارچ هایی که بیشتر تکان میخورند، موج می‌زنند تا رفتار بدنی بازیکنان بهتر به نمایش بگذارد و این فناوری در زمان های جشن های بعد از گل و نماهای نزدیک به زیبای خود نمایی می کند و بسیار به دنیای واقعی فوتبال نزیک است.

Screenshot 2023-07-14 192721.png

Screenshot 2023-07-14 193041.png

Screenshot 2023-07-14 151436.png

توضیحاتی درباره «HyperMotionV» و «Frames Captured»

Gameplay Deep Dive HyperMotionV

Gameplay Deep Dive Attacking

Gameplay Deep Dive Defending

Career Deep Dive Total Management System PART1

Advanced Defending Information

Screenshot 2023-07-19 130512.png

Gameplay Deep Dive PlayStyles PART1 and PART2

PlayStyles Instructions Part 1

SLIDER In EA FC 24​

این پست به طور دائم به روز رسانی خواهد شد.​

آخرین ویرایش:

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,311
نام
Amin
یکی از دوستان صفحه قبل گفته بود گویا اگه یک بار انجام داده باشی 2 تا میده و اگه 2 بار انجام داده بودی 4 تا میده

ولی هی چرا چند بار چند بار داره بهت میده رو نمیدونم :D
البته تو یک استریم دیدم که میگفت قراره به همه بدن ولی اشتباهی به بعضی ها دادن و به بعضی ها مثل من نه...چون من همه این sbc ها رو انجام میدم :-??
اون فرضیه انگار درست نبود ، من فقط یدونه sbc هیرو پیک انجام دادم ولی هفته پیش ۲ تا جبرانی داد و دو شب پیش هم باز یدونه جبرانی داد در کل شد ۳ تا ، لوسیو و توره tt و یک فودر نصیبمون شد.
مگر با این اشتباهات بشه یچیزی از ea کند :D

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,734
اون فرضیه انگار درست نبود ، من فقط یدونه sbc هیرو پیک انجام دادم ولی هفته پیش ۲ تا جبرانی داد و دو شب پیش هم باز یدونه جبرانی داد در کل شد ۳ تا ، لوسیو و توره tt و یک فودر نصیبمون شد.
مگر با این اشتباهات بشه یچیزی از ea کند :D
این پسره اوزیو تو یوتیوب...اون میگفت اشتباه شده و رندوم به هر کی یه چی داده و به بعضی ها هم کلا نداده.به منم هیچی نداد [-(

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,199
نام
نیما
سلام
من fc24 رو روی ps4 pro دارم ، روی سریز ایکس هم دارم ، آنلاین باز هم نیستم فقط آفلاین بازی میکنم ، به نظرم تفاوت شون اونقدری هست که ارزش داشته باشه هزینه کنی و نسخه ی نسل ۹ رو تهیه کنی
کلا گیم پلی نسل 8 با 9 فرق داره زمین تا آسمون
نسل 9 به مراتب سخت تره و هر بازیکن استایل دوییدن خودش رو داره و گیم پلی کامل فرق میکنه

S@eEd

کاربر سایت
May 1, 2008
257
دوستان از sbc های جدید کدوم بدرد میخوره؟؟ udogie خوبه؟؟ البته اشلی کول سنتریوم رو دارم

پ.ن : از وقتی sbc آیکان نبستم تونستم sbc اشلی کول و هانری و زیکو و کافو رو ببندم ! حالا چقدر باید sbc ایکان میزدم که اینا رو بهم میداد ! انصافا بازیکن خوب نمیده مگه اینکه خیلی خوش شانس باشی ! من 4 بار پر کردم یه بار شیرر داد یه بار جرارد یه بار لینکر یه بارم کاسیاس بیس که بهترینش بود یعنی !

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,734
دوستان از sbc های جدید کدوم بدرد میخوره؟؟ udogie خوبه؟؟ البته اشلی کول سنتریوم رو دارم

پ.ن : از وقتی sbc آیکان نبستم تونستم sbc اشلی کول و هانری و زیکو و کافو رو ببندم ! حالا چقدر باید sbc ایکان میزدم که اینا رو بهم میداد ! انصافا بازیکن خوب نمیده مگه اینکه خیلی خوش شانس باشی ! من 4 بار پر کردم یه بار شیرر داد یه بار جرارد یه بار لینکر یه بارم کاسیاس بیس که بهترینش بود یعنی !
اجازه بده مخالفت کنم با روشی که در پیش گرفتی :D
اول اینکه اگه به اندازه کافی بازی کنی و پک ها و جایزهای مختلف رو بدست میاری میتونی هم بازیکن ببندی هم پلیر پیکها رو انجام بدی

دوم هم اینکه از این بازیکنات فقط کافو 100 در 100 متا هست و شاید تا حدودی زیکو ولی آنری و اشلی کول به چه دردی میخورن تو این مقطع از بازی؟مخصوصا اشلی کول

به نظرم باید تعادل ایجاد کرد.مثلا من هم کافو بستم هم اوزه بیو- هم sbc آیکان که شاید از 20 باری که انجام دادم فقط 3 تاش خوب بوده ولی 3 تا هلو بودن :D کرویف93-گارینشا 93 و مالدینی92.به نظرت یکی مثل ما که پول پوینت و کوین نمیده راه دیگه ای برای بدست آوردن همچین بازیکنهایی هست؟

در نتیجه اگه به مقدار کافی بازی کنی که فودر به اندازه کافی گیرت بیاد به هر دوش میرسی.و در آخر همین اعتیاد به قمار بازی قشنگه دیگه :D اون لحظه که میخوای باز کنی ببینی چی گیرت اومده کلی حال میده.همون یه بار که آدم کرویف رو میبینه میارزه به 10 باری که با دیدن شیرر و کاسیاس و ...ضد حال خورده;))

• Like
Reactions: S@eEd

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,093
نام
MohammadAli

Udogie واسه دفاع چپ Stay Back خیلی خوبه و جزو بهتریناس تقریبا. من تو Evo هم انداختمش 90 کردمش و عالی شده جایگزین بمپاستورش کردم. ولی اگه با دفاع چپت حمله میکنی زیاد بدرد نمیخوره و نه خوب سانت میکنه نه خوب میتونه کات بک بکشه.

• Like

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,311
نام
Amin

اگه lw یا st میخوای صبر کن بزودی (شاید فردا ) ژینولا 90 میاد ، اونو ببند.
یا اگه میخوای بازم صبر کنی میگن احتمالا کرایوف بیس میاد.

• Like

S@eEd

کاربر سایت
May 1, 2008
257
اجازه بده مخالفت کنم با روشی که در پیش گرفتی :D
اول اینکه اگه به اندازه کافی بازی کنی و پک ها و جایزهای مختلف رو بدست میاری میتونی هم بازیکن ببندی هم پلیر پیکها رو انجام بدی

دوم هم اینکه از این بازیکنات فقط کافو 100 در 100 متا هست و شاید تا حدودی زیکو ولی آنری و اشلی کول به چه دردی میخورن تو این مقطع از بازی؟مخصوصا اشلی کول

به نظرم باید تعادل ایجاد کرد.مثلا من هم کافو بستم هم اوزه بیو- هم sbc آیکان که شاید از 20 باری که انجام دادم فقط 3 تاش خوب بوده ولی 3 تا هلو بودن :D کرویف93-گارینشا 93 و مالدینی92.به نظرت یکی مثل ما که پول پوینت و کوین نمیده راه دیگه ای برای بدست آوردن همچین بازیکنهایی هست؟

در نتیجه اگه به مقدار کافی بازی کنی که فودر به اندازه کافی گیرت بیاد به هر دوش میرسی.و در آخر همین اعتیاد به قمار بازی قشنگه دیگه :D اون لحظه که میخوای باز کنی ببینی چی گیرت اومده کلی حال میده.همون یه بار که آدم کرویف رو میبینه میارزه به 10 باری که با دیدن شیرر و کاسیاس و ...ضد حال خورده;))

بابا راحت باش من سال اول دارم آلتیمیت بازی میکنم میشنوم که یاد بگیرم ازتون

والا خیلی وقت نمیکنم تو روز نهایتا 3 ساعت بتونم بازی کنم باقیش سر کار و اینور اونورم

آقا این جمله داستانش چیه؟ " تو این مقطع بازی " دیدم هم یوتوبرا ایرانی میگن هم خارجی . بعد بابا زیکو دیگه خداییش خوبه نزن تو سر مال :D

ولی باهات موافقم یه حال میداد وقتی آیکون میبستم :D

پ.ن : راستی رودی فولر فانتزی هم بهم داد توی پک . خوبه؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: hamid_barca

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,427
لطفاً یه دروازبان پک بده فیفا .آشی
دهنمون اسفالت کرد این لوریس !!!
لودویک ژولی و تیمو ورنر هم بستم ! ورنر بد نیست سرعتش خوبه ولی تموم کنندگیش تقریبا میشه گفت نزدیک خط فقر هست!
ژولی هم فعلا تست نکردم !!
گل باید گرفت سر در ea همینو بس !
فندایک و فری نره دیو هستن ،بعد یک بازیکن زن میاد فزیکش از این دوتا نره خر بیشتره تا کی میخواد این شر ورارو تحویل بده معلوم نیست
والا هر چی نگاه میکنم این پک زنها همشون قویی زدن .انگار اول زنها فوتبال بازی میکردن بعد تازه مردان شروع کردن به ورود به فوتبال !!! خدایش
علت اصلی اینکه شت شده تو پکها همین ورود بازیکنان زنان هست ! یادمه تا این موقع سال پیش قیمت کوین کم کم ۲ برابر الان بود
الان ۲ میل کوین میدی پول چیپس با دلستر میدن!! 😂

• Smile

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,734
بابا راحت باش من سال اول دارم آلتیمیت بازی میکنم میشنوم که یاد بگیرم ازتون

والا خیلی وقت نمیکنم تو روز نهایتا 3 ساعت بتونم بازی کنم باقیش سر کار و اینور اونورم

آقا این جمله داستانش چیه؟ " تو این مقطع بازی " دیدم هم یوتوبرا ایرانی میگن هم خارجی . بعد بابا زیکو دیگه خداییش خوبه نزن تو سر مال :D

ولی باهات موافقم یه حال میداد وقتی آیکون میبستم :D

پ.ن : راستی رودی فولر فانتزی هم بهم داد توی پک . خوبه؟
3 ساعت که خیلی خوبه...اگه بعضی از آبجکتیوها رو هم بتونی انجام بدی دیگه عالیه مخصوصا اونا که جایزه خوب میده
مثلا الان تو آبجکتیو که بری میگه برو تو بخش بازیهای دوستانه و یه بازی هست به اسم فنتسی کاپ یا همچین چیزی.اونجا باید یه تیم نهایت اوورال 86 داشته باشی.بعد میگه 20 تا بازی کن 20 تا برد بیار 40 تا هم گل بزن.سرجمع 3 ساعت هم نمیشه ولی بالای 10 تا جایزه میده که مثلا پک 84*20 یا 85*10 هم داره که کلی فودر و بازیکن گیرت میاد فقط از همین بازی دوستانه

در مورد این مقطع از بازی...التیمیت که شروع میشه مثل بازی عادی هست که یه سری بازیکن گلد هست که شما استارت رو میزنی ولی چون هر چی جلوتر میریم کارتهای مختلف از بازیکنها میاد بیرون،دیگه اون کارتهای قبلیشون ارزش خودشون رو از دست میدن.مثلا همین اشلی کول و آنری رو اگه مثلا همون اوایل که عرضه شدن میگرفتیشون ارزش داشتن ولی بعد که کارتهای بهتر از بازیکنهای دیگه میاد اینا ارزشش رو از دست میدن.برای همین میگن تو این مقطع از بازی دیگه فلان کارت به درد نمیخوره

فولر هم ندارم که بدونم ولی حدود 200 تا قیمتشه که یعنی متوسطه.به نظر نمیاد چیز خاصی باشه

• Like

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,427
خوب sbc ژینولا هم اومد . چیزایی که میخواد :

سند خانه حداقل 200 متر در شمال تهران
چک صیاد 3 برگ
ضامن دولتی 2 نفر

بگو EA خجالت نمیکشی این چیه دادی آخه کی اینو پر میکنه تو 2 ماه :D
وحشتناک بالاس!! دوتا ۹۰ آخه😐

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
با هر آپدیتی میزنن درجه سختی بازی رو دستکاری میکنن !! قبلا بازی رو روی حالت سختی آلتیمیت بازی میکردم و برام بالانس بود و بازیها رو میبردم الان روی درجه سختی لجندری وقتی که اون دو تا حالت پلیر دیفیکالتی و ... روشنه اصلا نمیتونم ببرم !! راه حلش چیه چیکار کنم بازی بالانس بشه ؟؟

S@eEd

کاربر سایت
May 1, 2008
257
وحشتناک بالاس!! دوتا ۹۰ آخه😐

خیلی زیاده ! یکی توی توییتر نوشته بود کلا 10 12 تا بازیکن گلد معمولی بالا 90 داریم حالا چه جوری میشه این رو پر کرد آخه. نامرد حتی گزینه ی قرضی هم براش نذاشته 5 بازی برداریم عشق کنیم :D

آقا یه چیزی . بهم یه دونه از این اسلات های اولوشون داد تو ابجکتیو . چه جوری میشه استفادش کرد و روی چه بازیکن هایی؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر