Fallout : New Vegas | Xbox360

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
آقا یکی نیس یه راهنمایی بکنه، همین اول بازی گیر کردیم!! نه نقشه ای داره، نه می نویسه کجا باید بریم!!
یه مقاله ای، راهنمایی،کلا یه چیزی در مورد بازی!
از تریلراش خوشم اومده بود، ولی فک نکنم بتونم باهاش ارتباط برقرار کنم!:d

hitman rocker

کاربر سایت
Apr 19, 2008
718
نام
arash
آقا یکی نیس یه راهنمایی بکنه، همین اول بازی گیر کردیم!! نه نقشه ای داره، نه می نویسه کجا باید بریم!!
یه مقاله ای، راهنمایی،کلا یه چیزی در مورد بازی!
از تریلراش خوشم اومده بود، ولی فک نکنم بتونم باهاش ارتباط برقرار کنم!:d

دوسته عزیز فکر کنم اگه نقشه اینا نداره شما رو hardcore mode داری بازی رو میری. :d

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
دوسته عزیز فکر کنم اگه نقشه اینا نداره شما رو hardcore mode داری بازی رو میری. :d
ربطی به اون نداره! این بخاطر اینه که هنوز pipboy 3000 رو نگرفتن! بازی رو از اول بازی کنین و تمامی صحبت هارو گوش کنین ببینین اولین کاری که باید بکنین چیه! چون یک ربع اول بازی شما نقشه و راهنمایی نداری!
من خودم بازی نکردم فعلا ولی اونچیزی که دیدمو خوندم اول بازی اینجوریه!

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
سلام دوستان
می گم من که اصلا نقش آفرینی تا حالا بازی نکردم و علاقم اکشن به خصوص FPS هست , می تونه بازی واسم جالب باشه یا نه ؟؟؟

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
دوستان لطف کنین دقیق بگین فرق HardCore Mode به معمولی چیه؟؟؟ من yes زدم.

هیچی فرقش تو اینه که درجه سختی چند برابر شده بعدش اگه مثلا اب نخوری میمیری تو بازی یا اگه به اندازه کافی خواب نری!!
کلا مثل واقعیت میشه;)

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
سلام دوستان
می گم من که اصلا نقش آفرینی تا حالا بازی نکردم و علاقم اکشن به خصوص FPS هست , می تونه بازی واسم جالب باشه یا نه ؟؟؟
فکر نکنم! تعداد معدودی از همین RPG باز ها با بازی حال میکنن و بقیه متنفر هستن! حالا شما هم که تابحال RPG بازی نکردی فعلا پیشنهاد نمیشه و اگه زبانت خوبه برو اول از همه سراغ ME2 که تا حدودی اکشن با المان های RPG هست!
دوستان لطف کنین دقیق بگین فرق HardCore Mode به معمولی چیه؟؟؟ من yes زدم.
پک های جون به تدریج خوبت میکنه! اگه جایی از بدنت بشکنه فقط به وسیله دکتر یا پک های اونها درست میشه و مداوا میشه! بدن بازی کن به خواب خوراک و اب نیاز داره! تیر ها وزن پیدا میکنن و ...!
کلا پیشنهاد میشه رو حالت عادی برین و برای اچیومنتشم بعد از تهیه بازی بهترین راه رو بهتون میگم

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
بازی مثل بازی mass efect 2 نزده تو اکشن با المان های rpg یا نه هنوز همون خصوصیتش حفظ کرده چون اگر مورد دوم باشه کسی هایی که فقط زبانشون خوبه برن چون منم متوسط هست نرید کلن زبانتون... از بازی لذت نمیبرید هیچی متوجه نمیشید

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
:((:((

اقا تورو خدا اگه کسی یه جایی رو می شناسه که ریجن j این بازیو داشته باشه

به من pm بده ناجور در کف این بازیم:((:((

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
بازی مثل بازی mass efect 2 نزده تو اکشن با المان های rpg یا نه هنوز همون خصوصیتش حفظ کرده چون اگر مورد دوم باشه کسی هایی که فقط زبانشون خوبه برن چون منم متوسط هست نرید کلن زبانتون... از بازی لذت نمیبرید هیچی متوجه نمیشید
هنوز همون خصوصیات خودش و نسخه های اصلی خودش رو حفظ کرده و تا حدودی تو بعضی موارد از 3 هم فاصله گرفته و رفته به سمت دو نسخه اول! زبانتونم باید در کنار سطح بازیتون بالا باشه

Quarantine

کاربر سایت
Dec 17, 2008
348
نام
صادق
خوب من هنوز موفق نشدم بازی رو تهیه کنم،ولی اگه سام و بقیه دوستان موافق باشن،همگی کمک کنیم تا یه Walkthrough کامل برای بازی تهیه کنیم؟

• Like
Reactions: Buyma

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
خوب من هنوز موفق نشدم بازی رو تهیه کنم،ولی اگه سام و بقیه دوستان موافق باشن،همگی کمک کنیم تا یه Walkthrough کامل برای بازی تهیه کنیم؟
من هنوز تو همین achive guide ـه بازی موندم :D فکر نکنم حس و حالشو داشته باشم! بازی رو هم برای 360 تهیه کردم ولی 360 ـه پال گیر نیاوردم! دیگه بیخیالش شدم! نسخه CE رو برا PS3 میگیرم
اگه خواستین گاید رو بنویسین باید سه قسمت بکنین و هرکی بازی رو با یکی از گروه های بازی تموم بکنه و بیاد راهنمای کاملشو بزاره! تا اونجایی که میدونم کلا هر گروه میژن ها و اتفاقات مختص خودش رو داره

Quarantine

کاربر سایت
Dec 17, 2008
348
نام
صادق
من هنوز تو همین achive guide ـه بازی موندم :D فکر نکنم حس و حالشو داشته باشم! بازی رو هم برای 360 تهیه کردم ولی 360 ـه پال گیر نیاوردم! دیگه بیخیالش شدم! نسخه CE رو برا PS3 میگیرم
اگه خواستین گاید رو بنویسین باید سه قسمت بکنین و هرکی بازی رو با یکی از گروه های بازی تموم بکنه و بیاد راهنمای کاملشو بزاره! تا اونجایی که میدونم کلا هر گروه میژن ها و اتفاقات مختص خودش رو داره

ای بابا!

خوب میتونیم از این منبع تابلو استفاده کنیم؟:d

تازه همین جا هم برای همه نسخه ها یه Guide بیشتر نذاشته.

خدا رو شکر Engine بازی هم که همون قبلیه.Glitch هم میتونیم بکنیم:-s>:)

hossein 2

کاربر سایت
Sep 14, 2008
529
نام
حسین
دقیقا عین شماره 3ساخته شده..من که تغییری نمیبینم...فقط اسم ومحیطش عوض شده
یکی نیست بگه آخه اسکل تو که حوصله این بازی ها رو نداری چرا میخری؟؟؟:d

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
بالاخره تونستم بازی رو انجام بدم! البته رو PC! برای من یکی بازی به شدت تداعی گر نسخه دوم بود! از جو گرفته تا میژن ها و ابجکتیو ها! اکثرا منو یاد 2 انداخت! از استایل دیدن و حرف زدن با دکتر گرفته تا xander root جمع کردنش همش شبیه 2 در قالب یک بازی اول شخص بود!
گرافیک بازی خیلی نرم تر و بهتر شده نسبت به 3! نسخه PC رو که بازی کردم AA توش خیلی خوب بود و خیلی نرم و روون بود ولی رنگ بندیش به نسبت 360 تو عسکا دیدم بدتر و خشک تر هست! نسخه PS3 هم که افساید تشریف دارن!
اچیومنتای بازی خیلی اسون تر شده! مثلا بجای بابل هد های 3 snowglobe هست که کلا 7تاس و به شدت جاهای تابلو هست! تازه جنبه مادی هم داره و میشه به mr.house هر کدومو 2000 تا فروخت! برای هارد کور مود هم چندتا باگ فعلا پیدا کردم ولی باید با نسخه های کنسولی چک کنم ببینم جواب میده یا نه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر