Fallout : New Vegas | Xbox360

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
سلام!
امیدوارم این بازی هم مثل Fallout 3 یک ماه قبل از عرضه Leak بشه :D آخه موقعی که این بازی میاد چند تا بازی بزرگ دیگه هم عرضه میشه و با توجه به اینکه 40-30 ساعتی وقت باید واسش کنار گذاشت میره واسه سال 2011 :D

منظور از این Gold شدن چیه ؟ :d
یعنی اینکه کار ساخت بازی تموم شده و در مرحله بسته بندی و ارسال به فروشگاه قرار داره و اگه خدا قسمت کنه به زودی لینک های دانلودش میاد :D

آخرین ویرایش:

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
منظور از این Gold شدن چیه ؟ :d
ببخشیدا ما کلا کم اطلاعات داریم
یعنی اینکه ساخت بازی تموم شده و برای بسته بندی و این جور چیزا و ارسال به فروشگاه دارن آمادش میکنن. معمولا وقتی یه بازی گلد میشه چند روز بعدش نسخه های دزدیش میاد.

Quarantine

کاربر سایت
Dec 17, 2008
348
نام
صادق
برا همینم میگم Boone بدرد میخوره دیگه :D!!! کلا همشون یجایی به درد ادم میخورن!

سلام..کجایی شما؟:d

بله دیگه.....ولی کاش می شد از همشون یه جا استفاده کنیم:d>:)

راستی Developer diaries رو دنبال میکنی یا نه؟من فقط یکیشو دیدم.اولی The Storyبود...پر اسپویلر#:-sزجری بود خلاصه:d

خدارو شکر Gold ام که شد...ایشالا این هفته میاد....

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
راستی Developer diaries رو دنبال میکنی یا نه؟من فقط یکیشو دیدم.اولی The Storyبود...پر اسپویلر#:-sزجری بود خلاصه:d
فعلا سه تا اومده! اولی در مورد داستان بود، دومی در مورد صدا، اسلحه ها و تکنولوژی بکار گیری از صدا های واقعی بود، سومی هم در مورد ارت ها و background خود بازی بود که من فقط تونستم اولی رو ببینم که چیز زیاد خاصی رو هم spoil نکرده بود! (بخش داستانی خیلی پیچیده تر از این حرفاس) دو ویدئو دیگه رو هم چون دیگه به ASDL دسترسی نداشتم نتونستم ببینم ولی اطلاعاتشو خوندم!
فعلا بهترین قسمت بازی GPـش هست که به شدت پیشرفت کرده و برعکس سومین نسخه skillها و Ability ها واقعا توی gp بازی تاثیر گذاشته!

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
دوستان شرمنده این سوالو میپرسم این همون بازیه فال اوت 3 با dlcهاشه یا کلا یه بازیه دیگست؟:">
به به! من بدبخت اینجا تره خورد کردم دیگه ؟ :D
کلا نسخه جدا ـی هست! عنوان مورد نظر شما Fallout 3 : GOTY Edition هست که نسخه سوم و تمامی DLC ها درش موجودـه

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
سلام، دوستان من تا حالا این سری رو بازی نکردم، فقط یکی دو تا تریلر از Fallout3 دیدم، سبک عجیبیه!! توی این New Vegas هم از اول بازی که شروع میشه کاراکتر بازی بچه هست ؟؟؟

ایول! یه Fallout دیگه با یه 200+ ساعت گیمپلی!;)

مشخصه اغراق کردن این دوستمون! :d مگه چن ساعت گیم پلی داره؟

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
سلام، دوستان من تا حالا این سری رو بازی نکردم، فقط یکی دو تا تریلر از Fallout3 دیدم، سبک عجیبیه!! توی این New Vegas هم از اول بازی که شروع میشه کاراکتر بازی بچه هست ؟؟؟

نه دیگه بچه نیست.
------------
من بازی رو گرفتم قشنگه ولی بنظرم نسبت به نسخه ی قبلی هیچ پیشرفتی نکرده...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر