Fable III

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
ماکروسافت زد به سیم اخر :D
عرير اينجا نوشته كه هكرها ( شما بخوانيد Glitchers ) اين باري رو براي يه مدت رمان جند ساعت روي لايو هك كردن و بعد كه فاش شده سري جلوش گرفته شده و بر گشته به حالت قبل يعني قيمت 20 دلارش
ميكه اكه هم باري رو شما در اين مدت دزديديد كه ( bravo for you ) :d
لينك شما : http://www.vg247.com/2010/10/15/fable-ii-is-free-on-xbox-live-right-now/

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,202
خدا پدر و مادره Lionhead رو بیامرزه که سیستم منو و مخصوصا لودینگ رو درست کرد!

لودینگ های بازی 1/4 شماره دومه:D واقعا همین موضوع تجربه بازی رو به شدت بهتر از Fable II کرده. سیستم منوی بازی هم کاملا دگرگون شده و واقعا نوآورانه است!

خوشمان آمد:D

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
خدا پدر و مادره Lionhead رو بیامرزه که سیستم منو و مخصوصا لودینگ رو درست کرد!

لودینگ های بازی 1/4 شماره دومه:D واقعا همین موضوع تجربه بازی رو به شدت بهتر از Fable II کرده. سیستم منوی بازی هم کاملا دگرگون شده و واقعا نوآورانه است!

خوشمان آمد:D
دقیقا یکی از مشکلات اصلی من با شماره دو همین لودینگ(زمان بارگذاری:D) طولانی بود که وقتی از یک شهر به شهر دیگه میرفتی وسطش وقت داشتی تا چرت بزنی و یا بری از تو یخچال آبمیوه بیاری تا سر لودینگ بعدی حوصلت سر نره:D با این چیزهایی که بابی گفت دیگه دلمان به آب افتاد. فقط یک سوال گیم پلی بازی چقدر هست؟ داستانی رو میگم و کاری به اون کار و بارهای اضافه بازی ندارم.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,800
نام
محمد
سلام!
دقیقا یکی از مشکلات اصلی من با شماره دو همین لودینگ(زمان بارگذاری:biggrin1:) طولانی بود که وقتی از یک شهر به شهر دیگه میرفتی وسطش وقت داشتی تا چرت بزنی و یا بری از تو یخچال آبمیوه بیاری تا سر لودینگ بعدی حوصلت سر نره:biggrin1:
لودینگش زیاد بود ولی نه دیگه اینقدر که گفتی :D مشکلش این بود که لودینگ ها تو فواصل خیلی کوتاه اتفاق می افتاد، 3 دقیقه راه میرفتی میرسیدی به لودینگ :D

فقط یک سوال گیم پلی بازی چقدر هست؟ داستانی رو میگم و کاری به اون کار و بارهای اضافه بازی ندارم.
فکر کنم حدود 15 تا 17 ساعت ماموریت های اصلی طول بکشه.

• Like
Reactions: capitanrayan

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,202
گرافیک هنری بازی زیباست اما به لحاظ تکنیکی ضعیفه طوری که بنظر من چند گام از نسخه قبلی عقب تره.
:blink:

گرافیک شماره 3 چند گام از 2 عقب تره؟:D از اون حرفا بودا ! البته اولش که همش Cut Scene نشون میده شاید اینجوری به نظر بیاد، ولی وقتی بری جلوتر، پیشرفت نورپردازی کاملا مشخصه. البته در کل گرافیک تکنیکی بازی خیلی عالی نیست، ولی برای این سبک قابل قبوله.
فقط یک سوال گیم پلی بازی چقدر هست؟
من همین چند ساعت پیش خریدم، از کجا بدونم چقدر گیم پلی داره آخه؟:D

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
دیشب هم فرصت شد یک ساعتی بازی کردم .
من که تا حالا سری فیبل را بازی نکرده بودم واقعا از بازی دارم لذت میبرم ، همه چی عالی کار شده از گرافیک گرفته تا صدا و بخصوص گیم پلی .
بازی تا اینجا یه جورایی خطی هست و زیاد پیچیدگی نداره . میخام بدونم تا آخر این طوری میمونه ؟ چون من به بازی های خطی بیشتر علاقه دارم .

hamhami_333

کاربر سایت
May 20, 2009
333
نام
نوید
دیشب هم فرصت شد یک ساعتی بازی کردم .
من که تا حالا سری فیبل را بازی نکرده بودم واقعا از بازی دارم لذت میبرم ، همه چی عالی کار شده از گرافیک گرفته تا صدا و بخصوص گیم پلی .
بازی تا اینجا یه جورایی خطی هست و زیاد پیچیدگی نداره . میخام بدونم تا آخر این طوری میمونه ؟ چون من به بازی های خطی بیشتر علاقه دارم .
شما میتونی تا اخر همینطوری ماموریتهای اصلی رو انجام بدی اما بازی یه سری side quest هم که داره که به مرورو زمان باز میشن و بسیار جالب هستن که با اتمام هر کدومشون جایزه ای دریافت میکنید مثل پول معروفیت و ...................

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
کارکتر اول بازی حرف میزنه ؟

توی 2ش جز اول بازی بقیه بازی رو مثل Gordon Freeman احمق خفه بود !
توی 3 سری Fable کلا کاراکتر اصلی صحبت نمی‌کنه. البته این جزء نقاط ضعف بازی محسوب نمیشه. استیل بازی اینطوریه که شما بیشتر به همین شکلک‌ها و حالت‌های چهره توجه کنید و با بازی رابطه برقرار کنید.

• Like

SAMUEX

کاربر سایت
Aug 25, 2010
261
نام
جلیل
توی 3 سری Fable کلا کاراکتر اصلی صحبت نمی‌کنه. البته این جزء نقاط ضعف بازی محسوب نمیشه. استیل بازی اینطوریه که شما بیشتر به همین شکلک‌ها و حالت‌های چهره توجه کنید و با بازی رابطه برقرار کنید.
اتفاقا برخلاف دو شماره قبلی تو این شماره کاراکتر حرف هم میزنه
سیستم منو و ارتباط با مردم خیلی عالی شده واقعا لذت بخشه(مخصوصا ارتباط با سگش)
در کل تا به اینجا که رفتم از همه چیش راضی بودم
فقط یه مشکل مثل شماره های قبلی مینی مپ نداره برا پیدا کردن بعضی چیز ها باید کل شهر رو بگردی؟

• Like

mahdi_mafia

کاربر سایت
May 9, 2010
602
این همه از بازی تعریف میکردید این بود!بازیه بدی نیست اما عالی هم نیست خدایش

گرافیک این بازی کجاش خوبه اون وقت؟:-/در حد بازی های 3 سال بیشه.

چقدر باگ های مضخرف و خنده داره.بازی هیجان انچنانی نداره.

واقعا بعضی از بخشای بازی خنده داره.(مسخره)

حالا چون بازیو ماکرو زده باید بشه خدا دیگه:d

به نسخه ی دوش کاری ندارم.من این نسخه رو دارم میگم.

همون 7.5 یا بترکونه 8 لیاقتشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر