Fallout : New Vegas | Xbox360

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
سلام، دوستان من تا حالا این سری رو بازی نکردم، فقط یکی دو تا تریلر از Fallout3 دیدم، سبک عجیبیه!! توی این New Vegas هم از اول بازی که شروع میشه کاراکتر بازی بچه هست ؟؟؟

مشخصه اغراق کردن این دوستمون! :d مگه چن ساعت گیم پلی داره؟

اغراق چیه!؟ من هنوز دارم شماره قبلیشو بازی میکنم دوست عزیز! ;)

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
اینقدر گیم پلی داره که یه 360 ه منو به دیاره باقی فرستاد این بازیه ذلیل مرده:d
خوراکه آدم خودش رو باهاش سره کار بگذاره

SkyWalker1726

کاربر سایت
Aug 29, 2007
378
نام
Ali
آیا وlبستگی داره به نسخههی قبلیش یا نه ، منظورم اینه که مثلا معنی‌ که نه ۱ نه ۲ نه ۳ شو بعضی‌ کردم آیا می‌تونم اینو بازی کنم ، یا اینکه داستان و ماجری داره که نخواهم فهمید ..؟

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
دوستان این عنوان یه عنوانه مستقله؟ یعنی مثلا ادامه ی شماره 3ه؟
به همون اندازه طولانی هست؟
خیر داستان مجزا داره .
و احتمالا بله . البته نمیشه جواب قطعی داد اما با توجه به سابقه بازی جواب آره هست !

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
مشخصه اغراق کردن این دوستمون! :d مگه چن ساعت گیم پلی داره؟
خود من میشه گفت نزدیک 400 ساعت بخوایم سر جمع حساب کنیم تو نسخه سوم داشتم تو ویستلند میچرخیدم
آیا وlبستگی داره به نسخههی قبلیش یا نه ، منظورم اینه که مثلا معنی‌ که نه ۱ نه ۲ نه ۳ شو بعضی‌ کردم آیا می‌تونم اینو بازی کنم ، یا اینکه داستان و ماجری داره که نخواهم فهمید ..؟
سری یه داستان کلی داره که به دنیایی بعد از جنگ اتمی میان چین و امریکا میپردازه! به اکثر مناطق روی کره زمین بمب اتمی خورده و به نوعی دنیا از بین رفته! از طرفی قبل از بمباران امریکا دریچه های زیرزمینی رو احداث میکنه که مردم امریکا برن و از بمب ها در امان بمونن! حس کنجکاوی امریکا باعث میشه که هر دریچه رو با شرایط خاص و مخصوص خودش بسازه تا تاثیر، نتیجه و عکس العمل هر گروه رو به صورت جدا مورد برسی قرار بده! توی هر نسخه داستان به یک منطقه از این دنیای بزرگ و در زمانی جدای زمان نسخه قبلی میره که برای همین با پیش زمینه ـی که در اختیارتون گذاشتم به راحتی میتونین با داستان بازی ارتباط برقرار بکنین!
دوستان از اون لباسای باحال و خفن fallout3 هم تو بازی هست؟
هم اونا هست هم یسری کانتنت دیگه که تازه اضافه شده تا لذت بازی کردن رو بیشتر بکنه!
دوستان این عنوان یه عنوانه مستقله؟ یعنی مثلا ادامه ی شماره 3ه؟
به همون اندازه طولانی هست؟
از نظر داستانی کاملا مستقل هست ولی از لحاظ گیم پلی همان گیم پلی کلی هست با تغییرات جزءـی و البته تاثیرگذار
بازی از نسخه قبل طولانی تر هست!
کسی اگه بازی کرده بیاد از بازی بگه ببینیم چه جوریاس ؟!
من به هر دری زدم امروز یه 360 ریجن پال گیر بیارم نشد! انشاالله فردا اگه خدا بخواد بازی میکنیم!

• Like
Reactions: arvin_666

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
من تا همین الان(4-5 ساعت) داشتم بازیش میکردم و همه چی عالی بود! و جو بازی کاملا شبیه Fallou 3 هستش مخصوصا گرافیک ولی یه سری چیزها اضافه شده که بازی رو بهتر کرده! در کل همه چی Perfect بود!;)

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
عجب شاهکاریه این بازی.
کلا fallout گرافیک عجیبی داره بخصوص وقتی که از جای تاریکی وارد روشنایی می شین عجیب تغییرات رو حس می کنین.
گرافیکش با نسخه قبل تفاوت زیادی نداره ولی از لحاظ سلاح و لباس خیلی متفاوت و بهتره.
حدس می زنم تا پایان امسال بعد از fable بهترین بازی بشه .
fable هر کی بازی کرده می دونه چه بازیه که بهترین خواهد شد

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اگر میخوای این بازی رو بگیری یا کلا بازی های rpg زبانت باید خوب باشه به نظر من خودم 3 شو بازی کردم تا اوایل گرافیک و .... توپ ولی وقتی از ازمایشگاه رفتم بیرون بازی انقدر وسعتش زیاده نمیدونستم باید کجا برم چیکار کنم (به دلیل هوین زبان )زبانم هم متوسط رو به پایین بود(الان خوبه) نتونستم با بازی ارتباط برقرار کنم اصلا هیچی از داستان و کاراکتر و... نفهمیدمb-) موفق باشی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر