Fable III

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,756
نام
امیر
دوستانی که از گرافیک بازی ایراد می گیرند به این نکته توجه کردید؟ :
Fable از همون شماره 1 اصلاً قرار نبوده که بازیی با گرافیک بالا باشه!(که البته سبک هنری گرافیک Fable واقعاً عالیه)... جذابیت های بازی در المان های دیگه ی بازی مثل gameplay و story line و زمان های تصمیم گیری بین خیر و شر بوده.
اگر از این زاویه به Fable نگاه کنید بازی میشه شاهکار قرن! (البته از نظر من ها!)
مثلاً من هیچ وقت اون صحنه ی زندانی ها تو Fable 2 که التماست می کردن بهشون غذا بدی رو یادم نمیره! یا اونجایی که سگت خودشو فدا کرد! یا خیلی جاهای دیگه ی بازی...
در هر صورت من نمی گم گرافیک یه بازی اصلاً مهم نیست! ولی Fable خصوصیات دیگش خیلی مهم تر از گرافیکش هست!

این بین ایرانی ها جا افتاده که گرافیک مهمترین شاخصه برای یک گیم محسوب میشه! کاریش هم نمیشه کرد ! اما واقعیت این هست که گرافیک هرچقدر عالی یا افتضاح باشه بعد از 2ساعت تکراری میشه در واقع چشم عادت میکنه! اما هنر فیبل نه در گرافیک هنریش هست نه در داستان نه چندان قوی بلکه در برقراری ارتباط با دنیای آلبیون هست به شخصه هیچ بازی انقدر من رو در فضای خودش غرق نکرده !
با اینکه هنوز این نسخه رو بازی نکردم اما به هیچ یک از امتیازات سایتها توجه نمیکنم با اعتقادی که به مولینو دارم مطمئنم همیشه یک چیز برای سوپرایز کردن تو بازیهاش میذاره!

جای دوستان بودم به جای اینکه خودم رو با نمرات پایین سایتها برای نخریدن بازی تسکین بدم و بیام اینجا رو اعصاب فن های بازی راه برم بازی رو تا آخر میرفتم بعد نظر میدادم!

اکثرآ نمیدونن تو این بازی کارهای دیگه ای غیر از ازدواج کردن و بچه دار شدن:d هست ! شما از gameplayو Story Line براشون حرف میزنی ؟؟!

• Like
Reactions: dani8gb

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
در هر بازیهای نقش آفرینی روی هر کنسولی :

Gameplay & Story & Replay Value > Graphic

اگه یک Rpg باز واقعی هستی باید مثل بالا فکر کنی! و اینطوری همیشه از بازی لذت میبری...;)

• Like
Reactions: dani8gb

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
منم بازی را خریدم و بازی کردم
بازی خیلی خوبه
مخصوصا از زمانی که قدرت را بدست می‌گیری
این حس که هر تصمیمت می‌تونه سرنوشت را عوض کنه واقعا به آدم القا می‌شه

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,925
نام
ايمان
دوستان من بازی رو گرفتم ، ولی خطای نخونده شدن دیسک میده . بازی که آپدیت خاصی نیاز نداره ، داره ؟!:-/
شاید شما داشبوردتون رو آپیدت جدیده رو ریختین روش ؟! درسته ؟
اگه ریختین که ماله همینه !

Redfild

کاربر سایت
Jun 17, 2008
351
شاید شما داشبوردتون رو آپیدت جدیده رو ریختین روش ؟! درسته ؟
اگه ریختین که ماله همینه !

ممنونم دوست عزیز

خیر ، الآن میخواستم داشبورد رو آپدیت کنم ( آفلاین ) که دیدم ظاهرا مشکل داره . داشبورد من همون 2.0.8 هست . به لایو هم وصل نیستم ، فریم ور non stealth هم دارم اگه اشتباه نکنم . ونکوئیش ، Enslaved و مدال هم میاد . ممکنه از دیسک بازی باشه !؟

SAMUEX

کاربر سایت
Aug 25, 2010
261
نام
جلیل
ممنونم دوست عزیز

خیر ، الآن میخواستم داشبورد رو آپدیت کنم ( آفلاین ) که دیدم ظاهرا مشکل داره . داشبورد من همون 2.0.8 هست . به لایو هم وصل نیستم ، فریم ور non stealth هم دارم اگه اشتباه نکنم . ونکوئیش ، Enslaved و مدال هم میاد . ممکنه از دیسک بازی باشه !؟

اشکال از دیسکه چون من اپدیت داشبورد جدید رو ریختم و دارم بازی میکنم و مشکلی هم ندارم

qwerty23

کاربر سایت
Nov 21, 2009
280
کسی میدونه میشه بازی رو save کرد بعد که بازی تمام شد برگردی از اونجا بازی رو به یک شکل دیگه ادامه بدی؟ من هر کاری کردم نتونستم. یعنی باید دوباره از اول شروع کنم بازی کردن تا اون یکی پایانو ببینم؟

jimboli

کاربر سایت
Sep 27, 2009
488
نام
Masoud MAS
دوستان من شنیدم میشه سیوهای بازی fable 2 رو منتقل کرد رو 3 اما چه طوری ؟

Redfild

کاربر سایت
Jun 17, 2008
351
اشکال از دیسکه چون من اپدیت داشبورد جدید رو ریختم و دارم بازی میکنم و مشکلی هم ندارم
ممنونم دوست عزیز
پس احتمال زیاد مشکل از دیسکه . شانسمنه دیگه ، بین اون همه دیسک این گیرم اومد :)

دوستان من شنیدم میشه سیوهای بازی fable 2 رو منتقل کرد رو 3 اما چه طوری ؟
راستش اونچیزی که من خوندم اینه که اکثرا روی این نکته و نظریه هستن که آخرین save ای که شما تو FB2 اینجام دادی بصورت اتوماتیک در شروع FB3 لود میشه و تنها اثری هم که داره اینه که ملت درباره پدر کاراکتر شما ( عده ای هم میگن اگر کاراکتر FB2 زن بوده باشه ، در مورد خوبی های مادر کاراکتر FB3 ) و شجاعتهاش و خوبیهاش تعریف می کنند و شمارو با اون مقایسه می کنند . البته یکی هم می گفت مقدار کمی بر میزان خوبی یا بدی های شما هنگام شروع بازی تاثیر میذاره . در کل ظاهرا خبر موثقی در دسترس نیست و استودیو هم خودش اظهار نظر نکرده ( تو فروم هاشون که من ندیدم ) .

SAMUEX

کاربر سایت
Aug 25, 2010
261
نام
جلیل
من یادمه که تو یکی از مصاحبه هاش گفت که خودتون میتونید سلاح بسازید ولی تو بازی چیزی ندیدم کسی اطلاعی داره در این باره؟

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
ورژن داشبودتون رو از ستینگ کنسول قسمت System info ببینید،بگید،ببینیم قضیه چیه!:-s

واقعا بازی لذت بخشه،برای من از شماره قبلی تا اینجاش لذت بخشتر بوده

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
این بازی اینقدر برای من جذاب شده که دوست دارم اصلا تموم نشه .
با توجه به اینکه من شماره دوم را بازی نکردم اصلا فکر نمیکردم بازی اینقدر زیبا بشه .
راستی خط داستانی بازی و ماموریت های اصلی چند ساعت طول میکشه تا تموم بشه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر