Fable III

خبر دادن که داخل هر کپی از این عنوان یه Code وجود داره برای XBL که همون روز اول یک DLC میتونید دریافت کنید که شامل
:

• Raise Dead potion
  • Slow Time Potion
  • Scot Male Hero Outfit or the Scot Female Hero Outfit
  • Highlander Tattoo Set
  • Red Setter Dog Skin
میشود

"اورجینال-واجب" شد!:d

به این میگن فرهنگ سازی!
این یه نمونه مبارزه با پایرسی هست از کار افتادن دسته ها هم یه نمونه!:d

:dخوب دیگه بازی لیک شدش
کسی نخریده
حداقل بیاید یه نظری چیزی بدید رفتید پریدید مث خوره ها رو بازیا:d:d
ثواب داره یه خورده ازش تعریف کنید بریم بخریم :d

:dخوب دیگه بازی لیک شدش
کسی نخریده
حداقل بیاید یه نظری چیزی بدید رفتید پریدید مث خوره ها رو بازیا:d:d
ثواب داره یه خورده ازش تعریف کنید بریم بخریم :d
بازی لیک شد ؟؟ اخ جون :x
تو این مدت انقدر بازی اومده که از کارو زندگی افتادم :d

من كه بعد از Reach ديگه دست به هيچ بازي نزدم گذاشتم Fable :x بياد بعد همه رو با هم بگيرم!
دوستان لطفا سريعتر يكي بازي رو بخره بياد تعريف كنه كه ديگه طاقتمون طاق شده#:-s

دوستان من اصلا این بازی ر. انجام ندادن میشه بگید سبکش مثل چه بازی هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
و اینکه اگه مثل بازی deragon ege هست اصلا نخرمش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من دیروز بازی را گرفتم و حدود نیم ساعتی هم بازی کردم .
راستش من شماره دوم را بازی نکرده بودم که بخام مقایسه کنم اما بازی از گرافیک خوبی برخوردار هست .
گیم پلی بازی هم یه جورایی اعتیاد آوره اما حیف که من وقت نکردم زیاد بازی کنم .

• Like
Reactions: Oceanic 6
من فقط از بازیهای تو سبک rpg فقط final fantasy بازی کردم و از اینکه برای مبارزه کردن باید پایین صفحه هی یه گزینه بزنی تا یه ضربه ی شمشیر بزنه کلا حالم به هم خورد حتی دیگه mass efect رو هم بازی نکردم حالا اینم اینجوریه یعنی از ایناست که هی باید گزینه انتخاب کنی؟؟؟؟؟؟؟؟:d

من فقط از بازیهای تو سبک rpg فقط final fantasy بازی کردم و از اینکه برای مبارزه کردن باید پایین صفحه هی یه گزینه بزنی تا یه ضربه ی شمشیر بزنه کلا حالم به هم خورد حتی دیگه mass efect رو هم بازی نکردم حالا اینم اینجوریه یعنی از ایناست که هی باید گزینه انتخاب کنی؟؟؟؟؟؟؟؟:d
دوست عزیز شما خیلی اشتباه کردی که Mass Effect رو بازی نکردی.من عاشق Mass Effectam ولی مثل شما حالم از FF بهم میخوره...
نه این اینطوری نیست..با FF هم قابل مقایسه نیست اصلا.
------------------------
دوستان من بازی رو گرفتم فقط میتونم بگم که با شاهکاری قشنگتر از نسخه ی قبلی طرفین.

شما بزرگترین اشتباه دنیای گیمینگت رو انجام دادی که ME رو بازی نکردی:دی یکی از بهترین بازیهای این نسله! Mass Effect بیشتر اکشنه تا RPG.
دوستان من اصلا این بازی ر. انجام ندادن میشه بگید سبکش مثل چه بازی هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
و اینکه اگه مثل بازی deragon ege هست اصلا نخرمش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Dargon Age که RPG خالیه:دی اونو هرکسی نمیتونه بازی کنه، باید RPG باز باشی.
ولی Fable یه بازی اکشن-ماجراجوییه. اصلا قابل مقایسه با DA نیست.
=====

منم بازی رو گرفتم:دی برم ببینم مولینیو چه کرده...:دی

دوست عزیز شما خیلی اشتباه کردی که Mass Effect رو بازی نکردی.من عاشق Mass Effectam ولی مثل شما حالم از FF بهم میخوره...
نه این اینطوری نیست..با FF هم قابل مقایسه نیست اصلا.
------------------------
دوستان من بازی رو گرفتم فقط میتونم بگم که با شاهکاری قشنگتر از نسخه ی قبلی طرفین.

شما بزرگترین اشتباه دنیای گیمینگت رو انجام دادی که ME رو بازی نکردی:دی یکی از بهترین بازیهای این نسله! Mass Effect بیشتر اکشنه تا RPG.
پس یعنی از اون گزینه ها زیر صفحه نیست دیگه؟؟:d:d
اینجوری که میگین باید برم mass efect رو هم 1 و 2 شو حتما بگیرم.:">

خُب من یکی دو ساعتی بازی کردم. بازی دقیقا همون حس و حال فانتزی و خاص Fable رو داره. انتخاب کردن های سخت از همون اول یقه تون رو میگیره:دی تو یکی از انتخاب ها چند دقیقه فکر کردم تا تصمیم قطعیم رو بگیرم:دی
گرافیک بازی یه مقدار قدیمی شده دیگه! یعنی چون کلا موتور گرافیکیش قدیمیه گرافیک بازی خیلی عالی نیست، ولی قابل قبوله. (تو Cut Scene ها جالب نیست، اما تو خود بازی خوبه).
البته برای اینکه داستان رو قشنگ متوجه بشید باید تا یه حدی انگلیسی بلد باشید:دی (زیر نویس هم فعال کنید حتما). دیالوگ های کاراکترها خیلی شاخه:دی عاشق لهجه شونم:دی

در کل هر کسی که از بازیهای داستانی و ماجراجویی خوشش میاد حتما بگیره.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or