Fable III

SAMUEX

کاربر سایت
Aug 25, 2010
261
نام
جلیل
این همه از بازی تعریف میکردید این بود!بازیه بدی نیست اما عالی هم نیست خدایش

گرافیک این بازی کجاش خوبه اون وقت؟:-/در حد بازی های 3 سال بیشه.

چقدر باگ های مضخرف و خنده داره.بازی هیجان انچنانی نداره.

واقعا بعضی از بخشای بازی خنده داره.(مسخره)

حالا چون بازیو ماکرو زده باید بشه خدا دیگه:d

به نسخه ی دوش کاری ندارم.من این نسخه رو دارم میگم.

همون 7.5 یا بترکونه 8 لیاقتشه
اشتباه میکنی دوست عزیز:) این بازی چیزیای داره که خیلی از بازی های امروزی ندارند (البته نظر شما کاملا محترم و سلیقه ها فرق دارن) اون موقع که من یکش رو بازی میکردم نمیدونستم میکروسافت چیه:d اینکه بازی مایکروسافته طرفتار پیدا کنه کاملا مخالفم خیلی ها رو میشناسم که به این بازی علاقه بسیار ولی ps3 دارن یا هر دو رو دارن و این بازی رو از بهترین های xbox میدونند در مورد باگ ها هم این رو هنوز بطور کامل بازی نکردم که نظر بدم ولی مطمعنم که داره :d (تو 2 ش که بسیار بود چه باگ های که منو از خوانوادم جدا کردند ولی من نا امید نمی شدم:d) در مورد گرافیک هم من انتظاری نداشتم ولی با این حال به نظرم کاملا خوبه
در کل من از شماره 1 تا حالا دارم از بازی لذت میبرم (باز هم میگم نظر شما محترمه)
در گوتی بودنشم که شکی نیست:dlol
ولی باز هم به به شما پیشنهاد میکنم از بازی نامید نشید و ادامه بدید . با تشکر از شما:)

hossein 2

کاربر سایت
Sep 14, 2008
529
نام
حسین
فیبل گرافیک توپی هیچ وقت نداشته...
محیط ورنگ آمیزی بازی خیلی زیبا وهنری بود که ما زیاد حسش نمیکردیم...یه خورده هم باگ داشت که کاملا انتظار میرفت....
اصل بازی گیم پلی و جو داستان بود که ما رو به ادامه ی بازی ترغیب میکردم
به شخصه از نسخه ی دوم خیلی صفا بردم ونفهمیدم کی بازی تموم شد!!!

phoenixx

کاربر سایت
Jul 19, 2010
486
نام
بهراد
الان دوستانی که دارن بازی میکنن هم نسخه ی ارجینال fable رو دارند و هم این آپدیت جدید رو روی کنسولشون ریختن؟؟؟:-/

SAMUEX

کاربر سایت
Aug 25, 2010
261
نام
جلیل
الان دوستانی که دارن بازی میکنن هم نسخه ی ارجینال fable رو دارند و هم این آپدیت جدید رو روی کنسولشون ریختن؟؟؟:-/
نه عزیز نسخه کپی استفاده می کنیم بازی دیروز رلیز شده ولی بچه ها از چند روز پیش دارن بازی می کنن اگه منظورتون داشبورده که من ریختم ولی بقیه رو نمیدونم

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,785
نام
محمد
سلام!
من چند ساعت بازی کردم، تا الان که بازی خیلی خوب بوده. خیلی از مشکلات FABLE II تو این نسخه برطرف شده، زمان لودینگ ها به شدت کاهش یافته، از اون منوهای تو در تو و اعصاب خردکن دیگه خبری نیست و به جای منو با زدن دکمه START به محل زندگی Hero می روید و توی اتاق های مختلف می توانید لباس، اسلحه و ... را عوض کنید. نقشه هم کاملا جالب و سه بعدی درست شده و راحت می توان Quest ها و مناطق مختلف را مشاهده کرد. مبارزات بازی کاملا شبیه نسخه قبلی هستند و از این لحاظ زیاد پیشرفت نکرده. موتور گرافیکی بازی قدیمی هست و بعضی جاها گرافیک خوبی را مشاهده نمی کنیم، البته از نظر هنری گرافیک بازی بی نظیره و یکی از زیباترین بازیهای امسال هست. موسیقی بازی فوق العاده است و علاوه بر قطعات موسیقی بازی قبلی چند تا قطعه جدید هم استفاده شده که واقعا زیبا هستند. صداگذاری شخصیت ها هم عالی کار شده. سیستم ارتباط با مردم کاملا دگرگون شده و دیگه مثل سابق نیست که 200 نفر عاشقتون شوند و دنبالتون راه بیفتند :D ماموریت ها هم تا اینجا نسبتا متنوع بودند، یک از ماموریت های جانبی "شوت کردن مرغ" به سبک دو بازی قبلی هست که خیلی حال میده :D

• Like
Reactions: highergraphic

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
خوب بازی همین الان تموم شد....
واقعا فوقالعاده بود. هرچند از نظر تکنیکی زیاد پیشرفت بازی محسوس نبود از نظر کانتنت هیچ حرفی برای گفتن نذاشت. مصوصا بخش دوم بازی و انتخاب هایی که باید میکردی اوج زیبای کار رو میرسیوندن... !

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
خوب بازی همین الان تموم شد....
واقعا فوقالعاده بود. هرچند از نظر تکنیکی زیاد پیشرفت بازی محسوس نبود از نظر کانتنت هیچ حرفی برای گفتن نذاشت. مصوصا بخش دوم بازی و انتخاب هایی که باید میکردی اوج زیبای کار رو میرسیوندن... !
بازم مثل قبل بازی (حالت داستانیش) کوتاهه ؟

hitman rocker

کاربر سایت
Apr 19, 2008
718
نام
arash
ببخشید که این سوال و اینجا می پرسم می دونم جاش نیست ولی به نظرتون اول fall out و بازی کنم یا fable???? (هر جفت سبکاشون رو هم دوس دارم)

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
دوستان 1 سوال ! بعد از اینکه پادشاه شدم :
اون یارو پیرمرده من رو میبره خزانه ! بعد از من سوال میکنه و من باید جوابشو بدم ! ( چقدر واضح توضیح دادم نه ؟! ) میخواستم بدونم اونجا در مورد چی سوال میکنه ؟
ممنون

SAMUEX

کاربر سایت
Aug 25, 2010
261
نام
جلیل
دوستان 1 سوال ! بعد از اینکه پادشاه شدم :
اون یارو پیرمرده من رو میبره خزانه ! بعد از من سوال میکنه و من باید جوابشو بدم ! ( چقدر واضح توضیح دادم نه ؟! ) میخواستم بدونم اونجا در مورد چی سوال میکنه ؟
ممنون
اینجا باید یه سری تصمیم بگیری اولین هم در باره مالیات گرفتن که میتونی کمش کنی میتونی ثابت نگهشداری میتونی هم مالیات رو افزیش بدی هر کدوم هم یه سری عواقب دارند

hossein 2

کاربر سایت
Sep 14, 2008
529
نام
حسین
شدیدا شبیه نسخه ی دوم بازی...حتی یه خورده تنوع هم در ساختار بازی نداشته...دلایل:
نسخه ی قبل رو بارها بازی کردم وهنوز یادمه که چجوری بود...این نسخه فقط کوئست های بیشتری داره واینکه از همون اول تجربه همه جور کاری ندارین و باید تویway to ruleهمه رو با استفاده از رسپکت بدست بیارین...
ولی خب یه چیزی که هنوزبازی رو سره پا نگه داشته جذابیت بازی هست که بهتر از فیبل 2هست...
اگه سایت ها مرات معمولی دادن بهشون خرده نگیرین چون الکی نمره ندادن با نسخه ی قبلی مقایسه کردن وگرنه این نسخه نمیشد7.5در حالی که نسخه ی قبل شد8.5!!!

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
من شماره یک و دو رو بازی نکردم اما با گیم پلی و سبک و کلا محیط بازی خیلی حال کردم.
گرافیک کات سین ها (مخصوصا اون اولیه) خیلی خوبه اما جا هایی که گرافیک موتور بازی رو میبینیم خیلی باسه یه بازی اونم تو سال 2010 و در کنار بازی های دیگه .. 3 هست.
اما باز گرافیک قابل تحمل و خوب هست اما در مقایسه با بازی های دیگر یه کم اوضاع خراب میشه.

اما در کل بازی خوبیه

xbox360club

کاربر سایت
Feb 10, 2007
847
نام
mohsen
دوستانی که از گرافیک بازی ایراد می گیرند به این نکته توجه کردید؟ :
Fable از همون شماره 1 اصلاً قرار نبوده که بازیی با گرافیک بالا باشه!(که البته سبک هنری گرافیک Fable واقعاً عالیه)... جذابیت های بازی در المان های دیگه ی بازی مثل gameplay و story line و زمان های تصمیم گیری بین خیر و شر بوده.
اگر از این زاویه به Fable نگاه کنید بازی میشه شاهکار قرن! (البته از نظر من ها!)
مثلاً من هیچ وقت اون صحنه ی زندانی ها تو Fable 2 که التماست می کردن بهشون غذا بدی رو یادم نمیره! یا اونجایی که سگت خودشو فدا کرد! یا خیلی جاهای دیگه ی بازی...
در هر صورت من نمی گم گرافیک یه بازی اصلاً مهم نیست! ولی Fable خصوصیات دیگش خیلی مهم تر از گرافیکش هست!

• Like
Reactions: dani8gb

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر